Jump to content

lukas_k

Friends
  • Content Count

    9520
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lukas_k

  1. Ponawiam swoje pytanie sprzed kilku dni Mam pakiet Extra+ 8x C+ i kanały Polsat Sport Premium. Jest teraz szansa, żeby przy przedłużeniu umowy wymienić dekoder mediaBOX+ na UltraBox+ bez dopłaty miesięcznej?
  2. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 43 Obowiązuje na dni: 4-10.11.2019 1. Borussia Dortmund - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 1 13:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 2. Olympique Lyon - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 1 15:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 3. Stelmet Enea BC Zielona Góra - PARMA Perm (Eurosport 2 17:50 WT) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB 4. Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk (TVP Sport 17:55 WT) - piłka ręczna, liga polska 5. APP Krispol Września - KFC Gwardia Wrocław (Polsat Sport 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 6. FC Barcelona - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 7. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 8. Asseco Arka Gdynia - EWE Baskets Oldenburg (Eurosport 2 19:55 WT) - koszykówka męzczyzn, Eurocup 9. SSC Napoli - Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 10. Borussia Dortmund - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 11. Liverpool FC - KRC Genk (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 12. Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 13. Valencia CF - LOSC Lille (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 14. Olympique Lyon - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 15. Atalanta Bergamo - Manchester City (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 16. Real Madryt - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 2 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 17. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska 18. Hapoel Jerusalem BC - Anwil Włocławek (Eurosport 2 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów 19. Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 20. Bayern Monachium - Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 21. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain (nSport+ 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 22. Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska 23. Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport News 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 24. Real Madryt - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 1, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 25. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 26. Paris Saint-Germain - Club Brugge (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 27. Atalanta Bergamo - Manchester City (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 28. Crvena Zvezda Belgrad - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 29. Dinamo Zagrzeb - Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 30. New York Rangers - Detroit Red Wings (TVP Sport 2:05 CZW) - hokej na lodzie, NHL 31. Zenit Sankt Petersburg - BK Chimki Moskwa (Polsat Sport News 17:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 32. Lazio Rzym - Celtic Glasgow (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 33. Standard Liege - Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 34. LASK Linz - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 35. F91 Dudelange - Sevilla FC (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 36. FC Kopenhaga - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 37. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga polska 38. WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot (Polsat Sport News 20:20 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 39. Espanyol Barcelona - Ludogorec Razgrad (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 40. Rangers FC - FC Porto (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 41, Feyenoord Rotterdam - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 42. Manchester United - Partizan Belgrad (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 43. Borussia Monchengladbach - AS Roma (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 44. Sporting Braga - Besiktas Stambuł (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 45. Cucine Lube Civitanova - Top Volley Latina (Polsat Sport 23:35 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 46. ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 47. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 48. Polska - Japonia (TVP Sport 17:45 PT) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku 49. FC St. Pauli - VfL Bochum (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 50. Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport News 19:50 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 51. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 52. 1.FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 53. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska 54. US Sassuolo - Bologna FC (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 55. Dulwich Hamlet - Carlisle United (Eleven Sports 3 20:50 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii 56. Real Sociedad - CD Leganes (nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 57. Norwich City - Watford FC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 58. Denver Nuggets - Philadelphia 76ers (C+ Sport 3:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 59. Bahcesehir Koleji - Pinar Karsiyaka (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 60. Stomil Olsztyn - Warta Poznań (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 61. Deportivo Alaves - Real Valladolid (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 62. Holstein Kiel - HSV Hamburg (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 63. Bursaspor - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 64. Chelsea Londyn - Crystal Palace (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 65. Nottingham Forest - Derby County (Eleven Sports 1 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 66. Wisła Płock - Cracovia Kraków (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 67. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 68. Polska - Włochy (TVP Sport 14:45 SOB) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku 69. Brescia Calcio - Torino FC (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 70. Hertha Berlin - RB Lipsk (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 72. 1.FSV Mainz - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 73. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Darusssafaka Tekfen (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 74. Southampton FC - Everton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 75. Valencia CF - Granada CF (Eleven Sports 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 76. FK Jablonec - Sparta Praga (Polsat Sport News 16:50 SOB) - piłka nożna, liga czeska 77. Legia Warszawa - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 78. RK Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 79. Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom (Polsat Sport 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 80. Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 81. Inter Mediolan - Hellas Verona (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 82. Cosntract Lubawa - GI Malepszy Futsal Leszno (Sportklub 18:00 SOB) - futsal, liga polska 83. SD Eibar - Real Madryt (C+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 84. Leicester City - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 85. Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 86. Wisła Kraków - Arka Gdynia (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 87. Alexander Volkov - Greg Hardy (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 88. Banca Valsabbina Millenium Brescia - Epiu Pomi Casalmaggiore (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska 89. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 90. SSC Napoli - Genoa CFC (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 91. FC Barcelona - Celta Vigo (Eleven Sports 1 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 92. Tottenham Hotspur - Sheffield United (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska 93. San Antonio Spurs - Boston Celtics (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 94. Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL 95. RCD Mallorca - Villarreal CF (C+ Sport 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 96. KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 97. Ajax Amsterdam - FC Utrecht (Polsat Sport News 12:15 ND) - piłka nożna, liga holenderska 98. Cagliari Calcio - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 99. Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 100. Monbus Obradoiro - Kirolbet Baskonia (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 101. Polska - Węgry (TVP Sport 12:45 ND) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku 102. Dover Athletic - Southend United (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii 103. Znicz Pruszków - Widzew Łódź (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 104. Borussia Monchengladbach - Werder Brema (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 105. Athletic Bilbao - UD Levante (nSport+ 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 106. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 107. HSG Nordhorn-Lingen - Fuchse Berlin (Sportklub 14:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 108. Lech Poznań - Korona Kielce (C+ 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 109. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 110. Wolverhampton Wanderers - Aston Villa (C+ Sport 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 111. Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 112. Lazio Rzym - US Lecce (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 113. Udinese Calcio - SPAL 2013 (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 114. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 115. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 116. NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 15:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 117. PKS Kolping FRAC Jarosław - Dojlidy Białystok (Sportklub 16:00 ND) - tenis stołowy, liga polska 118. Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 119. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg (C+ Now 16:55 ND) - piłka nożna, liga austriacka 120. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 121. Liverpool FC - Manchester City (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 122. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 2 17:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 123. Legia Warszawa - King Szczecin (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 124. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 125. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 126. Parma FC - AS Roma (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 127. Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Teksut Bandirma BK (Sportklub 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 128. Getafe CF - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 129. Manchester United - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 20:00 ND) - piłka nożna, liga angielska 130. Aalborg Handbold - FC Barcelona (nSport+ 20:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 131. BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport Extra 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 132. Real Madryt - Unicaja Malaga (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 133. Juventus Turyn - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 134. Real Betis - Sevilla FC (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 135. Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets (C+ Now 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 136. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 137. Slavia Praga - FK Teplice (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 1. Borussia Dortmund - Inter Mediolan 2 2. Olympique Lyon - Benfica Lizbona 2 3. Stelmet Enea BC Zielona Góra - PARMA Perm 1 4. Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 1 5. APP Krispol Września - KFC Gwardia Wrocław 1 6. FC Barcelona - Slavia Praga 1 7. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk X 8. Asseco Arka Gdynia - EWE Baskets Oldenburg 1 9. SSC Napoli - Red Bull Salzburg 1 10. Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1 11. Liverpool FC - KRC Genk 1 12. Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam 1 13. Valencia CF - LOSC Lille 1 14. Olympique Lyon - Benfica Lizbona X 15. Atalanta Bergamo - Manchester City 2 16. Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1 17. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 18. Hapoel Jerusalem BC - Anwil Włocławek 2 19. Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn 2 20. Bayern Monachium - Olympiakos Pireus 1 21. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 1 22. Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz 1 23. Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia 2 24. Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1 25. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt 2 26. Paris Saint-Germain - Club Brugge 1 27. Atalanta Bergamo - Manchester City 2 28. Crvena Zvezda Belgrad - Tottenham Hotspur 2 29. Dinamo Zagrzeb - Szachtar Donieck 1 30. New York Rangers - Detroit Red Wings 1 31. Zenit Sankt Petersburg - BK Chimki Moskwa 1 32. Lazio Rzym - Celtic Glasgow 1 33. Standard Liege - Eintracht Frankfurt 2 34. LASK Linz - PSV Eindhoven 2 35. F91 Dudelange - Sevilla FC 2 36. FC Kopenhaga - Dynamo Kijów 2 37. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 2 38. WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 1 39. Espanyol Barcelona - Ludogorec Razgrad 1 40. Rangers FC - FC Porto X 41, Feyenoord Rotterdam - Young Boys Berno 1 42. Manchester United - Partizan Belgrad 1 43. Borussia Monchengladbach - AS Roma 1 44. Sporting Braga - Besiktas Stambuł 1 45. Cucine Lube Civitanova - Top Volley Latina 1 46. ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 2 47. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 2 48. Polska - Japonia 1 49. FC St. Pauli - VfL Bochum 1 50. Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 2 51. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1 52. 1.FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim 2 53. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1 54. US Sassuolo - Bologna FC 1 55. Dulwich Hamlet - Carlisle United 2 56. Real Sociedad - CD Leganes 1 57. Norwich City - Watford FC 1 58. Denver Nuggets - Philadelphia 76ers 1 59. Bahcesehir Koleji - Pinar Karsiyaka 2 60. Stomil Olsztyn - Warta Poznań 2 61. Deportivo Alaves - Real Valladolid 1 62. Holstein Kiel - HSV Hamburg 2 63. Bursaspor - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1 64. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1 65. Nottingham Forest - Derby County X 66. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2 67. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 68. Polska - Włochy 1 69. Brescia Calcio - Torino FC 2 70. Hertha Berlin - RB Lipsk 2 71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf 1 72. 1.FSV Mainz - 1.FC Union Berlin 1 73. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Darusssafaka Tekfen 1 74. Southampton FC - Everton FC 1 75. Valencia CF - Granada CF 1 76. FK Jablonec - Sparta Praga 2 77. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 78. RK Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce 2 79. Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 1 80. Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 2 81. Inter Mediolan - Hellas Verona 1 82. Cosntract Lubawa - GI Malepszy Futsal Leszno 2 83. SD Eibar - Real Madryt 2 84. Leicester City - Arsenal Londyn 2 85. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1 86. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1 87. Alexander Volkov - Greg Hardy 2 88. Banca Valsabbina Millenium Brescia - Epiu Pomi Casalmaggiore 1 89. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 2 90. SSC Napoli - Genoa CFC 1 91. FC Barcelona - Celta Vigo 1 92. Tottenham Hotspur - Sheffield United 1 93. San Antonio Spurs - Boston Celtics 1 94. Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 1 95. RCD Mallorca - Villarreal CF 2 96. KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 97. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1 98. Cagliari Calcio - AC Fiorentina 2 99. Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 100. Monbus Obradoiro - Kirolbet Baskonia 2 101. Polska - Węgry 1 102. Dover Athletic - Southend United 2 103. Znicz Pruszków - Widzew Łódź 2 104. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1 105. Athletic Bilbao - UD Levante 1 106. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2 107. HSG Nordhorn-Lingen - Fuchse Berlin 2 108. Lech Poznań - Korona Kielce 1 109. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 2 110. Wolverhampton Wanderers - Aston Villa 1 111. Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo 2 112. Lazio Rzym - US Lecce 1 113. Udinese Calcio - SPAL 2013 1 114. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 1 115. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1 116. NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy 1 117. PKS Kolping FRAC Jarosław - Dojlidy Białystok 1 118. Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk 1 119. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2 120. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 121. Liverpool FC - Manchester City 1 122. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock 2 123. Legia Warszawa - King Szczecin 1 124. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin 1 125. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 2 126. Parma FC - AS Roma 2 127. Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Teksut Bandirma BK 1 128. Getafe CF - Osasuna Pampeluna 1 129. Manchester United - Brighton & Hove Albion 1 130. Aalborg Handbold - FC Barcelona 2 131. BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 2 132. Real Madryt - Unicaja Malaga 1 133. Juventus Turyn - AC Milan 1 134. Real Betis - Sevilla FC 2 135. Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 2 136. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1 137. Slavia Praga - FK Teplice 1
  3. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 42 Obowiązuje na dni: 28.10-3.11.2019 1. Stomil Olsztyn - Wisła Płock (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski 2. Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin (Polsat Sport News 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 3. SD Eibar - Villarreal CF (C+ Sport 2 18:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 4. RCD Mallorca - Osasuna Pampeluna (nSport+ 18:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 5. THW Kiel - MT Melsungen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 6. Panathinaikos OPAP Ateny - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News 19:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 7. Hiszpania U-17 - Tadżykistan U-17 (TVP Sport 20:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 8. AC Milan - SPAL 2013 (Eleven Sports 1 20:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska 9. Getafe CF - Granada CF (Eleven Sports 3 21:10 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 10. Kamerun U-17 - Argentyna U-17 (TVP Sport 23:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 11. Nowa Zelandia - Walia (Polsat Sport 10:00 PT) - rugby, Puchar Świata 12. Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena (Polsat Sport Extra 15:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Włoch 13. Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa (Polsat Sport News 17:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 14. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentina (Polsat Sport Extra 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Włoch 15. Hannover 96 - SV Sandhausen (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 16. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 20:00 PT) - piłka nożna, liga holenderska 17. TSG 1899 Hoffenheim - SC Paderborn (Eleven Sports 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 18. Barnsley FC - Bristol City (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 19. Australia U-17 - Nigeria U-17 (TVP Sport 20:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 20. Brooklyn Nets - Houston Rockets (C+ Sport 0:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 21. New York Islanders - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 0:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 22. Anglia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport 10:00 SOB) - rugby, Puchar Świata 23. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekme (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 24. Miedź Legnica - Radomiak Radom (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 25. Espanyol Barcelona - Valencia CF (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 26. FC St. Pauli - Karlsruher SC (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 27. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom Ankara (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 28. Bournemouth AFC - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 29. Wigan Athletic - Swansea City (Eleven Sports 3 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 30. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem (C+ Sport 14:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 31. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 32. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 33. AS Roma - SSC Napoli (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 34. Polska - Niemcy (Polsat Sport News 15:00 SOB) - rugby, turniej Rugby Europe Trophy 35. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 36. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 37. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 38. Aston Villa - Liverpool FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 39. UD Levante - FC Barcelona (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 40. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg (nSport+ 16:55 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 41. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 42. AZS Uniwersytet Gdańsk - Politechnika Gdańska (Sportklub 17:00 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska 43. Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 44. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (Polsat Sport News 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 45. Bologna FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 46. Watford FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 47. 1.FC Union Berlin - Hertha Berlin (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 48. Sevilla FC - Atletico Madryt (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 49. Nashville Predators - New York Rangers (TVP Sport 19:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 50. FC Porto Sofarma - Montpellier Handball (nSport+ 19:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 51. Pogoń Szczecin - Lech Poznań (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 52. Christina Linardatou - Katie Taylor (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, walka o pas WBO World Female w Manchesterze 53. GKS Katowice - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 54. Slavia Praga - Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska 55. Torino FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 56. Real Madryt - Real Betis (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 57. Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans (C+ Now 22:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 58. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 59. Holandia U-17 - USA U-17 (TVP Sport 23:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 60. Saul Alvarez - Siergiej Kowaliow (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas WBO World w Las Vegas 61. Jorge Masvidal - Nate Diaz (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - sporty walki, gala UFC 244 62. Fenerbahce Beko Stambuł - Afyon Belediyesi (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 63. Villarreal CF - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 64. Real Valladolid - RCD Mallorca (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 66. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 67. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 68. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 69. Anadolu Efes Stambuł - Istanbul Buyuksehir Belediyesi (Sportklub 13:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 70. VfB Stuttgart - Dynamo Drezno (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 71. Osasuna Pampeluna - Deportivo Alaves (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 72. VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 73. Górnik Zabrze - Piast Gliwice (C+ 14:30 ND) - piłka nożna, liga polska 74. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 75. Crystal Palace - Leicester City (C+ Sport 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 76. Hellas Verona - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 77. Genoa CFC - Udinese Calcio (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 78. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 79. Darussafaka Tekfen - Bahcesehir Koleji (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 80. Arka Gdynia - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 81. Everton FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 82. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 83. