Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, dvbx napisał:

Jeśli ktoś lubi czeskie klimaty to gorąco polecam: "Obsługiwałem angielskiego króla"

Z klasyków: Przeminęło z wiatrem, Mechaniczna pomarańcza, Full Metal Jacket (Kubrick).

Do końca miesiąca jest jeszcze: Inglourious Basterds (Tarantino)

 Kategoria kultowe klasyki jest dość skromna.

Tylko 12 pozycji.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do nowości kinowych Warnera w 4K za 19,90 uważam za rewelacyjną cenę. Proszę wskazać mi tańszy serwis vod, gdzie można oglądać blockbusterowe nowości kinowe po 45 dniach w 4K i z Dolby Atmos? Wiem, że tych tytułów jest jak na lekarstwo, ale cofnijmy się o 20-30 lat wstecz, gdzie premiery kinowe były najpierw w USA, potem po kilku tygodniach w Europie Zachodniej, po pół roku w Polsce, a w Japonii po roku. Potem rok od premiery kinowej film lądował na dvd i po kilku miesiącach w telewizji kodowanej. Dzisiejszy kinoman ma luksus. Dostaje gotową bibliotekę vod, z której może korzystać na dowolnym urządzeniu. Kiedyś oglądanie filmu było jak święto - wyprawa do kina lub  do wypożyczalni albo czekanie cały dzień na godzinę emisji w tv. Teraz można mieć ochotę na film o dowolnej porze dnia i nocy, można zapomnieć o nagrywarce czy o posiadaniu miejsca na półce na kolejną kasetę. Wiem, że są tacy co wolą mieć niektóre tytuły u siebie w szafie. Lepsza jakość i dźwięk. Ale ile razy można oglądać dany film? Ja obejrzałbym 2-3 razy i potem kurzyłaby mi się płyta całymi latami, a za 20 lat wyrzuciłbym do kosza, bo nagrane w przestarzałej technice. Czy ktoś z Was jeszcze trzyma kolekcję kaset VHS? A kolekcję filmów DVD w 540p? Teraz mamy 4K, ale za 10-20 lat będziemy mieli do czynienia już powszechnie z 8K. I co wtedy z Blu-Ray w 4K? Wiadomo - pójdą do kosza, tak jak kasety VHS i filmy DVD.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, swordfish napisał:

 Wiem, że tych tytułów jest jak na lekarstwo

Jakie na lekarstwo. Już kilka razy pisałem - na obecną chwilę mają najlepszą ofertę ilościowo - jakościową. Tu nie chodzi o zapychanie listy tytułami, których się nie da oglądać

 

  

3 godziny temu, darius010 napisał:

Zobaczy w tym tygodniu, czy premiery są równo z USA, albo w bliskimi czasie. 

Wg mnie (jak już pisałem) nowości na bieżąco wyrównają się w ciągu 1-3 miesięcy.

Edytowane przez spotify
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yoda79 napisał:

Jest szansa na klasykę od WB w przyszłości? Jak myślicie?

Myślę, że jest szansa bo już kilka (mało ale jednak)dodali - "Przeminęło z wiatrem", "Hud, syn farmera" (genialny film z Redfordem) "KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?" powiem szczerze ze ja takich filmów nigdzie nie widziałem wcześniej w streamingu, ale może się mylę i juz były w HBO GO??. Właściwie to tym mogliby się wyróżniać spośród tych wszystkich serwisów VOD więc mam nadzieję ze jednak nie pójdą na taką dość żenującą łatwiznę. Tym bardziej że mają olbrzymie możliwości  - biblioteka własna plus współpraca z Criterrion (jakby dali takie 8 i 1/2 Felliniego to byłoby coś. Z drugiej strony Mowienie o tym ze oferta to slabizna bo malo i tak dalej to tez jest zenada bo po pierwsze nie tak malo a po drugie w takich serwisach kluczowa jest aktualizacja biblioteki a nie otwarcie jej w calym zakresie juz na poczatku. Nawet w USA wszystkiego nie było na start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na tym forum chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. HBO Max kosztuje grosze za tak świetną jakość i bibliotekę, a jestem pewien, że będzie tylko lepiej. Ja miałem dostęp do HBO GO od ładnych kilku lat i po wejściu HBO Max nie musiałem gorączkowo szukać pozycji do oglądania, bardziej mam problem ze znalezieniem na to czasu. Choćby serial "Hacks" jest rewelacyjny. Może mniej narzekania, a więcej realnej oceny rzeczywistości. Tego wszystkim życzę.

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda arkon.

Na start całkiem spoko.

Diuna, Matrix + seriale Peacemaker m.in. Dodano 4k do produkcji i poprawiono funkcje w serwisie. 

