Jump to content

DanielK

Users
 • Content Count

  553
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About DanielK

 • Rank
  Aktywny

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rzeczywiście do Start+ jest jakaś promocja. Jakby nie pełny pakiet Komfort - bez nSport. Bez parowania jest m.in. TVP HD, oraz National Geographic Wild.
 2. Tak przy okazji to NOWA TV jest nieparowana i działa z karty Start+ na własnym sprzęcie.
 3. Dziękujemy @STARS.TV za Top 28 Freddie Mercury & Queen, prosimy o więcej Dozgonni fani
 4. Sens jest taki aby jeden raz ustawić jedno audio w sprzęcie tak, żeby nie trzeba było robić tego np. w trakcie jakiegoś koncertu gdzie dźwięk na pewno pójdzie 5.1. Daną ścieżkę ustawiasz 1 raz i jest ok. Mam na myśli współpracę ze sprzętem audio dobrej klasy.
 5. @mihau przewód do wymiany (ekranowanie) i antena z resztą też. @jenekaZnaczenie ma absolutnie każdy element instalacji. Wzmacniacz np. masztowy lub budynkowy / domowy stosować tylko w razie konieczności. Zadał bym sobie pytanie czy jest sens inwestycji dla jakiejś określonej oferty programowej. Jeszcze kwestia pasków z % wskazaniami siły i jakości sygnału - tak naprawdę to są one prawie nic nie warte, szczególnie w sytuacjach wyżej przez Was opisanych.
 6. @jeneka jakiej anteny używasz? Masz filtr LTE (wzmacniacze potrafią podbijać wszystko jak leci). Masz po prostu sygnał na granicy odbioru. Czułość głowicy ma tutaj duże znaczenie. Jako przykład: w Zielonej Górze odbieram testowy mux Polsat News HD ze Śremu na k. 28. Jednak tylko na jednym z tunerów odbiór jest stabilny a na pozostałych (2 innych) zrywa sygnał lub nie działa wcale. Antena kierunkowa tzw. krokodyl + filtr LTE (ten w antenie nie wystarczy) + solidny wzmacniacz masztowy i działa.
 7. Zewnętrzne tunery DVB-T miewają lepszą czułość głowicy i dlatego na skraju zasięgu dają radę
 8. @wuzel Na 16E MER jest ok 10 - 12 dB zależy jaki transponder. @amarok4 10E odbierzesz razem z 9E. Aby było 7E to większość LNB to muszą być multifeed.
 9. Triax 110 cm (TD110): Jedynie 31,5 E - nie odbiera transponder z Shanson TV. Poza tym odbiór dobry.
 10. Na spadek ceny bym nie liczył. Utrzymanie takiego pakietu nie licząc opłat dla nadawców, to są naprawdę duże pieniądze (sprzęty, chmura itp.). Niemniej oferta ciekawa.
 11. Jest to jakieś tam urozmaicenie. Jak ktoś bardzo mocno potrzebuje TV z Francji to można zamówić dekoder do Polski TNT Sat, albo postarać się o odbiór z 5 West
 12. @lafarpl tak długo dopóki masz doładowane Wiem, że przechodzą w systemie doładowania do 2021 roku.
 13. Czyli problem powstał z winy oprogramowania + z kombinowania przez operatora z systemami kodowania.
 14. @Pawel W obu przypadkach Cameleon. Dwie zupełnie inne instalacje.
×
×
 • Create New...