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 84. AC Fiorentina - Parma FC (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 85. KGHM Zagłębie Lubin - Gwardia Opole (TVP Sport 17:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 86. Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 87. ALBA Berlin - ratiopharm Ulm (Sportklub 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 88. CD Leganes - SD Eibar (nSport+ 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 89. Celta Vigo - Getafe CF (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 90. Formuła 1 - Grand Prix USA* (Eleven Sports 1 20:05 ND) 91. Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 92. AC Milan - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 93. Granada CF - Real Sociedad (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 94. Indiana Pacers - Chicago Bulls (C+ Sport 2 23:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 95. SFC Opawa - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 23:30 ND) - piłka nożna, liga czeska 96. Włochy U-17 - Paragwaj U-17 (TVP Sport 23:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 1. Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2 2. Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin 1 3. SD Eibar - Villarreal CF (2 4. RCD Mallorca - Osasuna Pampeluna 1 5. THW Kiel - MT Melsungen 1 6. Panathinaikos OPAP Ateny - Anadolu Efes Stambuł 1 7. Hiszpania U-17 - Tadżykistan U-17 1 8. AC Milan - SPAL 2013 1 9. Getafe CF - Granada CF 1 10. Kamerun U-17 - Argentyna U-17 2 11. Nowa Zelandia - Walia 1 12. Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena 1 13. Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa 1 14. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentina 1 15. Hannover 96 - SV Sandhausen 1 16. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2 17. TSG 1899 Hoffenheim - SC Paderborn 1 18. Barnsley FC - Bristol City 1 19. Australia U-17 - Nigeria U-17 2 20. Brooklyn Nets - Houston Rockets 2 21. New York Islanders - Tampa Bay Lightning 1 22. Anglia - Republika Południowej Afryki 2 23. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekme 1 24. Miedź Legnica - Radomiak Radom 2 25. Espanyol Barcelona - Valencia CF 2 26. FC St. Pauli - Karlsruher SC 1 27. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom Ankara 1 28. Bournemouth AFC - Manchester United 2 29. Wigan Athletic - Swansea City 2 30. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem 1 31. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin 2 32. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1 33. AS Roma - SSC Napoli X 34. Polska - Niemcy 1 35. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1 36. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2 37. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach X 38. Aston Villa - Liverpool FC 2 39. UD Levante - FC Barcelona 2 40. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg 2 41. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk X 42. AZS Uniwersytet Gdańsk - Politechnika Gdańska 1 43. Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 44. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1 45. Bologna FC - Inter Mediolan 2 46. Watford FC - Chelsea Londyn 2 47. 1.FC Union Berlin - Hertha Berlin X 48. Sevilla FC - Atletico Madryt X 49. Nashville Predators - New York Rangers 2 50. FC Porto Sofarma - Montpellier Handball 2 51. Pogoń Szczecin - Lech Poznań X 52. Christina Linardatou - Katie Taylor 1 53. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2 54. Slavia Praga - Banik Ostrawa 1 55. Torino FC - Juventus Turyn 2 56. Real Madryt - Real Betis 1 57. Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans 1 58. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2 59. Holandia U-17 - USA U-17 1 60. Saul Alvarez - Siergiej Kowaliow 1 61. Jorge Masvidal - Nate Diaz 2 62. Fenerbahce Beko Stambuł - Afyon Belediyesi 1 63. Villarreal CF - Athletic Bilbao 2 64. Real Valladolid - RCD Mallorca 2 65. Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 1 66. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio 1 67. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 1 68. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 1 69. Anadolu Efes Stambuł - Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 70. VfB Stuttgart - Dynamo Drezno 1 71. Osasuna Pampeluna - Deportivo Alaves 2 72. VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam 2 73. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2 74. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 75. Crystal Palace - Leicester City 2 76. Hellas Verona - Brescia Calcio 1 77. Genoa CFC - Udinese Calcio 1 78. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Koln X 79. Darussafaka Tekfen - Bahcesehir Koleji 1 80. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 81. Everton FC - Tottenham Hotspur 2 82. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1 83. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 84. AC Fiorentina - Parma FC 1 85. KGHM Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 1 86. Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza 1 87. ALBA Berlin - ratiopharm Ulm 1 88. CD Leganes - SD Eibar 2 89. Celta Vigo - Getafe CF 1 90. Formuła 1 - Grand Prix USA - L. Hamilton 91. Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin 1 92. AC Milan - Lazio Rzym 1 93. Granada CF - Real Sociedad 2 94. Indiana Pacers - Chicago Bulls 1 95. SFC Opawa - Sparta Praga 2 96. Włochy U-17 - Paragwaj U-17 1
  4. Mam pakiet Extra+ 8x C+ i kanały Polsat Sport Premium. Jest teraz szansa, żeby przy przedłużeniu umowy wymienić dekoder mediaBOX+ na UltraBox+ bez dopłaty miesięcznej?
  5. Na Facebooku mignęła mi dzisiaj oferta przedłużenia umowy z zakupem telewizora 4K. Znacie jakieś szczegóły? Bo nigdzie nie mogę ich znaleźć. EDIT: Okej, znalazłem Słaba oferta.
  6. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 41 Obowiązuje na dni: 21-27.10.2019 1. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 2. Korona Kielce - Real Saragossa (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 3. Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Polski 5. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 6. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 7. Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia (Eurosport 2 19:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup 8. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska 9. Slavia Praga - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 10. Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 11. Benfica Lizbona - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 12. Red Bull Salzburg - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 13. KRC Genk - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 14. LOSC Lille - Valencia CF (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 15. Hiszpania - Polska (TVP Sport 0:45 CZW) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 16. Odra Opole - Stal Mielec (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, 1.liga polska 17. Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 18. FC Porto - Rangers FC (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 19. Partizan Belgrad - Manchester United (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 20. Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 21. AS Roma - Borussia Monchengladbach (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 22. Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 23. Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 24. Gwardia Wrocław - Stal Nysa (Polsat Sport 20:15 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 25. Arsenal Londyn - Vitoria Guimaraes (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 26. Celtic Glasgow - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 27. Dynamo Kijów - FC Kopenhaga (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 28. PSV Eindhoven - LASK Linz (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 29. Eintracht Frankfurt - Standard Liege (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 30. Sporting Lizbona - Rosenborg Trondheim (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 31. Polska - Argentyna (TVP Sport 0:25 PT) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 32. Houston Rockets - Milwaukee Bucks (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA 33. Atlanta United - Philadelphia Union (Polsat Sport 2:05 PT) - piłka nożna, MLS 34. Montreal Canadiens - San Jose Sharks (TVP Sport 2:05 PT) - hokej na lodzie, NHL 35. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport 4:00 PT) - piłka nożna, MLS 36. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 37. BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 38. Dojlidy Białystok - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą (Sportklub 18:00 PT) - tenis stołowy, liga polska 39. Holstein Kiel - VfL Bochum (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 40. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 41. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln (Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska 42. PGE GKS Bełchatów - Miedź Legnica (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 43. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 44. Hellas Verona - US Sassuolo (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 45. Southampton FC - Leicester City (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 46. Villarreal CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 47. AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News 23:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 48. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers (C+ Sport 23:10 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA 49. Polska - Rosja (TVP Sport 1:25 SOB) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 50. Los Angeles Lakers - Utah Jazz (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 51. Anglia - Nowa Zelandia (Polsat Sport 10:00 SOB) - rugby, Puchar Świata 52. Bahcesehir Koleji - Tofas SK (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 53. Anwil Włocławek - Trefl Sopot (Polsat Sport Extra 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 54. HSV Hamburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 55. Manchester City - Aston Villa (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 56. Sheffield Wednesday - Leeds United (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 57. Demian Maia - Ben Askren (Polsat Sport Fight 14:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 58. Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 59. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 60. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 61. US Lecce - Juventus Turyn (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 62. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 63. Bayern Monachium - 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 64. CD Leganes - RCD Mallorca (Eleven Sports 4 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. Piast Gliwice - Korona Kielce (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 66. Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 67. Inter Mediolan - Parma FC (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 68. Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena (Polsat Sport News 18:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 69. Pogoń Lębork - Energa Manekin Toruń (Sportklub 18:00 SOB) - tenis stołowy, liga polska 70. Bayer Leverkusen - Werder Brema (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 71. Burnley FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 72. Real Valladolid - SD Eibar (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 73. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 74. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gla Babilon MMA 10 75. Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska 76. BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 77. Sparta Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport News 20:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska 78. Genoa CFC - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 79. Atletico Madryt - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 80. Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut (Sportklub 21:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 81. Vitesse Arnhem - ADO Den Haag (Polsat Sport News 22:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 82. Milwaukee Bucks - Miami Heat (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 83. Ekwador U-17 - Australia U-17 (TVP Sport 0:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata 84. Walia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport Extra 10:00 ND) - rugby, Puchar Świata 85. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Teksüt Bandirma BK (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 86. Celta Vigo - Real Sociedad (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 87. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 88. Bologna FC - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 89. Chrobry Głogów - Stal Mielec (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 90. Start Lublin - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport Extra 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 91. Swansea City - Cardiff City (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 92. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Fenerbahçe Beko Stambuł (Sportklub 13:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 93. Granada CF - Real Betis (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 94. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 95. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 96. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 97. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 98. SPAL 2013 - SSC Napoli (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 99. Atalanta Bergamo - Udinese Calcio (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 100. VfL Wolfsburg - FC Augsburg (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 101. Türk Telekom - Darüşşafaka Tekfen (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 102. UD Levante - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 103. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 104. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń (nSport+ 16:55 ND) - piłka nożna, liga austriacka 105. Legia Warszawa - Wisła Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 106. Liverpool FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 107. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 108. Casademont Zaragoza - FC Barcelona (Sportklub 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 109. AS Roma - AC Milan (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 110. Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 111. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 112. Sevilla FC - Getafe CF (Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 113. Viktoria Pilzno - Slavia Praga (Polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 114. s. Oliver Würzburg - FC Bayern Monachium (Sportklub 19:45 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 115. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku (Eleven Sports 1 20:05 ND)* 116. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (C+ Sport 2 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 117. AC Fiorentina - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 118. Osasuna Pampeluna - Valencia CF (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 119. Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 PN) - hokej na lodzie, NHL 1. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1 2. Korona Kielce - Real Saragossa 1 3. Inter Mediolan - Borussia Dortmund 2 4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 1 5. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn X 6. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg 1 7. Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia 2 8. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 1 9. Slavia Praga - FC Barcelona 2 10. Inter Mediolan - Borussia Dortmund X 11. Benfica Lizbona - Olympique Lyon 2 12. Red Bull Salzburg - SSC Napoli X 13. KRC Genk - Liverpool FC 2 14. LOSC Lille - Valencia CF 2 15. Hiszpania - Polska 1 16. Odra Opole - Stal Mielec 2 17. Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 2 18. FC Porto - Rangers FC 1 19. Partizan Belgrad - Manchester United 2 20. Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam 2 21. AS Roma - Borussia Monchengladbach X 22. Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 2 23. Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers 2 24. Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1 25. Arsenal Londyn - Vitoria Guimaraes 1 26. Celtic Glasgow - Lazio Rzym 2 27. Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1 28. PSV Eindhoven - LASK Linz 1 29. Eintracht Frankfurt - Standard Liege 1 30. Sporting Lizbona - Rosenborg Trondheim 1 31. Polska - Argentyna 1 32. Houston Rockets - Milwaukee Bucks 1 33. Atlanta United - Philadelphia Union 2 34. Montreal Canadiens - San Jose Sharks 1 35. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 1 36. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2 37. BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo 1 38. Dojlidy Białystok - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą 1 39. Holstein Kiel - VfL Bochum 1 40. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1 41. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln 2 42. PGE GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2 43. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 1 44. Hellas Verona - US Sassuolo 1 45. Southampton FC - Leicester City 2 46. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1 47. AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł 2 48. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1 49. Polska - Rosja 1 50. Los Angeles Lakers - Utah Jazz 1 51. Anglia - Nowa Zelandia 1 52. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2 53. Anwil Włocławek - Trefl Sopot 1 54. HSV Hamburg - VfB Stuttgart 1 55. Manchester City - Aston Villa 1 56. Sheffield Wednesday - Leeds United 2 57. Demian Maia - Ben Askren 1 58. Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka 2 59. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2 60. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom 2 61. US Lecce - Juventus Turyn 2 62. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 2 63. Bayern Monachium - 1.FC Union Berlin 1 64. CD Leganes - RCD Mallorca 1 65. Piast Gliwice - Korona Kielce 1 66. Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2 67. Inter Mediolan - Parma FC 1 68. Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena 2 69. Pogoń Lębork - Energa Manekin Toruń 1 70. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1 71. Burnley FC - Chelsea Londyn 2 72. Real Valladolid - SD Eibar 2 73. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 74. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński 1 75. Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia 1 76. BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2 77. Sparta Praga - Bohemians Praga 1 78. Genoa CFC - Brescia Calcio 1 79. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1 80. Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut 1 81. Vitesse Arnhem - ADO Den Haag 1 82. Milwaukee Bucks - Miami Heat 2 83. Ekwador U-17 - Australia U-17 1 84. Walia - Republika Południowej Afryki 1 85. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Teksüt Bandirma BK 2 86. Celta Vigo - Real Sociedad 2 87. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok X 88. Bologna FC - Sampdoria Genua 1 89. Chrobry Głogów - Stal Mielec 2 90. Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 2 91. Swansea City - Cardiff City 1 92. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Fenerbahçe Beko Stambuł 2 93. Granada CF - Real Betis 2 94. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1 95. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1 96. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2 97. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 2 98. SPAL 2013 - SSC Napoli 2 99. Atalanta Bergamo - Udinese Calcio 1 100. VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1 101. Türk Telekom - Darüşşafaka Tekfen 1 102. UD Levante - Espanyol Barcelona 2 103. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1 104. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1 105. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 106. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1 107. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 108. Casademont Zaragoza - FC Barcelona 2 109. AS Roma - AC Milan X 110. Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt 1 111. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1 112. Sevilla FC - Getafe CF 1 113. Viktoria Pilzno - Slavia Praga 2 114. s. Oliver Würzburg - FC Bayern Monachium 2 115. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku - L. Hamilton 116. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2 117. AC Fiorentina - Lazio Rzym 1 118. Osasuna Pampeluna - Valencia CF 2 119. Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks 2
  7. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 40 Obowiązuje na dni: 21-27.10.2019 1. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa (Polsat Sport 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 2. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport 20:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 4. Panathinaikos OPAP Ateny - AX Armani Exchange Mediolan (Polsat Sport Extra 20:15 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 5. HSG Wetzlar - THW Kiel (Sportklub 20:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 6. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 7. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 8. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 9. DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport 20:00 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 10. Wisła Kraków - Piast Gliwice (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 11. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 12. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 13. Cardiff City - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 14. Granada CF - Osasuna Pampeluna (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 15. Pittsburgh Penguins - Dallas Stars (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 16. Dominick Reyes - Chris Weidman (Polsat Sport Extra 3:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 17. Ołeksandr Gwozdyk - Artur Bietierbijew (Polsat Sport 4:00 SOB) - boks, walka o pasy IBF World i WBC World w Filadelfii 18. Anglia - Australia (Polsat Sport 9:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 19. Afyon Belediyesi - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 20. Nowa Zelandia - Irlandia (Polsat Sport Extra 12:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 21. WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 22. SD Eibar - FC Barcelona (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 23. FC St. Pauli - SV Darmstadt (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 24. Everton FC - West Ham United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 25. Blackburn Rovers - Huddersfield Town (Eleven Sports 3 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 26. Pinar Karsiyaka - sigortam.net ITU Basketball (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 27. Korona Kielce - Wisła Płock (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 28. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Polonia Londyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski 29. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 30. FC Augsburg - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 31. 1.FC Union Berlin - SC Freiburg (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 32. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 33. Atletico Madryt - Valencia CF (C+ 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 34. Chelsea Londyn - Newcastle United (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 35. Tofas SK - Turk Telekom Ankara (Sportklub 16:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 36. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce (C+ Now, nSport+ 16:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 37. Legia Warszawa - Lech Poznań (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 38. Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 39. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 40. Crystal Palace - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 41. SSC Napoli - Hellas Verona (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska 42. Getafe CF - CD Leganes (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 43. RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 44. Sturm Graz - Red Bull Salzburg (C+ Now 18:45 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 45. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma BK (Sportklub 19:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 46. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków (C+ Sport 19:55 SOB) - piłka nożna, liga polska 47. FC Barcelona - Paris Saint-Germain (nSport+ 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 48. Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala Tymex Boxing Night w Łomiankach 49. Robbie Davies Junior - Lewis Ritson (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, gala w Newcastle 50. Vero Volley Monza - Allianz Milano (Polsat Sport News 20:30 SOB) - siatkówka mężczyn, liga włoska 51. Juventus Turyn - Bologna FC (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 52. FC Utrecht - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 53. RCD Mallorca - Real Madryt (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 54. Slavia Praga - 1.FK Przybram (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska 55. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL 56. Walia - Francja (Polsat Sport Extra 9:15 ND) - rugby, Puchar Świata 57. Deportivo Alaves - Celta Vigo (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 58. Fenerbahce Beko Stambuł - Bahcesehir Koleji (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 59. Japonia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport Extra 12:15 ND) - rugby, Puchar Świata 60. US Sassuolo - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 61. Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 62. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 63. VfB Stuttgart - Holstein Kiel (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 64. Real Sociedad - Real Betis (C+ Sport 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. OGM Ormanspor - Bursaspor (Sportklub 14:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 66. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (C+ 14:30 ND) - piłka nożna, liga polska 67. RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot (Polsat Sport Fight 14:35 ND) - rugby, liga polska 68. Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska 69. Sampdoria Genua - AS Roma (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 70. Cagliari Calcio - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 71. 1.FC Koln - SC Paderborn (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 72. Orlen Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt (C+ Sport 2 15:30 ND) - piłka ręczna, liga polska 73. Espanyol Barcelona - Villarreal CF (nSport+ 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 74. Bergischer HC - FRISCH AUF! Goppingen (Sportklub 16:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 75. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 76. Górnik Zabrze - ŁKS Łódź (C+ 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska 77. Manchester United - Liverpool FC (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 78. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 79. Parma FC - Genoa CFC (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 80. Stelmet Enea BC Zielona Góra - CSKA Moskwa (Eurosport 2 17:55 ND) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB 81. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 82. Athletic Bilbao - Real Valladolid (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 83. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 84. AC Milan - US Lecce (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 85. EWE Baskets Oldenburg - FC Bayern Monachium (Sportklub 20:45 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 86. Sevilla FC - UD Levante (Eleven Sports 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 87. Philadelphia Union - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - piłka nożna, MLS 88. Minnesota United - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport Extra 2:30 PN) - piłka nożna, MLS 1. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 1 2. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen 2 3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała 1 4. Panathinaikos OPAP Ateny - AX Armani Exchange Mediolan 1 5. HSG Wetzlar - THW Kiel 2 6. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 7. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 1 8. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Nurnberg 2 9. DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police 2 10. Wisła Kraków - Piast Gliwice 2 11. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2 12. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1 13. Cardiff City - Sheffield Wednesday 1 14. Granada CF - Osasuna Pampeluna 1 15. Pittsburgh Penguins - Dallas Stars 1 16. Dominick Reyes - Chris Weidman 2 17. Ołeksandr Gwozdyk - Artur Bietierbijew 1 18. Anglia - Australia 1 19. Afyon Belediyesi - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2 20. Nowa Zelandia - Irlandia 1 21. WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 2 22. SD Eibar - FC Barcelona 2 23. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1 24. Everton FC - West Ham United 2 25. Blackburn Rovers - Huddersfield Town 2 26. Pinar Karsiyaka - sigortam.net ITU Basketball 1 27. Korona Kielce - Wisła Płock 2 28. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Polonia Londyn 1 29. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1 30. FC Augsburg - Bayern Monachium 2 31. 1.FC Union Berlin - SC Freiburg 2 32. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz 1 33. Atletico Madryt - Valencia CF 1 34. Chelsea Londyn - Newcastle United 1 35. Tofas SK - Turk Telekom Ankara 2 36. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce 2 37. Legia Warszawa - Lech Poznań 2 38. Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec X 39. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1 40. Crystal Palace - Manchester City 2 41. SSC Napoli - Hellas Verona 1 42. Getafe CF - CD Leganes 1 43. RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam 2 44. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2 45. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma BK 1 46. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków X 47. FC Barcelona - Paris Saint-Germain 1 48. Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin 1 49. Robbie Davies Junior - Lewis Ritson 1 50. Vero Volley Monza - Allianz Milano 1 51. Juventus Turyn - Bologna FC 1 52. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2 53. RCD Mallorca - Real Madryt 2 54. Slavia Praga - 1.FK Przybram 1 55. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 1 56. Walia - Francja 2 57. Deportivo Alaves - Celta Vigo 2 58. Fenerbahce Beko Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 59. Japonia - Republika Południowej Afryki 1 60. US Sassuolo - Inter Mediolan 2 61. Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 2 62. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 2 63. VfB Stuttgart - Holstein Kiel 1 64. Real Sociedad - Real Betis 1 65. OGM Ormanspor - Bursaspor 1 66. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 67. RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot 2 68. Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 1 69. Sampdoria Genua - AS Roma 2 70. Cagliari Calcio - SPAL 2013 1 71. 1.FC Koln - SC Paderborn 1 72. Orlen Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt 1 73. Espanyol Barcelona - Villarreal CF 2 74. Bergischer HC - FRISCH AUF! Goppingen 1 75. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1 76. Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 1 77. Manchester United - Liverpool FC 2 78. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 79. Parma FC - Genoa CFC 2 80. Stelmet Enea BC Zielona Góra - CSKA Moskwa 2 81. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia 2 82. Athletic Bilbao - Real Valladolid 1 83. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga 2 84. AC Milan - US Lecce 1 85. EWE Baskets Oldenburg - FC Bayern Monachium 2 86. Sevilla FC - UD Levante 1 87. Philadelphia Union - New York Red Bulls 1 88. Minnesota United - Los Angeles Galaxy 2
  8. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 38 Obowiązuje na dni: 7-13.10.2019 1. Brazylia - Senegal (TVP Sport 13:55 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski 2. Kazachstan - Cypr (Polsat Sport 15:50 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 4. Łotwa - Polska (Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 5. Holandia - Irlandia Północna (Polsat Sport Extra 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 6. Austria - Izrael (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 7. Rosja - Szkocja (Polsat Sport Premium 1 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 8. Macedonia Północna - Słowenia (Polsat Sport Premium 2 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen (Sportklub 22:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium (Polsat Sport News 22:50 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 11. Polska - Australia (Polsat Sport, TVP Sport 5:25 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 12. Tunezja - Brazylia (Polsat Sport News 6:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 13. Włochy - Rosja (Polsat Sport 7:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 14. Argentyna - Iran (Polsat Sport News 9:07 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Swiata 15. USA - Kanada (Polsat Sport 10:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 16. Japonia - Egipt (Polsat Sport News 12:10 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 17. Australia - Gruzja (Polsat Sport Fight 12:15 PT) - rugby, Puchar Świata 18. Rosja U-21 - Polska U-21 (TVP Sport 15:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport News 18:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 22. Czechy - Anglia (Polsat Sport, TVP Sport 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 23. Islandia - Francja (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 24. Portugalia - Luksemburg (Polsat Sport News 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 25. Turcja - Albania (Polsat Sport Premium 1 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 27. Nowa Zelandia - Włochy (Polsat Sport 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata 28. Anglia - Francja (Polsat Sport 10:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 31. Irlandia - Samoa (Polsat Sport Fight 12:45 SOB) - rugby, Puchar Świata 32. Polska - Reszta Świata (TVP Sport 13:05 SOB) - żużel, mecz towarzyski 33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 34. Gruzja - Irlandia (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków (Polsat Sport Fight 15:00 SOB) - rugby, liga polska 36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów (TVP Sport 15:35 SOB) - piłka ręczna, liga polska 37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB (C+ Sport 17:35 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 39. Dania - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 40. Wyspy Owcze - Rumunia (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 41. New York Rangers - Edmonton Oilers (TVP Sport 19:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala FEN 26 we Wrocławiu 43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 44. Włochy - Grecja (Polsat Sport Extra 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 45. Norwegia - Hiszpania (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias (TVP Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago 48. Argentyna - Rosja (Polsat Sport Extra 3:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo (TVP Sport 3:55 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago 50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong (TVP Sport 5:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago 51. Namibia - Kanada (Polsat Sport Fight 5:15 ND) - rugby, Puchar Świata 52. Włochy - Kanada (Polsat Sport News 5:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 53. USA - Australia (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii* (Eleven Sports 1 7:05 ND) 55. USA - Tonga (Polsat Sport Fight 7:45 ND) - rugby, Puchar Świata 56. Polska - Brazylia (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 57. Tunezja - Egipt (Polsat Sport News 9:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 58. Walia - Urugwaj (Polsat Sport Fight 10:15 ND) - rugby, Puchar Świata 59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 60. Japonia - Iran (Polsat Sport News 12:10 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 62. Japonia - Szkocja (Polsat Sport Fight 12:45 ND) - rugby, Puchar Świata 63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 64. Kazachstan - Belgia (Polsat Sport Extra 14:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 15:05 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów (nSport+ 16:45 ND) - żużel, mecz barażowy o ekstraklasę 67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko (C+ Sport 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 68. Arka Gdynia - CCC Polkowice (Sportklub 17:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska 69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 70. Białoruś - Holandia (Polsat Sport Extra 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 71. Szkocja - San Marino (Polsat Sport News 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 72. Polska - Macedonia Północna (Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 73. Walia - Chorwacja (Polsat Sport Extra 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 74. Słowenia - Austria (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 75. Estonia - Niemcy (Polsat Sport Premium 1 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 76. Słowacja - Paragwaj (Polsat Sport Premium 2 20:35 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski 77. FC Barcelona - Valencia Basket Club (Sportklub 22:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 78. USA - Rosja (Polsat Sport Extra 3:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 1. Brazylia - Senegal 1 2. Kazachstan - Cypr 1 3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa 1 4. Łotwa - Polska 2 5. Holandia - Irlandia Północna 1 6. Austria - Izrael 1 7. Rosja - Szkocja 1 8. Macedonia Północna - Słowenia 2 9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen 1 10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium 1 11. Polska - Australia 1 12. Tunezja - Brazylia 2 13. Włochy - Rosja 2 14. Argentyna - Iran 2 15. USA - Kanada 1 16. Japonia - Egipt 1 17. Australia - Gruzja 1 18. Rosja U-21 - Polska U-21 2 19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 1 20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1 22. Czechy - Anglia 2 23. Islandia - Francja 2 24. Portugalia - Luksemburg 1 25. Turcja - Albania 1 26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks 1 27. Nowa Zelandia - Włochy 2 28. Anglia - Francja 1 29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi 1 30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 2 31. Irlandia - Samoa 1 32. Polska - Reszta Świata 1 33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano 1 34. Gruzja - Irlandia 2 35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 1 36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 1 37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley 1 38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB 1 39. Dania - Szwajcaria X 40. Wyspy Owcze - Rumunia 2 41. New York Rangers - Edmonton Oilers 1 42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca 1 43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona 1 44. Włochy - Grecja 1 45. Norwegia - Hiszpania 2 46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson 1 47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias 1 48. Argentyna - Rosja 2 49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo 1 50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong 1 51. Namibia - Kanada 2 52. Włochy - Kanada 1 53. USA - Australia 1 54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii - L. Hamilton 55. USA - Tonga 1 56. Polska - Brazylia 1 57. Tunezja - Egipt 2 58. Walia - Urugwaj 1 59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor 1 60. Japonia - Iran 2 61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 1 62. Japonia - Szkocja 2 63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley 1 64. Kazachstan - Belgia 2 65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock 2 66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów 2 67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1 68. Arka Gdynia - CCC Polkowice 1 69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano 1 70. Białoruś - Holandia 2 71. Szkocja - San Marino 1 72. Polska - Macedonia Północna 1 73. Walia - Chorwacja 2 74. Słowenia - Austria 2 75. Estonia - Niemcy 2 76. Słowacja - Paragwaj 1 77. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1 78. USA - Rosja 1
  9. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 37 Obowiązuje na dni: 30.09-6.10.2019 1. Wisła Płock - Arka Gdynia (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy (Polsat Sport 19:00 PT) - boks, gala Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie 5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Sportklub 19:00 PT) - tenis stołowy, liga polska 6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News 19:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:20 PT) - piłka nożna, liga polska 8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 10. Brescia Calcio - US Sassuolo (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 11. Real Betis - SD Eibar (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 12. Polska - Argentyna (Polsat Sport, TVP Sport 5:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 13. Brazylia - Rosja (Polsat Sport News 6:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 14. Australia - Urugwaj (Polsat Sport Fight 7:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 15. Tunezja - Włochy (Polsat Sport 7:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 16. Australia - Iran (Polsat Sport 9:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 18. Japonia - Samoa (Polsat Sport Fight 12:30 SOB) - rugby, Puchar Świata 19. CD Leganes - Levante UD (nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock (TVP Sport 12:55 SOB) - piłka ręczna, liga polska 22. Japonia - USA (Polsat Sport Extra 13:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 23. Egipt - Kanada (Polsat Sport News 13:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 25. Fulham Londyn - Charlton Athletic (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa (C+ Sport, nSport+ 14:55 SOB) - piłka nożna, liga polska 28. SPAL 2013 - Parma FC (Eleven Sports 4 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 29. SC Freiburg - Borussia Dortmund (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 32. Liverpool FC - Leicester City (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 33. Real Madryt - Granada CF (Eleven Sports 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 34. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Klingenthal* (TVP Sport 15:55 SOB) 35. Lech Poznań - Wisła Kraków (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 36. Chrobry Głogów - Warta Poznań (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 37. Hellas Verona - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów (Sportklub 18:00 SOB) - futsal, liga polska 39. West Ham United - Crystal Palace (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 40. Valencia CF - Deportivo Alaves (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 42. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB) 43. Sparta Praga - MFK Karwina (Polsat Sport News 19:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska 44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala Armia Fight Night 7 46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach (nSport+ 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 47. Iberostar Tenerife - Real Madryt (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 48. Genoa CFC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko (C+ Sport 1:00 ND) - boks, walka o pasy IBF World i IBO World w Nowym Jorku 51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:20 ND) - hokej na lodzie, NHL 52. Robert Whittaker - Israel Adesanya (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 243 53. Włochy - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 5:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 54. Nowa Zelandia - Namibia (Polsat Sport Fight 6:45 ND) - rugby, Puchar Świata 55. USA - Tunezja (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 56. Francja - Tonga (Polsat Sport Fight 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata 57. Iran - Brazylia (Polsat Sport Extra 11:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 59. ŁKS Łódź - Korona Kielce (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska 61. AC Fiorentina - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 62. HydroTruck Radom - Start Lublin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin (TVP Sport 12:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 66. Celta Vigo - Athletic Bilbao (Eleven Sports 4 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 69. Southampton FC - Chelsea Londyn (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 70. Bologna FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 71. AS Roma - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot (Polsat Sport Fight 15:00 ND) - rugby, liga polska 73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 74. Real Valladolid - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 77. Piast Gliwice - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 78. Newcastle United - Manchester United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka kobiet, Superpuchar Polski 80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia (nSport+ 17:45 ND) - żużel, baraż o ekstraklasę 81. Torino FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 83. FK Jablonec - Slavia Praga (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 84. Real Sociedad - Getafe CF (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 86. Argentyna - Japonia (Polsat Sport Extra 18:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 87. Brose Bamberg - ALBA Berlin (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 88. Inter Mediolan - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 89. FC Barcelona - Sevilla FC (C+ Sport 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 90. Kanada - Australia (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes (Polsat Sport News 22:20 ND) - piłka nożna, MLS 92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 23:05 ND) - hokej na lodzie, NHL 93. FC Dallas - Sporting Kansas City (Polsat Sport News 0:30 PN) - piłka nożna, MLS 1. Wisła Płock - Arka Gdynia 1 2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 1 3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden 1 4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy 1 5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz 2 6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg 1 7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1 8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1 9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie 1 10. Brescia Calcio - US Sassuolo 2 11. Real Betis - SD Eibar 1 12. Polska - Argentyna 1 13. Brazylia - Rosja 1 14. Australia - Urugwaj 1 15. Tunezja - Włochy 2 16. Australia - Iran 2 17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 2 18. Japonia - Samoa 1 19. CD Leganes - Levante UD 1 20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth 1 21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2 22. Japonia - USA 2 23. Egipt - Kanada 2 24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2 25. Fulham Londyn - Charlton Athletic 1 26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1 28. SPAL 2013 - Parma FC 1 29. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2 30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1 31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2 32. Liverpool FC - Leicester City 1 33. Real Madryt - Granada CF 1 35. Lech Poznań - Wisła Kraków 1 36. Chrobry Głogów - Warta Poznań 2 37. Hellas Verona - Sampdoria Genua 2 38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów 2 39. West Ham United - Crystal Palace 1 40. Valencia CF - Deportivo Alaves 1 41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln 1 43. Sparta Praga - MFK Karwina 1 44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1 45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos 1 46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1 47. Iberostar Tenerife - Real Madryt 2 48. Genoa CFC - AC Milan 2 49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF 2 50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko 1 51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 1 52. Robert Whittaker - Israel Adesanya 1 53. Włochy - Polska 2 54. Nowa Zelandia - Namibia 1 55. USA - Tunezja 1 56. Francja - Tonga 1 57. Iran - Brazylia 2 58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona 2 59. ŁKS Łódź - Korona Kielce X 60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2 61. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1 62. HydroTruck Radom - Start Lublin 1 63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 1 64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1 65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1 66. Celta Vigo - Athletic Bilbao 2 67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam 2 68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1 69. Southampton FC - Chelsea Londyn 2 70. Bologna FC - Lazio Rzym 2 71. AS Roma - Cagliari Calcio 1 72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot 1 73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin 1 74. Real Valladolid - Atletico Madryt 2 75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf 1 76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1 77. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2 78. Newcastle United - Manchester United 2 79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 2 80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1 81. Torino FC - SSC Napoli 2 82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1 83. FK Jablonec - Slavia Praga 2 84. Real Sociedad - Getafe CF 1 85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 2 86. Argentyna - Japonia 1 87. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2 88. Inter Mediolan - Juventus Turyn 1 89. FC Barcelona - Sevilla FC 1 90. Kanada - Australia 1 91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes 1 92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 2 93. FC Dallas - Sporting Kansas City 2
  10. Czy tylko ja mam wrażenie, że dzisiaj na LM jest inny obraz? Chodzi mi o to, że jest taki hmm... bardziej filmowy, jakby coś było z płynnością obrazu albo ilością klatek.
