Jump to content

regedit32

Users
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About regedit32

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 08/10/1989

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. Dzisiaj zauważyłem, że przy przełączaniu kanałów +/- metodą "jak na dekoderze" nie zawsze ładowana jest najlepsza jakość. Czasami trzeba przełączyć na inny i wrócić, żeby załadowało się w pełnej jakości. Wybierając pojedynczo z poziomu programu tv czy kanałów zawsze ładuje się najlepsza jakość. Przy przełączaniu zdarzają się wpadki. W ipli można ustawić jakość na sztywno i działa, tyle, że tam nie można pstrykać +/- jak w playerze. Klikanie najlepiej wychodzi na wp pilot ale tam nie ma funkcji cofania, więc dla mnie to dyskwalifikacja.
 2. Mam nadzieję, że mycanal będzie dostępny jako aplikacja (tak jak we Francji) oraz, że player nie utraci treści z rodziny kanałów z plusem. Byłoby bez sensu mieć osobne pudło i podpisywać długą umowę.
 3. Ale jak odepnie się numer to pewnie wzrosną ceny pakietów. Jak dla mnie sytuacja jest kuriozalna.
 4. Myślałem o tym, jak również o intel sticku, który jest takim pendrivem na HDMI. NUC jest droższy i mniej wygodny w użyciu niż interfejs android TV. Jak testowałem swojego ASUS VivoBooka na i5 8 generacji podpiętego pod TV to zdarzały się sporadyczne zacinki. Na Shieldzie działa wszystko idealnie i dołączony pilot jest genialny (steruje wzmacniaczem NAD, Telewizorem LG i oczywiście samym Shieldem). Mogę włączyć jednym małym pilocikiem 3 urządzenia na raz. Do tej pory żonglowałem pilotem od tv, wzmacniacza i dekodera...
 5. Zastanowię się nad przedłużeniem pakietu. 25zł to nie fortuna, ale jeśli na ipli oglądam głównie mtv rocks i czasami coś tam popstrykam, żeby zastąpić sobie brak dekodera z kablówki to chyba trochę za dużo. Kontent w stylu "love island" itp. jest nie dla mnie, a jak będę chciał raz na kiedyś z sentymentu obejrzeć "rodzinę zastępczą" czy "świat według kiepskich" - mam to za darmo bez reklam w ipli dla abonentów plusa.
 6. Na WP Pilot musiałbym oglądać na TVP. Między innymi po to zapłaciłem za pakiet ipla TV, żeby móc obejrzeć na Polsacie.
 7. Ale dzisiaj daliście plamę. Na android TV nie było kanałów Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra, natomiast na iOS również nie było Polsatu Sport, jedynie Polsat Sport Extra - czyli brak możliwości obejrzenia meczu naszych rodaków! Na www działa, ale nie po to wydałem sporo pieniędzy na shielda i wykupiłem pełny pakiet tv w ipli, żeby oglądać mecz na laptopie. Spore rozczarowanie, tyle mogę powiedzieć.
 8. Jest niestety 24h. Lepiej niż 3h na ipli ale 7d wstecz rozwiązałoby wszystkie problemy. Gdyby jeszcze można było nagrywać do 180 dni jak w playu to już w ogóle ameryka ale 7 dni to optymalny czas, żeby nadrobić zaległości.
 9. To chyba zrezygnuję z C+HBO na rzecz tego pakietu. Za dużo mam tego wszystkiego 33zł mies za canal+ z ogromną zawartością playera to bardzo dobra cena.
 10. Często jest tak, że ze względów zabezpieczeń aplikacje mają restrykcje. Gratuluję rozwiązania problemu. Dzisiaj wyszła dodatkowo aktualizacja nakładki shield experience do wersji 8.0.1. Natomiast ipla dalej delikatnie przycina się przy przerzucaniu kafelków z kanałami live. Nie jest to jakaś tragedia ale mogłoby działać tak płynnie jak ładowanie treści i sam streaming obrazu. Ogólnie jak pamiętam początki ipli to teraz mamy produkt naprawdę prawie bezbłędny. Szkoda, że kontent vod (filmy i dokumenty) jest mocno przeciętny. Aplikacja działa dużo sprawniej, niż player ale zawartość playera oglądam dużo częściej.
