Jump to content

darius010

Users
 • Content Count

  794
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Świetna

About darius010

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedy Netflix wystartował w PL miał lepszą ofertę niż ma teraz. Mają 9 produkcj na start. Po 3 miesiącach będą mieć 12. Tzn. Za co 75 zł. Powinno być jak z Amazonem 25 zł, ale przez jakiś czas promocja. Czyli max 10 zł. Ale tak nie będzie.
 2. Co? To był jakiś koszmar. Wstyd. Angielskiego nie znają, a szydera ze Snaijdera... jesteśmy chyba jedynym krajem, w którym komentatorom by to uszło na sucho. Przełączyłem na Eurosport, bo dno.
 3. W komunikacie pojawiły się tytuły, które nie były jeszcze emitowane, ale nie napisali tam kiedy to zrobią. Prawdopodobnie na mocy tej umowy, zrobią to rok po C+.
 4. Ja nie jestem wstanie zrozumieć jednego. Że w tej stacji problemy techniczne są normą, co oni są miesiąc na rynku. 4 czy 5 lat i oni dalej. Ten weekend przycinania Eleven 1, była Tarcza wspólnoty urwało transmisję. A Serie A w tamtym roku rwało nagminnie. I co teraz albo oglądać i się irytować, albo czekać żeby poprawili.
 5. Dlaczego drugi dzień przycina eleven 1, eleven 2 z tego samego tp. wszystko ok. Ewidentnie ich wina. Kto tam pracuję w ogóle. Wieczne problemy techniczne.
 6. Lekkie przecięcia na Eleven 1, na Eleven 4 obraz bez problemów. Ten sam mecz.
 7. Nie ma to jak ocenić dwie platformy, które jeszcze nie wystartowały, które nie zaprezentowały oferty, a jedna z nich nie podała ceny. W dodatku opierając się częściowo na ofercie HBO GO, z którego zniknie prawdopodobnie bibiblioteka Hulu i Disney, i kto wie co jeszcze.
 8. Netflix z pierwszym filmem Vegi. Niebezpieczne Kobiety od 1 sierpnia.
 9. A są jakieś spektakularne premiery poza Wiedźminem na ten rok. Chyba ze wszystkiego się wystrzelali.
 10. Gdyby tak było, to tak by postąpili. Eleven jest związane na jakieś czas z NC+ i mogą tam wkladać prawa, zabierać. Ceny ruszyć się nie da. Bo umowa Eleven -> NC+ -> abonenci. Policzyli, że za 10 zł kontratak się spłaci. To tak jest.
 11. Youtube przedwcześnie kończy mi filmiki na Youtube, na tv, nie wszystkie ale większość. Minutę przed, albo trochę dłużej wyłącza i proponuję kolejne.
×
×
 • Create New...