Jump to content

Sentence

Beginner Editor
 • Content Count

  7726
 • Joined

Community Reputation

158 Rewelacyjna

1 Follower

About Sentence

 • Rank
  Początkujący Redaktor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napisałem niewiele, a nie wcale. Wiadomo, że wtedy tego rodzaju muzyka była bardziej powszechna, patrząc względem dzisiejszych czasów i co nieco się przejawiało tych numerów w MTV GER, ale zdecydowanym numerem jeden była VIVA GER.
 2. Nie masz co liczyć, bo będzie to, co zwykle. Nie popisali się jeszcze przed zamknięciem VIVY Germany podczas specjalnych wydań z klasyką, to w MTV tym bardziej tego nie zrobią, bowiem ten kanał nawet w latach 90. miał niewiele wspólnego z muzyką dance i techno.
 3. Z tym, że komercyjny nadawca nie musi się tym przejmować i patrzy na to w ten sposób, że jeśli jest zysk, to kręcimy do upadłego, mimo, że wszyscy wiemy jakich lotów są te seriale.
 4. Nie ma powodów, by rezygnować z tego typu seriali. Są znacznie tańsze w utrzymaniu, niż seriale obyczajowe, gdzie trzeba zatrudniać już jako takich aktorów. Oglądalnościowo też nie wypadają najgorzej, więc będą przeżywać swoją świetność drugą dekadę.
 5. Jeszcze żeby potrafili utrzymać tą pozycję, to będzie kolejny sukces 4FUN.
 6. W sobotę, 12 września od 6:00 do 19:14 będzie "jahrescharts" z poszczególnymi rocznikami:
 7. W piątek, 18 września, g. 18:50-19:59, TVP Kultura przypomni zrekonstruowany cyfrowo koncert "Jimi Hendrix na festiwalu w Woodstock" z 1969.
 8. I na tym rzecz polega, żeby nie ograniczać się do samych nowości, a czasami otworzyć się na starsze kino.
 9. Premiera tego filmu była już wcześniej na kanałach TVN-u. Jedynie chciałem wspomnieć, iż w tym samym czasie nadadzą jeden film na dwóch swoich kanałach, co nieczęsto się zdarza. Tym sposobem będą chcieli zdobyć jeszcze większą oglądalność.
 10. ,,Gwiezdne wojny: Część 7 - Przebudzenie mocy" na dwóch kanałach jednocześnie - TVN Fabuła i TVN7 w niedzielę, 13 września, g. 20:00-22:54.
 11. Sentence

  TVP Kultura 2

  Pewnie dalej będą to ciągnąć, choć w takiej formie bezsens. A i sam kanał niewiele ma do zaoferowania. To taka droga na skróty ze strony TVP w budowaniu nowych stacji.
 12. Zapewne przez krótki czas dostępne, jak „Długi weekend z 1978 i w kiepskiej jakości.
 13. Powtarzalność tych horrorów jest bardzo niewielka, więc naprawdę nie ma się do czego przyczepić. A po bardziej niszowe tytuły zapraszam do Seansu kultowego w TVP Kultura.
 14. Jeśli nie lubisz klasyki horrorów, to faktycznie nie masz czego szukać w PULS2. A już w sobotę, 12 września, g. 23:00 premiera - „Arachnofobia”.
×
×
 • Create New...