Jump to content

Globus903

Users
 • Content Count

  1637
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Świetna

About Globus903

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. Od samego początku była to papka dla odbiorcy średniej jakości.
 2. Jak widać nadawcy Comedy Central Family nie przeszkadza współpraca z Solorzem i wprowadzenie do ramówki "hitów Polsatu"
 3. Kołtoń i tak był przeciętnym komentatorem, ale prawdą jest że redakcja Polsatu jest bardzo słaba. Oby tegoroczny przetarg na Ligę Mistrzów przyniósł korzystne zmiany..
 4. Ciągle to samo, ciągle to samo. Twoje [beep]ny niczego tutaj nie zmienią. Jak ci tak źle to zrezygnuj z C+ i przystań udzielać się w tym temacie.
 5. Lubię Kiepskich szczególnie do 250 odcinka, ale wszystko ma swoje granice. Możemy już ich oglądać na Polsat 2 czy ATM Rozrywka po co kolejny powielacz? Potem się dziwią że ludzie z CP rezygnują ..
 6. Żadna strata, tam ciągle leciało to samo, teraz przynajmniej Wujek Solorz zapewnił nam "wyjątkową" rozrywke w postaci "Świata Według Kiepskich"
 7. Bo pojedynczy mecz Ekstraklasy ma 2 razy większą oglądalność od jakiegoś premierowego filmu.
 8. Liga+ Extra to nie ten sam program co kilka lat temu, powrót Smokowskiego niczego tutaj nie zmieni.
 9. C+ ma tyle szczęścia że Netflix i Amazon nie są zainteresowani zakupem praw do Monolith lub innych wytwórni bo mogłoby się okazać że zostaną z niczym.
 10. Więcej po[beep]anych paradokumentów które tylko zapychają ramówkę, pomijam już fakt że można było stworzyć jakiś fajny teleturniej który na pewno zachęcił by ludzi do oglądania (np Awantura o Kasę) no ale koszta, lepiej produkować [beep], ale to się zmienia czas popularności Trudnych Spraw i Dlaczego Ja już minęły.
 11. Ostatnio na Netflixie można zobaczyć więcej ciekawych filmów niż chociażby na HBO ale rozumiem niektórzy nadal mają sceptyczne nastawienie do takich serwisów i traktują je jako mały dodatek.
×
×
 • Create New...