Jump to content

lukas_k

Friends
 • Content Count

  9567
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lukas_k

 1. I to jest bardzo dobra decyzja. Aż trochę się dziwię, że Polsat wyraził zgodę.
 2. Murawski również komentuje spotkanie w niedzielę. Wychodzi więc na to, że po prostu pewnie nie są już na etacie, a będą komentować pojedyncze mecze + może jakieś wizyty w studio.
 3. Ani ekspertów, ani komentatorów. Przez długie lata sytuację ratował Borek jako jedynka, dwójka Iwanow, ale poza tym przepaść... Teraz jest jeszcze gorzej, bo został praktycznie Iwanow.
 4. lukas_k

  TVP Sport

  To byłoby bardzo sensowne rozwiązanie. Nie wiem jednak czy obydwie stacje będą się w ten sposób potrafiły dogadać. Z Ekstraklasy nigdy dobrowolnie nie zrezygnują W czym ci przeszkadza nazwa? Piłka nożna to też sport, a poza tym mają jeszcze koszykówkę czy żużel.
 5. Borek nigdy nie komentował boksu i jak sam mówił, nie ma takiego zamiaru. Jedynie prowadził studio.
 6. lukas_k

  TVP Sport

  CANAL+ nie pada na pysk tylko wraca do korzeni. Zamiast rozdrabniać się na kilka dyscyplin (które się nie oglądają) to skupiają się na jednej-dwóch i biorą z niej wszystko. Moim zdaniem to bardzo dobre podejście, nie tylko dla abonentów, ale również kibiców sportu. Co do piłki ręcznej - wszystko fajnie tylko obawiam się, że tych meczów (przy jednej antenie) może być bardzo mało. Pokażę pewnie tylko Kielce, może jeszcze jakieś spotkanie i pewnie tyle.
 7. Świetna wiadomość! Przyjście Borka to niewątpliwie bardzo mocne wzmocnienie obsady. Mam nadzieję, że będzie go też można usłyszeć przy innych rozgrywkach, szczególnie lidze polskiej. Co do Żewłakowa - też bardzo dobry nabytek. Pewnie to jeszcze nie koniec, bo przecież kilku ekspertów i reporterów odeszło. Cieszy przede wszystkim fakt, że zmienili retorykę w stosunku do Kanału Sportowego. Może Kołodziejczyk ściągnie jeszcze Smokowskiego na gościnne występy? Co do praw - odpuszczenie siatkówki i piłki ręcznej, zatrudnienie głośnych nazwisk to dowód na jedno - CANAL+ będzie chciał znów być hegemonem w kwestii praw piłkarskich. Mają Borka, stawiają na Bundesligę, więc zapewne będą chcieli ją kupić na wyłączność, podobnie może być z La Liga. Serie A i Ligue 1 raczej sobie odpuszczą. Wydaje mi się jednak, że za wszelką cenę będą chcieli odzyskać Ligę Mistrzów i Ligę Europy.
 8. Powiedzmy sobie szczerze - dobrze, że ta siatkarska Liga Mistrzów wróciła do Polsatu. Tutaj są ludzie, którzy się znają na tej dyscyplinie, poza tym jedna stacja ma pełną ofertą tego sportu dla kibica. W C+ to były często zapchajdziury. Mam nadzieję, że zmieni się też nadawca piłkarskiej Champions League i prawa wrócą tam, gdzie powinny być, czyli do C+
 9. Podobno Węgrzyn jest wśród tej grupy. Trochę dziwnie, bo on już z naszą ligą jest związany tyle lat i dobrze mi się go słuchało... Ciekawe kto jeszcze poleci i przede wszystkim, kto przyjdzie, bo to też jest ważne.
 10. Najbardziej szkoda Faktów o Świecie, bo takiego programu w polskiej telewizji brakuje... Dziwne, że nawet nie są zainteresowani wrzuceniem takiego wydania do TVN 24.
 11. OK, ale jeśli uzyskał zgodę przełożonych, a nagle potem zmieniono zdanie o 180 stopni to nie fair było rozstanie. Zwłaszcza w ten sposób...
 12. Gdyby zbanowali jego mecze z komentarzem to nie mieliby za bardzo co puszczać
 13. Z tego co mówił sam zainteresowany przed chwilą w Kanale Sportowym to sam sposób rozstania mocno słaby i żenujący... Zwłaszcza z człowiekiem, który wiele dla Polsatu zrobił, a dodatkowo był ikoną tego kanału.
 14. Dzisiaj już widzę, że jest tak, jak spodziewałem się od początku i tak jak jest na Bundeslidze. Dobrze, że to poprawili. EDIT: W Gliwicach jest już jednak po staremu...
 15. Skoro w Bundeslidze potrafią, to u nas też nie powinien to być problem. Zwłaszcza, jeśli tak się tym chwali.
 16. Rozczarowałem się kompletnie. Brakuje normalnego głosu trybun podczas meczu, a nie tylko sztuczne reakcje przy sytuacjach bramkowych.
 17. Tym bardziej dziwne, że raz, nic ich to nie kosztuje, po drugie byłoby fajnym urozmaiceniem całej ramówki.
 18. Taka sytuacja jest od kilku sezonów. Nie sprawdziłeś tego? Podobnie wygląda kwestia z ligą hiszpańską, a wszystko przez kwestie finansowe i rosnącą cenę praw. To, że nie ma meczu Bayernu na Eleven to wyjątek, bo w większości Eleven jako pierwszy mecz wyboru decyduje się właśnie na mistrzów Niemiec, a mecze Borussii Dortmund leciały głównie na C+.
 19. Nie tylko z pierwszej, na ten moment mamy po sześć transmisji z każdej kolejki. Bardzo ciekawe rozwiązanie, choć szkoda, że nie pokusili się o jeszcze większą ilość transmisji. Mimo wszystko bardzo dobra decyzja, bo raz, że pewnie dużo kibiców będzie oglądać mecze, a dwa, że będą mieli czym wypełnić ramówkę.
 20. Nie ma w tym raczej nic dziwnego, że stacja informuje o ważnych wydarzeniach z innych anten tej samej grupy lub też z życia/działalności właściciela. W końcu to prywatny kanał.
 21. Jeśli się nie mylę to było tak, że Monolith przez długie lata był w CANAL+, później prawa pozyskał nFilm/nPremium, a po fuzji znowu filmy były w C+. Teraz umowa się skończyła i mamy to co mamy.
 22. Jak tak dalej pójdzie to ciekawe czy za trzy lata będą nadal na rynku.
 23. Głośne hity polecą, gorzej z niszowymi/festiwalowymi filmami plus taki produkcjami, co do których prawa są niejasne (jak obecnie Monolith).
 24. Może nikt nie potrafi się z nimi dogadać? Ciężko powiedzieć jak wygląda sytuacja.
×
×
 • Create New...