Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Arkon napisał:

Szkoda, że w tym temacie znowu panuje straszny bałagan. Zamiast dowiedzieć się co warto obejrzeć, to znowu ciągłe jęczenie. Nie męczy Was to? Obejrzyjcie coś, napiszcie o swoich wrażeniach. To będzie bardziej pomocne.

Jeśli o mnie chodzi, to z nowości serialowych po bardzo dobrym "Peacemakera" oglądam "Lakers: Dynastia zwycięzców" Adama McKaya, oraz "Nasza bandera znaczy śmierć". Jeśli chodzi o pierwszy serial, jest to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie po ostatnim filmie reżysera "Nie patrz w górę", serial może lekko fabularyzowany, ale całkiem przyjemnie się ogląda. Myślę, że nawet osobom pobieżnie znającym NBA serial może się spodobać. Zaś drugi serial to już taka typowa produkcja Waititiego, można obejrzeć jeśli ktoś lubi przemycany przez reżysera humor. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Globus903 napisał:

Ale jakie męczenie? HBO nie wywiązało się z oferty którą zapowiedzieli na marzec i mamy prawo otwarcie ich krytykować. To że nie wypuszczają własnych originalsów w dniu premiery to rzecz niespotykana w żadnym serwisie streamingowym. 

Kwestia gustu czy nie wywiązali i tego dla kogo są istotne kilkudniowe poślizgi seriali których i tak nikt jeszcze nie oglądał.... nie wiadomo nawet czy są tego warte a po drugie przeciętny człowiek nie obejrzał tych  które już tam są a co mówić o nowych. Na pewno tworzenie alternatywnej rzeczywistości w stylu że nie ma tam najnowszych filmów z WB w tym tych pochodzących z szybkiego okienka kinowego kiedy one tam są nie jest najlepsza drogą żeby dyskutować o obietnicach. Ja bym się bardziej czepiał że nie ma tam klasyki filmowej podobnie jak w USA w tym  także europejskiej, ale z kolei tego nie obiecywali.  Jak widzę bardziej ludziom przeszkadza że jakis anonimowy serial będzie miał premierę tydzień później niż że np nie wstawia odnowionej Casablanki do serwisu. Cóż życie. 

Edytowane przez Kaz.699
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś zapewnia że w raz z wejściem HBO Max ich originalsy nie będą miały więcej poślizgów i trafią równocześnie tak jak w USA. To po raz kolejny nas okłamał. Chore jest ze taki „Odwilż” będzie dostępny wszędzie rownolegle w dniu premiery a na inne rzeczy musimy czekać. Żaden serwis vod nie ma takiego bajzlu. Fakty. 

Edytowane przez Globus903
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 21:05, Kaz.699 napisał:

Prawdziwym ultrasem to jest ten kto bardziej szuka informacji o filmie niż samego filmu.

To jest właśnie najbardziej śmieszne jak czytam (nie przez Ciebie) takie komentarze. I jeszcze to pisze największy Ultras jaki tylko istnieje.

Tak wiem, że kogoś boli co HBO Max zapowiada w porównaniu do tego największego ;] Ten największy ostatnio takie premiery zapowiada, że człowiek ma tylko wielki uśmiech na twarzy z czym do ludzi :)

W dniu 18.03.2022 o 19:42, darius010 napisał:

Przecież podali listę premier marca i się z niej nie wywiązali. Co więcej wyłożyli się na pierwszych ważniejszych premierach. 

Tak podali. I przecież nie bronię, że dali ciała z DMZ czy Minx.  Ale nadal będą w marcu ;)

Napisałem o ogóle. Nigdzie nie było oficjalnej listy, co wpadnie z premierą na HBO MAX (widziałeś gdzieś?), więc pretensje, że nie ma wszystkich to strzelanie kulą w płot. Wprost zastrzegali, że nie bedzie wszystkiego na premierę.

Dopiero co mieli debiut platformy i dlatego stanąłem z boku. Zdystansowałem się i czekam, aż ten [beep] związane z migracją się uspokoi. Ile zatem można pisać i biadolić, że czegoś nie ma?

