Jump to content

Mr. Music

Users
 • Content Count

  1799
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Dobra

About Mr. Music

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mr. Music

  Płyty CD i winylowe

  Płyty winylowe leżą na strychu, zaś większość CD pochodzi z konkursów. Znam jednak osoby, które przy licytacji potrafią wydać na jeden album kilkaset złotych.
 2. Od kilku tygodni wiele osób ma ten problem.
 3. Mr. Music

  DVB-T2 USB dongle

  Ej,coś ściemniasz. Jeśli masz kartę T, to nijak nie odbierzesz T2, bo na tym etapie przetwarzania sygnału oprogramowanie nie ma nic do "gadania".
 4. Mr. Music

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Można pobierać wybrane materiały z VOD, ale tak jak napisał poprzednik, do odtworzenia tylko na tym samym urządzeniu przez aplikację CP GO.
 5. Mr. Music

  Disco Polo

  U mnie wręcz przeciwnie (czego wcale nie żałuję) - za młodego DR i DPL grało non-stop. Pierwsze 2 albumy, które dostałem (z tego co pamiętam), to były: Boys - O.K. oraz Antoś Szprycha- Wspomnienia po kaszanie.
 6. Tak, nie mam już jej na J6200. Zresztą już od ponad roku nie działała, bo po wybraniu stacji wyskakiwał błąd sieci, czy coś takiego.
 7. Mr. Music

  RMF

  Lista HB raz w tygodniu emitowana jest od września 2016 roku.
 8. Mr. Music

  TVP INFO

  Nie ma.
 9. Twój magnetowid ma wyjście monofoniczne. Jeśli chcesz mieć dźwięk na dwóch kanałach, musisz użyć fizycznego rozdzielacza z jednego wyjścia na dwa, albo też pobawić się ustawieniami programu, aby ten od razu zapisywał dźwięk w trybie MONO.
×