Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, michuk napisał:

 

Jak to dalej będzie wyglądać z Paramout? Dogadają się i te pozycje w ofercie HBO MAX zostaną czy też Skyshowtime zabierze wszytko do siebie ? Czy jest szansa że będą dodawane jakieś tytuły z Paramout oczywiście bez prawa do pierwszego okna emisji ( bo na to oczywiście nie ma szans gdy powstanie nowy serwis sygnowany przez Uniwersal i Paramout)

Ps Sądzę że u mnie najszybszy do anulowania subskrypcji będzie Netflix (niech jeszcze podniosą cenę to zrobię to bez wachania), a do tzn ciągłości  abonamentowej zaliczył bym HBO max i Disney+

Nie wiadomo jak wyglądają umowy, ale sky będzie chciało wszystko do siebie zgarnąć i nie dzielić się z konkurencją. Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym serialu (nowa produkcja Davida Simona, twórcy The Wire).

We Own This City. Premiera 25 kwietnia

 

 

 

 

Barry - sezon 3. Premiera 24 kwiecień

 

Info:

Jodie Comer , zagra w serialu „ Wielki Szwajcar ” ("Big Swiss" ) producenta Adama McKaya , który jest obecnie w fazie rozwoju w HBO .

Projekt oparty jest na nadchodzącej książce Jen Beagin o tym samym tytule i zostanie wyprodukowany przez A24 i McKay's Hyperobject Industries dla HBO.

Producentami wykonawczymi potencjalnego programu są McKay, Jen Beagin i Comer.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zwiastun do „Barry”, gdyż był on niewidoczny (wideo prywatne).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ciekawostkę.

Premiera filmu "Obecność 3" jest na antenie HBO 25.03.

Dział HBO MAX nie jest w stanie podać kiedy ta produkcja będzie dostepna w HBO MAX.

Ja myślę i jestem przekonany ,że bedzie tego samego dnia ale jak z nimi gadać skoro takich informacji nie mają ? Parodia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domin107 napisał:

A ja wam powiem ciekawostkę.

Premiera filmu "Obecność 3" jest na antenie HBO 25.03.

Dział HBO MAX nie jest w stanie podać kiedy ta produkcja będzie dostepna w HBO MAX.

Ja myślę i jestem przekonany ,że bedzie tego samego dnia ale jak z nimi gadać skoro takich informacji nie mają ? Parodia.

Niestety wygląda na to, że oni nie mają pojęcia co i kiedy pojawi się na platformie. Prędzej sami sobie to sprawdzimy w aplikacji chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Brady napisał:

Prędzej sami sobie to sprawdzimy w aplikacji chyba.

Święte słowa najlepiej zaglądać do aplikacji tam informacja o dostępności będzie pewna. Co do 

 Batmana nowego to już było mówione chyba wszędzie ze premiery będą 45 dni po premierze lokalnej w kinach do odwołania. Czyli że.....no trzeba sobie dodać 45 dni od premiery kinowej  i mamy datę wstawienia na aplikację. Czy trzeba tu jeszcze dodatkowych potwierdzeń??ten komunikat jest dosc jasny i  precyzyjny.

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arkon napisał:

"Diuna" wygląda znakomicie.


Tak ale nie na TV Samsung [2016-2018] na których nie ma HDR i śmiem twierdzić że tym samym brak 4K. Ktoś napisał że film z HDR jest ciemniejszy i to jest prawda. Diuna w 4K HDR od tej co my dostaliśmy bez HDR jest ciemniejsza i w innych barwach. Wszystkie filmy na HBO Max bez HDR są jaśniejsze od ich odpowiedników z HDR.

Przyglądając się dokładniej na filmy HBO Max zauważyłem że na każdy film jest dodany efekt szumu. Czytałem o tym kiedyś że to tak specjalnie jest dodawane w trakcie postprodukcji dla lepszego efektu wizualnego ale mi to przypomina filmy z lat 80tych i takowy efekt źle wygląda według mnie i zabija przy tym detale jakości 4K. Patrząc ogólnie na filmy 4K Warner Bros. mają niską jakość detali choć kręcone są dobrymi kamerami (4K, 6K i 8K). 

A co do Batmana to wybieram się do IMAX choć tam są bardzo słabe cyfrowe projektory i już jak leciał zwiastun Batmana to wyglądał przez ten szum właśnie "tragicznie". Taki szum aby wyglądał dobrze musi być w bardzo wysokiej rozdzielczości, w bardzo wysokim bitrate i na bardzo wysokiej klasy projektorze który to wszystko obsłuży bo inaczej efekt jest mizerny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny zwiastun nowego polskiego serialu Odwilż.  Premiera 1 kwiecień

 

 

 

EDIT

Premiera będzie składać się z dwóch odcinków (kolejne mają ukazywać się po jednym co tydzień) i jak informuje HBO, jednocześnie będzie można ją obejrzeć w 61 krajach w Europie, Ameryce Łacińskiej, Karaibach oraz w Stanach Zjednoczonych. Innymi słowy, po raz pierwszy polski serial będzie miał premierę we wszystkich krajach, w których jest dostępne HBO Max.

Całość ma liczyć 6 odcinków  

źródło serialowa.pl

Edytowane przez spotify
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni trochę przystopują z tymi premierami, bo nie ogarniam. :) A tak poważnie to obejrzałem "Hacks" i daje mocne 7/10. Naprawdę dobry serial z genialną rolą Smart. Najfajniejsze jest to, że ta produkcja stawała się lepsza z odcinka na odcinek. Mimo, że wolę miniseriale, to tutaj czekam na kontynuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też pisałem, że nie ma sensu przywiązywać się do tych dat premier z trailerów.

One dotycza (oczywiście poza tą nieszczęsną "Odwilżą", która po 3 latach męczarni w końcu będzie miała premirę) rynku amerykańskiego, z którym jak widać, nasze HBO Max nie zamierza się synchronizować ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy świadomi opóźnienia premiery serialu MINX na HBO MAX, odpowiedni dział został już poinformowany o zaistniałej sytuacji. 

Pierwsze odcinki serialu DMZ powinny pojawić się na naszej platformie jeszcze dzisiaj.

Przepraszamy za występujące opóźnienia. 

 

Jesteśmy świadomi braku serialu MINX w HBO MAX, sytuacja została już zgłoszona do odpowiedniego działu. Przepraszamy za opóźnienia.

 

Pierwsze odcinki serialu DMZ będą miały swoją premierę już w najbliższym czasie.

 

Twitter HBO Max

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...