Jump to content

Solderowy123

Users
 • Content Count

  1886
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102 Rewelacyjna

About Solderowy123

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  Interesuję się animacją, gastronomią, oraz mechaniką samochodową. Oglądam seriale, głównie te od AMC, Foxa, oraz HBO. W wolnym czasie oglądam filmy, czytam komiksy, np. "The Walking Dead", lub te od DC Comics. Ulubione sporty to kolarstwo, lekkoatletyka, wrestling, oraz wybrane ligowe mecze piłki nożnej.

Recent Profile Visitors

850 profile views
 1. "The Meg" ma premierę pod koniec paździenika, "Aquaman" pewnie trafi do hbo w styczniu lub w lutym, zaś "LEGO Przygoda 2" pewnie na wiosnę. Zapewne "Dumbo" Burtona będzie mieć premierę w te święta. Zgadzam się z Rasheedem, pod względem premier filmowych listopad zapowiada się na dobry miesiąc.
 2. Moim zdaniem zapewne w ramówce na grudzień znajdą się dwie produkcje WB - "Narodziny Gwiazdy", oraz kolejna część "Fantastycznych Zwierząt". Szkoda, że umowa z WB obowiązuje na starych warunkach. Na przykład, zapewne "Joker" trafi do tv pewnie w styczniu 2021, lub na przyszłoroczne święta. A co do premier w listopadzie - na pewno obejrzę "Green Book".
 3. Również w ten weekend obejrzałem w kinie "Jokera" Film przebił moje oczekiwania, Joaquin Phoenix swoja kreacją udowodnił tylko, że należy mu się Oscar, jak psu buda. Martin Scorsese, ktory jest producentem wykonawczym filmu, dorzucił swoje trzy grosze do obrazu Todda Philipsa. Adaptacje komiksów chyba jeszcze nigdy nie sięgnęły tego poziomu, co film o początkach Księcia Zbrodni Ocena: 9/10
 4. Być może za chwilę grupa użytkowników będzie przecząco kiwać głową czytając mój post, lub posypie się masa negatywnych reakcji - no cóż, nie dbam o to. Być może się powtórzę, ale pomyślałem, że również dorzucę kilka słów do tej dyskusji Otóż czytając waszą dyskusję na temat jakości materiałów dostępnych, wczoraj postanowiłem sprawdzić, po nieco dłuższej rozłące ze streamingiem (miałem poważniejsze sprawy na głowie niż obejrzenie jednego epizodu głupiego serialu), jak to u mnie wygląda. Obejrzałem wczoraj dwa epizody serialu "Przybysze", który swoją drogą jest na prawdę niezły, oraz film "Glass". Nie doświadczyłem tej magicznej "pikselozy", o której wspominają niektórzy użytkownicy. Owszem, zdarzy się, że na kilka sekund spadnie jakość obrazu, ale jakoś nie przeszkadzało mi to w oglądaniu. Nie tylko na tym serwisie doświadczymy nagłego spadku jakości obrazu. Myślę, że problem może leżeć po stronie nadawcy internetu, zdarza się, że sieć może być nieraz obciążona, to też i jakość streamingu jest do [beep]. Twierdzę tak na podstawie moich własnych doświadczeń. Gdy tylko zmieniłem dostawcę internetu, wszystko działą tak, jak należy. Kilka tygodni temu, również na konsoli, oglądałem film "Bumblebee". W czasie oglądania filmu, do domowego internetu podłączona była tylko i wyłącznie konsola. Film w całości oglądałem w jakości HD. Czyli coś jednak w tym jest.
 5. Kolejną zapowiedzianą premierą listopada na HBO jest produkcja "O psie, który wrócił do domu" ("A Dog's Way Home"), Sony Columbia Pictures, 2019 Premiera 7 listopada (czwartek) o 20:10
 6. Wkrótce na HBO:GO "Swamp Thing" (Potwór z bagien) - serial DC Universe, który został skasowany po pierwszym sezonie... Czyli jest szansa na to, że być może HBO MAX wyprodukuje drugi sezon http://m.hbo.pl/series/potwor-z-bagien-odc-1_-111337
 7. @roberttosat Czy pobrałeś ostatnią aktualizację? Przykladowo, w "Grze o Tron", nad listą epizodów , znajduje się opcja "Pobierz odcinki". Wybierasz tę opcję, a na miejscu ikonki "Play" pojawia się ikonka pobierania. Godzinny epizod, który automatycznie pobiera się w jakości HD, waży od 600 do około 900 mb.
 8. Mi pomogło odinstalowanie aplikacji i ponowna instalacja. Przetestowałem oglądanie Offline - gdy obejrzymy film, lub epizod serialu, to dany materiał będzie dostępny jeszcze przez 48 godzin. Mamy cały miesiąc na obejrzenie pobranego filmu. Jakość obrazu - HD.
 9. Do aplikacji mobilnej, dla urzadzeń z systemem Androida, dodano funkcję pobierania materiałów, aby móc je obejrzeć offline! Można by rzec, że nareszcie.
 10. Serial The CW "Batwoman" trafi na HBO:GO 7 października! https://hbogo.pl/seriale/batwoman/sezon-1/odcinek-1
 11. Premiera telewizyjna "Kapitan Marvel" 3 listopada http://m.hbo.pl/movie/kapitan-marvel_-106904
 12. A czy ktoś może się orientuje, czy kanał można odebrać w NTC w okolicach Konina, lub Koła?
 13. A czy ktoś może się orientuje, czy kanał można odbierać w NTC w okolicach Konina, lub Koła?
 14. Wkrótce na HBO "Zakonnica" ("The Nun") (Warner Bros, 2018) http://m.hbo.pl/movie/zakonnica_-104062
 15. Mi tam nowych produkcji Disneya w telewizji nie będzie brakować. Pomijając te gnioty Marvela, ktore fanboje każą widzom uznawać za "acydzieła", np. ostatnie Avengersy, to nawet i animacje w ostatnich latach opieraja się na tym samym, lekko zmidyfikowanym na potrzeby filmu, schemacie, lub morale. Ten, kto twierdzi inaczej, pewnie nawet uważnie nie oglądał tych animacji. Na szczęście konkurencja nie śpi, i depcze po piętach Disneyowi. Za przykład niech posłuży kino o trykociarzach, w postaci "Logana" czy "Jokera" - film o klaunie został przyjęty bardzo dobrze przez krytykę. Nawet nie dawno zdobył "Złotego lwa" na festiwalu filmowym we Wenecji - statuetka, o ktorej szefostwo MCU może sobie tylko pomarzyć. Kto by pomyślał, że film w reżyserii twórcy serii "Kac Vegas" osiągnie aż tak niewyobrażalny sukces? Pewnie w głownej mierze jest do zasługa pana Phoenixa, którego mogę uznać za jednego z najlepszych aktorów swojego pokolenia. Twórcy filmów Marvela, jak na razie, nie mogli narzucić swoją wizję danej produkcji. Dotychczas każda superprodukcja opierała się na podobnym schemacie, opracowanym przez Kevina Feigiego. Między innymi dlatego kibicuję produkcjom, które starają się eksperymentować, czy tchnąć nowe życie w filmy z trykociarzami. Moim zdaniem, Marvel już zaspał, gdyż jak na razie nie mogą sobie pozwolić na taki film, gdyż zaburzyłby te ich fundamenty kinowego uniwersum.
×
×
 • Create New...