Jump to content

DanielK

Users
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About DanielK

 • Rank
  Aktywny

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli problem powstał z winy oprogramowania + z kombinowania przez operatora z systemami kodowania.
 2. @Pawel W obu przypadkach Cameleon. Dwie zupełnie inne instalacje.
 3. Doładować można na dłuższy okres - system przepuszcza takie doładowania.
 4. Także miałem 2 takie przypadki i nawet 3-krotna wymiana sprzętu nic nie daje. Gdy narywamy jakiś kanał np. TVN 24, przełączamy np. na HBO, to po kilku lub kilkunastu minutach dzieje się jedna z poniższych opcji: - dioda na odbiorniku sygnalizuje że nagrywanie zostało zakończone - nagrywanie trwa nadal, ale przycina sygnał na kanale aktualnie oglądanym, tak że nie da się oglądać. Dekodery Pace będące w ofercie abonamentowej najwidoczniej mają coś uszkodzone z oprogramowaniem.
 5. Tak można i jak najbardziej możesz ją doładować. Ewentualnie sam proces aktywacji karty po doładowaniu może się nieco wydłużyć.
 6. @Darek z Ozimka Sprzęt już stary i dla wyjątkowo cierpliwych + nieco ogarniętych ludzi, którzy potrafią sobie ułożyć własną listę kanałów.
 7. Generalnie są 3 wersje kart. Z napisem "Telewizja Na Kartę" Z logo "n" Z logo "nc+"
 8. Czyli np. transmisja w WP Pilot i u innych operatorów IP TV?
 9. Wykaz kanałów Smart HD+ z podziałem na pakiety https://tvnakarte.eu/index.php/wykazy-kanalow/wykaz-kanalow-smart-hd-z-podzialem-na-pakiety
 10. Przecież MUX L-7 nadaje cały czas TV Regionalna (zagłębie miedziowe).
 11. DanielK

  TVP INFO

  Tak na chwilę włączyłem TVP Info a tutaj przedwyborczo. Kolejno: PiS, KO, PSL, Lewica, Korwin Każdy z nich miał około 1 minuty. Kiedyś pamiętam tylko 2 partie pokazywali i cieli jak chcieli. Tym razem przynajmniej np. Korwin mógł wątek dokończyć.
 12. @PowerTV teraz może pora na MUX-L1
 13. Jeśli miałbym wybierać Ariva lub Cryptobox to zdecydowanie to drugie. Dziala w nich też Fast Scan na polskie platformy a i pliki z listami kanałów też są w internecie.
 14. Jakby konkurencja chciała udostępnić bezpłatnie jakiś swój kanał informacyjny to: 1) już dawno byli by w DVB-T 2) odkodowali by sygnał z satelity tak jak to ma miejsce m.in. w Niemczech, Francji, Ukrainie, czy w krajach b. Jugosławii. Poza tym, większość kart odnośnie DVB-T była rozdana przed tzw. dobrą zmianą, jakby ktoś miał krótką pamięć... Wszystko na ten temat.
×
×
 • Create New...