Jump to content

Rasheed

Users
 • Content Count

  1057
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rasheed

 1. "Dwa nagrodzone podczas festiwalu filmowego w Cannes filmy trafią w niedalekiej przyszłości na platformę Netflix. Gigant streamingowy zakupił prawa do Atlantics, zdobywcy Grand Prix konkursu głównego, oraz I Lost My Body, wybranego najlepszą produkcją sekcji Tydzień Krytyków." (https://moviesroom.pl) Pozostałe najważniejsze filmy z Cannes znalazły tradycyjnych dystrybutorów kinowych
 2. Rasheed

  TVN

  W tv film będzie pokazany o 23 że względu na drastyczne szczegóły a w internecie jest dostępny całą dobę. Przepisy KRRiTV stają się przestarzałe i śmieszne.
 3. Założyłem nowy temat w związku z tym, że ta usługa zaczyna się powoli uniezależniać od operatorów i podobno wkrótce zawita do Polski. W ostatnich dniach dodano aplikacje do Apple TV, Playstation, a w internecie pojawiła się apka do samodzielnej instalacji. Sprawdzone na TV Sony, nie wiem jak to wygląda na innych TV. Poruszanie się płynne, długo nie testowałem ale nie miałem żadnych zawieszeń. Wziąłem na próbę, mam HBO GO po raz pierwszy, do tego odnowiona aplikacja, byłem pełen optymizmu i radości, że będę miał dostęp do wielu ciekawych produkcji HBO. Niestety jakość obrazu mnie rozczarowała. Jak można w dzisiejszych czasach nadawać w tak podłej jakości? Tego się nie da oglądać na dużych telewizorach. HBO zawsze było zacofane, ale żeby aż tak? Narzekałem na Showmax, ale oni przy HBO prezentują się wyśmienicie. Zostanę więc tylko przy Netflixie, skoro HBO nie zależy na abonentach.
 4. A czy oprócz Czarnobylu są jakieś wartościowe seriale limitowane ?
 5. Rasheed

  Sport w zagranicznej telewizji

  Podczas majówki będę na Słowacji a syn jako wieki kibic piłkarski bardzo chce obejrzeć półfinały ligi mistrzów czy ligi europejskiej. Orientujecie się kto w Słowacji pokazuje te rozgrywki ? Sprawdzałem Czeską i Słowacką TV publiczną i nie ma transmisji.
 6. Rasheed

  Amazon Prime Video

  I tak to powinno wyglądać. Szkoda, że APV czy Netflix tylko okazjonalnie mają dostęp do nowości
 7. Rasheed

  Amazon Prime Video

  A jednak nie ma kolejnej promocji po 2,99, obciązyli mnie 5,99 euro. Na czacie wyjaśnili, że liczą się miesiące opłat i w 7 miesiącu naliczają pełną opłatę. Zatem rezygnuję
 8. Wczoraj pojawił się singapurski film "A Land Imagined", zwycięzca festiwalu w Locarno. W Polsce był pokazywany na festiwalu Pięciu Smaków pod tytułem "Wyśniona kraina" i zbierał bardzo dobre recenzje.
 9. Ogląda ktoś na bieząco 3 sezon "Sprawy Idealnej" Trzyma poziom poprzednich sezonów ?
 10. Ja przy "Detektywie" zasypiałem, czekam na zakończenie "The Act" by obejrzeć w swoim tempie. Oglądałeś chorwacki "Sukces" ? Też czekam na coś rewelacyjnego w HBO.
 11. Z komunikatu wynika, że chodzi o filmy starsze. Dobrze by było gdyby Netflix pozyskał w końcu jakiegoś dystrybutora na pierwszą emisję.
 12. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Zgadza się, dlatego wyżej cenie streaming. Niemniej denerwuje mnie gdy ktoś od razu uważa, że człowiek przyzwyczajony do zwykłej tv bezmyślnie przełącza nie wiedząc nigdy co obejrzeć.
 13. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Czy Ty nie potrafisz zrozumieć, że to samo dotyczy oglądania tv ? Nie musisz sprawdzać programu w gazecie, internecie. Możesz zawsze wiedzieć czego chcesz, mogą Ci polecić znajomi i korzystać z tv a nie streamingu. Już prościej tego wyjaśnić sie nie da bo dla Ciebie osoby korzystający z tradycyjnej tv to tylko tacy, którzy siadają przed tv i przełączają kanały.
 14. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  O czym Ty piszesz ? Choć jestem zwolennikiem streamingu to ten argument jest bezsensowny. Oglądanie tv tradycyjnej nie oznacza siedzenia i przełączania kanałow. To samo możesz robić w streamingu i klikać i szukać interesującego filmu czy serialu. Masz EPG, gazetę, strone www i możesz wcześniej planować co chcesz oglądać. Potem to ustawiasz do nagrywania i oglądasz z dysku. Ja od wielu dobrych lat nie oglądałem niczego live nie mówiąc o przełączaniu kanałow by znaleźć coś akurat w tym momencie. Tak samo w streamingu wiem co oglądać więc nie siadam i szukam tylko wiem wcześniej co mam jeszcze do obejrzenia.
 15. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Arkon: W streamie masz od ręki to co oferuje nadawca. Przy nagrywarce musisz wybrane pozycje nagrać. Miałem niedawno przypadek, że zapomniałem ustawić nagrywania premiery filmowej w C+ a powtórka była dopiero po 2 tygodniach. W streamie możesz sobie emisje włączać kiedy chcesz a nie kiedy pozwoli Ci łaskawie obejrzeć nadawca satelitarny. Inny częsty u mnie przypadek to zapchanie dysku i konieczność usuwania nagrań. W streamie tego nie masz.
 16. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Dlatego w tym temacie wielokrotnie poruszano temat aplikacji na Smart TV. Wtedy sprawdza się to doskonale w domowym życiu
 17. ALE KINO: 18 kwietnia "Trzy Twarze" (Jafar Panahi) dystr. Solopan (premiera kinowa 30 listopada 2018)
 18. Rasheed

