Jump to content

Arkon

Users
 • Content Count

  8253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

587 Rewelacyjna

About Arkon

 • Rank
  Ekspert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. EPG nadal nie ogarniają na wielu kanałach. Brak na nich słów.
 2. Arkon

  TVP Sport

  Trenerem był fatalnym. Podoliński ma wiedzę, taktycznie znakomicie ustawiał swoje zespoły. Niestety nie ma mentalności choćby Kloppa, w Podbeskidziu nerwy go zjadły. Oczywiście masz prawo nie lubić go słuchać, ale według wielu ludzi jest dużo lepszym ekspertem od Wichniarka, że o Hajcie czy Dziekanowskim nie wspomnę.
 3. Arkon

  TVP Sport

  Bez przesady w Anglii jednym z najbardziej cenionych ekspertów jest Gary Neville, którego kariera trenerska to żart. Podolińskiego słucha się znakomicie. Jeszcze co do porównywania zawartości programowej Polsatu i TVP Sport, to jestem pod wrażeniem, że ktoś wymienia LM, która jest dostępna w PSP, czyli pakiecie w Ipli droższym niż Canal+. Jak na TV naziemną, TVP Sport ma znakomite prawa piłkarskie.
 4. W końcu jest komentarz w programie Premier League Review. Redakcja Canal+ ma tylu specjalistów od ligi angielskiej, ale wyręczają ich angielscy koledzy po fachu. Sprytnie. :)
 5. To już przegięcie, przecież żadna kablówka nie ma tego kanału... Mają mecz o normalnej porze i takie coś.
 6. Mnie też to nie przeszkadza, tym bardziej że Eleven fajnie opakowuje ligi, które posiada. Jedynym moim marzeniem jest, żeby LM wróciła do Canal+. Oprawa, dostępność, komentarz w Polsacie to tragedia.
 7. Ja płacę 15 zł za Platynę, dekoder 4K 45 zł, Eleven Sno 15, multiroom 10 zł, internet 150 za 5 zł.
 8. Dzięki. Beznadziejnie pokazują w tym sezonie NBA. W ostatniej chwili zmieniają transmisje, w ogóle nie biorą pod uwagę meczu obecnych mistrzów Toronto z Bostonem.
 9. @tyrla Nie działają mi linki. Mógłbyś jeszcze raz wrzucić plan transmisji NBA.
 10. Niestety nie ma oferty idealnej, ale na pewno mają więcej kanałów niż Vectra. Jak już pisałem nie mam dostępu do UPC, a satelity raczej nie chcę.
×
×
 • Create New...