Jump to content

STARS.TV

Official Account
 • Content Count

  7567
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

458 Rewelacyjna

2 Followers

About STARS.TV

 • Rank
  Konto oficjalne

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. STARS.TV

  STARS.TV

  Bo dziś w nocy i wczoraj, z okazji świąt gram mało znane 😂
 2. STARS.TV

  STARS.TV

  Który to moderator wywalił kilka kluczowych dla tej dyskusji wpisów? Jeśli tak to wywal także z 10 ostatnich bo straciły sens. I co tam było złego? Mocna dyskusja o podstawach prowadzenia stacji, nie na temat? To szkoda.
 3. STARS.TV

  STARS.TV

  Jeśli mój ton Cię uraził to wybacz, poważnie, nie miałem takich intencji. I teraz w pełnym skupieniu i jak najbardziej serio. Robię to siódmy rok. Przez ten czas nauczyłem się kilku rzeczy, najważniejszą z nich jest to, że świata nie zbawię. Że nie jestem w stanie zadowolić wszystkich, że nie będzie samych braw. Robię małą telewizję z domku w Piasecznie (przytyk o korporacji nie trafiony). Nadaję niekodowany sygnał za który nikt nie płaci i nigdy nie zapłaci. Więc żyję z reklam czyli z oglądalności. Możecie się z tego śmiać ale taka jest po prostu moja rzeczywistość. W Polsce ,nad czym ubolewam, nie da się grać piosenek mało znanych, ambitnych, perełek. Bo po prostu zbankrutuję. No tak jest. I nie mówię o tym bo jedyne co mam w mózgu to kasa, kasa, kasa tylko taka jest sytuacja. Stacja musi na siebie zarabiać, zgoda? A jak działają Polacy? Ano tak, że tylko coś się nie spodoba to pilot w rękę i już nas nie ma. Można to świetnie prześledzić na dwóch zacnych numerach, Stairway To Heaven i Child In Time. Oba trwają powyżej 10 minut i oba generują spadek oglądalności. A mimo to czasem je gram. Bo lubię, bo warto. Ale czasem, nie mogę tego robić codziennie. Wiesz co jest moim marzeniem? Mieć stację która utrzymuje się z opłat od operatorów, w której nie ma reklam i której wyników oglądalności nie można sprawdzić. Masz i graj, powal tych nieco bardziej wymagających na kolana. Ale to marzenie nigdy się nie spełni a ja walczę jak sytuacja pozwala. I tak, uważam, że STARS jest dobrą telewizją muzyczną. Nie świetną, nie ambitną ale dobrą. Nie mam się czego wstydzić. A że nie wszystkim się podoba? Ok, wiem o tym i to rozumiem ale tak po prostu musi być. Jeszcze raz, dobrej nocy.
 4. STARS.TV

  STARS.TV

  Ale powiedz mi... po co mam tracić czas na dyskutowanie z Tobą? Do czegoś Cię przekonam? Coś zrozumiesz z tego co mówię? Przecież już wszystko wiesz. Już wyjaśniłeś, że gram dla mało ambitnych [beep]i, prawda? No więc ja robię swoje dla tych prostych ludzi którzy chcą to włączać a Ty masz swoje ambitne playlisty na YT, Spotify itd. I to jest piękne! Żyjemy w czasach gdy mało ambitni mogą sobie włączyć STARS a ambitni mogą sobie włączyć coś innego p.s da się zarobić znacznie powyżej średniej krajowej więc nie marudzę
 5. STARS.TV

  STARS.TV

  Twoje oderwanie od rzeczywistości jest tak potężne, że faktycznie.. i śmieszno i straszno . Niestety. Dobrej nocy.
 6. STARS.TV

  STARS.TV

  Z tego co napisałeś wnioskuję, że masz takie pojęcie o tym co gram jak ja o balecie jak STARS zaczynał? Mając 673 klipy w bibliotece? Teraz mam na playliście 3 razy tyle ale ok, wtedy był to lepszy produkt, teraz szoruję po dnie, niech będzie p.s. Gdzie wyczytałeś, że ja robię jakąś ambitną telewizję? Przecież od zawsze gram tylko hity. Co nie zmienia faktu, że mam całkiem sporo klipów w emisji których nie zobaczysz w żadnej z pozostałych 16 polskich tv muzycznych. To wystarcza zeby pokryć moje niskie ambicje. Kończę, pędzę zarabiać kasę 😂 pozdrowienia dla Ciebie.
 7. STARS.TV

  STARS.TV

  Krytykujcie sobie do woli ale jak prawda boli to po prostu nie będę więcej reagował na zaczepki bo to faktycznie bez sensu
 8. STARS.TV

  STARS.TV

  @ZxcvbnmAle o czym Ty mówisz? To może jeszcze raz napiszę żeby na przyszłość było to dla wszystkich jasne: jestem szefem komercyjnej telewizji która powstała po to aby zarabiać pieniądze a nie tracić pieniądze. To nie jest moja zabawka, to nie jest narzędzie do edukowania społeczeństwa, cokolwiek. To ma dawać prostą przyjemność ludziom którzy takiej przyjemności oczekują, nic więcej.
 9. STARS.TV

  STARS.TV

  Załóż telewizję i kształć muzycznie społeczeństwo. Szukaj perełek, mało oklepanych numerów, niech się uczą. Jak Cię stać to hulaj dusza. Mnie nie stać. I kilku większych niż ja też nie stać na zerowy wynik oglądalności. Stacje radiowe czy telewizyjne to produkty dla mas. Nie płyniesz z prądem? Świetnie, masz wiele innych opcji. I bardzo dobrze, każdy może znaleźć coś dla siebie.
 10. STARS.TV

  MUX L4

  No właśnie kiedyś też tak myślałem. Dałem tylko ac3 po czym zaczęli pisać oburzeni, że nic nie słychać 😂
 11. STARS.TV

  MUX L4

  Musieliśmy wywalić bo mux jest tak zapchany, że nie ma miejsca.
 12. STARS.TV

  STARS.TV

  No i nie dziwne, że mało interesują, zwłaszcza w Polsce gdzie masz 17 darmowych stacji. Jeszcze doczekamy czasów, że nie będziesz miał w ofercie żadnych płatnych muzycznych, dziwię się, że jeszcze są
 13. STARS.TV

  STARS.TV

  Ale zrozum, nikt (w sensie żaden operator) za to nie zapłaci. Mają za darmo Eskę Rock więc nie ma taki pomysł najmniejszego sensu.
 14. STARS.TV

  STARS.TV

  No widzisz, to istotna różnica
 15. STARS.TV

  STARS.TV

  Chwila, coś musiałem przegapić.. to wczoraj było pasmo z rockiem?
×