  11. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 36 Obowiązuje na dni: 23-29.09.2019 1. Dominikana - USA (Polsat Sport 5:20 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 2. Kamerun - Argentyna (Polsat Sport Extra 6:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 3. Chiny - Kenia (Polsat Sport 7:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 4. Rosja - Holandia (Polsat Sport News 10:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 5. Japonia - Brazylia (Polsat Sport Extra 12:10 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 6. Rosja - Samoa (Polsat Sport 12:15 WT) - rugby, Puchar Świata w Japonii 7. Chrobry Głogów - Lech Poznań (Polsat Sport 17:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski 8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze (TVP Sport 18:25 WT) - piłka ręczna, liga polska 9. Real Valladolid - Granada CF (nSport+ 18:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska 10. Hellas Verona - Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:55 WT) - piłka nożna, liga włoska 11. Real Betis - Levante UD (Eleven Sports 3 19:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska 12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra 20:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski 13. Serbia - Ukraina (Polsat Sport 20:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 14. Preston North End - Manchester City (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 15. Francja - Włochy (Polsat Sport News 20:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 16. FC Barcelona - Villarreal CF (C+ Sport 20:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska 17. Brescia Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:55 WT) - piłka nożna, liga włoska 18. Fidżi - Urugwaj (Polsat Sport 7:15 ŚR) - rugby, Puchar Świata 19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin (Polsat Sport 14:50 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski 20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok (Polsat Sport 17:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski 21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka ręczna, liga polska 22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków (Polsat Sport News 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 23. CD Leganes - Athletic Bilbao (nSport+ 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 24. RCD Mallorca - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 25. AS Roma - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska 26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport Extra 19:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Superpuchar Polski 27. Valencia CF - Getafe CF (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa (Polsat Sport 20:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski 29. Polska - Wyspy Owcze (TVP Sport 20:20 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy 30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC (Eleven Sports 4 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 1 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 32. SSC Napoli - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska 33. Inter Mediolan - Lazio Rzym (Eleven Sports 3 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska 34. New York City - Atlanta United (Polsat Sport Extra 1:00 CZW) - piłka nożna, MLS 35. Włochy - Kanada (Polsat Sport 9:45 CZW) - rugby, Puchar Świata 36. Anglia - USA (Polsat Sport 12:45 CZW) - rugby, Puchar Świata 37. Odra Opole - Arka Gdynia (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski 38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 39. SD Eibar - Sevilla FC (Eleven Sports 1 18:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 19:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra 20:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski 43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra (Sportklub 20:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 44. Real Sociedad - Deportivo Alaves (C+ Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 45. Torino FC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska 46. Dominikana - Argentyna (Polsat Sport 5:20 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 47. Chiny - Holandia (Polsat Sport 7:50 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 48. Rosja - USA (Polsat Sport 10:50 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 49. Korea Południowa - Kenia (Polsat Sport 15:00 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów (Polsat Sport 17:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (Sportklub 18:00 PT) - tenis stołowy, liga polska 53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 56. Stoke City - Nottingham Forest (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 57. Villarreal CF - Real Betis (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 58. C. Joventut Badalona - Real Madryt (Sportklub 21:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 59. Japonia - Serbia (Polsat Sport Extra 22:30 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 60. Denis Lebedev - Mike Wilson (Polsat Sport Fight 2:45 SOB) - boks, gala w Monako 61. Dominikana - Holandia (Polsat Sport 5:20 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 62. Argentyna - Tonga (Polsat Sport News 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii 63. Chiny - Serbia (Polsat Sport 7:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 64. Japonia - Irlandia (Polsat Sport News 9:15 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii 65. Korea Południowa - Brazylia (Polsat Sport Extra 11:30 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 66. RPA - Namibia (Polsat Sport 11:45 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii 67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 69. Athletic Bilbao - Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 71. Sheffield United - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 73. Raków Częstochowa - Wisła Płock (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 74. Juventus Turyn - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 75. SC Paderborn - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 77. Getafe CF - FC Barcelona (C+ 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 78. Tottenham Hotspur - Southampton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 80. Kamerun - USA (Polsat Sport Extra 17:00 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, Puchar Niemiec 84. Borussia Dortmund - Werder Brema (C+ Now 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 85. Everton FC - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 86. Granada CF - CD Leganes (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń (nSport+ 19:15 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 89. Górnik Zabrze - Lech Poznań (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 90. FC Porto - PGE VIVE Kielce (C+ 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 91. Jack Hermansson - Jared Cannonier (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 94. Ajax Amsterdam - FC Groningen (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 95. Atletico Madryt - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 96. Rosja - Kenia (Polsat Sport 23:00 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter (C+ Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles 98. Dominikana - Serbia (Polsat Sport 5:20 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 99. Gruzja - Urugwaj (Polsat Sport Fight 7:15 ND) - rugby, Puchar Świata w Japonii 100. Chiny - Argentyna (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 101. Australia - Walia (Polsat Sport Fight 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata w Japonii 102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 103. Arka Gdynia - Piast Gliwice (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 104. Japonia - Holandia (Polsat Sport 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska 106. SSC Napoli - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji* (Eleven Sports 1 13:05 ND) 110. FC St. Pauli - SV Sandhausen (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 112. SD Eibar - Celta Vigo (nSport+ 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 113. Korea Południowa - USA (Polsat Sport Extra 14:30 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 115. Lazio Rzym - Genoa CFC (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 116. US Lecce - AS Roma (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca (Eleven Sports 4 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce (Polsat Sport Fight 16:00 ND) - rugby, liga polska 120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław (Sportklub 16:00 ND) - tenis stołowy, liga polska 121. Rosja - Brazylia (Polsat Sport Extra 16:30 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad (C+ Sport 17:00 ND) - piłka ręczna, liga polska 124. Leicester City - Newcastle United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra 17:45 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 126. 1.FC Koln - Hertha Berlin (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 127. Cagliari Calcio - Hellas Verona (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 128. Levante UD - Osasuna Pampeluna (C+ Now 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem (nSport+ 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia (Sportklub 19:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 131. AC Milan - AC Fiorentina (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 132. Sevilla FC - Real Sociedad (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 133. New York Red Bulls - D.C. United (Polsat Sport Extra 23:25 ND) - piłka nożna, MLS 1. Dominikana - USA 2 2. Kamerun - Argentyna 2 3. Chiny - Kenia 1 4. Rosja - Holandia 1 5. Japonia - Brazylia 2 6. Rosja - Samoa 1 7. Chrobry Głogów - Lech Poznań 2 8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1 9. Real Valladolid - Granada CF 2 10. Hellas Verona - Udinese Calcio 1 11. Real Betis - Levante UD 1 12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2 13. Serbia - Ukraina 1 14. Preston North End - Manchester City 2 15. Francja - Włochy 1 16. FC Barcelona - Villarreal CF 1 17. Brescia Calcio - Juventus Turyn 2 18. Fidżi - Urugwaj 1 19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 2 20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2 21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 2 22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków 1 23. CD Leganes - Athletic Bilbao 2 24. RCD Mallorca - Atletico Madryt 2 25. AS Roma - Atalanta Bergamo 1 26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 1 27. Valencia CF - Getafe CF 1 28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 2 29. Polska - Wyspy Owcze 1 30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC 2 31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna 1 32. SSC Napoli - Cagliari Calcio 1 33. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1 34. New York City - Atlanta United 1 35. Włochy - Kanada 1 36. Anglia - USA 1 37. Odra Opole - Arka Gdynia 2 38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom 2 39. SD Eibar - Sevilla FC 2 40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt 2 41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2 42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2 43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra 1 44. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1 45. Torino FC - AC Milan 2 46. Dominikana - Argentyna 1 47. Chiny - Holandia 2 48. Rosja - USA 1 49. Korea Południowa - Kenia 1 50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1 51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 2 52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz 1 53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2 54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt 2 55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2 56. Stoke City - Nottingham Forest 1 57. Villarreal CF - Real Betis 1 58. C. Joventut Badalona - Real Madryt 2 59. Japonia - Serbia 2 60. Denis Lebedev - Mike Wilson 1 61. Dominikana - Holandia 2 62. Argentyna - Tonga 1 63. Chiny - Serbia 2 64. Japonia - Irlandia 2 65. Korea Południowa - Brazylia 2 66. RPA - Namibia 1 67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen 2 68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 2 69. Athletic Bilbao - Valencia CF X 70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg 2 71. Sheffield United - Liverpool FC 2 72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2 73. Raków Częstochowa - Wisła Płock 1 74. Juventus Turyn - SPAL 2013 1 75. SC Paderborn - Bayern Monachium 2 76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 77. Getafe CF - FC Barcelona 2 78. Tottenham Hotspur - Southampton FC 1 79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk X 80. Kamerun - USA 2 81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt 2 82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2 83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg 1 84. Borussia Dortmund - Werder Brema 1 85. Everton FC - Manchester City 2 86. Granada CF - CD Leganes 1 87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2 88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1 89. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 90. FC Porto - PGE VIVE Kielce 2 91. Jack Hermansson - Jared Cannonier 1 92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 1 93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo 2 94. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1 95. Atletico Madryt - Real Madryt X 96. Rosja - Kenia 1 97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter 1 98. Dominikana - Serbia 2 99. Gruzja - Urugwaj 2 100. Chiny - Argentyna 1 101. Australia - Walia 2 102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid 1 103. Arka Gdynia - Piast Gliwice X 104. Japonia - Holandia 2 105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 1 106. SSC Napoli - Brescia Calcio 1 107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz 1 108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów X 109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji - L. Hamilton 110. FC St. Pauli - SV Sandhausen 1 111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart 1 112. SD Eibar - Celta Vigo 2 113. Korea Południowa - USA 2 114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 115. Lazio Rzym - Genoa CFC 1 116. US Lecce - AS Roma 2 117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg 1 118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca 1 119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce 1 120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław 1 121. Rosja - Brazylia 1 122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad 1 124. Leicester City - Newcastle United 1 125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2 126. 1.FC Koln - Hertha Berlin 2 127. Cagliari Calcio - Hellas Verona 1 128. Levante UD - Osasuna Pampeluna 1 129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem 2 130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia 1 131. AC Milan - AC Fiorentina X 132. Sevilla FC - Real Sociedad 1 133. New York Red Bulls - D.C. United 1
  12. Polsat kupił prawa na trzy sezony. Jeden minął, drugi właśnie trwa, został jeszcze jeden. Przy poprzednim przetargu już w trakcie ostatniego sezonu umowy wiadomo było, że od następnej kampanii Polsat przejmie te rozgrywki, więc myślę, że gdzieś jesienią przyszłego roku powinien być przetarg.
  13. Komentuje tą ligę w Polsacie od bodajże trzech sezonów, więc siedzi w lidze czeskiej od dłuższego czasu. Nie ulega jednak wątpliwości, że warto pochwalić taką merytorykę.
