Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista pozycji dostępnych w HBO MAX w 4K HDR:

 

Cytat

8-Bit Christmas    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Cry Macho    4k    Dolby Vision HDR    5.1    

Dune    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Godzilla vs. Kong    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

In The Heights    4k    Dolby Vision HDR    5.1    

Judas and the Black Messiah    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

King Richard    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Malignant    4k    Dolby Vision HDR    5.1    

Mortal Kombat    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

No Sudden Move    4k    Dolby Vision HDR    5.1    

Space Jam: A New Legacy    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

The Little Things    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

The Many Saints of Newark    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

The Matrix    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

The Matrix 4    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

The Matrix Reloaded    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

The Matrix Revolutions    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Those Who Wish Me Dead    4k    Dolby Vision HDR    5.1    

Tom & Jerry    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Wonder Woman 1984    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Zack Snyder’s Justice League (2021)    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Zack Snyder’s Justice League: Justice is Grey (2021)    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

 

Lista pozycji w w 4K HDR niedostępnych ( na razie?) w polskim HBO MAX:

 

Cytat

Batman v Superman: Dawn of Justice: Ultimate Edition    4k    Dolby Vision HDR    Atmos

Reminiscence    4k    Dolby Vision HDR    5.1    

The Batman    4k    Dolby Vision HDR    TBD    

The Conjuring: The Devil Made Me Do It    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

The Suicide Squad    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

Wonder Woman    4k    Dolby Vision HDR    Atmos    

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nikt nie może przenieść moich wpisów ze "starego tematu", gdzie DMZ też wklejałem? 🥶

No dobra - to sam to zrobię 😜 i wkleję ze starego tematu to co jeszcze nie miało premiery w ogóle na HBO MAX (część po premierach już na HBO MAX wpadło jak np Our Flag Means Death)

 

DMZ będzie miniserialem i będzie mieć 4 odcinki.

 

****Pozostałe info

HBO MAX oficjalnie zamawia spin-off kinowego Batmana. Serial Pingwin, którego zagra Colin Farrell.

https://naekranie.pl/aktualnosci/pingwin-powstanie-serial-hbo-max-batman-1646854082

A sam film Batman już zarobił 301mln na całym świecie w kinach. Byłem, polecam ;)

 

Warner Bros dokonał dziś wielu ruchów dotyczących daty premiery niektórych filmów.

DC League of Super-Pets przesunięty z 20 maja na 29 lipca.

Flash przenosi się z 4 listopada do 23 czerwca 2023 roku.

Aquaman przenosi się z 16 grudnia do 17 marca 2023 roku.

Wonka przeprowadza się z 17 marca 2023 do 15 grudnia 2023.

Shazamie! Fury of the Gods przenosi się z 2 czerwca 2023 na 16 grudzień 2022

Meg 2: The Trench został ustawiony na 4 sierpnia 2023 roku.

 

Black Adam premiera 21 październik 2022

 

****Poza tym ze starych newsów co wklejałem:

 

  

 Elvis – zwiastun filmu z Austinem Butlerem i Tomem Hanksem. Produkcja w reżyserii Baza Luhrmanna. Premiera 24 czerwiec

 

 

 

Latem premiera 4 sezonu Westworld.

 

31 marca premiera serialu Julia, w którym poznamy bliżej historię słynnej kucharki Julii Child. W roli głównej wystąpi Sarah Lancashire

 

 

Casey Bloys, szef ds. treści w HBO i HBO Max wyjawił, że trwają prace nad 4 sezonem True Detective. Ale jeszcze nie są na zaawansowanym etapie. Do tego skończyły się zdjęcia do House of Dragon i premiera będzie w tym roku. Obecnie prowadzą rozmowy z zespołem odpowiedzialnym za efekty specjalne, aby dowiedzieć się dokładnie, kiedy mogą ogłosić datę premiery. Chcą mieć pewność, że będzie to termin, którego uda się dotrzymać.

The Last of Us nie będzie mieć w tym roku premiery. Nie mają jeszcze wszystkich zdjęć zrobionych (obecnie robią w Calgary) a postprodukcja też potrzebuje czasu.

 

The Baby to nowy horror komediowy, który jest współtworzony przez HBO oraz Sky. Premiera 24 kwiecień

 

 

 

Zwiastun nowego szwedzkiego serialu LUST, którego premiera 18 marca

 

 

 

Została zapowiedziana data premiery animacji "The War of the Rohirrim" w świecie Władcy Pierścieni realizowany przez New Line Cinema i Warner Bros. Animation i zobaczymy go 12 kwietnia 2024r. Scenariusz przygotowali Jeffrey Addiss i Will Matthews. Całość wyreżyseruje legenda japońskiej animacji Kenji Kamiyama ("Ghost in the Shell: Stand Alone Complex"). Philippa Boyens, współautorka  trylogii New Line na bazie prozy Tolkiena, ma pełnić funkcję konsultantki.