 11. Ale w kwocie 50zł masz też dostęp do HBO i HBO GO. To plus dla playera Multiroom jest niepotrzebny, bo player można oglądać na dwóch ekranach na raz. Jedynie brakuje tego Romance, jak ktoś ogląda to faktycznie jest to brak i minus.
 12. Włączyłem teraz i nie zauważyłem żadnych problemów. Przetestuj na innym urządzeniu albo łączu (np. LTE zamiast wifi).
 13. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele: 1. Wolniejsze niż w konkurencyjnej ipli ładowanie się najwyższej jakości materiału video. 2. Bogata bibiloteka VOD dotyczy tylko Pakietu Start Extra z opcjami Canal+ i HBO. Reszta, to jakieś resztki, pojedyncze odcinki. 3. Best TV z tą garstką kanałów i praktycznie zerową wartością na życzenie to nieporozumienie. Dopłata 10zł za bibliotekę National Geographic, która nie zawiera wszystkich emitowanych serii przy dużej dopłacie za opcję Best to policzek. 4. Dopłacanie 15zł do Seriali Extra mając opcję Canal+, żeby obejrzeć 13 posterunek, to nieporozumienie. 5. Fox Play za 20zł to mega kiepska oferta porównując do np. Amazon Prime za 12zł przez pierwsze 6 miesięcy. 6. Mizerne działanie na komputerze, zacinki w przeglądarce. Brak aplikacji na Windows. 7. Brak aplikacji na Apple TV. 8. Problemy z działaniem aplikacji na TV Smart TV z systemem innym niż android. 9. Brak możliwości zakupu dekodera OTT (dla przykładu Cyfrowy Polsat taki sprzęt posiada). 10. Obsługa techniczna pozostawiająca wiele do życzenia. To tak na szybko. Mimo wszystko, zamieniłem Vectrę i "odciąłem kabel". IPTV oraz treści na żądanie to przyszłość telewizji i wierzę, że sytuacja będzie się stale poprawiać.
 14. Hej, Tydzień temu kupiłem Shielda, zwracając wcześniej Fergusona ATV który okazał się być frustrującym niewypałem . Numer modelu to P2897, Android TV w wersji 9. Wersja oprogramowania nosi numer 8.0.0 (32.5.205.42). Z działania ipli jestem zadowolony. Co prawda nie da się przerzucać kanałów CH+/CH- (bez wchodzenia na listę) czyli tak jak na dekoderach (twórca aplikacji nie przewidział takiej funkcjonalności) albo jak w player+ czy wp pilot ale tragedii nie ma. Wkurzające są przycinki przy poruszaniu się w liście kanałów na żywo ale ogólnie usługa działa płynnie i prawidłowo - jestem zadowolony. Wersja aplikacji jaką posiadam to: 4.7.0 (230005678) czyli nowsza niż podałeś. Wersja systemu: Android 9/28. Może skasuj obecnie posiadaną i zainstaluj ponownie najnowszą ze sklepu google. Najwyżej zresetuj urządzenie i postaw wszystko na nowo. Co do wsparcia, to ja czekam od 2 tygodni na odpowiedź od playera. Na smart tv LG wiesza się na ekranie startowym i nie pomaga nawet przywrócenie telewizora do ustawień fabrycznych z wymazaniem wszystkiego. Pomaga o dziwo wejście w menu zaawansowane na TV. Wówczas aplikacja cudownie ożywa. To takie małe pocieszenie. Pomogło kupno shielda 🤣 Z Vectry zrezygnowałem, bo trzykrotnie nie wywiązali się z terminu montażu. Tam to dopiero jest bałagan, drożyzna i lekceważenie klienta. Odpowiedź jaką uzyskałem na ostatnią reklamację była lekceważąca i częściowo nie na temat.
 15. Ja też zredukowałem pakiet Max do Canal+ HBO oszczędzając przy tym 30zł miesięcznie. Na to konto wykupiłem iplę TV z ponad 100 kanałami za 25zł (dla abonentów Plusa). Dzięki temu przejście z pełnego pakietu Vectry z dwoma nagrywarkami odbyło się bezboleśnie. Mam lepszą ofertę za mniej pieniędzy.
×
×
 • Create New...