  Serwis CDA

  Za to dystrybutorzy zostali wyposażeni w narzędzie, które pozwala im samodzielnie usuwać nielegalne pliki.
 19. Rasheed

  Serwis CDA

  Ja też tak zawsze uważałem ale skoro sam dystrybutor ich wspiera to po co być świętszym od papieża ? Edycja godz. 17.10: Dziś Aurora dodała "Po latach" (premiera kinowa 18 maja 2018 r.). Tego filmu chyba też nie było w Canal+ ?
 20. Rasheed

  Amazon Prime Video

  Jestem pod ogromnym wrażeniem "Terroru". Czekałem specjalnie na emisje w APV by w tak dobrej jakości obrazu i dźwięku zobaczyć niesamowitą scenerię północy. Serial bardzo wciągający mimo, że wiadomo od początku jak się skończy. Nie sądziłem, że ta historia mnie tak wciągnie i uważałem, że 10 odcinków to za dużo. Kto nie widział niech ogląda, warto wydać ok. 12 zł chociażby tylko za ten jeden serial.
 21. Rasheed

  nc+ – opcje dodatkowe

  Czytaj uważnie, Ircios pisał o zamówieniu HBO. Ja też się tak kiedyś zmyliłem ale przy zamawianiu przez telefon i włączyli mi samo HBO, na szczęscie jest 14 dni na odstąpienie od umowy
 22. Rasheed

  Serwis CDA

  Rzeczywiście spore zaskoczenie. Szkoda tylko, że nie ma wyboru tłumaczenia, filmy są albo z napisami albo z lektorem ("Kochankowie jednego dnia" sa tylko z lektorem a na vod.pl tylko z napisami - dziwne). Być może Canal+ nie zakupił tych filmów i w związku z tym umieścili ten film w CDA zeby cokolwiek zarobić. Wydaje się, ze do HBO trafiają tylko te filmy, do których Aurora nie ma praw (tak sądze, po czasie emisji. np. "Złe wychowanie Cameron Post" trafiło do HBO GO w 2 miesiące po premierze kinowej) Edycja 02.04: Aurora dodała też do CDA Premium "Jesień we Francji" z napisami, które w kwietniu będzie w Cinemax/HBO GO i "Płomienie" z napisami i lektorem (premiera kinowa 28.12.2018) Dla tych kilku filmów warto wziąć okres próbny lub zapłacić 20 zł za jeden miesiąc
 23. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Ale przecież nc+go działa więc nikt Cię nie okłamał.
 24. Rasheed

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  Ja też jestem zwolennikiem mini seriali. Kilka odcinków wystarczy by opowiedzieć dokładnie to co zamierza twórca a jednocześnie nie zdąży znużyć.
 25. Na razie jeszcze niewiele recenzji i są średnie: https://mediakrytyk.pl/film/14267/the-highwaymen-2019
×