 

 

Zapowiedziano miniserial The Staircase, którego showrunnerami są Antonio Campos oraz Maggie Cohn. W głównych rolach zagrali Colin Firth oraz Toni Collette. Premiera wiosną.

 

Nowy serial Davida Simona (The Wire) We Own This City będzie miał premierę  25 kwietnia. Fabuła bazuje na książce reportera Justina Fentona i opowiada o wzlotach i upadkach grupy zadaniowej Gun Trace departamentu Policji Baltimore. W produkcji poruszona zostania także kwestia korupcji i upadku moralnego, która dotknęła amerykańskie miasta.

W głównej obsadzie Jon Bernthal, Wunmi Mosaku, Jamie Hector, McKinley Belcher III, Darrell Britt-Gibson, Josh Charles, Dagmara Domińczyk, Rob Brown, Don Harvey, David Corenswet, Larry Mitchell, Ian Duff, Delaney Williams oraz Lucas Van Engen.

 

3 sezon Barry 24 kwietnia

 

 

 

Trailer nowego serialu Minx. Premiera 17 marzec. Minx to serial komediowy HBO Max, którego akcja osadzona jest w Kalifornii w latach 70. i skupia się na historii powstania pierwszego magazynu erotycznego dla kobiet. Zobaczymy 10 odcinków

 

 

 

Lada moment premiera w Polsce The Tourist (koprodukcja BBC)

 

 

  

Polski serial Odwilż. Premiera 1 kwiecień

 

 

 

No i pozostałe newsy jak zapowiedź drugiego sezonu 30 srebrników, nowy serial Tokyo Vice itd.

https://upflix.pl/aktualnosci/30-srebrnikow-pozlacany-wiek-i-nowe-produkcje-hbo-max-na-materialach-promocyjnych-2022-02-16

 

Edytowane przez spotify
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie co ostatnio wpadło z seriali z premierą HBO MAX w Polsce z krótkim opisem.

https://www.serialowa.pl/322121/hbo-max-seriale-co-warto-ogladac/

 

Osobiście cieszy mnie że pojawił się Fringe, którego kiedys nie zdążyłem skończyć a nigdzie nie było.

Oraz że się pojawił serial Sekcja paranormalna z 2018 (Wellington Paranormal) oraz Station Eleven, na którego mocno czekałem.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, swordfish napisał:

Kiedy powróci kino światowe z Cinemax, które było w HBO GO?

 

To nie jest tak, że nie ma w ogóle kina światowego z Cinemaxa, być może brakuje niektórych tytułów. Sprawdzałem kilka ostatnich premier z oferty dystrybutora Aurora i te filmy są. Pojawił się nawet "Wielorybnik". Specjalnie czekałem i nie oglądałem ich na HBO GO by obejrzeć w lepszej jakości.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial The Informant. 8 odcinków. Premiera 1 kwiecień.

 

Serial, napisany i wyreżyserowany przez Bálinta Szentgyörgyi, to oryginał HBO Max EMEA, którego premiera odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Genewie.

Producentami są Anna Závorszky z HBO Max i Viktória Petrányi ( Biały Bóg ) z Proton Cinema, które świadczy również usługi produkcyjne. Producentami wykonawczymi dla HBO Max są Camilla Curtis i Johnathan Young.

The Informant będzie miał premierę z podwójnym odcinkiem 1 kwietnia na wszystkich platformach HBO Max na 61 terytoriach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Karaibach i Europie, a następnie będzie emitowany jeden odcinek co tydzień.

 

 

 

Dodatkowe info

 

Co pojawiło się w HBO MAX, czego nie było wcześniej w HBO GO? Sprawdzamy listę ponad 100 dodanych tytułów!

 

https://upflix.pl/aktualnosci/co-pojawilo-sie-w-hbo-max-czego-nie-bylo-wczesniej-w-hbo-go-sprawdzamy-liste-ponad-100-dodanych-tytulow-2022-03-10

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma równoległych premier ze światem. Na to bardzo liczyłem...
HBO Max jest u nas od dwóch dni. W tym czasie nie było żadnej premiery Max Original, więc nie wiesz czy będą równocześnie czy nie. Patrząc jak to wyglądało z produkcjami HBO, wydaje się, że z Max będzie podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darius010 napisał:

Szkoda, że nie ma równoległych premier ze światem. Na to bardzo liczyłem...

Większość premier HBO MAX już wleciało. Ostatnie premiery jeszcze nie, więc będą raczej niebawem. Max dopiero jest 2 dni w Polsce. Nie wszystko od razu

Godzinę temu, Pawop napisał:

HBO Max jest u nas od dwóch dni. W tym czasie nie było żadnej premiery Max Original, więc nie wiesz czy będą równocześnie czy nie.

Dokładnie jak piszesz. To co jeszcze nie wpadło z Max Originals co miało już premiery, będzie za góra miesiąc. Reszta premier raczej na bieżąco. Wyrówna się to myślę że maks w przedziale 1-3 miesiące i powinny być premiery jednocześnie w USA i tam gdzie HBO MAX już zawitało.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...