Ale oni słabi są PRowo i informacyjnie.

Nie ma podanych planów co i kiedy zostanie dodane.

Współczuję moderatorom grupy FB, oni mają przechlapane bo też dostaja wybiórcze informacje lub średnio prawdziwe.

Przykład ?

Serial The Tourist. Na grupie pojawiło się info, że on 8.03 już będzie dodany a do tej pory go nie ma.

Mam teorię, że oni mają prawa do swoich produkcji, których nie dodali do serwisu ale chcą wrzucać je falami.

Ciekawi mnie sytuacja m.in. z uniwersum Obecność m.in. bo tu moja teoria nie ma sensu.

Bardzo bym chciał kreskówkę Batmana z lat 90' 

W ogóle wszystkie Batmany chyba powinny się pojawić. Podobnie jak serial "Gotham"

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co ukrywać, na start dostaliśmy może i dość okrojona ofertę (to, że nie ma jeszcze rozpiski nowości na marzec to też lekka przesada), ale mimo to wciąż sobie znajduje na tym serwisie coś do oglądania. W zeszłym tygodniu praktycznie na raz obejrzałem "Peacemakera", może i serial charakteryzuje się dość prostackim humorem, mimo to moim zdaniem nakrył swym poziomem większość zeszłorocznych seriali MCU, ale pobudził mój dawno uśpiony apetyt na oglądanie seriali. Są też produkcje HBO Max niedostępne w naszym kraju do tej pory. Mam z resztą też sporo zaległych seriali do obejrzenia (przez ostatnie miesiące oglądałem głównie produkcję Amazonu i Netflixa), czy też np. "Robot Chicken". Chętnie też sobie powtórzę Diunę, tym bardziej w takiej jakości obrazu i to w cenie abonamentu. 

 

Czytałem parę dni wcześniej, że u abonentów na chwilę pojawiły się rankiem 8 marca klasyki Cartoon Network, czy animowany Batman z lat 90.-tych. Niestety, pozostaje jeszcze uzbroić się w cierpliwość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, domin107 napisał:

Wygląda nieźle. Dobrze, że podana data premiery.

Szczerze - spodziewałem się więcej c.hłamu przy dużo większej ilości premier, gdy wcześniej nas raczyli dużo mniej. Na szczęście - większość tego co produkują jest co najmniej dobra. Oby tak dalej trzymali.

Co jeszcze ciekawsze - Warner bardzo mocno od dłuższego czasu zbroi się w ludzi - na dobrym poziomie twórców, więc to przyszłościowo też się zapowiada ciekawie ;)

A co im wyjdzie i czy nadal będą w dłuższym okresie czasu produkować dobre produkcje, z których słyną od lat (głównie jako HBO) - okaże sie w praniu.

Można zaryzykować, że jakościowo produkcyjnie trzymają dobry poziom od lat. Platforma technicznie też trzyma poziom od lat - patrząc na ich choroby wieku dziecięcego.... Czyli wyszedł rachunek na zero ;)

Gdyby zrobili platformę technicznie na poziomie Netflixa wystarczyłaby reklama "najlepsze produkcje w najlepszej jakości - tylko na HBO MAX" Baza klientów szybko by wzrosła.. Niestety nie umieją tego wykorzystać - ani kiedyś ani dzisiaj. Może w końcu kiedyś ogarną te choroby wieku dziecięcego, dopieszczą i będzie tak dobrze działać, że ludzie nie będą musieli psioczyć.

Dlatego liczę, że łączenie się z Discovery w końcu załatwi ten b.urdel i Zaclav przypilnuje aby to coś, co stworzyli działało przynajmniej jak najsilniejsza konkurencja pod względem technicznym. Bo o treści na razie nie ma sie czego obawiać

Moim zdaniem na ten moment ilosciowo są na bardzo optymalnym poziomie a jakosciowo nadal w wielu przypadkach pokazują klasę. Na razie bardzo dobry kompromis. 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, darius010 napisał:

DMZ będzie. Info Kaja/jakbyniepaczec

A dlaczego nie ma być? Wszystkie premiery będą na HBO MAX wcześniej czy później.

Mnie raczej zastanawia bardziej, czy z innych regionów świata ich Originalsy trafią wcześniej czy później. Jak np z HBO Ameryki Łacińskiej czy z HBO Asia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🟣📆HBO MAX - LISTA PREMIER OD 15 MARCA📆🟣

 

1️⃣5️⃣ marca

 

Naomi, odc. 2

Nasza bandera znaczy śmierć, odc. 4-6

Pozłacany wiek, odc.8

 

1️⃣6️⃣ marca

 

Jak feniks, odc. 1-2

Lepsze życie V, odc. 3

Buladó

Biała Twierdza

Pomiędzy niebem a ziemią

Oto jestem, wróciłem!

