Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

George R.R. Martin zdradził, nad jakimi spin-offami "Gry o tron" trwają teraz prace. Zdradził , że oprócz "Rodu smoka" mają szansę powstać nawet jeszcze trzy seriale aktorskie. Pisarz podał szczegóły na ich temat:

 

Cytat

"The Sea Snake" – serial opowiadający o Corlysie Velaryonie, zwanym Wężem Morskim. To słynny handlarz i odkrywca, który podczas Tańca ze smokami zasiadał w Czarnej Radzie i służył królowej Rhaenyrze Targaryen jako Królewski Namiestnik.  Pilotowy odcinek tworzy Bruno Heller, showrunner "Rzymu".

 

Cytat

"10,000 Ships" skoncentruje się na legendarnej, dornijskiej księżniczce Nymerii, przywódczyni Rhoynarów. Tytułowe dziesięć tysięcy okrętów przypłynęło do Dorne, gdzie księżniczka wyszła za księcia Morsa Martella, umacniając tym samym jego pozycję. Za serial odpowiada showrunnerka Amanda Segel ("Impersonalni"), która dokończyła już wstępne szkice do serialu.

 

Cytat

"Dunk & Egg" – roboczy tytuł trzeciego spin-offu, koncentrującego się na postaci Ser Duncana Wysokiego oraz przyszłego władny Westeros, Aegona V Targaryena. Akcja rozgrywa się na około 90 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o tron". Za serial odpowiada Steve Conrad ("Patriota") i jak zapewnia pisarz, jest on bardzo zdeterminowany, by trzymać się materiału źródłowego.

 

Cytat

Planowane są także seriale animowane, choć tutaj George R.R. Martin nie był w stanie zdradzić zbyt wiele, poza zapewnieniem, że "wszystko toczy się bardzo szybko". Zdradził jednak, że jedna z przygotowywanych animacji nosi roboczy tytuł: "The Golden Empire". Serial przeniesie nas do krainy Yi Ti, znajdującej się na dalekim wchodzie Essos. Za animację odpowiada młody scenarzysta, którego nazwisko na chwilę obecną jest owiane tajemnicą.

https://www.serialowa.pl/323375/gra-o-tron-spin-offy-george-rr-martin/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Na swoich social mediach HBO w ogóle nie odpowiada na pytania odnośnie tego co się wkrótce pojawi w ofercie. Według mnie jest to niepoważne. Mało tego, na Twitterze jeden z prowadzących profil stwierdził że przecież nowy "The Suicide Squad" z 2021 roku jest dostępny w ich serwisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszło do finalizacji połączenia Warnera i Discovery.

https://deadline.com/2022/03/discovery-shareholders-approve-warnermedia-merger-att-1234976052/

 

Teraz łączenie (ponoć do końca kwietnia jeszcze osobno), zmiany na stołkach, w zarządzaniu, w strukturze itd.

Na ile ten twór Warner Bros. Discovery będzie mieć ręce i nogi okaże się za jakiś czas. Oby tym razem się udało....

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się.

- AT&T dług około 180mld dolarów (coś niedawno spłacili i teraz też przez zakup przez Discovery akcji również, więc może być mniej)

- traktowanie Warnera po zakupie jak piątek koło u wozu - brak jakiegoś pomysłu czy kierunku w dalszym działaniu

- sprzedanie na pokrycie długów Sony usługę strumieniowania anime Crunchyroll, w czasach gdy Anime zaczyna na świecie mieć nowe życie i coraz bardziej jest popularne. Niektórzy analitycy twierdzą, że wśród młodych może w dłuższym okresie czasu wyprzedzić popularnością Marvela i DC. Gdzie nawet czytałem, że w USA spada popularność komiksów z amerykańskich uniwersum a rośnie mocno Manga.

- pozbycie się bardzo dobrych ludzi, m.in  Pleplera, który był jednym z "mózgów" sukcesów HBO

- ogólny b u r d e l i nieład

- AT&T z palcem w czterech literach był w stanie zrobić tak dobrą platformę od strony technicznej jak Netflix (jak nie lepszą bo w końcu od zera mogli ją stworzyć)  a poszedł (pewnie po kosztach) po najmniejszej linii oporu.