  14. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 35 Obowiązuje na dni: 16-22.09.2019 1. Czarnogóra - Polska (Polsat Sport 16:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 2. Słowenia - Macedonia Północna (Polsat Sport News 17:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 3. Inter Mediolan - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 4. Olympique Lyon - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 5. Włochy - Bułgaria (Polsat Sport Extra 19:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 6. Estonia - Holandia (Polsat Sport 19:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 7. SSC Napoli - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 8. Borussia Dortmund - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 9. Chelsea Londyn - Valencia CF (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 10. Benfica Lizbona - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 11. Ajax Amsterdam - LOSC Lille (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 12. Red Bull Salzburg - KRC Genk (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 13. Rosja - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 5:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 14. USA - Holandia (Polsat Sport 6:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 15. Chiny - Dominikana (Polsat Sport Extra 7:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 16. Kenia - Brazylia (Polsat Sport 10:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 17. Kamerun - Japonia (Polsat Sport Extra 12:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 18. Atletico Madryt - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 19. Ukraina - Estonia (Polsat Sport 15:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 20. Paris Saint-Germain - Real Madryt (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 21. Słowenia - Rosja (Polsat Sport 17:20 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 22. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce (TVP Sport 17:30 ŚR) - piłka ręczna, liga polska 23. Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 24. Club Brugge - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 25. Warta Poznań - Odra Opole (Polsat Sport Extra 19:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska 26. Holandia - Czechy (Polsat Sport 19:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 27. Francja - Włochy (Polsat Sport News 20:20 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 28. Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 29. Paris Saint-Germain - Real Madryt (Polsat Sport Premium 2, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 30. Atletico Madryt - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 31. Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 32. Szachtar Donieck - Manchester City (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 33. Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 34. Belgia - Serbia (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 35. Holandia - Serbia (Polsat Sport 3:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 36. Dominikana - Rosja (Polsat Sport Extra 5:20 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 37. Argentyna - Kenia (Polsat Sport 6:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 38. Korea Południowa - Kamerun (Polsat Sport Extra 7:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 39. Brazylia - USA (Polsat Sport 10:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 40. Japonia - Chiny (Polsat Sport Extra 12:10 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 41. Czechy - Czarnogóra (Polsat Sport 16:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 42. Hiszpania - Niemcy (Polsat Sport News 17:20 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 43. Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 44. PSV Eindhoven - Sporting Lizbona (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 45. FC Basel - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 46. Dynamo Kijów - Malmo FF (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 47. CFR Cluj - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 48. Stade Rennes - Celtic Glasgow (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 49. Polska - Ukraina (Polsat Sport 19:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 50. Serbia - Austria (Polsat Sport Extra 20:20 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 51. Rangers FC - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 52. FC Porto - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 53. AS Roma - Istanbul Basaksehir (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 54. Manchester United - FK Astana (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 55. Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 56. Borussia Monchengladbach - Wolfsberger AC (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 57. Japonia - Rosja (Polsat Sport 12:45 PT) - rugby, Puchar Świata 58. Piast Gliwice - Raków Częstochowa (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 59. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn (TVP Sport 17:55 PT) - piłka ręczna, liga polska 60. Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin (Polsat Sport News 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 61. Holstein Kiel - Hannover 96 (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 62. WKS Śląsk Wrocław - Filou Ostenda (Polsat Sport 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, 2. Memoriał Adam Wójcika 63. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 64. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 65. Genoa CFC - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 66. Southampton FC - Bournemouth AFC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 67. Osasuna Pampeluna - Real Betis (Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 68. Australia - Fidżi (Polsat Sport 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata 69. Francja - Argentyna (Polsat Sport 9:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 70. Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport 11:45 SOB) - rugby, Puchar Świata 71. Villarreal CF - Real Valladolid (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 72. VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 73. Leicester City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 74. Leeds United - Derby County (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 75. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen (C+ Sport 14:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 76. ŁKS Łódź - Arka Gdynia (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 77. Udinese Calcio - Brescia Calcio (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 78. Bayern Monachium - 1.FC Koln (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 79. Bayer Leverkusen - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 80. Manchester City - Watford FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 81. UD Levante - SD Eibar (Eleven Sports 4 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 82. Lechia Gdańsk - Korona Kielce (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 83. Telekom Veszprem - THW Kiel (C+ Now 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 84. Grand Prix Wielkiej Brytanii na żużlu* (C+ 17:30 SOB) 85. Chrobry Głogów - Odra Opole (Polsat Sport Extra 17:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 86. Juventus Turyn - Hellas Verona (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 87. Newcastle United - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 88. Atletico Madryt - Celta Vigo (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 89. Werder Brema - RB Lipsk (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 90. WKS Śląsk Wrocław - Filou Oostende (Polsat Sport News 18:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, 2. Memoriał Adama Wójcika 91. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 92. AC Milan - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 93. Granada CF - FC Barcelona (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 94. Yair Rodriguez - Jeremy Stephens (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 95. Dominikana - Kenia (Polsat Sport 5:20 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 96. Kamerun - Holandia (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 97. Włochy - Namibia (Polsat Sport News 7:15 ND) - rugby, Puchar Świata 98. Chiny - Brazylia (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 99. Irlandia - Szkocja (Polsat Sport News 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata 100. Rosja - Serbia (Polsat Sport Extra 9:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 101. Getafe CF - RCD Mallorca (C+ Sport 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 102. Wisła Płock - Wisła Kraków (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 103. Japonia - USA (Polsat Sport Extra 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 104. ADO Den Haag - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska 105. Anglia - Tonga (Polsat Sport Fight 12:15 ND) - rugby, Puchar Świata 106. US Sassuolo - SPAL 2013 (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 107. West Bromwich Albion - Huddersfield Town (Eleven Sports 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 108. Espanyol Barcelona - Real Sociedad (nSport+ 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 109. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru* (Eleven Sports 1 14:05 ND) 110. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 111. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 112. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy (Polsat Sport 14:45 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 113. West Ham United - Manchester United (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 114. US Lecce - SSC Napoli (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 115. Bologna FC - AS Roma (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 116. Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2 15:45 ND) - żużel, liga polska 117. Valencia CF - CD Leganes (nSport+ 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 118. Cracovia Kraków - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 119. Chelsea Londyn - Liverpool FC (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 120. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 121. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 122. Sparta Praga - Slavia Praga (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 123. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 124. LASK Linz - Red Bull Salzburg (C+ Now 18:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka 125. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 18:45 ND) - żużel, liga polska 126. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże (C+ Sport 2 19:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 127. Lazio Rzym - Parma FC (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 128. Sevilla FC - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 129. Arsenal Londyn - Aston Villa (C+ Sport 2 21:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 130. Atlanta United - San Jose Earthquakes (Polsat Sport News 21:55 ND) - piłka nożna, MLS 131. New York Red Bulls - Philadelphia Union (Polsat Sport Extra 23:40 ND) - piłka nożna, MLS 132. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 0:00 PN) - piłka nożna, liga holenderska 1. Czarnogóra - Polska 2 2. Słowenia - Macedonia Północna 1 3. Inter Mediolan - Slavia Praga 1 4. Olympique Lyon - Zenit Sankt Petersburg 1 5. Włochy - Bułgaria 1 6. Estonia - Holandia 2 7. SSC Napoli - Liverpool FC X 8. Borussia Dortmund - FC Barcelona X 9. Chelsea Londyn - Valencia CF 1 10. Benfica Lizbona - RB Lipsk 2 11. Ajax Amsterdam - LOSC Lille 1 12. Red Bull Salzburg - KRC Genk 1 13. Rosja - Korea Południowa 1 14. USA - Holandia 1 15. Chiny - Dominikana 1 16. Kenia - Brazylia 2 17. Kamerun - Japonia 2 18. Atletico Madryt - Juventus Turyn 1 19. Ukraina - Estonia 1 20. Paris Saint-Germain - Real Madryt 1 21. Słowenia - Rosja 2 22. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce 2 23. Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur 2 24. Club Brugge - Galatasaray Stambuł X 25. Warta Poznań - Odra Opole 1 26. Holandia - Czechy 1 27. Francja - Włochy 1 28. Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad 1 29. Paris Saint-Germain - Real Madryt X 30. Atletico Madryt - Juventus Turyn X 31. Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa X 32. Szachtar Donieck - Manchester City 2 33. Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo 2 34. Belgia - Serbia 2 35. Holandia - Serbia 1 36. Dominikana - Rosja 2 37. Argentyna - Kenia 1 38. Korea Południowa - Kamerun 1 39. Brazylia - USA 1 40. Japonia - Chiny 1 41. Czechy - Czarnogóra 1 42. Hiszpania - Niemcy 2 43. Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn 2 44. PSV Eindhoven - Sporting Lizbona 1 45. FC Basel - FK Krasnodar 2 46. Dynamo Kijów - Malmo FF 1 47. CFR Cluj - Lazio Rzym 2 48. Stade Rennes - Celtic Glasgow 1 49. Polska - Ukraina 1 50. Serbia - Austria 1 51. Rangers FC - Feyenoord Rotterdam X 52. FC Porto - Young Boys Berno 1 53. AS Roma - Istanbul Basaksehir 1 54. Manchester United - FK Astana 1 55. Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga 1 56. Borussia Monchengladbach - Wolfsberger AC 1 57. Japonia - Rosja 1 58. Piast Gliwice - Raków Częstochowa X 59. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 2 60. Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin 1 61. Holstein Kiel - Hannover 96 2 62. WKS Śląsk Wrocław - Filou Ostenda 1 63. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1 64. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FSV Mainz 1 65. Genoa CFC - Cagliari Calcio 1 66. Southampton FC - Bournemouth AFC 1 67. Osasuna Pampeluna - Real Betis 2 68. Australia - Fidżi 1 69. Francja - Argentyna 1 70. Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki 1 71. Villarreal CF - Real Valladolid 1 72. VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Furth 1 73. Leicester City - Tottenham Hotspur 2 74. Leeds United - Derby County 1 75. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen 1 76. ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1 77. Udinese Calcio - Brescia Calcio 1 78. Bayern Monachium - 1.FC Koln 1 79. Bayer Leverkusen - 1.FC Union Berlin 1 80. Manchester City - Watford FC 1 81. UD Levante - SD Eibar X 82. Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1 83. Telekom Veszprem - THW Kiel 1 85. Chrobry Głogów - Odra Opole 1 86. Juventus Turyn - Hellas Verona 1 87. Newcastle United - Brighton & Hove Albion 1 88. Atletico Madryt - Celta Vigo 1 89. Werder Brema - RB Lipsk 2 90. WKS Śląsk Wrocław - Filou Oostende 1 91. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin 1 92. AC Milan - Inter Mediolan 2 93. Granada CF - FC Barcelona 2 94. Yair Rodriguez - Jeremy Stephens 1 95. Dominikana - Kenia 1 96. Kamerun - Holandia 2 97. Włochy - Namibia 1 98. Chiny - Brazylia 2 99. Irlandia - Szkocja 1 100. Rosja - Serbia 1 101. Getafe CF - RCD Mallorca 1 102. Wisła Płock - Wisła Kraków 2 103. Japonia - USA 2 104. ADO Den Haag - AZ Alkmaar 2 105. Anglia - Tonga 1 106. US Sassuolo - SPAL 2013 1 107. West Bromwich Albion - Huddersfield Town 1 108. Espanyol Barcelona - Real Sociedad 1 109. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - L. Hamilton 110. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam X 111. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2 112. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1 113. West Ham United - Manchester United X 114. US Lecce - SSC Napoli 2 115. Bologna FC - AS Roma 2 116. Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa 1 117. Valencia CF - CD Leganes 1 118. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 119. Chelsea Londyn - Liverpool FC X 120. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf 1 121. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2 122. Sparta Praga - Slavia Praga 2 123. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves 1 124. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2 125. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1 126. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże 1 127. Lazio Rzym - Parma FC 1 128. Sevilla FC - Real Madryt 2 129. Arsenal Londyn - Aston Villa 1 130. Atlanta United - San Jose Earthquakes 1 131. New York Red Bulls - Philadelphia Union 2 132. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam 2
  15. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 34 Obowiązuje na dni: 9-15.09.2019 1. Czechy - Ukraina (Polsat Sport 13:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 2. Argentyna - Francja (TVP Sport 13:50 PT) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata 3. Serbia - Niemcy (Polsat Sport Extra 14:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 4. Estonia - Polska (Polsat Sport 16:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 5. Bułgaria - Rumunia (Polsat Sport Extra 17:05 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 6. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 7. Karlsruher SC - SV Sandhausen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 8. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (TVP Sport 19:15 PT) - hokej na lodzie, Superpuchar Polski 9. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:30 PT) - żużel, liga polska 10. Holandia - Czarnogóra (Polsat Sport 19:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 11. Białoruś - Rosja (Polsat Sport News 20:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 12. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 13. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 14. Włochy - Grecja (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 15. RCD Mallorca - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 16. Derby County - Cardiff City (Eleven Sports 2 21:00 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 17. Michael Hunter - Sergey Kuzmin (TVP Sport 3:00 SOB) - boks, gala w Nowym Jorku 18. Heather Hardy - Amanda Serrano (TVP Sport 3:00 SOB) - boks, gala w Nowym Jorku 19. Devin Haney - Zaur Abdullayev (TVP Sport 3:00 SOB) - boks, gala w Nowym Jorku 20. USA - Kenia (Polsat Sport 3:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 21. Kamerun - Rosja (Polsat Sport Extra 5:20 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 22. Argentyna - Holandia (Polsat Sport 6:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 23. Chiny - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 7:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 24. Serbia - Brazylia (Polsat Sport 9:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 25. USA - Polska (TVP Sport 9:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata 26. Dominikana - Japonia (Polsat Sport Extra 12:10 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 27. Real Madryt - UD Levante (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 28. SSV Jahn Regensburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 29. Liverpool FC - Newcastle United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 30. Raków Częstochowa - Arka Gdynia (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 31. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 14:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 32. AC Fiorentina - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 33. Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot (Polsat Sport Fight 15:00 SOB) - rugby, liga polska 34. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 35. 1.FC Union Berlin - Werder Brema (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 36. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 37. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 38. Ukraina - Holandia (Polsat Sport 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 39. Manchester United - Leicester City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 40. CD Leganes - Villarreal CF (C+ Now 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 41. Lechia Gdańsk - Lech Poznań (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 42. MOL-Pick Szeged - FC Barcelona (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 43. SSC Napoli - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 44. Norwich City - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 45. RB Lipsk - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 46. Real Sociedad - Atletico Madryt (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 47. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 48. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań (Polsat Sport Extra 18:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 49. Estonia - Czarnogóra (Polsat Sport 18:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 50. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg (nSport+ 19:15 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 51. Korona Kielce - Wisła Kraków (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 52. Inter Mediolan - Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, 53. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 54. FC Barcelona - Valencia CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 55. Donald Cerrone - Justin Gaethje (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 56. Slavia Praga - 1.FC Slovacko (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska 57. Tyson Fury - Otto Wallin (Polsat Sport 4:00 ND) - boks, gala w Las Vegas 58. Kamerun - Chiny (Polsat Sport News 5:20 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 59. USA - Serbia (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 60. Korea Południowa - Dominikana (Polsat Sport News 7:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 61. Brazylia - Argentyna (Polsat Sport Extra 9:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 62. SD Eibar - Espanyol Barcelona (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 63. Rosja - Japonia (Polsat Sport News 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 64. Genoa CFC - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 65. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 66. Huddersfield Town - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 67. SV Darmstadt - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 68. Deportivo Alaves - Sevilla FC (C+ Sport 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 69. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo (Sportklub 14:00 ND) - tenis stołowy, liga polska 70. PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Eleven Sports 1, Polsat Sport Extra 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska 71. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 72. Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź (C+ 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 73. Bournemouth AFC - Everton FC (C+ Sport 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 74. SPAL 2013 - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 75. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg (C+ Now 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 76. Holandia - Polska (Polsat Sport 15:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 77. Celta Vigo - Granada CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 78. RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt (C+ Sport 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 79. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 80. TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC (Sportklub 17:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 81. Watford FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 82. forBet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Eleven Sports 1 17:30 ND) - żużel, liga polska 83. SC Paderborn - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 84. AS Roma - US Sassuolo (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 85. Real Valladolid - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 86. Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (TVP Sport 18:50 ND) - piłka ręczna, liga polska 87. THW Kiel - PGE VIVE Kielce (C+ Sport 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 88. Fuchse Berlin - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 19:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 89. Czechy - Estonia (Polsat Sport 19:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 90. Turcja - Słowenia (Polsat Sport Extra 20:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 91. Hellas Verona - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 92. Real Betis - Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 93. FC Fastav Zlin - Sparta Praga (Polsat Sport News 21:30 ND) - piłka nożna, liga czeska 94. Seattle Sounders - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra 0:00 PN) - piłka nożna, MLS 1. Czechy - Ukraina 1 2. Argentyna - Francja 2 3. Serbia - Niemcy 1 4. Estonia - Polska 2 5. Bułgaria - Rumunia 1 6. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1 7. Karlsruher SC - SV Sandhausen 1 8. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2 9. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 1 10. Holandia - Czarnogóra 1 11. Białoruś - Rosja 2 12. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X 13. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg 2 14. Włochy - Grecja 1 15. RCD Mallorca - Athletic Bilbao 2 16. Derby County - Cardiff City 1 17. Michael Hunter - Sergey Kuzmin 1 18. Heather Hardy - Amanda Serrano 1 19. Devin Haney - Zaur Abdullayev 1 20. USA - Kenia 1 21. Kamerun - Rosja 2 22. Argentyna - Holandia 1 23. Chiny - Korea Południowa 1 24. Serbia - Brazylia 2 25. USA - Polska 1 26. Dominikana - Japonia 1 27. Real Madryt - UD Levante 1 28. SSV Jahn Regensburg - VfB Stuttgart 2 29. Liverpool FC - Newcastle United 1 30. Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1 31. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock 2 32. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2 33. Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot 1 34. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1 35. 1.FC Union Berlin - Werder Brema 1 36. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach 2 37. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt 2 38. Ukraina - Holandia 1 39. Manchester United - Leicester City 1 40. CD Leganes - Villarreal CF 2 41. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X 42. MOL-Pick Szeged - FC Barcelona 2 43. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1 44. Norwich City - Manchester City 2 45. RB Lipsk - Bayern Monachium 2 46. Real Sociedad - Atletico Madryt 2 47. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1 48. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1 49. Estonia - Czarnogóra 1 50. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg 1 51. Korona Kielce - Wisła Kraków 2 52. Inter Mediolan - Udinese Calcio 1 53. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1 54. FC Barcelona - Valencia CF 1 55. Donald Cerrone - Justin Gaethje 1 56. Slavia Praga - 1.FC Slovacko 1 57. Tyson Fury - Otto Wallin 1 58. Kamerun - Chiny 2 59. USA - Serbia 1 60. Korea Południowa - Dominikana 1 61. Brazylia - Argentyna 1 62. SD Eibar - Espanyol Barcelona 2 63. Rosja - Japonia 1 64. Genoa CFC - Atalanta Bergamo 1 65. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 1 66. Huddersfield Town - Sheffield Wednesday 1 67. SV Darmstadt - 1.FC Nurnberg 2 68. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2 69. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo 1 70. PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1 71. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 1 72. Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź 1 73. Bournemouth AFC - Everton FC 2 74. SPAL 2013 - Lazio Rzym 2 75. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 1 76. Holandia - Polska 2 77. Celta Vigo - Granada CF 1 78. RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt 2 79. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 80. TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC 1 81. Watford FC - Arsenal Londyn 2 82. forBet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1 83. SC Paderborn - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 84. AS Roma - US Sassuolo 1 85. Real Valladolid - Osasuna Pampeluna 1 86. Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 2 87. THW Kiel - PGE VIVE Kielce 2 88. Fuchse Berlin - TVB 1898 Stuttgart 1 89. Czechy - Estonia 1 90. Turcja - Słowenia 2 91. Hellas Verona - AC Milan 2 92. Real Betis - Getafe CF 1 93. FC Fastav Zlin - Sparta Praga 2 94. Seattle Sounders - New York Red Bulls 1
  16. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 33 Obowiązuje na dni: 2-8.09.2019 1. Włochy - Ukraina (Polsat Sport News 16:15 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 2. HC 05 Bańska Bystrzyca - Red Bull Monachium (Polsat Sport Extra 17:00 CZW) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 3. Armenia - Włochy (Polsat Sport 17:50 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 4. HPK Hameenlinnan - HC Pilsen (Polsat Sport News 18:00 CZW) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 5. Bili Tygri Liberec - Belfast Giants (Polsat Sport Fight 19:45 CZW) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 6. Rumunia - Hiszpania (Polsat Sport 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 7. Irlandia - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 8. Izrael - Macedonia (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 9. Szwajcaria - Hiszpania (Polsat Sport News 22:50 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 10. Polska - Rosja (TVP Sport 9:30 PT) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata 11. Łotwa U-21 - Polska U-21 (TVP Sport 15:50 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21 12. Hiszpania - Rosja (Polsat Sport News 17:30 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 13. Djurgarden Stockholm - Vienna Capitals (Polsat Sport Fight 18:00 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 14. Portugalia - Ukraina (Polsat Sport Extra 18:45 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 15. Adler Manheim - GKS Tychy (Polsat Sport News 19:30 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 16. Słowenia - Polska (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 17. Niemcy - Holandia (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 18. Austria - Łotwa (Polsat Sport News 22:50 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 19. Słowacja - Chorwacja (Polsat Sport News 1:00 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 20. Polska - Francja (TVP Sport 12:15 SOB) - piłka nożna, Amp Futbol Cup 2019 21. HC05 Banska Bystrica - Farjestad Karlstad (Polsat Sport Fight 14:15 SOB) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 22. Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn (Polsat Sport 14:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 23. Kosowo - Czechy (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 24. Serbia - Włochy (Polsat Sport Extra 16:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 25. SC Bern - Karpat Oulu (Polsat Sport Fight 17:00 SOB) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 26. Anglia - Bułgaria (Polsat Sport 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 27. Islandia - Mołdawia (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 28. KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn (TVP Sport 17:55 SOB) - piłka ręczna, liga polska 29. GSF Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice (Sportklub 18:00 SOB) - futsal, liga polska 30. Grand Prix Danii na żużlu (C+ 18:30 SOB) 31. Turcja - Polska (Polsat Sport Extra 18:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 32. Michał Syrowatka - Maxim Churbanov (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, gala w Białymstoku 33. SC Magdeburg - THW Kiel (Sportklub 20:00 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka 34. Serbia - Portugalia (Polsat Sport, TVP Sport 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 35. Francja - Albania (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 36. Serbia - Portugalia (TVP Sport 20:40 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 37. Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier (Polsat Sport Extra 21:00 SOB) - sporty walki, gala UFC 242 38. Portugalia - Włochy (Polsat Sport Extra 23:30 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 39. Rosja - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 0:30 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 40. Colorado Rapids - Seattle Sounders (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - piłka nożna, MLS 41. New York City FC - New England Revolution (Polsat Sport News 7:07 ND) - piłka nożna, MLS 42. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 43. FRISCH AUF1 Goppingen - Fuchse Berlin (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 44. Agred Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska 45. Formuła 1 - Grand Prix Włoch* (Eleven Sports 1 15:00 ND) 46. Djurgarden IF - GKS Tychy (Polsat Sport News 15:00 ND) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 47. Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź (Polsat Sport Fight 16:00 ND) - rugby, liga polska 48. Bergischer HC - HSG Wetzlar (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 49. Gruzja - Dania (Polsat Sport 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 50. Szwajcaria - Gibraltar (Polsat Sport News 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 51. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska 52. Finlandia - Włochy (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 53. Szwecja - Norwegia (Polsat Sport, TVP Sport 20:40 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 54. Hiszpania - Wyspy Owcze (Polsat Sport News 22:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 1. Włochy - Ukraina 1 2. HC 05 Bańska Bystrzyca - Red Bull Monachium 1 3. Armenia - Włochy 2 4. HPK Hameenlinnan - HC Pilsen 1 5. Bili Tygri Liberec - Belfast Giants 1 6. Rumunia - Hiszpania 2 7. Irlandia - Szwajcaria 2 8. Izrael - Macedonia 1 9. Szwajcaria - Hiszpania 2 10. Polska - Rosja 1 11. Łotwa U-21 - Polska U-21 2 12. Hiszpania - Rosja 1 13. Djurgarden Stockholm - Vienna Capitals 1 14. Portugalia - Ukraina 1 15. Adler Manheim - GKS Tychy 2 16. Słowenia - Polska 2 17. Niemcy - Holandia 1 18. Austria - Łotwa 1 19. Słowacja - Chorwacja 2 20. Polska - Francja 1 21. HC05 Banska Bystrica - Farjestad Karlstad 1 22. Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1 23. Kosowo - Czechy 2 24. Serbia - Włochy 2 25. SC Bern - Karpat Oulu 1 26. Anglia - Bułgaria 1 27. Islandia - Mołdawia 1 28. KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 1 29. GSF Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1 31. Turcja - Polska 2 32. Michał Syrowatka - Maxim Churbanov 1 33. SC Magdeburg - THW Kiel 2 34. Serbia - Portugalia 2 35. Francja - Albania 1 36. Serbia - Portugalia 2 37. Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier 1 38. Portugalia - Włochy 1 39. Rosja - Szwajcaria 1 40. Colorado Rapids - Seattle Sounders 1 41. New York City FC - New England Revolution 1 42. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1 43. FRISCH AUF1 Goppingen - Fuchse Berlin 2 44. Agred Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik 2 45. Formuła 1 - Grand Prix Włoch - L. Hamilton 46. Djurgarden IF - GKS Tychy 2 47. Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź 2 48. Bergischer HC - HSG Wetzlar 1 49. Gruzja - Dania 2 50. Szwajcaria - Gibraltar 1 51. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 52. Finlandia - Włochy 2 53. Szwecja - Norwegia 1 54. Hiszpania - Wyspy Owcze 1
  17. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 32 Obowiązuje na dni: 26.08-1.09.2019 1. Finlandia - Francja (Polsat Sport Extra 15:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 2. Portugalia - Belgia (Polsat Sport 17:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 3. Holandia - Estonia (Polsat Sport News 17:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 4. Grecja - Bułgaria (Polsat Sport Extra 18:20 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 5. Niemcy - Słowacja (Polsat Sport News 19:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 6. Newport County - West Ham United (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 7. Włochy - Słowenia (Polsat Sport 20:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 8. Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 11. Rumunia - Chorwacja (Polsat Sport News 23:00 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 12. Serbia - Grecja (Polsat Sport Extra 15:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 13. Belgia - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 16:40 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 14. Rosja - Hiszpania (Polsat Sport News 17:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 15. Francja - Turcja (Polsat Sport Extra 18:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 16. Ukraina - Słowenia (Polsat Sport 19:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 17. Niemcy - Białoruś (Polsat Sport News 19:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 18. Lincoln City - Everton FC (Eleven Sports 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 20. Slavia Praga - CFR Cluj (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 21. Club Brugge - LASK Linz (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 22. Chorwacja - Węgry (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 23. Słowacja - Rosja (Polsat Sport News 15:20 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 24. Bułgaria - Finlandia (Polsat Sport Extra 15:50 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 25. Portugalia - Ukraina (Polsat Sport 17:50 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 26. Węgry - Holandia (Polsat Sport News 17:50 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 27. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 28. Polska - Włochy (Polsat Sport 20:20 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 29. Rangers FC - Legia Warszawa (TVP Sport 20:40 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 30. Bergischer HC - MT Melsungen (Sportklub 20:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 31. Rumunia - Azerbejdżan (Polsat Sport News 21:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 32. Turcja - Serbia (Polsat Sport Extra 22:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 33. Szwajcaria - Białoruś (Polsat Sport News 23:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy 34. Färjestad Karlstad - HC05 Bańska Bystrzyca (Polsat Sport Extra 0:30 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 35. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport 17:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 36. Arka Gdynia - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 17:50 PT) - piłka ręczna, liga polska 38. Lahti Pelicans - Ocelan Trinec (Polsat Sport News 18:00 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 39. 1.FC Nurnberg - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:30 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 40. GKS Tychy - Djurgaden IF (Polsat Sport 20:00 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 41. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:30 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 43. Bologna FC - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 44. Athletic Bilbao - Real Sociedad (C+ Sport 2 21:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 45. Polska - Wenezuela (TVP Sport 9:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach 46. Jessica Andrade - Weili Zhang (Polsat Sport 12:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 48. Southampton FC - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 49. Bristol City - Middlesbrough FC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny (TVP Sport 13:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach 51. Wisła Płock - ŁKS Łódź (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 53. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 54. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 55. Manchester City - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona (nSport+ 16:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 57. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (C+ Sport, TVP Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 58. Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 17:15 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 59. AC Milan - Brescia Calcio (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 60. Sevilla FC - Celta Vigo (Eleven Sports 3 18:00 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund (C+ Sport 2 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 62. Burnley FC - Liverpool FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 63. Grand Prix Niemiec na żużlu* (C+ 18:30 SOB) 64. Levante UD - Real Valladolid (nSport+ 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. Getafe CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 68. Belfast Giants - Augsburger Panthers (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 69. Juventus Turyn - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 70. Real Betis - CD Leganes (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 71. Charlie Edwards - Julio Cesar Martinez Aguilar (TVP Sport 21:35 SOB) - boks, walka o pas WBC World w Londynie 72. Hughie Fury - Aleksandr Powietkin (TVP Sport 22:45 SOB) - boks, gala w Londynie 73. Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell (TVP Sport 23:45 SOB) - boks, walka o pasy WBC World, WBA Super World i WBO World w Londynie 74. Philadelphia Union - Atlanta United (Polsat Sport Extra 1:30 ND) - piłka nożna, MLS 75. Kanada - Australia (TVP Sport 9:20 ND) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach 76. HSV Hamburg - Hannover 96 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 77. HBW Balingen-Weilstetten - HSG Nordhorn-Lingen (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 80. Everton FC - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 81. Formuła 1 - Grand Prix Belgii* (Eleven Sports 1 15:05 ND) 82. Werder Brema - FC Augsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 83. Valencia CF - RCD Mallorca (Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 84. Lech Poznań - Cracovia Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 85. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń (C+ Sport 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka 86. GKS Tychy - Adler Mannheim (Polsat Sport Extra 17:00 ND) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów 87. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 89. Lazio Rzym - AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 90. Atletico Madryt - SD Eibar (C+ Sport 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 91. Espanyol Barcelona - Granada CF (Eleven Sports 3 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 92. Legia Warszawa - Raków Częstochowa (C+ 19:35 ND) - piłka nożna, liga polska 93. SFC Opawa - Slavia Praga (Polsat Sport Extra 20:30 ND) - piłka nożna, liga czeska 94. Atalanta Bergamo - Torino FC (Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 20:45 ND) - piłka nożna, liga włoska 96. Villarreal CF - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 97. US Sassuolo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 98. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 22:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska 99. Czechy - USA (TVP Sport 23:20 ND) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach 100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec (Polsat Sport News 0:00 PN) - piłka nożna, liga czeska 101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport 0:50 PN) - piłka nożna, MLS 1. Finlandia - Francja 2 2. Portugalia - Belgia 2 3. Holandia - Estonia 1 4. Grecja - Bułgaria 1 5. Niemcy - Słowacja 1 6. Newport County - West Ham United 2 7. Włochy - Słowenia 1 8. Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno 1 9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus 1 10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb 2 11. Rumunia - Chorwacja 1 12. Serbia - Grecja 1 13. Belgia - Polska 2 14. Rosja - Hiszpania 1 15. Francja - Turcja 2 16. Ukraina - Słowenia 1 17. Niemcy - Białoruś 1 18. Lincoln City - Everton FC 2 19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja 1 20. Slavia Praga - CFR Cluj 1 21. Club Brugge - LASK Linz 1 22. Chorwacja - Węgry 1 23. Słowacja - Rosja 2 24. Bułgaria - Finlandia 1 25. Portugalia - Ukraina 2 26. Węgry - Holandia 2 27. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen 1 28. Polska - Włochy 1 29. Rangers FC - Legia Warszawa X 30. Bergischer HC - MT Melsungen 1 31. Rumunia - Azerbejdżan 2 32. Turcja - Serbia 1 33. Szwajcaria - Białoruś 1 34. Färjestad Karlstad - HC05 Bańska Bystrzyca 1 35. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2 36. Arka Gdynia - Górnik Zabrze 2 37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1 38. Lahti Pelicans - Ocelan Trinec 1 39. 1.FC Nurnberg - 1.FC Heidenheim 1 40. GKS Tychy - Djurgaden IF 1 41. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2 42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1 43. Bologna FC - SPAL 2013 1 44. Athletic Bilbao - Real Sociedad 1 45. Polska - Wenezuela 1 46. Jessica Andrade - Weili Zhang 1 47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli X 48. Southampton FC - Manchester United 1 49. Bristol City - Middlesbrough FC 2 50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny 2 51. Wisła Płock - ŁKS Łódź 1 52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1 53. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1 54. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim 1 55. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1 56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona 2 57. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk X 58. Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz 1 59. AC Milan - Brescia Calcio 1 60. Sevilla FC - Celta Vigo 1 61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund 2 62. Burnley FC - Liverpool FC 2 64. Levante UD - Real Valladolid 1 65. Getafe CF - Deportivo Alaves 1 66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1 67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven 2 68. Belfast Giants - Augsburger Panthers 1 69. Juventus Turyn - SSC Napoli 1 70. Real Betis - CD Leganes 1 71. Charlie Edwards - Julio Cesar Martinez Aguilar 1 72. Hughie Fury - Aleksandr Powietkin 2 73. Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell 1 74. Philadelphia Union - Atlanta United 1 75. Kanada - Australia 1 76. HSV Hamburg - Hannover 96 1 77. HBW Balingen-Weilstetten - HSG Nordhorn-Lingen 1 78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam 2 79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 80. Everton FC - Wolverhampton Wanderers 2 81. Formuła 1 - Grand Prix Belgii - L. Hamilton 82. Werder Brema - FC Augsburg 1 83. Valencia CF - RCD Mallorca 1 84. Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 85. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 2 86. GKS Tychy - Adler Mannheim 1 87. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2 88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf 1 89. Lazio Rzym - AS Roma 1 90. Atletico Madryt - SD Eibar 1 91. Espanyol Barcelona - Granada CF 1 92. Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1 93. SFC Opawa - Slavia Praga 2 94. Atalanta Bergamo - Torino FC 1 95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2 96. Villarreal CF - Real Madryt 2 97. US Sassuolo - Sampdoria Genua 2 98. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2 99. Czechy - USA 2 100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1 101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 1
  18. Sprawdzałem, są aktualne. No nie mam pojęcia co zrobić... Jak rozumiem nie ma jakiegoś uniwersalnego sposobu, żeby łatwo zlokalizować przyczynę?
