Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile razy można pisać to samo.... Przecież oni nie wystrzelą się z wszystkich tytułów na dzień dobry, ponieważ społeczeństwo jest jakie jest. Daj im palec, chcą całej ręki.

HBO MAX nigdy nie będzie drugim NF z setkami premier, bo mają inną strategię (jakość a nie ilość). A mam wrażenie, że wszyscy liczyli na NF bis.

To raz.

A dwa - wyrówna się to wszystko w najbliższym czasie. Nie wszystko od razu.

Pomijam ten [beep] informacyjny.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak HBO Max komunikuje się w social mediach to jest strzał w kolano. Na 90 procent pytań o ofertę odpowiadają tym samym sloganem o tym, żeby się zapisać do newslettera. Co jak co, ale wypadałoby chyba żeby informowali nieco konkretniej o swoich nowościach, a tymczasem oni nie są w stanie podać, co pojawi się w serwisie w przyszłym tygodniu. Mam wrażenie, że my bardziej wiemy czego się spodziewać chociażby śledząc ramówkę HBO na kwiecień niż osoby prowadzące social media. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pawop napisał:

To są bieżące, nowe seriale i wypadałoby dać je na premierę, tymbardziej że były takie zapowiedzi.

Jakie zapowiedzi? Widziałeś te tytuły zapowiedziane, których nie ma obecnie na HBO MAX, aby były w jakiejkolwiek reklamie?

A czytałeś "nie wszystkie tytuły będą na start usługi"?

Można jedynie się przyczepić do Minx czy DMZ ale piszę o ogóle. Od momentu startu lament wszędzie, bo nie ma wszystkiego co już w USA miało premierę na HBO Max.

 

  

8 godzin temu, Arkon napisał:

Niech oni trochę przystopują z tymi premierami, bo nie ogarniam. :) A tak poważnie to obejrzałem "Hacks" i daje mocne 7/10. Naprawdę dobry serial z genialną rolą Smart. Najfajniejsze jest to, że ta produkcja stawała się lepsza z odcinka na odcinek. Mimo, że wolę miniseriale, to tutaj czekam na kontynuację.

No jak to? Przecież ciągle skargi że za mało premier.

Już pisałem - pomimo większej ilości produkcji, dalej z reguły trzymają poziom. Więc taki nagradzany już od dawna Hacks mnie wcale nie dziwi, że Ci się podobał ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą zmianę narracji widzę u ultrasów serwisu.

Jak pisałem miesiąc temu, że HBo nie reklamuje ani nowych tytułów stricte z Maxa, ani premier kinowych po 45 dniach i nie ma o nich info na stronie to była gadka, że co się czepiam, że przecież to pewne, że będzie jak w USA itd itp.

Potem to spamowanie trailerami rzekomych premier. A teraz głowa w piasek, przecież nikt nic nie obiecywał, w ogóle o co chodzi, oglądajmy Przyjaciół, Watahę i Harryego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, bgmnt napisał:

Ciekawą zmianę narracji widzę u ultrasów serwisu.

Prawdziwym ultrasem to jest ten kto bardziej szuka informacji o filmie niż samego filmu. Jakich premier które miały być po 45  dniach od premiery kinowej nie ma??Pomijam to że na razie  to nie może być żadnej bo sama aplikacja ma mniej niż 45 dni, ale już pal licho , macie jakieś inne HBO Max?? jaka watahę??masz Diunę, Richarda.., wcielenie, cry macho, matrixa , kosmiczny mecz itd to są wszystko nowe tytuły... więc może warto jednak trzymac się faktow?? Pierwsza  premiera z okienkiem 45 dni o której wiem ma być Batman i nie wiadomo z jakiego powodu dzwonicie  do tych ludzi z biura obsługi tudzież piszecie maile w celu potwierdzenia tego że ten Batman po tych 45 dniach będzie. Przecież to już było sto razy wałkowane że tak premiery WB są 45 dni po lokalnej premierze kinowej.. w jakim celu  robicie ten dym i po co ?? Lepiej pójść na spacer albo pobiegać albo nawet poczytać książkę (już nie mówię obejrzec film) niż zajmować  się wymyślonymi problemami.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Co prawda szefowa HBO MAX na rynki europejskie nie była w stanie powiedzieć w wywiadzie dla Antyweb czy "Batman" trafi do serwisu po 45 dniach ("Zapewnienia o tym, że "Batman" pojawi się w kwietniu lub maju na HBO Max nie uzyskałem, ale usłyszałem, że na pewno trafi on na platformę"), ale dobrze, że Ty wiesz że będzie 45 dni. Tak jak miały być premiery seriali równo z USA jak u całej konkuencji, a tu niespodzianka... Polska traktowana dalej jak trzeci świat ;)).

