Skocz do zawartości

Mr. Music

Użytkownicy
 • Zawartość

  1797
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Dobra

O Mr. Music

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mr. Music

  DVB-T2 USB dongle

  Ej,coś ściemniasz. Jeśli masz kartę T, to nijak nie odbierzesz T2, bo na tym etapie przetwarzania sygnału oprogramowanie nie ma nic do "gadania".
 2. Mr. Music

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Można pobierać wybrane materiały z VOD, ale tak jak napisał poprzednik, do odtworzenia tylko na tym samym urządzeniu przez aplikację CP GO.
 3. Mr. Music

  Disco Polo

  U mnie wręcz przeciwnie (czego wcale nie żałuję) - za młodego DR i DPL grało non-stop. Pierwsze 2 albumy, które dostałem (z tego co pamiętam), to były: Boys - O.K. oraz Antoś Szprycha- Wspomnienia po kaszanie.
 4. Mr. Music

  Samsung Smart TV

  Tak, nie mam już jej na J6200. Zresztą już od ponad roku nie działała, bo po wybraniu stacji wyskakiwał błąd sieci, czy coś takiego.
 5. Mr. Music

  RMF

  Lista HB raz w tygodniu emitowana jest od września 2016 roku.
 6. Mr. Music

  TVP INFO

  Nie ma.
 7. Twój magnetowid ma wyjście monofoniczne. Jeśli chcesz mieć dźwięk na dwóch kanałach, musisz użyć fizycznego rozdzielacza z jednego wyjścia na dwa, albo też pobawić się ustawieniami programu, aby ten od razu zapisywał dźwięk w trybie MONO.
 8. Mr. Music

  Astra 3A i 3B (23,5st)

  Jaka wersja programu kryje się pod nazwą Eska SES?
 9. Mr. Music

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Nie jest przypadkiem tak, że przewijanie i zmiana jakości działają tylko na IE/Edge?
 10. Mr. Music

  RMF Maxxx

  Od kiedy w wersji satelitarnej z tp. CP ta stacja nadaje reklamy? Pamiętam, że latem 2008 roku jeszcze był "czysty" przekaz z wypełniaczami reklam w postaci starszych utworów.
 11. Mr. Music

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Niezupełnie. Wtedy z wielkich stacji grała to tylko Eska. Można powiedzieć, że reszta nie, bo wykonawca był jednoznacznie kojarzony z nurtem DP, którego ogólnopolskie rozgłośnie unikają jak ognia. Sławomir mówi o sobie gwiazda "rocko-polo", tylko znowóż - przypomina mi się sytuacja z początku wieku, kiedy rekordy popularności biły utwory Łez, takie jak "Narcyz" czy "Agnieszka", a sama kapela również dostała metkę rocko-polo. Jednak wtedy również chyba tylko Eska się wyłamała i ich zagrała. Generalnie Sławomir działa mi na nerwy i mam nadzieję, że niebawem wypadnie z rotacji.Jak dla mnie po kilku miesiącach Eska TV i Extra nadal niewiele się różnią. Tę drugą przeformatowałbym tak, aby grała w większości przeboje z drugiej połowy lat '90, całych '00 i czasem też '10.
 12. Mr. Music

  Odbiorniki Cyfrowego Polsatu - pytania, problemy, komentarze

  Co ma słaby sygnał do zawieszającego się dekodera?
 13. Mr. Music

  Kino Polska Muzyka

  W CP GO nie działa stream tego kanału.
 14. Mr. Music

  Kanały ZPR Media częścią Grupy Polsat

  Zastanawiam się, kiedy kanały przejęte od ZPR pojawią się w CP GO...
 15. Mr. Music

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Kuba, co masz jeszcze podłączone do prądu w tym pokoju? Proponowałbym odłączyć wszystkie urządzenia od zasilania, włącznie z TV, i podłączyć sam dekoder (bez anteny itp).
×