Jump to content

gesioo

Users
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gesioo

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie macie doświadczenia z korzystania z Orange IPTV? Chodzi mi głównie o stabilność działania telewizji? Czy w przypadku korzystania z internetu na wielu urządzeniach (komputer, wifi, itp.) występują jakieś problemy z jakością sygnału TV? Jak taka sytuacja wpływa na multiroom? Czy ktoś z was korzysta z multiroom gdzie dekodery nie są połączone bezpośrednio do Funboxa ale np. przez switch?
 2. Przedłużałem umowę w styczniu 2018 r. i w wykazie kanałów zarówno Da Vinci jak i Trace Urban mam z adnotacją: "Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy." Czy ktoś ma te kanały w umowie jako gwarantowane? Jeżeli tak to składając wypowiedzenie do 30 listopada umowa zostanie rozwiązana z końcem grudnia? Tak to działa?
 3. Na wyświetlaczu pojawił się komunikat E508. Po restarcie dekoder uruchomił się na TVN i dekoder nie reaguje na pilota ani na przyciski na dekoderze. Dodatkowo na wyświetlaczu dekodera nic się nie wyświetla. Sama usterka to temat do innego wątku. Mnie głównie chodziło o to czy mogę z tego powodu zerwać umowę bo jest to już 4 awaria od listopada czyli od kiedy wymienili mi dekoder z kartą Cameleon na sparowaną z dekoderem po tym jak dostałem aktualizację FEDC.
 4. Mam już Caymana. Wszystko właśnie zaczęło się od wymiany karty po akcji z FEDC. Wcześniej korzystałem z karty Cameleon i dwóch dekoderów. Jak dostałem FEDC to wymienili mi dekoder na sparowany z kartą Cayman. Potem dostałem kolejny dekoder, dzisiaj dostałem nowy zasilacz bo ponoć to było problemem ale nic to nie zmieniło - dekoder nie działa tak jak powinien. Za chwilę jadę kolejny raz. Cała ta sytuacja zaczyna mnie powoli wkurzać.
 5. Od listopada po raz 4 wymieniam dekoder Pace PVR Box+ ze względu na przeróżne usterki. Czy z tego powodu mogę zerwać umowę z nc+ bez konsekwencji? Operator permanentnie nie jest w stanie zapewnić mi działającego sprzętu. Czy ktoś miał podobną sytuację?
×
×
 • Create New...