Jump to content

darius010

Users
 • Content Count

  803
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Świetna

About darius010

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo pewnie filmy w wersji reżyserskiej pocięli.
 2. To już licencja nie może im się skończyć? Normalna sytuacja, coś znika, coś się pojawia.
 3. Fox pewnie w jakiejś części wyląduje w Disney+. X-Men w MCU 100%. A stare filmy FOXa już były w HBO.
 4. Homeland jest Showmaxa. Premierowo to w zasadzie nic, ale stare coś tam pewnie jeszcze mają. Tak samo Starz jest na HBO GO, a starocie potrafią dodać do Netflixa.
 5. Netflix miał inne seriale Showtime jak Dexter i Dom Grozy, one też zniknęły. Normalna sprawa. Pewnie pojawi się inny seriali, oczywiście skończony od nich.
 6. A skąd wiesz jak brzmi umowa Apple - Samsung? Może Samsung tylko na takie rozwiązanie się zgodził, żeby zachęcić ludzi do zmiany telewizora. Skoro nie technologią to może aplikacjami.
 7. Raczej nie. Są już znane "duże" premiery na grudzień: Wiedźmin, 6 Underground, The Two Popes, Lost in Space (Season 2), YOU (Season 2). Więc Ozark zostawią przyszły rok.
 8. Pewnie będzie. Ale po co. Włączyłem See i paradoksalnie oczom nie wierzę. Słabe, bardzo słabe. Ni to Zjawa, ni to The 100. Pierwszy odcinek przenudził mnie okropnie. *Piratowałem Jak ktoś ma Appla to fajnie, ale jak ktoś nie ma to usługa do zapomnienia.
 9. HBO GO już nie zapamiętuje, że oglądam ang+napisy? Nie pamiętam ile lat mam tą usługę, zawsze startowało z napisami, widzę dziś muszę sobie ręcznie ustawiać. W dodatku napisy wyświetlają się na szarym tle. Da się gdzieś to pozmieniać, żeby było jak było, czyli do wczoraj? Bo w opcjach nie widzę. Czy po prostu dziadostwo, wszystko im padło i jak się pozbierają to wróci do normy?
 10. Kiedy Netflix wystartował w PL miał lepszą ofertę niż ma teraz. Mają 9 produkcj na start. Po 3 miesiącach będą mieć 12. Tzn. Za co 75 zł. Powinno być jak z Amazonem 25 zł, ale przez jakiś czas promocja. Czyli max 10 zł. Ale tak nie będzie.
 11. Co? To był jakiś koszmar. Wstyd. Angielskiego nie znają, a szydera ze Snaijdera... jesteśmy chyba jedynym krajem, w którym komentatorom by to uszło na sucho. Przełączyłem na Eurosport, bo dno.
 12. W komunikacie pojawiły się tytuły, które nie były jeszcze emitowane, ale nie napisali tam kiedy to zrobią. Prawdopodobnie na mocy tej umowy, zrobią to rok po C+.
 13. Ja nie jestem wstanie zrozumieć jednego. Że w tej stacji problemy techniczne są normą, co oni są miesiąc na rynku. 4 czy 5 lat i oni dalej. Ten weekend przycinania Eleven 1, była Tarcza wspólnoty urwało transmisję. A Serie A w tamtym roku rwało nagminnie. I co teraz albo oglądać i się irytować, albo czekać żeby poprawili.
 14. Dlaczego drugi dzień przycina eleven 1, eleven 2 z tego samego tp. wszystko ok. Ewidentnie ich wina. Kto tam pracuję w ogóle. Wieczne problemy techniczne.
 15. Lekkie przecięcia na Eleven 1, na Eleven 4 obraz bez problemów. Ten sam mecz.
×
×
 • Create New...