A "King Richard" to był dostępny od lutego...

Natomiast kilka filmów, które miałem dodane na liście do obejrzenia, której screena sobie zrobiłem jest w ogóle niedostępnych w nowej platformie. A jak wiemy dzięki Upflixowi łącznie ponad 400 tytułów ubyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bgmnt napisał:

Taa. Co prawda szefowa HBO MAX na rynki europejskie nie była w stanie powiedzieć w wywiadzie dla Antyweb czy "Batman" trafi do serwisu po 45 dniach ("Zapewnienia o tym, że "Batman" pojawi się w kwietniu lub maju na HBO Max nie uzyskałem, ale usłyszałem, że na pewno trafi on na platformę"), ale dobrze, że Ty wiesz że będzie 45 dni. Tak jak miały być premiery seriali równo z USA jak u całej konkuencji, a tu niespodzianka... Polska traktowana dalej jak trzeci świat ;)).

Powtórzę bardziej szukasz informacji o filmie niż filmu. Komunikat o 45 dniach jest jasny ale twój problem jest taki że to jest 45 dni i ty nie możesz wytrzymać że nikt ci tego nie potwierdza non stop. Może jednak poczekaj te 45 dni i wtedy do nich pisz??tylko że o czym??jak pewno ten film się wtedy pojawi. Mówisz wataha poterry itd wprowadzasz ludzi w błąd bo jest tam mnóstwo nowych tytułów a to że coś weszło w lutym a nie w marcu..co z tego wynika?? Akurat jeśli chodzi o nowości platformie nic nie można zarzucić gorzej jest z klasyczną ofertą WB.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaz.699

Nawiązywałem do posta o tym, że przecież nie reklamowali tego czy innego serialu to nie można się go spodziewać. No i jak tak podejdziemy do tego to jest to prawda - w Warszawie HBO reklamuje się "Watahą", "Ślepnąc od świateł" czy "Przyjaciółmi" na billboardach.

Komunikatu o 45 dniach nigdzie nie ma tak jak nie było wcześniej. I to jest ten problem. Na wersji amerykańskiej jest.

Ciekawe ile sygnałów w postaci opóźnionych premier, brakujacych tytułow itd jeszcze Ci jest potrzebne, żebyś otworzył oczy i zrozumiał, że na ten moment coś tu nie gra ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna jest komunikacja na lini widz - HBO. Miały być równoczesne premiery i wszystko lepsze niż w Go a mamy taki sam [beep] jak był. DMZ jest dostępny na wszystkich terytoriach poza Polską a przed chwilą pojawił mi się w aplikacji. Kolejne niedopatrzenie czy znowu wersja amerykańska przez chwile? Wielki zawód. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bgmnt napisał:

@Kaz.699

Nawiązywałem do posta o tym, że przecież nie reklamowali tego czy innego serialu to nie można się go spodziewać. No i jak tak podejdziemy do tego to jest to prawda - w Warszawie HBO reklamuje się "Watahą", "Ślepnąc od świateł" czy "Przyjaciółmi" na billboardach.

Komunikatu o 45 dniach nigdzie nie ma tak jak nie było wcześniej. I to jest ten problem. Na wersji amerykańskiej jest.

Ciekawe ile sygnałów w postaci opóźnionych premier, brakujacych tytułow itd jeszcze Ci jest potrzebne, żebyś otworzył oczy i zrozumiał, że na ten moment coś tu nie gra ;).

Ja w serialach nie siedzę to nie wiem jaki jest deal. 

Ale z filmami trzeba  zrozumieć że oni tego nie będą reklamować tak jak chcesz czyli wszędzie i z pompą.  Jest jeszcze coś takiego jak interes kin, na tym polegał ten kompromis. Owszem jest szybkie okno kinowe ale w trakcie tego okna nie mogą ci wszędzie potwierdzać - "tak ten i ten film będzie po 45 dniach u nas nie idź do kina obejrzyj go u nas" bo zaburzylo by to ten kompromis z kinami. Trzeba wrzucić trochę na luz i poczekać, te filmy będą .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bgmnt napisał:

...Komunikatu o 45 dniach nigdzie nie ma tak jak nie było wcześniej. I to jest ten problem. ....

