Jump to content

wally79

Users
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About wally79

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wally79

  Problemy i błędy na forum

  Z mojej strony też mogę zapewnić administrację forum, że chętnie się dorzucę. Już dziś proszę o kontakt na maila podanego podczas rejestracji @Mr. Orbitagdyby zaszła konieczność opłacenia nowego hostingu. Nie pozwólmy by to forum upadło... Edit: Gdybym mógł w jakiś sposób pomóc mogę do testów nowego forum użyczyć swoją przestrzeń hostingową u mojego operatora. Jest tego jakieś 30GB przestrzeni na dysku. Mam tu na myśli powiedzmy taką zamkniętą przestrzeń do beta testów dla @Mr. Orbita
 2. Czy w związku z tym https://satkurier.pl/news/175103/wellbeing-network-zakonczy-nadawanie.html jest ktoś w stanie udzielić informacji czy i ewentualnie kiedy kanał Wellbeing Network był gwarantowany w Cyfrowym Polsacie? Być może otwiera się szansa na przedwczesne rozwiązanie umowy z winy operatora. Może @swojadroga sprawdzi nam to?
 3. Ja generalnie przestałem negocjować z nc+ przedłużenie mojej umowy na pakiet VIP+Max z 3xmultiroom i mediabox+ jako dekoder główny. Po tym jak poszło wypowiedzenie z mojej strony, okazało się, że nc+ nie ma dla mnie żadnych ofert przedłużenia. Z racji tego że umowę mam do końca roku a że trafiła się oferta dla nowych abonentów z aktywacją 0 zł za każdy dekoder więc kupiłem sobie pakiet superpremium+ z 3xmultiroom i dekoderem 4K, dostępem do Canal+4K UHD, z kanałami Eleven, dostępem do LM i LE za 159,99 miesięcznie. Jeśli dokupie teraz pakiet Filmbox za 5 zł, HBO GO za 5 zł, Man Pack za 20 zł i do tego kolekcję Canal+Seriale Extra za 10 zł to wyjdzie że mam pakiet VIP+MAX w cenie 199,99 za wszystko. Uważam że to lepsze rozwiązanie niż prosić się o ofertę która i tak nie przebije możliwości cenowych o których piszę wyżej.
 4. wally79

  Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

  Dziś zaobserwowałem brak funkcji "wznów" dla filmów i seriali z nc+ Go TV. Niby ta funkcja jest, ale gdy ją używamy to dany film, czy serial zaczyna być odtwarzany od początku.
 5. wally79

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Dziękuję. Po jakim czasie te logo kanałów się pobierze na dekoder?
 6. wally79

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Na którym kanale po przywróceniu tego dekodera do ustawień fabrycznych należy zostawić włączony dekoder by ten pobrał sobie loga kanałów?
 7. wally79

  Tapatalk

  @Mr. Orbita Najważniejsze że efekty widać gołym okiem. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Raz jeszcze chylę czoło dla administracji forum za doprowadzenie do stanu używalności forum poprzez Tapatalka. 🍺 się należy
 8. wally79

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  W tym tygodniu podpisałem umowę z nc+ wraz 3xmultiroom. Czy w czasie trwania umowy mogę oddać do APS nc+ jeden z dekoderów do multiroomu bez ponoszenia kary?
 9. wally79

  Tapatalk

  Drodzy administratorzy! Jesteście wielcy! Dziękuję bardzo że w końcu forum stało się użyteczne poprzez Tapatalk. Brawo! [emoji106]
 10. wally79

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Obecnie posiadam pakiet Premium Max z dekoderem Evobox do końca umowy pozostały niecałe 2 miesiące. Umowa wypowiedziana. Chciałbym zejść z tego pakietu na pakiet Rodzinny HD z zachowaniem Evoboxa. Na jaką ofertę mogę liczyć? Wcześniej wyczytałem tutaj że oferują Pakiet Rodzinny HD w cenie 5 zł w umowie 24/3. Czy będę w stanie otrzymać ten pakiet w tej cenie? Jeśli nie da się to interesuje mnie pakiet Familijny HD w najniższej możliwej cenie z jak najkrótszą umową przy zachowaniu dekodera Evobox.
 11. wally79

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  @Ozzy666 a jak to się ma do zapisu regulaminu w rozdziale IX Rozwiązanie umowy w punkcie 6 czytamy:
 12. wally79

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Czy jest możliwość zrezygnowania z jakiejś opcji dodatkowej przed terminem na jaki była zadeklarowana? Powiedzmy mam umowę do końca przyszłego roku i do tej umowy dobrałem sobie powiedzmy opcję HBO GO która pierwotnie zakończyć się powinna również z końcem umowy. Rozumiem, że rezygnując teraz zmuszony jestem zapłacić karę za odłączenie tej opcji. Czy ktoś przerabiał już taki temat? Dzwoniłem do nc+ i konsul się uparł że nie może mi odłączyć takiej opcji bo ja zadeklarowałem ją do końca umowy. Czy gość ma rację?
 13. wally79

  nc+ – opcje dodatkowe

  W jakiej najniższej cenie oferują teraz kolekcję Canal+ Seriale Extra, powiedzmy z zobowiązaniem do końca umowy?
 14. wally79

  Oferty - dla nowych abonentów nc+

  Okazało się że byłem w dwóch punktach APS nc+. W pierwszym, kobieta po sprawdzeniu w komputerze stwierdziła że nie ma takiej promocji. [emoji848] W drugim bez problemu dostałem to samo co na stronie internetowej nc+ razem z anteną satelitarną za 1 zł [emoji6] Okazuje się że trzeba jeździć od punktu do punktu aż trafi się na kumatego człowieka. Dziwi mnie tylko to że w przypadku pierwszej wizyty w APS byłem w naprawdę dużym APS który kompleksowo oferuje wszystkie usługi nc+. A w przypadku drugiego APS w którym podpisałem tą umowę to była tzw. "wyspa nc+" z okrojonymi możliwościami jeśli chodzi o sprzedaż ofert... Koniec końców jestem zadowolony.
 15. wally79

  Oferty - dla nowych abonentów nc+

  Czy w APS nc+ dostanę taką ofertę jak obecnie prezentowana jest na stronie nc+? Chodzi mi konkretnie o pakiet superpremium+ z dekoderem 4K oraz 3xmultiroom gdzie aktywacja wszystkich dekoderów wynosi 0 zł a w cenie abonamentu posiadam opcje 3xEleven, Mistrzowską Piłkę (dostęp do Ligi Mistrzów), oraz dostęp do kanału Canal+4K UHD za 0 zł przez cały okres umowy. Pytam dlatego bo zależy mi na czasie. Chciałbym przez weekend nie zostać bez telewizji gdyż przechodzę z konkurencji i dziś kończy mi się właśnie umowa. Chodzi mi dokładnie o tą ofertę https://sklep.ncplus.pl/oferta/superpremium-ns
×