  19. Problem nadal mnie męczy, nikt nie ma pomysłu jak to rozwiązać? Przypomnę: "Mam problem, który pojawił się po ostatniej aktualizacji Windowsa 10. Mianowicie jest problem z trybem uśpienia: zawsze miałem ustawione tak, że zamykam pokrywę laptopa i komputer normalnie się usypiał, podniosłem pokrywę lub ruszyłem myszką i laptop się uruchamiał. Teraz mam tak, że zamykam pokrywę, mija jakiś czas (powiedzmy godzina - dwie) i słyszę jak komputer normalnie pracuje. Jak podniosę pokrywę to okazuje się, że po prostu włączył się od nowa i tyle. Próbowałem różnych zmian, ustawienia mi się nie zmieniły, ale problem jest nadal. Ktoś wie co z tym począć?"
  20. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 31 Obowiązuje na dni: 19-25.08.2019 1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1 20:15 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów 2. CFR Cluj - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 20:15 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów 3. LASK Linz - Club Brugge (Polsat Sport Premium 3 20:15 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów 4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie (Polsat Sport 17:15 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska 5. Polska - Holandia (TVP Sport 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, mecz towarzyski 6. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel (Sportklub 19:30 ŚR) - piłka ręczna, Superpuchar Niemiec 7. Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 20:15 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska 8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 1 20:15 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów 9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 2 20:15 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów 10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim (Polsat Sport Premium 3, TVP Sport 20:35 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów 11. HSG Nordhorn-Lingen - Bergischer AC (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 12. Legia Warszawa - Rangers FC (TVP Sport 20:00 CZW) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Europy 13. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Hakubie* (TVP Sport 11:30 PT) 14. Francja - Bułgaria (Polsat Sport Extra 13:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 15. Belgia - Ukraina (Polsat Sport 14:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 16. Serbia - Finlandia (Polsat Sport Extra 16:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 17. Włochy - Portugalia (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 18. Holandia - Rumunia (Polsat Sport News 17:30 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 19. truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska 20. FC Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 21. Turcja - Grecja (Polsat Sport Extra 19:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 22. Granada CF - Sevilla FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 19:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 23. Słowacja - Hiszpania (Polsat Sport News 20:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 24. MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska 25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund (C+ Now 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 26. Polska - Słowenia (Polsat Sport, TVP Sport 20:20 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 27. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 28. Aston Villa - Everton FC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 29. Levante UD - Villarreal CF (nSport+ 21:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 30. Białoruś - Rosja (Polsat Sport News 22:30 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 31. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Hakubie* (TVP Sport 11:15 SOB) 32. Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 33. Norwich City - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 34. Derby County - West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 35. Szkocja - Francja (C+ Sport 14:05 SOB) - rugby, mecz towarzyski 36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz (Polsat Sport 14:15 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 39. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 41. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 42. Manchester United - Crystal Palace (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 43. Stoke City - Leeds United (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 44. Francja - Grecja (Polsat Sport Extra 16:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 45. Osasuna Pampeluna - SD Eibar (nSport+ 16:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 46. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (C+ Sport, TVP Sport 17:20 SOB) - piłka nożna, liga polska 47. Niemcy - Hiszpania (Polsat Sport News 17:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 48. Parma FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 49. Belgia - Słowenia (Polsat Sport 18:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 50. Liverpool FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 52. Real Madryt - Real Valladolid (Eleven Sports 3 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 53. Raków Częstochowa - Lech Poznań (C+ Sport 19:30 SOB) - piłka nożna, liga polska 54. Szwajcaria - Słowacja (Polsat Sport News 20:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 55. Portugalia - Polska (TVP Sport 20:20 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 56. AC Fiorentina - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 57. Celta Vigo - Valencia CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 58. Getafe CF - Athletic Bilbao (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 59. PSV Eindhoven - FC Groningen (Polsat Sport News 22:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 60. Slavia Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport News 0:30 ND) - piłka nożna, liga czeska 61. Philadelphia Union - D.C. United (Polsat Sport Extra 1:30 ND) - piłka nożna, MLS 62. sc Heerenveen - Twente Enschede (Polsat Sport Extra 6:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska 63. Estonia - Chorwacja (Polsat Sport News 6:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 64. Górnik Łęczna - GKS Katowice (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 65. Karlsruher SC - HSV Hamburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 66. DC DHfK Leipzig - Fuchse Berlin (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 67. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska 68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy (Polsat Sport Extra 14:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 69. Górnik Zabrze - Korona Kielce (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 70. Bournemouth AFC - Manchester City (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 72. Azerbejdżan - Holandia (Polsat Sport News 15:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 73. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 74. Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska 75. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona (C+ Now 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 76. RCD Mallorca - Real Sociedad (Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 77. ŁKS Łódź - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 78. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska 79. Tottenham Hotspur - Newcastle United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 80. Hiszpania - Białoruś (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 81. Udinese Calcio - AC Milan (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 82. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 83. Słowenia - Portugalia (Polsat Sport 18:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 84. Grecja - Bułgaria (Polsat Sport News 18:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 85. CD Leganes - Atletico Madryt (Eleven Sports 3 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling (C+ Now 19:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka 87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska 88. Rosja - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 20:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 90. AS Roma - Genoa CFC (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 91. Hellas Verona - Bologna FC (Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 92. FC Barcelona - Real Betis (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 93. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 94. Ukraina - Włochy (Polsat Sport 21:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 95. Bułgaria - Serbia (Polsat Sport News 21:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce 96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 22:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska 97. Slovan Liberec - Sparta Praga (Polsat Sport News 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport Extra 4:50 PN) - piłka nożna, MLS 1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam 2 2. CFR Cluj - Slavia Praga 2 3. LASK Linz - Club Brugge 2 4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie 1 5. Polska - Holandia 1 6. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel 2 7. Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1 8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad 1 9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar 2 10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim 1 11. HSG Nordhorn-Lingen - Bergischer AC 1 12. Legia Warszawa - Rangers FC X 14. Francja - Bułgaria 1 15. Belgia - Ukraina 1 16. Serbia - Finlandia 1 17. Włochy - Portugalia 1 18. Holandia - Rumunia 1 19. truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa 1 20. FC Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart 2 21. Turcja - Grecja 1 22. Granada CF - Sevilla FC 2 23. Słowacja - Hiszpania 2 24. MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin 1 25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund 2 26. Polska - Słowenia 1 27. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków X 28. Aston Villa - Everton FC 1 29. Levante UD - Villarreal CF 2 30. Białoruś - Rosja 2 32. Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth 1 33. Norwich City - Chelsea Londyn 2 34. Derby County - West Bromwich Albion 1 35. Szkocja - Francja 1 36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 1 37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1 38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin 1 39. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen 2 40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema 1 41. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach 2 42. Manchester United - Crystal Palace 1 43. Stoke City - Leeds United 2 44. Francja - Grecja 1 45. Osasuna Pampeluna - SD Eibar 2 46. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2 47. Niemcy - Hiszpania 1 48. Parma FC - Juventus Turyn 2 49. Belgia - Słowenia 1 50. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1 51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2 52. Real Madryt - Real Valladolid 1 53. Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 54. Szwajcaria - Słowacja 2 55. Portugalia - Polska 2 56. AC Fiorentina - SSC Napoli 2 57. Celta Vigo - Valencia CF 2 58. Getafe CF - Athletic Bilbao 2 59. PSV Eindhoven - FC Groningen 1 60. Slavia Praga - Bohemians Praga 1 61. Philadelphia Union - D.C. United 1 62. sc Heerenveen - Twente Enschede 2 63. Estonia - Chorwacja 2 64. Górnik Łęczna - GKS Katowice 2 65. Karlsruher SC - HSV Hamburg 2 66. DC DHfK Leipzig - Fuchse Berlin 2 67. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów 1 68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1 69. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1 70. Bournemouth AFC - Manchester City 2 71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1 72. Azerbejdżan - Holandia 1 73. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt 2 74. Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1 75. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona 2 76. RCD Mallorca - Real Sociedad 2 77. ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2 78. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2 79. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1 80. Hiszpania - Białoruś 1 81. Udinese Calcio - AC Milan 2 82. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg 1 83. Słowenia - Portugalia 2 84. Grecja - Bułgaria 1 85. CD Leganes - Atletico Madryt 2 86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1 87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 1 88. Rosja - Szwajcaria 1 89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym 2 90. AS Roma - Genoa CFC 1 91. Hellas Verona - Bologna FC 2 92. FC Barcelona - Real Betis 1 93. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo 2 94. Ukraina - Włochy 2 95. Bułgaria - Serbia 2 96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1 97. Slovan Liberec - Sparta Praga 2 98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 2
  21. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 30 Obowiązuje na dni: 12-18.08.2019 1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki (Polsat Sport 20:20 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 2. Salford City - Leeds United (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 3. Atromitos Ateny - Legia Warszawa (TVP Sport 17:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 4. Liverpool FC - Chelsea Londyn (Polsat Sport 20:50 ŚR) - piłka nożna, Superpuchar Europy 5. Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu* (Polsat Sport 14:00 CZW) 6. Białoruś - Francja (Polsat Sport News 16:30 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 7. Odra Opole - Stomil Olsztyn (Polsat Sport 17:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 8. Czechy - Polska (TVP Sport 17:20 PT) - koszykówka mężczyzn, turniej VTG Supercup w Hamburgu 9. Niemcy - Włochy (Polsat Sport News 17:45 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 10. HSV Hamburg - VfL Bochum (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 11. Michał Kita - Ednaldo Oliveira (Polsat Sport 20:00 PT) - sporty walki, gala Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach 12. Piotr Niedzielski - Uelliton Silva (Polsat Sport 20:00 PT) - sporty walki, gala Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach 13. Bayern Monachium - Hertha Berlin (Eleven Sports 1 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 15. Huddersfield Town - Fulham Londyn (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 16. Athletic Bilbao - FC Barcelona (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 18. Arsenal Londyn - Burnley FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 20. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica (Polsat Sport 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 21. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem* (TVP Sport, Eurosport 2 15:00 SOB) 22. Walia - Anglia (C+ Sport 15:10 SOB) - rugby, mecz towarzyski 23. Borussia Dortmund - FC Augsburg (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 27. SC Freiburg - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 28. Southampton FC - Liverpool FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 29. Białoruś - Niemcy (Polsat Sport News 16:30 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 30. Celta Vigo - Real Madryt (C+ Now 16:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg (nSport+ 17:05 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 32. Arka Gdynia - Lech Poznań (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 33. Węgry - Polska (TVP Sport 17:20 SOB) - koszykówka mężczyzn, turniej VTG Supercup w Hamburgu 34. Włochy - Francja (Polsat Sport News 17:45 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 18:00 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 36. Manchester City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 37. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 38. Grand Prix Skandynawii na żużlu* (C+ 18:30 SOB) 39. Valencia CF - Real Sociedad (C+ Now, nSport+ 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 40. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (C+ Sport, TVP Sport 19:50 SOB) - piłka nożna, liga polska 41. AC Milan - AC Cesena (Polsat Sport Extra 20:45 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski 42. Villarreal CF - Granada CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 44. Francja - Szkocja (Eurosport 1 21:00 SOB) - rugby, mecz towarzyski 45. Chicago Fire - Philadelphia Union (Polsat Sport News 2:00 ND) - piłka nożna, MLS 46. Daniel Cormier - Stipe Miocić (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 241 47. Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - boks, walka o pas WBO w Los Angeles 48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders (Polsat Sport News 4:00 ND) - piłka nożna, MLS 49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 10:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska 50. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem* (TVP Sport, Eurosport 2 13:00 ND) 51. Górnik Łęczna - Elana Toruń (TVP 3 13:05 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 52. Dynamo Drezno - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska 54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 55. Piast Gliwice - Wisła Płock (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 56. Niemcy - Polska (TVP Sport 14:50 ND) - koszykówka mężczyzn, turniej VTG Supercup w Hamburgu 57. Sheffield United - Crystal Palace (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 58. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 59. Francja - Niemcy (Polsat Sport News 16:30 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 60. Deportivo Alaves - UD Levante (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 61. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska 63. Chelsea Londyn - Leicester City (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 64. Włochy - Białoruś (Polsat Sport News 17:45 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 66. FK Teplice - Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra 18:50 ND) - piłka nożna, liga czeska 67. Espanyol Barcelona - Sevilla FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 68. Atletico Madryt - Getafe CF (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 69. Sparta Praga - Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 70. Portland Timbers - Atlanta United (Polsat Sport Extra 4:00 PN) - piłka nożna, MLS 1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki 1 2. Salford City - Leeds United 2 3. Atromitos Ateny - Legia Warszawa X 4. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1 6. Białoruś - Francja 2 7. Odra Opole - Stomil Olsztyn 1 8. Czechy - Polska 2 9. Niemcy - Włochy 1 10. HSV Hamburg - VfL Bochum 1 11. Michał Kita - Ednaldo Oliveira 1 12. Piotr Niedzielski - Uelliton Silva 1 13. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1 14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź X 15. Huddersfield Town - Fulham Londyn 1 16. Athletic Bilbao - FC Barcelona 2 17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli 1 18. Arsenal Londyn - Burnley FC 1 19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1 20. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2 21. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska 22. Walia - Anglia 2 23. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1 24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf 1 25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn 1 26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln 1 27. SC Freiburg - 1.FSV Mainz 1 28. Southampton FC - Liverpool FC 2 29. Białoruś - Niemcy 2 30. Celta Vigo - Real Madryt 2 31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2 32. Arka Gdynia - Lech Poznań 2 33. Węgry - Polska 2 34. Włochy - Francja 1 35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam 2 36. Manchester City - Tottenham Hotspur 1 37. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 39. Valencia CF - Real Sociedad 1 40. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze X 41. AC Milan - AC Cesena 1 42. Villarreal CF - Granada CF 1 43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna 1 44. Francja - Szkocja 1 45. Chicago Fire - Philadelphia Union 2 46. Daniel Cormier - Stipe Miocić 1 47. Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca 1 48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1 49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2 51. Górnik Łęczna - Elana Toruń 1 52. Dynamo Drezno - 1.FC Heidenheim 1 53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1 54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1 55. Piast Gliwice - Wisła Płock 1 56. Niemcy - Polska 2 57. Sheffield United - Crystal Palace 1 58. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim 1 59. Francja - Niemcy 1 60. Deportivo Alaves - UD Levante 1 61. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1 62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2 63. Chelsea Londyn - Leicester City 1 64. Włochy - Białoruś 1 65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk 2 66. FK Teplice - Viktoria Pilzno 2 67. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2 68. Atletico Madryt - Getafe CF 1 69. Sparta Praga - Banik Ostrawa 1 70. Portland Timbers - Atlanta United 1