 

1️⃣7️⃣ marca

 

Minx, odc. 1-2

Wychowane przez wilki II, odc. 8

Snowfall V, odc. 5

All American IV, odc. 11

 

1️⃣8️⃣ marca

 

DMZ, odc.1-4 (cały sezon)

Pożądanie, odc. 1-8 (cały sezon)

Ruxx, odc.4

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX, odc. 4

Tomek i Przyjaciele: Wyścig o Puchar Sodoru

Tomek i Przyjaciele XXV, odc. 1-13

 

1️⃣9️⃣ marca

 

Europa

Malowanie z Johnem II, odc. 5

Kung Fu II, odc. 2

 

2️⃣0️⃣ marca

 

Urodzeni mordercy

Wolność

Obsesja Eve IV, odc. 5

 

2️⃣1️⃣ marca

 

Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 3

Billions VI, odc. 9

Zgaga

To już koniec

 

2️⃣2️⃣ marca

 

Naomi, odc. 3

Nasza bandera znaczy śmierć, odc. 7-8

Pozłacany wiek, odc. 9

 

2️⃣3️⃣ marca

 

Lepsze życie V, odc. 4

 

2️⃣4️⃣ marca

 

Doskonałe ujęcie, odc. 1-6 (cały sezon)

Minx, odc. 3-4

Snowfall V, odc. 6

All American IV, odc. 12

Zagadki Hailey Dean: Wyrok za zabójstwo

 

2️⃣5️⃣ marca

 

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX, odc. 5

Superman i Lois II, odc. 8

Ruxx, odc. 5

Hellboy

 

2️⃣6️⃣ marca

 

Kung Fu II, odc. 3

Malowanie z Johnem II, odc. 6

Sanktuarium

Dziewczyna i pająk

 

2️⃣7️⃣ marca

 

Obsesja Eve IV, odc. 6

Ojciec Omara

Hyperionowie

 

2️⃣8️⃣ marca

 

Lakers: Dynastia zwycięzców, odc. 4

Billions VI, odc.10

Sen nocy letniej

 

2️⃣9️⃣ marca

 

Naomi, odc. 4

Nasza bandera znaczy śmierć, odc. 9-10

 

3️⃣0️⃣ marca

 

Lepsze życie V, odc. 5

 

3️⃣1️⃣ marca

 

Snowfall V, odc. 7

All American IV, odc. 13

Miłość to miłość to miłość

Wyprawa na Marsa. 

 

 

Z Fb fanowskiego HBO Max. 

 

 

 

 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z kolei lista tego co do usunięcia:

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,28225680,hbo-max-do-konca-marca-znikna-produkcje-disneya-zabraknie.html

 

Co ciekawe oprócz tytułów Disneya na liście jest też "Spisek przeciwko Ameryce" czyli serial HBO.

 

Swoją drogą, co z tym "The Tourist", ktory niby miał być już tydzień temu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bgmnt napisał:
Co ciekawe oprócz tytułów Disneya na liście jest też "Spisek przeciwko Ameryce" czyli serial HBO


Często są takie zapowiedzi i nic z nich nie wynika. Ustawili przy dołączaniu datę wygaśnięcia za dwa lata i teraz są efekty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wątpię, że nowe powstają. Ale trzeba pamiętać, że teoretycznie co miesiąc coś sensownego powinno wpadać. 

W miesiącu marcu już trochę sensownych seriali pododawali.

Ale to i tak nie tłumaczy głupiej polityki informacyjnej. Oni co i raz jakieś wpadki zaliczają.

Niemniej ciekawi mnie kwestia praw i ich posiadania.

Pododawali supermany a części pierwszej jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nurtuje temat wytwórni spoza " stajni " Warnera 

Wiadomo że zapewnili sobie długoletnią umowę na prawo do pierwszej emisji Sony /Columbia 

Ale mam do Was pytanie :

Jak to dalej będzie wyglądać z Paramout? Dogadają się i te pozycje w ofercie HBO MAX zostaną czy też Skyshowtime zabierze wszytko do siebie ? Czy jest szansa że będą dodawane jakieś tytuły z Paramout oczywiście bez prawa do pierwszego okna emisji ( bo na to oczywiście nie ma szans gdy powstanie nowy serwis sygnowany przez Uniwersal i Paramout)

Ps Sądzę że u mnie najszybszy do anulowania subskrypcji będzie Netflix (niech jeszcze podniosą cenę to zrobię to bez wachania), a do tzn ciągłości  abonamentowej zaliczył bym HBO max i Disney+

Edytowane przez michuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...