Jump to content

Palikot

MOD Weteran
 • Content Count

  3842
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Palikot

 • Rank
  MOD Weteran
 • Birthday 08/07/1984

Informacje o profilu

 • Location
  Platforma Obywatelska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Palikot

  Polskie Radio

  To tylko fragmenty z obszernego artykułu o Polskim Radiu, który opublikował Onet.pl Ujawnione są w nim efekty tzw. alokacji oraz działania kierownictwa PR. Od razu wiedziałem, ze alokacja zakończy się wielką klapą. Pozbawili odbioru najlepszej stacji w wielu rejonach Polski. Sam muszę się wspomagać czasami satelitą w celu odbioru PR2. Do tego te jingle wiadomości przypominające melodyjne wydawanie odgłosów fizjologicznych... Skandal. O personaliach wypowiadał się nie będę. - Quo Vadis Polskie Radio? - Ku najgłębszemu dnu. Całość tekstu
 2. Palikot

  National Geographic

  Wczoraj oglądając National Geographic zauważyłem, że jeden z programów nadawany był niby w formacie panoramicznym. Mam telewizor 4:3 i zaobserwowałem bardziej spłaszczone logo oraz cienkie pasku na górze i dole ekranu. Nie był to 16:9 tylko jakś inny format. Czyżby NGC powoli chciał wchodzić w panoramę?
 3. Palikot

  Piłka nożna: Fortuna 1 Liga

  Jest wątek o Orange Ekstraklasie. Warto moim zdaniem podyskutować o drugiej lidze. W niedzielę niestety przegrała Lechia Gdańsk. Miała 9 spotkań wygranych pod rząd. Niestety, musiała teraz uznać wyższość Zawiszy Bydgoszcz.
×