Jump to content

Globus903

Users
 • Content Count

  1680
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Rewelacyjna

About Globus903

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Recent Profile Visitors

874 profile views
 1. Daj spokój, problemem tej usługi jest brak większej ilości kanałów np (Discovery czy Eurosport) ale skoro oni planują swój własny serwis OTT z Polsatem to wątpię że ten problem zostanie rozwiązany. Co do jakości obrazu usługa jest akceptowana na telefonach czy tabletach ale nie nadaje się do TV. Znając ich obniżające się standardy to i w tym nie liczę na rewolucje. Dostępność na Smart TV czy konsolach również zajmie wieki bo kasa się musi zgadzać. Brakuje również łączenia poszczególnych kanałów i kupowania danych rozgrywek w stylu Season Passa. Usługa ma duży potencjał, ale obecnie nie można wgl jej porównywać do francuskiego serwisu. Tam można łączyć myCanal z Netflixem a u nas wersja beta do 2025.
 2. Już widzę jak Solorz wykład kasę na przedłużenie tych praw, zero szans.
 3. Znając ich tempo to usługa zacznie być solidną opcją dopiero w 2022 roku. Wypuścili niedoróbke a teraz będą eliminować błędy.
 4. Bzdury, jedyne co dostaniemy od nich to fige z makiem.
 5. @lucius Co z NC+ GO? Abonenci z czasem dostaną dostęp do usługi?
 6. Dark miał być w tym roku ale nie wiadomo czy pandemia nie przesunęła premiery.
 7. Mówiłem że szykuje się prowizorka, ta firma sama sobie dołki kopie, napaleńcy pewnie nawet tego nie wykupią xD
 8. Za 5 lat może napiszesz coś mądrego.
 9. To nam usługę zaoferują, znając ich skłonności cenowe to spodziewajcie się napaleńcy, będzie drogo 😋
 10. NC+ już nie ma na rynku a aplikacja nadal zostanie, cyrku na kółkach XD mówiłem nie napalajcie się bo ta firma to dno.
 11. Szkolnikowski powiedział jeszcze ciekawe zdanie. Abstra[beep]ąc od TVP – wiem, że w Canal+ Excele świecą się już na pomarańczowy kolor, przechodzący w czerwony. W pewnym momencie przestaje to się spinać. Na czym zarabia Canal+? Wiadomo, że na reklamach, ale też na abonamencie. Jeśli przeliczymy sobie liczbę osób płacących regularnie abonament, policzymy ile C+ wydaje na Ekstraklasę, zaraz się okaże, że ten biznes przestaje się opłacać.
 12. Ten wątek to istny śmietnik, kilku z was napaliło się na próżno ta firma w żadnym calu nie jest poważna a my dostaniemy podróbkę francuskiej usługi.
 13. Bo CP jest tańszy i jest skierowany dla mniej wymagającego widza, cała filozofia. Obecnie różnice się zacierają ale kiedyś to była przepaść..
 14. Dalej się podniecasz czy zakończysz te bezsensowne pisanie?
 15. Tak bo od czasu przejęcia Nki - marka Canal+ zeszła na psy, kiedyś kojarzyła się z jakością teraz z tandetą tak samo jak Polsat.
×
×
 • Create New...