Jump to content

Globus903

Users
 • Content Count

  1698
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Rewelacyjna

About Globus903

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Recent Profile Visitors

969 profile views
 1. https://www.mediasportif.fr/2020/09/04/droits-tv-liga-2021-2026-mediapro-lance-lappel-doffres-en-france/ Zaczyna się przetarg na prawa do La Liga m.in w Polsce.
 2. Kolejne rozdrobnienie treści, teraz to przynajmniej wszystko z Hulu było dostępne w HBO GO a za jakiś czas kolejny nowy serwis..
 3. Już ktoś poruszał ten temat Solorz tak drastycznie przepłacił za prawa do Ligi Mistrzów że kupienie ich za tą samą cenę po kryzysie jest wręcz niemożliwe. Tym bardziej że Canal+ ma wydatki w postaci rekordowych pieniędzy za Ekstraklasę a niedługo kolejne przetargi. Polsat jest teraz w kropce jeśli inwestycja była nieudana to nie warto tego znowu kupować ale jeżeli nie będzie żadnej konkurencji? Kto wie.
 4. Na przełomie wieku Polsat miał bardzo dobrą ramówkę był Świat Według Kiepskich, Miodowe Lata, Graczykowie, 13 Posterunek, Pensjonat pod różą. Po prostu stawiano na polskie seriale które były naprawdę dobrej jakości, teraz taniej jest wyprodukować Paradokument niż dobry serial, a takich w Polsacie ostatnio malutko..
 5. Możliwe że Xbox Live Gold połączy się z Game Pass. https://www.thurrott.com/games/xbox/238570/microsofts-updating-xbox-game-pass-branding
 6. Polsat jest ich właścicielem może robić co chce.
 7. Jeśli Liga Mistrzów nie przyciąga zadowalającej liczby klientów to Solorz nie przedłuży praw. Jeśli coś nie przynosi zysków to Zygmunt się tego pozbywa.
 8. Nie wróżę sukcesu, obie stacje są nieudolne w produkcji dobrych seriali. Chyba że postawią na paradokumenty 😁
 9. Właśnie mam zamiar go obejrzeć, fajnie ze się podoba 😊
 10. A można złożyć wypowiedzenie w punkcie sprzedaży CP tam gdzie zawierałem umowę?
 11. A jeśli do końca umowy mam 2 miesiące i chcę zrezygnować z CP to mogę już wysłać wypowiedzenie?
 12. Ile czasu przed końcem umowy można wysłać wypowiedzenie?
×
×
 • Create New...