Gdzieś na jakimś bannerze w internecie mignęła mi informacja w stylu "wybrane tytuły 45 dni od premiery kinowej". Myślę, że słowo wybrane może być kluczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wybrane tytuły 45 dni od premiery kinowej". Myślę, że słowo wybrane może być kluczem
Komunikat o 45 dniach dniach był wszędzie powszechnie dostępny jeśli chodzi o materiały promocyjne. inie było tam słowa wybrane tylko wszystkie filmy spod szyldu WB  Problem jest  taki że te materiały promocyjne były skromne może dlatego macie te wątpliwości?? Sam nie wiem..z drugiej strony jakby chcieli prowadzić to w  taki  agresywny sposób jak tu niektórzy żądają to zarżnęli by kina .. w każdym razie byłoby duże ryzyko żeby zarżnęli.  Edytowane przez Kaz.699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nawet CANAL+ na swojej stronie podaje taką informację odnośnie HBO Max (opis dostali od nadawcy):

 

"Filmy WarnerBros, dostępne już 45 dni po premierze kinowej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Nawet CANAL+ na swojej stronie podaje taką informację odnośnie HBO Max (opis dostali od nadawcy):

Tylko niektórym na forum chodzi nie o drobną notkę a o to że ta reklama nie idzie z wielką pompą w stylu billboard w centrum miasta i krzykliwy spot w  stylu Batman już u nas w kwietniu. Ja akurat nie widzę sensu takiej kampanii szczególnie w kontekście interesu i zarobku kin które po pandemi są pokiereszowane troszeczkę bardziej niż serwisy streamingowe. Cóż,   może niektórym jest to potrzebne do szczęścia

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, darius010 napisał:

Przecież podali listę premier marca i się z niej nie wywiązali. Co więcej wyłożyli się na pierwszych ważniejszych premierach. 

Co więcej, oni dzisiaj wrzucili info, że Minx mozna już oglądać. Promocja i info dostepnych produkcji leży i kwiczy w HBO Max. Brak oryginalsów rowno z datą premiery jest zwyczajnie żenujący w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spotify napisał:

Nie wiem ile razy można pisać to samo.... Przecież oni nie wystrzelą się z wszystkich tytułów na dzień dobry, ponieważ społeczeństwo jest jakie jest. Daj im palec, chcą całej ręki.

HBO MAX nigdy nie będzie drugim NF z setkami premier, bo mają inną strategię (jakość a nie ilość). A mam wrażenie, że wszyscy liczyli na NF bis.

To raz.

A dwa - wyrówna się to wszystko w najbliższym czasie. Nie wszystko od razu.

Pomijam ten [beep] informacyjny.

Otóż to.

Ja przestrzegałem, żeby nie liczyć, że wszysttko będzie hulało w dniu 8.03 o godz. 0:01.

Niektórzy się dziwili, że to wystaczy tylko geoblokadę zdjąć i tyle. Nic z tych rzeczy.

Ja od dawna miałem wątpliwości dotyczące tych licencji. Teraz wychodzi jak dziurawy jest ten system i nie możesz korzystać z czegoś co jest twoje od razu.

 

Zgadzam się, tu ma być jakość a nie ilość. Mam gdzieś ilość. 

Ale nie mam gdzieś komunikacji i nimi.

 

Teraz mogliby zrobic jedno. Przeprosić i dać im czas, że popracowali nad wszystkim do 1.04 i do tego momentu nic nowego nie wrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał:

Szkoda, że w tym temacie znowu panuje straszny bałagan. Zamiast dowiedzieć się co warto obejrzeć, to znowu ciągłe jęczenie. Nie męczy Was to? Obejrzyjcie coś, napiszcie o swoich wrażeniach. To będzie bardziej pomocne.

Ale jakie męczenie? HBO nie wywiązało się z oferty którą zapowiedzieli na marzec i mamy prawo otwarcie ich krytykować. To że nie wypuszczają własnych originalsów w dniu premiery to rzecz niespotykana w żadnym serwisie streamingowym. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...