Jump to content

Palikot

MOD Weteran
 • Content Count

  3842
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Palikot

 • Rank
  MOD Weteran
 • Birthday 08/07/1984

Informacje o profilu

 • Location
  Platforma Obywatelska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś narodził się mój pomysł na zmiany w TVP. Gdybym przejął władzę nad TVP, najpierw poczyniłbym następujące zmiany: 1. Przeniesienie TVP do Gdańska 2. Likwidacja TVP 1 i TVP 2 3. Uruchomienie całodobowego kanału PTV 4. Uruchomienie kanału 2 nadającego od 14 do 23 5. Pasma regionalne całodobowo w miejsce TVP Info Punkt 1 ograniczy koszt - jeden budynek, mniejszy. Ograniczenie maksymalne stanu kadrowego (po co płacić na watahę zastępców i zastępców zastępców oraz innych pracowników będących tylko dla zasady). Punkty 2-4 - powstanie nowej marki w miejsce zdegenerowanej. Punkt 5 to odrodzenie telewizji regionalnej. Co sądzicie o takim projekcie? Niedługo przedstawię ramówkę kanału 2.
 2. Palikot

  Polskie Radio

  To tylko fragmenty z obszernego artykułu o Polskim Radiu, który opublikował Onet.pl Ujawnione są w nim efekty tzw. alokacji oraz działania kierownictwa PR. Od razu wiedziałem, ze alokacja zakończy się wielką klapą. Pozbawili odbioru najlepszej stacji w wielu rejonach Polski. Sam muszę się wspomagać czasami satelitą w celu odbioru PR2. Do tego te jingle wiadomości przypominające melodyjne wydawanie odgłosów fizjologicznych... Skandal. O personaliach wypowiadał się nie będę. - Quo Vadis Polskie Radio? - Ku najgłębszemu dnu. Całość tekstu
 3. Jest wątek o Orange Ekstraklasie. Warto moim zdaniem podyskutować o drugiej lidze. W niedzielę niestety przegrała Lechia Gdańsk. Miała 9 spotkań wygranych pod rząd. Niestety, musiała teraz uznać wyższość Zawiszy Bydgoszcz.
×
×
 • Create New...