Jump to content

domin107

Users
 • Content Count

  1091
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Dobra

About domin107

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak się złożyło akurat. Jak to będzie kilka miesięcy trwało to wtedy będzie się biadolić. Jak mają dawać premiery dla premier i nabijać licznik a jakość tych premier będzie 3.5/ 10 to lepiej dać dokumenty. A to, że mniej filmów to trzeba też się zwracać do producentów, żeby kręcili więcej. Ale jest jedna rzecz nielogiczna, bo jest przecież np. Planete + i C+ Dokument. Tam powinny być premiery. A C+ Dokument to powinien już dawno iść do kosza.
 2. To jest absurd, żeby wymagać od stacji emisji w każdym miesiącu filmu od danego dystrybutora. Są na bieżąco. Niektórzy niczego się nie nauczyli. Kiedyś np. HBO nie wyemitowało nic z Disneya w jednym miesiącu. Też była cała histeria. Jak to się skończyło? Wszyscy wiemy.
 3. Słuchajcie, czy znajdę jakieś magazyn ze wszystkimi golami z trwającej kolejki PL w piątek ? Ciężko się połapać.
 4. Po nowym roku ma być. Też liczę, że coś z tym ruszy. I też liczę, że przygotują możliwosć brania netflixa za free na jakiś okres. Chyba jestem marzycielem. Oferta jaką dali to lipa.
 5. To jest szerszy problem. Dowód ? Premiery listopada 2019 w HBO: 22.11 22:15 Gran Torino (2008) (Warner Bros) (reżyseria i odtwórca głównej roli Clint Eastwood) (powrót do HBO) Ja uważam, że jednak tu są świadomi użytkownicy i jeżeli wstawia się taki post i wciska, że gran torino to premiera to zwyczajnie nie ma się szacunku do publiki.
 6. Ciekawe gdzie znajdę pakiet skrótów z bieżącej kolejki serie a i la liga. Tak ciężko im zrobić eleven gol w piątek ? Format eleven gol jest super.
 7. Proponuję czytanie za zrozumieniem. Nigdzie nie ma informacji kiedy konkretnie usługa pojawi się w Polsce. Może to będzie 2020 może 2021... Na pewno nie 2019. Endgame tez na pewno poleci w HBO. Nie wiemy kto ma jakie prawa w Polsce dotyczące produkcji disneya. Jeśli HBO ma umowę np. do 2020 roku to D+ nie zerwie tej umowy tylko poczeka aż się ona zakończy. Nie wiemy kto ma prawa do klasyki disneya. Możliwe, że każdy po trochu coś tam posiada. W tej chwili dużo bardziej prawdopodobne jest, że np. HBO postara się o "Mandaloriana" i to właśnie ta stacja pokaże tę produkcję premierowo w Polsce. Nie jest w interesie Disneya żeby widzowie w Polsce czekali koło 2 lat na oglądanie tego serialu bo zostanie on spiracony na hardkorze. Przypominam casus House of cards. Netflix wchodził do Polski bez swojego największego asa w rękawie bo te prawa były w r ekach nc+.
 8. Kolego, ameryki nie odkryłeś ale powinieneś więcej poczytać. Nie wszystkie tytuły z FOXa trafią na d+ bo nie pasują do profilu. Jest prawdopodobne, że fox może w jakiejś części zostać w C+.
 9. No i co ? Bardzo dobrze, że można pozycje z szołmaxa oglądać w innych stacjach. To naturalne. Ciekawostką jest, że np. taki "Valerian", który też był w szołmax trafił wprost do TVP. Ciekawe jakie będą losy np. "Tomb raider".
 10. Prawda jest taka, że to wprowadzenie jej Pawła było mocno nie fair wobec innych uczestników i to jest prawda. Paweł ją odizolował od grupy. Ona chciała być zbawcą. Ciekawe o jakich inspiracjach ona gadała? To takie lanie wody. Ludzie tam idą na przygodę życia, chcą się bawić. Ta para żyje w innym świecie a mianowicie internetowym. Dlatego nie pasowała do reszty.
 11. Nie wydaje mi się, że opłacalne byłoby zrezygnowanie z takiego tytułu jak "obecność 2". Ale faktem jest, że dziwna sprawa z tym filmem. Tym bardziej dziwne, że jeszcze nie było jego emisji ani w premium ani w otwartej tv. Wydaje mi się, że nawet nie było go w żadnym serwisie vod. HBO już jest w trakcie emisji kolejnej część tej sagi czyli "Annabelle the creation". W hbo go można jeszcze odszukać pierwszą część obecności. Ale kolejnej części brak. Szkoda bo to udany film. W ogóle saga mi się podoba i ją polecam. Ciekawe jak teraz im wyjdzie spin off, który jest w kinach czyli "Klątwa Llriony"
 12. Mnie dziwi, że za Marlenę i Daniela nikt nie wszedł a za Maćka tak,
 13. Ja uważam, że wczorajszy odcinek był jednym z najlepszych. Niezła była beka z tą zamianą ról. Towarzystwo jest kreatywne ale trzeba im dawać zadania z potencjałem
 14. Kilka moich wniosków : - z sentymentu zerkam na BB - lubię popatrzeć na ludzi którzy rozmawiają a nie mają wlepionych paczdełek w srajfony - bb podwieczorek to jakaś porażka. Nie zdążysz wypowiedzieć nazwy programu a on już się skończy. Łączenie z domem na minutę to nieporozumienie. Podobną lipą była wczorajsza postawa Chajzera (on coś palił przed anteną ? jeśli tak to niech zmieni dilera)
×
×
 • Create New...