 

Więc tym razem, może w końcu nastąpi ład, bo Discovery jedzie na tym samym wózku i z tej samej gliny jest ulepiony - media. Zaslav może w końcu ogarnie ten b u r d e l  i zacznie Warner działać w końcu a nie tylko robić porządki wewnętrzne, co się odbywa cały czas od momentu przejęcia ich przez AT&T. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że to nie nastąpi z dnia na dzień ale przynajmniej jest szansa na jakiś kierunek i porządek.

 

Powtórzę. Żałuje, że Apple Warnera nie kupił, a była na to duża szansa. Z kasą i zapleczem technicznym Apple i bazą Warnera (większość to świetne filmy i seriale (w tym HBO)) miałby ogromną szansę w dobie streamingu być nr 1 na świecie. Warner dostałby kapitał oraz technologię  a Apple - świetną bibliotekę (w tym znane marki) i własne studio.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także potwierdzi się, co z premierami Cinemax. Jak na razie z tego tygodnia w HBO Max pojawił się "Kaznodzieja". Brak "Mokrego psa", który już był w HBO GO oraz "Bulado" i "Biała twierdza". Starocie, które pojawiły się w tym tygodniu w Cinemax, a nie ma ich w HBO Max - "Uwierz w ducha" i "Pomiędzy niebem a ziemią". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bieda, a na starocie starsze i młodsze się nastawiłem, myślałem, że będę miał dostęp do sporej ilości produkcji sprzed kilkudziesięciu lat. Plus kurioza jak wrzucenie Supermana III czy Creeda II bez jedynki. W sumie najbardziej zależy mi na starszych produkcjach, ale na razie średnio to wygląda.

Jak jeszcze Skyshowtime czy Disney zrobią podobnie to będzie spore rozczarowanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie 2 tytuły gdzieś " zaginęły" z HBO GO.

" Psi patrol" - film ( dla dzieci) i " Domek w górach" , 2 tytuł chciałem zapodać żonce a tu znowu klops.

Chyba, że został już wycofany z HBO.

* poprawka, widzę że jest na Netflixie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem billboardy w centrum - na jednym reklamują "Watahę", na drugim "Ślepnąc od świateł". Wspaniałe nowości ;).

Taka reklama to są pieniądze wyrzucone w błoto.

To wyglada wszystko gorzej niż debiut ebaya w Polsce, chyba nadal amerykańskie korpoludki nie wiedzą gdzie leży Polska, nie mówiąc już o tym jak wygląda nasz rynek.

 

@lakiman Tak jak pisałem, na HBO Max brakuje kilkuset tytułów z HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bgmnt napisał:

Dzisiaj widziałem billboardy w centrum - na jednym reklamują "Watahę", na drugim "Ślepnąc od świateł". Wspaniałe nowości ;).

Taka reklama to są pieniądze wyrzucone w błoto.

Dla mnie kompletny falstart, ale poczekam jeszcze z 2-3 miesiące, jak nic się nie zmieni podziękuję za współpracę.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dvbx napisał:

Jeśli ktoś lubi czeskie klimaty to gorąco polecam: "Obsługiwałem angielskiego króla"

Z klasyków: Przeminęło z wiatrem, Mechaniczna pomarańcza, Full Metal Jacket (Kubrick).

Kilka oklepanych tytułów z przepastnej teoretycznie biblioteki - słabizna.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ofertę programową, gdy na Apple+ jest mała ilość propozycji, a   tam życzą sobie 25 zł i porównując do  HBO , które mam w rewelacyjnej cenie w ramach abonamentu nie narzekam.

Jest sporo do nadrobienia, od klasyków kina ( post wyżej)  po nieco młodsze tytuły, a na pewno będą pojawiać się nowości..

W końcu jest lepsza jakość niż na HBO GO, zatem serwis bedzie częściej używany niż poprzednik.

;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...