W dniu 18.03.2022 o 23:54, domin107 napisał:

Ja od dawna miałem wątpliwości dotyczące tych licencji. Teraz wychodzi jak dziurawy jest ten system i nie możesz korzystać z czegoś co jest twoje od razu.

 

Zgadzam się, tu ma być jakość a nie ilość. Mam gdzieś ilość. 

Ale nie mam gdzieś komunikacji i nimi.

 

Teraz mogliby zrobic jedno. Przeprosić i dać im czas, że popracowali nad wszystkim do 1.04 i do tego momentu nic nowego nie wrzucać.

Będzie problem z licencjami i to bardzo długo. To samo dotyczy Disneya czy SkyShowtime. Po premierze Disney+ też będzie biadolenie, że coś jest w USA czy Holandii a nie ma w Polsce, bo ktoś się na coś nastawił.

Komunikacji nigdy żadnej dobrej nie ma z korporacją. Zawsze używają ogólników czy odpowiedzi regułek z automatu. Napisz coś do operatora kablowego czy komórkowego - dostaniesz tak samo.

Nie zrobią tego, bo w Polsce są tacy ludzie jacy są. Zaraz będzie wyśmiewanie w sieci jeszcze większe.

W dniu 18.03.2022 o 21:20, Kaz.699 napisał:

Mówisz wataha poterry itd wprowadzasz ludzi w błąd bo jest tam mnóstwo nowych tytułów a to że coś weszło w lutym a nie w marcu..co z tego wynika??

Taaa. Na HBO nic nie ma, nowości brak, nie ma co oglądać itd.. Dzisiaj wchodzę na Top10 Netflixa, a tam Tabu który można było obejrzeć na HBO z 20 razy (tak długo był) jest w TOP10 bodajże na 5 pozycji ;]

Co świadczy o tym, że większość w sieci posiada tylko za 15zł Netflixa a HBO znają głównie z zatoki.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, spotify said:

Taaa. Na HBO nic nie ma, nowości brak, nie ma co oglądać itd.. Dzisiaj wchodzę na Top10 Netflixa, a tam Tabu który można było obejrzeć na HBO z 20 razy (tak długo był) jest w TOP10 bodajże na 5 pozycji ;]

Co świadczy o tym, że większość w sieci posiada tylko za 15zł Netflixa a HBO znają głównie z zatoki.

 

Świadczy o tym co widać w Gemiusie. Z HBO korzysta 7-8 mln. osób mniej niż z Netflixa. Dlatego też seriale się tam marnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial o NBA "Lakers: Dynastia zwycięzców" jest przewrotnym puszczaniem nieustannie oka do widza. Typowe sposób opowiadania jak na Adam McKaya ("Nie patrz w górę", "Vice", "Big Short"). Jak ktoś lubi rzeczy przegadane, gdzie co chwila padają bonmoty w dialogach, będzie zadowolony. Inni mogą poczuć chaos, bo co chwila pojawiają się nowe postacie i mogą nie nadążyć ze zmianą akcji/sceny.

Podoba mi się forma kręcenia. Serial zaczyna się od lat 70., więc nakręcony tak jakby kamerami z tamtych czasów. Tak jakbyśmy oglądali zapis filmu dokumentalnego/reportażu odświeżonego cyfrowo na HD. I rola Johna C. Reilly genialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast skończyłem oglądać serial "The Act". Wiem, że premierę miał już dawno, ale jakoś nie było okazji zobaczyć. A w związku z tym, że według informacji dostępnych w sieci - dziś znika z oferty to postanowiłem mu poświęcić część weekendu i w końcu zobaczyć. 

Sam serial uważam za bardzo dobry. Opowiada on o toksycznej relacji matki i córki, która kończy się tragedią. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, chociaż w serialu nie wszystko oddane jest 1:1. Bardzo dobra rola Patricii Arquette. 

Serial ma wysokie oceny (np. na iMDB - 8,0). 

