Jump to content

regedit32

Users
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About regedit32

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 08/10/1989

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. Niestety lipa. Nie da się już zapisać na testy. Maksymalna liczba osiągnięta również na Android TV...
 2. Witajcie, Chciałem poruszyć istotny problem, który pojawia się po "odcięciu kabla". Mianowicie używając ipli czy playera do oglądania transmisji sportowych, można sporo się rozczarować. Piłka wędrująca z jednej strony boiska na drugą pozostawia po sobie smugę, częściowo zanika. Efekt jest bardzo zniechęcający do oglądania sportu na Smart TV. Szczególnie na starszych telewizorach. Zauważyłem, że podczas korzystania z Shielda, nomen omen konsoli do gier z wydajnym procesorem graficznym na jednym telewizorze efekt komety jest, na drugim nie ma. Okazało się, że na tym drugim telewizorze miałem na stałe podpiętego laptopa i TV był w trybie "HDMI-PC". Wówczas telewizor odbiera obraz jak monitor. Po przełączeniu opcji "HDMI-PC" na ON na drugim odbiorniku, efekt komety całkowicie zniknął. Gdy opcję wyłączyłem, oczywiście natychmiast powrócił. Jeśli ktoś z was korzysta z Shielda i był rozczarowany tak jak ja, to bardzo polecam włączyć wspomnianą opcję. W telewizorach LG z systemem webOS należy wybrać: "Ustawienia Zaawansowane -> Obraz -> HDMI-PC -> Wł." Być może z przystawkami typu MiBox również można w ten sposób znacząco poprawić jakość obrazu. Zauważyłem, że w najnowszych telewizorach z wyższych serii dobry efekt można uzyskać bezpośrednio na wbudowanym Smart TV. Zanim wyrzucicie swój stary telewizor a macie zewnętrzne urządzenie Smart TV, wypróbujcie moją metodę.
 3. Nie chcę po prostu używać kolejnego pudła. Używam shielda, korzystam z serwisów streamingowych. Pytam dlatego, że chciałbym używać tylko jednego urządzenia do oglądania tv a nie przełączać się pomiędzy urządzeniami. W takim razie chyba pozostanę przy playerze i ipli i poczekam na mycanal.
 4. Mi Vectra się dość często zacinała co nie zdarzało się na innych serwisach. Poza tym brak apki. Dlaczego nie widzisz sensu? Jakość? Przerywa? Masz porównanie do Playera z tvn?
 5. Oooo... dziękuję za konkret! Czyli wychodzi tyle samo, co z dekoderem - 80zł. Po prostu nie chcę mieć wielkiego niepotrzebnego pudła. Ciekawe, czy w tej opcji można korzystać z aplikacji Horizon GO na androidzie.
 6. Czołem Pod koniec roku kończą mi się resztki umowy z Vectrą. UPC jako jedyne ma aplikację na android TV oraz Apple TV nad którym się zastanawiam. Nie chciałbym brać natomiast żadnych dekoderów. Interesuje mnie Moduł CI+ i aplikacja Horizon na Smart TV. Na stronie WWW są tylko oferty z dekoderem, da się coś wyrwać z samym modułem za rozsądną cenę? Interesowałby mnie pakiet max i internet w granicach 300Mb/s. Najważniejsze pytanie jest natomiast o platformę Horizon na Smart TV. Czy ktoś, kto używa może podzielić się refleksjami i doświadczeniami? MyCanal kiedyś będzie, ale nie wiadomo kiedy i nie wiadomo co tam będzie.
 7. Czy bardziej atrakcyjny? Pakiet TV za 25zł nie zawiera kontentu na żądanie z kanałów wchodzących w jego skład. Jest to więc "pełny" pakiet ale bardziej na żywo niż OTT.
 8. No ja w myCanal pokładam ogromną nadzieję. Nawet kupię apple tv, byleby nie wracać do dawnych czasów i nagrywania wszystkiego. OTT to przyszłość. Co do Shielda, kometa jest jak jasny gwint, to samo na WebOS w LG. Z kolei u taty w domu na Philipsie z Androidem o dziwo, wygląda na prawdę dobrze. Aż trudno dostrzec różnicę pomiędzy dekoderem a streamem.
 9. Miałem nosa. Zapytałem pomocy technicznej i uzyskałem odpowiedź, że jeśli ma się cykliczny pakiet, to trzeba go anulować, aby po jego wygaśnięciu wszedł ten promocyjny na 60 dni. Miałem Ultimate z odnawianiem, to jutro pobrałoby mi 80zł a tamte 60 dni za 80zł czekałoby w nieskończoność jako zapas. Także przestrzegam
 10. Zauważyłem, że na telewizorze LG poprawili trochę aplikację. Wreszcie nie wiesza się na ekranie startowym z logo player. Ponadto, dodano możliwość "odtwarzania od początku" w kanałach na żywo. W Android TV takiej opcji nie ma...
 11. Ciekawe, czy efekt komety przy lecącej piłce to wymóg NASA czy po prostu 4 letni telewizor to już złom i nie nadaje się do strumieniowych transmisji sportowych 😂
 12. A ja zauważyłem, że to raczej kwestia sprzętu. Na łączu Vectry 300Mb po LAN Używając Shielda jest kometa a na Philipsie z Androidem podłączonym co ciekawe na wifi na identycznym łączu od tego samego dostawcy tego efektu nie ma. Owszem, obraz wciąż jest płynniejszy na dekoderze ale różnica jest niewielka, dla mnie do zaakceptowania. Moim zdaniem zależy to od urządzenia obrabiającego obraz.
 13. Ja mówiłem. Wyłącz aplikację jako działającą w tle i uruchom ponownie. Zauważyłem, że pokazywała mi programy z wczoraj kiedy ostatnio używałem apki. Po ponownym załadowaniu wyświetliły się teraźniejsze tytuły emitowanych programów. U mnie wygląda to tak: Co do wspólnej platformy CP/TVN/Discovery to raczej chodzi o to, że będzie to aplikacja Discovery. Podobno początkowo ma oferować usługi AVOD (co znając Polsat brzmi nieco przerażająco) a jako, że pieniążki dorzuca też TVN to reklam na pewno nie zabraknie 😂 Mam tylko nadzieję, że zaoferują SVOD dla zainteresowanych. Swoją drogą, sporo się tego robi. HBO GO podrożało, Disney+ z kontentem National Geo też tani nie będzie a do tego dochodzą jeszcze Netflixy, Amazony, iple, playery i inne bajery 😉
 14. Polsat Sport powrócił na AndroidTV. A może oprócz problemów licencyjnych Cyfrowy Polsat to po prostu bałaganiarze. Na poparcie swojej tezy podam przykład regulaminu w pliku pdf, który dostałem do zakupionego pakietu. W pakiecie tym pakiet TV kosztuje 60zł, na stronie 50zł a ja zapłaciłem 25... Wyceńcie, ile na prawdę kosztuje ten pakiet a nie uprawiacie taką partyzantkę z włączaniem i wyłączaniem. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie można skorzystać z WYKUPIONEGO podkreślam pakietu.
 15. Spoko, tak czasami robię ale satysfakcja z usługi wówczas drastycznie spada.
×
×
 • Create New...