Jump to content

domin107

Users
 • Content Count

  1083
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About domin107

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i co ? Bardzo dobrze, że można pozycje z szołmaxa oglądać w innych stacjach. To naturalne. Ciekawostką jest, że np. taki "Valerian", który też był w szołmax trafił wprost do TVP. Ciekawe jakie będą losy np. "Tomb raider".
 2. domin107

  Big Brother (TVN 7)

  Prawda jest taka, że to wprowadzenie jej Pawła było mocno nie fair wobec innych uczestników i to jest prawda. Paweł ją odizolował od grupy. Ona chciała być zbawcą. Ciekawe o jakich inspiracjach ona gadała? To takie lanie wody. Ludzie tam idą na przygodę życia, chcą się bawić. Ta para żyje w innym świecie a mianowicie internetowym. Dlatego nie pasowała do reszty.
 3. Nie wydaje mi się, że opłacalne byłoby zrezygnowanie z takiego tytułu jak "obecność 2". Ale faktem jest, że dziwna sprawa z tym filmem. Tym bardziej dziwne, że jeszcze nie było jego emisji ani w premium ani w otwartej tv. Wydaje mi się, że nawet nie było go w żadnym serwisie vod. HBO już jest w trakcie emisji kolejnej część tej sagi czyli "Annabelle the creation". W hbo go można jeszcze odszukać pierwszą część obecności. Ale kolejnej części brak. Szkoda bo to udany film. W ogóle saga mi się podoba i ją polecam. Ciekawe jak teraz im wyjdzie spin off, który jest w kinach czyli "Klątwa Llriony"
 4. domin107

  Big Brother (TVN 7)

  Mnie dziwi, że za Marlenę i Daniela nikt nie wszedł a za Maćka tak,
 5. domin107

  Big Brother (TVN 7)

  Ja uważam, że wczorajszy odcinek był jednym z najlepszych. Niezła była beka z tą zamianą ról. Towarzystwo jest kreatywne ale trzeba im dawać zadania z potencjałem
 6. domin107

  Big Brother (TVN 7)

  Kilka moich wniosków : - z sentymentu zerkam na BB - lubię popatrzeć na ludzi którzy rozmawiają a nie mają wlepionych paczdełek w srajfony - bb podwieczorek to jakaś porażka. Nie zdążysz wypowiedzieć nazwy programu a on już się skończy. Łączenie z domem na minutę to nieporozumienie. Podobną lipą była wczorajsza postawa Chajzera (on coś palił przed anteną ? jeśli tak to niech zmieni dilera)
 7. domin107

  WiFi Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF)

  Ja też tak miałem, że jakimś cudem wywalało mi kilkanaście kanałów a listy nad którą się pracuje żeby było sensownie. W ogóle pomysł z tą listą jest nienormalny. Czasem omsknie się palec i naciszniesz na numer kanału spoza listy i co ? Natychmiast wychodzisz z listy i musisz ją znowu zaznaczyć żeby działała.
 8. To wynika z wcześniejszych komunikatów. O ile wiem to wątek dotyczy Polski i warto trzymać się konkretów właśnie. Dokładnie, nie ma informacji, że dotyczy (i nie będzie dotyczyło) więc nie ma sensu tworzyć dyskusji. Jest na to odpowiedni wątek.
 9. domin107

  Kanały Eleven Sports

  Jutro hit Barca- Valencia i kto przejmuje mikrofon ? Patryk... Bosz... mam nadzieję że szybko wróci F1 bo wtedy ten Pan oderwie się od piłki.
 10. Nie wiem po co mi wmawiasz że użyłem słowa PREMIERY. Nigdzie nie pisałem o premierach. USA owszem dokładnie tak. Natomiast Polska to inna bajka. Serwis ma być testowo przez dłuższy okres tylko w USA. Jak się sprawdzi i będzie zainteresowanie to może będzie gdzie indziej. Może się równie dobrze potoczyć w ten sposób, że w Polsce nigdy nie zagości.
 11. Jesteś w stanie udowodnić, że faktycznie w każdym kolejnym miesiącu tamtego roku było coś dodawane od Disneya w HBO? Proszę, pokaż jakieś dane, konkrety. Może mają jakieś limity? Nie wiemy tego. Nie znamy treści umów. Nie chce mi się wałkować tej samej dyskusji. Podkreślam, nie ma podstaw do powyższych twierdzeń. Bazujecie tylko i wyłącznie na jakiejś prymitywnej domenie, która istnieje w sieci i zbiera maile, żeby zobaczyć, czy jest jakieś zainteresowanie.
 12. Śmieszni jesteście. Nigdzie nie ma informacji że Disney miał jakąś przerwę w HBO. To jest jakiś mit którzy niektórzy sobie ubzdurali, że każdy miesiąc musi zawierać jakieś nowy tytułu od danego wydawcy. Podobnie śmieszne jest twierdzenie, że filmy z 2018 jeszcze będą a z 2019 to już nie. Nie ma podstaw, żeby tak twierdzić . Proponuje stworzyć jakiś nowy wątek plotkarsko- pogłoskowy.
 13. Pojawienie się nowych produkcji Disney'a zostało potwierdzone przez HBO na FB. Nie siejcie błędnych informacji lub przypuszczeń. świetna rozpiska kamil. Brawo za merytoryczny post.
 14. Pawop, z całym szacunkiem ale co ma niby z tego wynikać ? (cytując ciebie) Serio ? żadnych konkretów. Zero Poczytaj sobie trochę. To jasne, że będzie czerpał właśnie z tych licencji. Ale nigdzie nie ma powiedziane że będzie miał wszysko co możliwe z marvela czy star wars. Dla ciebie mam wrażenie że wszystko jest biało- czarne. Albo ktoś ma całość lub nic. Tak nie jest. Na pewno będzie miał zasoby z kreskówek które już powstały i powstaną. Czyli wojny klonów, spiderman. Fajnie jakby dali klasyczną kreskówkę spiderman z 94 roku. Ale to są wszystko spekulacje. Oczywiście powstaną też nowe produkcje na potrzeby tej platformy. Ale to jest wszystko mówione o jakiejś nieokreślonej niepewnej przyszłosci. Pewne jest, że dłuższy okres D+ będzie działał w USA tylko i wyłącznie. Póki co licencje ma HBO (oraz netflix w dalszej kolejnosci) i nic nie wskazuje, że to się szybko zmieni.
×