 

Serial można dopełnić filmem dokumentalnym o tej historii - "Kochana mamusia nie żyje". Tutaj 7,4/10 (iMDb). Chociaż widzę, że w HBO MAX tytuł się nie wyszukuje, ale w CANAL+Online w HBO jest dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast skończyłem oglądać serial "The Act". Wiem, że premierę miał już dawno, ale jakoś nie było okazji zobaczyć. A w związku z tym, że według informacji dostępnych w sieci - dziś znika z oferty to postanowiłem mu poświęcić część weekendu i w końcu zobaczyć. 
Sam serial uważam za bardzo dobry. Opowiada on o toksycznej relacji matki i córki, która kończy się tragedią. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, chociaż w serialu nie wszystko oddane jest 1:1. Bardzo dobra rola Patricii Arquette. 
Serial ma wysokie oceny (np. na iMDB - 8,0). 
 
Serial można dopełnić filmem dokumentalnym o tej historii - "Kochana mamusia nie żyje". Tutaj 7,4/10 (iMDb). Chociaż widzę, że w HBO MAX tytuł się nie wyszukuje, ale w CANAL+Online w HBO jest dostępny. 
Opis serialu na HBO Max jest tragiczny.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop zgadzam się - prawdziwe jest tylko drugie zdanie - z tego dwu-zdaniowego opisu. :D

Chociaż nie wiem - może mieli zamiar kontynuować serial poruszając inną historie w kolejnym sezonie, ale z tego co widzę to powstał tylko jeden sezon, który zamknął się na tej jednej historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Genialna przyjaciółka" dostała zamówienie na 4 i ostatni sezon. To koprodukcja Warnera i Rai.

 

"Made for love" wraca z drugim sezonem i w USA premiera 28 kwietnia.

 

 

"Światowy fenomen i bestsellerowa powieść w końcu na dużym ekranie. Zobacz zwiastun filmu Gdzie śpiewają raki. W kinach od 15 lipca"

Główna rola świetna Daisy Edgar-Jones, znana z bardzo dobrego serialu "Normal People" oraz niedawnego filmu od Hulu "The Fresh"

Jako że dystrybucja światowa Sony, to w związku z umową z Warnerem, wyląduje na HBO MAX

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg dzisiejszych informacji - WarnerBrosDiscovery jest w trakcie ustalania, czy połączyć dwie platformy i stworzyć całkowicie jedną wspólną. Więc być może znowu czeka jakaś migracja....

 

Cytat

Warner Bros. kończy 100 lat w kwietniu przyszłego roku, a legendarne studio wcześnie rozpoczyna obchody swojego stulecia, ujawniając pamiątkowe logo.

Cytat

Konkretne szczegóły dotyczące setnej działalności zostaną ujawnione w nadchodzących miesiącach, ale Variety mówi, że plany obejmują pamiątkowe premiery produktów, klasyczne filmy wprowadzone do kin, wydania specjalne – w tym retrospektywę Warner Bros. – konsumenckie wydarzenia na żywo i specjalną uroczystość na działce Warner Bros.

Cytat

Warner Bros. należące do WarnerMedia zostało założone przez Alberta, Sama, Harry'ego i Jacka Warnerów i zarejestrowane 4 kwietnia 1923 roku. Zanim w kwietniu skończy 100 lat, studio zmieni właściciela, ponieważ obecny właściciel AT&T jest już tylko kilka tygodni od zawarcia umowy. odłączyć WarnerMedia do Discovery. Zakończenie tej transakcji zaowocuje powstaniem nowej spółki Warner Bros. Discovery.

Cytat

Katalog Warner Bros. zawiera ponad 145 000 godzin programów, w tym 12 500 filmów fabularnych i 2 400 programów telewizyjnych, składających się z ponad 150 000 pojedynczych odcinków. Warner Bros. jest domem dla kultowych serii, takich jak Looney Tunes, „Harry Potter”, uniwersum DC Comics, „Friends” i Hanna-Barbera.

Gdzie to jest, ja się pytam??? :) Bo na HBO Max widzę promil....

 

Więcej

https://variety.com/2022/tv/news/warner-bros-100-anniversary-logo-1235212556/

 

EDIT

27 kwiecień premiera The Survivor

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...