  22. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 29 Obowiązuje na dni: 5-11.08.2019 1. Legia Warszawa - Atromitos Ateny (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 2. Polska - Tunezja (Polsat Sport, TVP Sport 16:40 PT) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 3. forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska 4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska 5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 6. Francja - Słowenia (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund (Eurosport 2 20:45 PT) - piłka nożna, Puchar Niemiec 8. Liverpool FC - Norwich City (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 9. West Ham United - Manchester City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 10. Leeds United - Nottingham Forest (Eleven Sports 1 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 11. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 12. Irlandia - Włochy (C+ Sport 14:55 SOB) - rugby, mecz testowy 13. Polska - Francja (Polsat Sport 15:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 14. Crystal Palace - Everton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 15. Queens Park Rangers - Huddersfield Town (Eleven Sports 1 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC (nSport+ 17:05 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 19. Atletico Madryt - Juventus Turyn (Polsat Sport News 18:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 20. Tottenham Hotspur - Aston Villa (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 21. Słowenia - Tunezja (Polsat Sport 18:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 22. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 23. SSC Napoli - FC Barcelona (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, La Liga Serie A Cup 24. Ajax Amsterdam - FC Emmen (Polsat Sport Extra 23:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 25. Seattle Sounders - New England Revolution (Polsat Sport News 1:00 ND) - piłka nożna, MLS 26. Valentina Shevchenko - Liz Carmouche (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 156 27. Francja - Tunezja (Polsat Sport 12:00 ND) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 28. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 30. Newcastle United - Arsenal Londyn (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 31. Polska - Słowenia (Polsat Sport 15:00 ND) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 32. Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska 33. Cracovia Kraków - Korona Kielce (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 34. Manchester United - Chelsea Londyn (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 35. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg (Eurosport 2 18:00 ND) - piłka nożna, Puchar Niemiec 37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska 38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag (Polsat Sport News 19:55 ND) - piłka nożna, liga holenderska 39. Mlada Boleslav - Sparta Praga (Polsat Sport News 22:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 40. Los Angeles FC - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra 4:00 PN) - piłka nożna, MLS 1. Legia Warszawa - Atromitos Ateny 2 2. Polska - Tunezja 1 3. forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz 1 4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń 1 5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1 6. Francja - Słowenia 1 7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund 2 8. Liverpool FC - Norwich City 1 9. West Ham United - Manchester City 2 10. Leeds United - Nottingham Forest 1 11. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1 12. Irlandia - Włochy 1 13. Polska - Francja 1 14. Crystal Palace - Everton FC 2 15. Queens Park Rangers - Huddersfield Town 2 16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1 17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1 18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1 19. Atletico Madryt - Juventus Turyn 2 20. Tottenham Hotspur - Aston Villa 1 21. Słowenia - Tunezja 1 22. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa X 23. SSC Napoli - FC Barcelona 2 24. Ajax Amsterdam - FC Emmen 1 25. Seattle Sounders - New England Revolution 1 26. Valentina Shevchenko - Liz Carmouche 1 27. Francja - Tunezja 1 28. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2 29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice 1 30. Newcastle United - Arsenal Londyn 2 31. Polska - Słowenia 1 32. Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów 2 33. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1 34. Manchester United - Chelsea Londyn 2 35. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1 36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg 2 37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 1 38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1 39. Mlada Boleslav - Sparta Praga 2 40. Los Angeles FC - New York Red Bulls 1
  23. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 28 Obowiązuje na dni: 29.07-4.08.2019 1. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (C+ Sport 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska 2. SK Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 18:00 PN) - piłka nożna, liga czeska 3. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 4. Real Madryt - Tottenham Hotspur (Polsat Sport 17:55 WT) - piłka nożna, turniej Audi Cup 5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport 20:25 WT) - piłka nożna, turniej Audi Cup 6. Liverpool FC - Olympique Lyon (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski 7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn (Polsat Sport News 19:50 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski 8. Polska - Serbia (Polsat Sport 17:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera 10. Kuopion Palloseura - Legia Warszawa (TVP Sport 17:50 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 11. Brondby Kopenhaga - Lechia Gdańsk (TVP Sport 19:50 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 12. Brazylia - Finlandia (Polsat Sport 20:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera 13. Serbia - Tajlandia (Polsat Sport 17:00 PT) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 14. Arka Gdynia - Korona Kielce (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 15. Polska - Brazylia (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera 16. MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska 17. Polska - Portoryko (TVP Sport, Polsat Sport 19:30 PT) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 18. Anthony Fowler - Brian Rose (Polsat Sport Fight 20:00 PT) - boks, gala w Liverpoolu 19. Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska 20. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 21. FC St. Pauli - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 22. Finlandia - Serbia (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera 23. Luton Town - Middlesbrough FC (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 24. Serbia - Brazylia (Polsat Sport 12:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera 25. Karlsruher SC - Dynamo Drezno (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 26. Polska - Finlandia (Polsat Sport 15:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera 27. Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno (Eleven Sports 2 16:15 SOB) - żużel, 1.liga polska 29. Serbia - Portoryko (Polsat Sport 17:00 SOB) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 31. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB) 32. Manchester United - AC Milan (Polsat Sport News 18:30 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 33. ŁKS Łódź - Lech Poznań (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 34. GKS Jastrzębie - GKS Tychy (Polsat Sport 20:15 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 20:20 SOB) - piłka nożna, Superpuchar Niemiec 36. Polska - Tajlandia (TVP Sport, Polsat Sport 20:20 SOB) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 20:45 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport News 22:50 SOB) - piłka nożna, MLS 39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 0:50 ND) - piłka nożna, liga holenderska 40. Adam Kownacki - Chris Arreola (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, gala w Nowym Jorku 41. Colby Covington - Robbie Lawler (Polsat Sport News 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 42. 1.FC Heidenheim - VfB Stuttgart (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska 44. Wisła Płock - Lechia Gdańsk (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 45. Formuła 1 - Grand Prix Węgier* (Eleven Sports 1 15:00 ND) 46. SV Darmstadt - Holstein Kiel (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 47. Liverpool FC - Manchester City (Eleven Sports 2 15:55 ND) - piłka nożna, Tarcza Wspólnoty 48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan (Polsat Sport News 16:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 49. Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska 50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga austriacka 51. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 52. Tajlandia - Portoryko (Polsat Sport 17:00 ND) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 53. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska 54. Bristol City - Leeds United (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 17:30 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 55. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska 57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska 58. Polska - Serbia (TVP Sport, Polsat Sport 19:30 ND) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 59. FC Barcelona - Arsenal Londyn (Polsat Sport Extra 19:50 ND) - piłka nożna, Puchar Joana Gampera 60. MFK Karvina - Slavia Praga (Polsat Sport News 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 61. D.C. United - Philadelphia Union (Polsat Sport Extra 1:40 PN) - piłka nożna, MLS 1. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 2. SK Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga 2 3. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli 1 4. Real Madryt - Tottenham Hotspur 1 5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł 1 6. Liverpool FC - Olympique Lyon 1 7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn 2 8. Polska - Serbia 1 10. Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 2 11. Brondby Kopenhaga - Lechia Gdańsk 2 12. Brazylia - Finlandia 1 13. Serbia - Tajlandia 1 14. Arka Gdynia - Korona Kielce X 15. Polska - Brazylia 1 16. MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 17. Polska - Portoryko 1 18. Anthony Fowler - Brian Rose 1 19. Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa 2 20. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2 21. FC St. Pauli - SpVgg Greuther Furth 1 22. Finlandia - Serbia 2 23. Luton Town - Middlesbrough FC 2 24. Serbia - Brazylia 2 25. Karlsruher SC - Dynamo Drezno 1 26. Polska - Finlandia 1 27. Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg 1 28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno 1 29. Serbia - Portoryko 1 30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1 32. Manchester United - AC Milan 1 33. ŁKS Łódź - Lech Poznań 2 34. GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2 35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1 36. Polska - Tajlandia 1 37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven 2 38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy 2 39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2 40. Adam Kownacki - Chris Arreola 1 41. Colby Covington - Robbie Lawler 1 42. 1.FC Heidenheim - VfB Stuttgart 2 43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź 1 44. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2 45. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - L. Hamilton 46. SV Darmstadt - Holstein Kiel 2 47. Liverpool FC - Manchester City 1 48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan 1 49. Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław 1 50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1 51. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław X 52. Tajlandia - Portoryko 1 53. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1 54. Bristol City - Leeds United 2 55. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1 57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 2 58. Polska - Serbia 1 59. FC Barcelona - Arsenal Londyn 1 60. MFK Karvina - Slavia Praga 2 61. D.C. United - Philadelphia Union 1
  24. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 27 Obowiązuje na dni: 22-28.07.2019 1. Real Madryt - Arsenal Londyn (Polsat Sport 1:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 2. Bayern Monachium - AC Milan (Polsat Sport 3:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt (Polsat Sport Extra 3:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 4. Juventus Turyn - Inter Mediolan (Polsat Sport Extra 13:30 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19 (TVP Sport 15:55 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Europy do lat 19 6. Francja U-19 - Hiszpania U-19 (TVP Sport 18:55 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Europy do lat 19 7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona (Polsat Sport 2:00 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 8. Manchester United - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Extra 13:30 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga (TVP Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 10. Piast Gliwice - Riga FC (Polsat Sport 19:30 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 11. Legia Warszawa - Kuopion Palloseura (TVP Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 12. Polska - Bułgaria (TVP Sport 16:30 PT) - boks, mecz towarzyski 13. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska 15. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska 16. Stal Mielec - Warta Poznań (Polsat Sport 20:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 17. Lech Poznań - Wisła Płock (C+ Sport, TVP Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg (nSport+ 20:40 PT) - piłka nożna, liga austriacka 19. Real Madryt - Atletico Madryt (Polsat Sport 2:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 20. Los Angeles FC - Atlanta United (Polsat Sport Extra 4:00 SOB) - piłka nożna, MLS 21. Polska - Holandia (Polsat Sport 17:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski 22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 23. Radomiak Radom - GKS Tychy (Polsat Sport Extra 17:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 24. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinterzarten* (Eurosport 2, TVP Sport 19:00 SOB) 25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 26. Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Eleven Sports 1 20:00 SOB) - żużel, 1.liga polska 27. Chicago Fire - D.C. United (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - piłka nożna, MLS 28. Max Holloway - Frankie Edgar (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 240 29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska 30. Korona Kielce - Legia Warszawa (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 31. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec* (Eleven Sports 1 15:05 ND) 32. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska 33. Polska - Holandia (Polsat Sport 17:00 ND) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski 34. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 35. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska 36. Liverpool FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski 37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska 38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec (Polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 39. AC Milan - Benfica Lizbona (Polsat Sport 21:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 1. Real Madryt - Arsenal Londyn 1 2. Bayern Monachium - AC Milan 1 3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt 2 4. Juventus Turyn - Inter Mediolan 1 5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19 1 6. Francja U-19 - Hiszpania U-19 1 7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona X 8. Manchester United - Tottenham Hotspur 1 9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga X 10. Piast Gliwice - Riga FC 1 11. Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1 12. Polska - Bułgaria 1 13. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1 14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin 1 15. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 1 16. Stal Mielec - Warta Poznań 1 17. Lech Poznań - Wisła Płock 1 18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2 19. Real Madryt - Atletico Madryt 1 20. Los Angeles FC - Atlanta United 1 21. Polska - Holandia 1 22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 1 23. Radomiak Radom - GKS Tychy 1 25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1 26. Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 27. Chicago Fire - D.C. United 1 28. Max Holloway - Frankie Edgar 1 29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1 30. Korona Kielce - Legia Warszawa 2 31. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec - L. Hamilton 32. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 1 33. Polska - Holandia 1 34. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1 35. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice X 36. Liverpool FC - SSC Napoli 1 37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów 1 38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1 39. AC Milan - Benfica Lizbona 1
  25. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 26 Obowiązuje na dni: 15-21.07.2019 1. Piast Gliwice - BATE Borysów (Polsat Sport, Super Polsat, Polsat Sport Premium 1 19:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów 2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium (Polsat Sport 5:00 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 3. Czechy U-19 - Norwegia U-19 (TVP Sport 16:35 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Europy do lat 19 w Armenii 4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda (TVP Sport 19:00 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 5. Legia Warszawa - College Europa FC (TVP Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy 6. Polska - Czechy (Polsat Sport 11:30 PT) - piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 8. Polska - Czechy (Polsat Sport 20:00 PT) - siatkówka kobiet, mecz towarzyski 9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk (C+ Sprot 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 10. Liverpool FC - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 1:55 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski 11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC (Polsat Sport Extra 4:30 SOB) - piłka nożna, MLS 12. Polska - Kazachstan (Polsat Sport 11:00 SOB) - piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 13. Hiszpania - Portugalia (Polsat Sport Fight 11:00 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 14. Francja - Rumunia (Polsat Sport Fight 11:22 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 15. Niemcy - Rosja (Polsat Sport Fight 11:44 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 16. Anglia - Gruzja (Polsat Sport Fight 12:06 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 17. Walia - Włochy (Polsat Sport Fight 12:28 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 18. Irlandia - Polska (Polsat Sport Fight 12:50 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 19. Manchester United - Inter Mediolan (Polsat Sport Extra 13:30 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 20. Francja - Portugalia (Polsat Sport Fight 13:45 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 21. Hiszpania - Rumunia (Polsat Sport Fight 14:07 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 22. Anglia - Rosja (Polsat Sport Fight 14:29 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 23. Raków Częstochowa - Korona Kielce (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 24. Niemcy - Gruzja (Polsat Sport Fight 14:51 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 25. Irlandia - Włochy (Polsat Sport Fight 15:13 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 26. Walia - Polska (Polsat Sport Fight 15:35 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 27. Francja - Hiszpania (Polsat Sport Fight 16:30 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 28. Portugalia - Rumunia (Polsat Sport Fight 16:52 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (C+ Sport, TVP Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 30. Anglia - Niemcy (Polsat Sport Fight 17:14 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 31. Rosja - Gruzja (Polsat Sport Fight 17:36 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 32. Irlandia - Walia (Polsat Sport Fight 17:58 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 33. Włochy - Polska (Polsat Sport Fight 18:20 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 34. Piast Gliwice - Lech Poznań (C+ Sport 19:30 SOB) - piłka nożna, liga polska 35. Sparta Praga - FK Jablonec (Polsat Sport News 19:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska 36. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs drużynowy* (Eurosport 1, TVP Sport 20:20 SOB) 37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara (Polsat Sport Extra 22:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 38. Rafael dos Anjos - Leon Edwards (Polsat Sport 23:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina (Polsat Sport Extra 0:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 40. Bayern Monachium - Real Madryt (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Extra 13:30 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 42. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków (C+ 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 43. Speedway of Nations - finały w Togliatti* (C+ Sport 16:30 ND) 44. Polska - Białoruś (Polsat Sport 17:00 ND) - siatkówka kobiet, mecz towarzyski 45. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (C+ 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska 46. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle* (Eurosport 2, TVP Sport 17:15 ND) 47. FK Teplice - Slavia Praga (polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 48. Atlanta United - D.C. United (Polsat Sport Extra 22:00 ND) - piłka nożna, MLS 49. Liverpool FC - Sevilla FC (Eleven Sports 1 23:55 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski 1. Piast Gliwice - BATE Borysów 1 2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium 2 3. Czechy U-19 - Norwegia U-19 1 4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda 1 5. Legia Warszawa - College Europa FC 1 6. Polska - Czechy 1 7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2 8. Polska - Czechy 1 9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 2 10. Liverpool FC - Borussia Dortmund 1 11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1 12. Polska - Kazachstan 1 13. Hiszpania - Portugalia 1 14. Francja - Rumunia 1 15. Niemcy - Rosja 1 16. Anglia - Gruzja 1 17. Walia - Włochy 1 18. Irlandia - Polska 2 19. Manchester United - Inter Mediolan 2 20. Francja - Portugalia 1 21. Hiszpania - Rumunia 1 22. Anglia - Rosja 1 23. Raków Częstochowa - Korona Kielce 1 24. Niemcy - Gruzja 1 25. Irlandia - Włochy 1 26. Walia - Polska 2 27. Francja - Hiszpania 1 28. Portugalia - Rumunia 1 29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 30. Anglia - Niemcy 1 31. Rosja - Gruzja 1 32. Irlandia - Walia 2 33. Włochy - Polska 2 34. Piast Gliwice - Lech Poznań 2 35. Sparta Praga - FK Jablonec 1 36. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs drużynowy - Polska 37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara 1 38. Rafael dos Anjos - Leon Edwards 1 39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina 1 40. Bayern Monachium - Real Madryt 2 41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 1 42. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 43. Speedway of Nations - finały w Togliatti - Polska 44. Polska - Białoruś 1 45. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 46. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - Kamil Stoch 47. FK Teplice - Slavia Praga 2 48. Atlanta United - D.C. United 1 49. Liverpool FC - Sevilla FC 1
×
×
  • Create New...