Jump to content

Globus903

Users
 • Content Count

  1604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Świetna

About Globus903

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. Jak już uruchamią Canal+GO to zapewne tam będzie możliwość pakietu z C+ i Netflix bez umowy jak we Francji, na razie to nic ciekawego a drobny dodatek.
 2. Poczekaj do startu myCanal, wtedy ta oferta będzie miała więcej sensu.
 3. Na myCanal we Francji można spodnie zrezygnować kiedy się chce i podobnie połączyć obie usługi, trzeba będzie poczekać do premiery aplikacji.
 4. Globus903

  Polsat Romans

  A może Polsat Kiepscy?
 5. Będzie normalna apka jak we Francji, tam można połączyć konto Netflixa z myCanal i odwrotnie.
 6. Witam, jak włączyć i wyłączyć (przed jakim okresem żeby nie naliczyło) ten darmowy miesiąc HBO? Można przez internetowe centrum abonenta?
 7. Od odejścia Okiła serial jest wręcz dramatyczny, Kiepscy swój najlepszy okres przeżywali między 200-300odc wtedy pokazywano nasz kraj w krzywym zwierciadle i humor był wyrafinowany, później poszli w fantastykę i [beep]ne postacie, tylko Polsat wie czemu nadal kręcone są nowe odcinki.
 8. https://media.pl.canalplus.com/78447-pierwszy-odcinek-serialu-zmijowisko-wygrywa-wsrod-uzytkownikow-canal-ze-wszystkimi-stacjami Łącznie 760 tysięcy widzów obejrzało pierwszego odcinka serialu Żmijowisko w CANAL+. Rekord „Belfra" pobity.
 9. Według nieoficjalnych informacji BT Sport ytrzymuje prawa do Ligi Mistrzów w Wielkiej Brytanii. https://apnews.com/aa4fbb26c7e04f9188c6687b140da31b?utm_source=Twitter&utm_medium=AP_Sports&utm_campaign=SocialFlow
 10. HBO pewnie straci wszystko z dniem wygaśnięcia licencji na Disney.
 11. Ta cena to pewnie przelicznik z euro, myCanal też jest w polskiej walucie.
 12. Na Apple TV już od kilku dni dostępna jest aplikacja myCanal (z cenami w złotówkach) to może jakiś błąd, albo przygotowanie do startu.
 13. The Mandalorian (odc. 1) - dubbing i napisy High School Musical: Serial (odc. 1) / High School Musical: The Musical: The Series - dubbing i napisy Bis! (odc. 1) / Encore! - napisy Świat według Jeffa Goldbluma (odc. 1) / The World According to Jeff Goldblum - lektor i napisy SparkShorts: Nowa / Purl - dubbing i napisy SparkShorts: Pociąg do wolności / Smash and Grab - napisy (film bez dialogów) SparkShorts: Kotbull / Kitbull - napisy (film bez dialogów) Pixar na żywo (odc. 1) / Pixar in Real Life - lektor i napisy Lista dotyczy holenderskiego Disney+. Reszta filmów i seriali nie jest dostępna po polsku
×
×
 • Create New...