Jump to content

diabeu

Users
 • Content Count

  785
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

273 Rewelacyjna

About diabeu

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

1518 profile views
 1. Jak nie wiem co oni mają z dodawaniem tych tłumaczeń. Przykładowo skoro, uzupełnili tłumaczenie o lektora w jednym z odcinków pierwszego sezonu Man in the High Castle, w kilku odcinkach 2 sezonu i całym trzecim to przecież wiadomo że mają już zrobione tłumaczenia do całych tych sezonów. A oni za to jakoś tak od d... no tylnej części strony ciała się zabierają.
 2. @tracer10 no w sumie ciekawe co by było jakby ktoś faktycznie zamówił tego boxa od tego sprzedawcy za tysiaka przez allegro. Bo u niego na stronie niby brak na stanie, a na allegro można spokojnie zamówić. I co przeleje mu tysiaka i ani boxa ani tysiaka już nie zobaczę?
 3. Kilka klasyków będzie. Ale widać że lista jest niepełna. Podobnie było chyba z rozpiską na październik albo listopad że też potem doszło wiele niezapowiedzianych produkcji.
 4. Nie zrobili, bo po prostu mają w planach start w Polsce w późniejszym terminie. Fajnie jednak że taki Mandalorian ma od razu polską wersję. Przynajmniej można obejrzeć dzięki innym serwisom .
 5. No właśnie nie w związku z fuzją. Taki nSport trzyma się do tej pory. A Wojna i Pokój byl przeznaczony do likwidacji jeszcze przed fuzją z Nki z Cyfrą. Podobnie jak zlikwidowali np. ten Owsiakowy kanał, albo Religie.TV.
 6. diabeu

  TVP Sport

  Ja nie mówię że pomiar MOR jest dobry, bo chyba nawet nie ma informacji jak klientów tylko i wyłącznie Netii przeliczają na wszystkich odbiorców. Mówię tylko że pomiar Nielsena jest słaby ze względu na małą pule uczestników i brak zliczania widzów z serwisów internetowych czy aplikacji mobilnych i smart TV typu Ipla, Player, WP Pilot.
 7. @kozaamyślę że masz rację. Wszedłem na ich stronę internetową i tam cena 299,95zł i brak na stanie. https://swiatbaterii.pl/android-box/35226-najnowszy-xiaomi-mi-box-s-4k-hdr-android-tv-81-odtwarzacz-multimedialny-smart-tv-wersja-eu-jezyk-polski.html Dlatego byłem trochę zdziwiony tą ofertą z allegro bo kupowałem już u tego sprzedawcy m.in. powerbanki i zawsze oferty były OK. Czyli trzeba tutaj winić politykę allegro że sprzedawcy muszą się uciekać do takich sztuczek, co mnie osobiście by zraziło do takiego sprzedawcy gdybym nie poszukał głębiej.
 8. Nic by nie stało na przeszkodzie gdyby w czasie gdy HBO ma prawa jeszcze do premier Disney, w tym czasie zaoferowali w Polsce swoje archiwalne produkcje, dokumenty NG czy seriale z Baby Yodą na czele. Nie dorabiałbym tutaj jakiejś większej ideologi. Po prostu Polska jest krajem, w którym ta usługa wystartuje w 2 albo 3 terminie i tyle. Tak jak to było z przykładowo Netflixem.
 9. diabeu

  TVP Sport

  Nielsen nie był wiarygodny tylko tak się stało że dla reklamodawców jest on wykładnią stąd takie poczucie. Wszystko się kręci wokół tej mitycznej oglądalności według Nielsena, a wystarczy poczytać pana @STARS.TV, że często jeden telemetr decyduje o tym czy coś ma jakąś oglądalność czy nie. @wuzelw innych krajach chyba jest niestety podobnie. Jakiś czas temu w USA też skarżono się na Nielsena to przynajmniej dorzucili wyniki oglądalności z nagrywarek i internetu. U nas chyba też to planują.
 10. To patrz na to: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-box-s-4k-hdr-smart-tv-android-8-1-pl-7712131943?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ODdkZDQ2YzgtNmYzYy00MWJjLWEwNjktMzY4ZGFkMjU0MjM5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0a101c9f-d5ed-4e19-af55-b60889ec8dda Stąd było moje wcześniejsze pytanie o cene tego sprzętu bo spokojnie można znaleźć też oferty za 250-300 zł.
 11. diabeu

  TVP Sport

  Tak szczerze to Nielsen to też żadne wiarygodne źródło. 2 tys ludzi co mają niby robić za prawie 38 mln obywateli Polski i bez mierzenia oglądalności w internecie. Ja na ten przykład oglądam wszystko poprzez źródła internetowe, także telewizje linearne, więc nawet nie miałbym szansy brać udziału w tym badaniu oglądalności.
 12. Dokładnie. Jest EPG i tam to powinno być umieszczane. Ale jeśli juz ma być na ekranie to właśnie w taki sposób że albo przed audycją informacja o dozwolonym wieku albo na początku i po każdej przerwie reklamowej przez kilka-kilkanaście sekund.
 13. Z Azjatyckich klimatów to miał startować swego czasu bodajże Dragon Channel ale chyba im nie wyszło.
 14. Wiem że żart, ale gdyby zapomnieli że nie będzie przerywane reklamami to by trwały ok. 40 minut, jak większość seriali dramatycznych z amerykańskich stacji, które przerywają seriale reklamami 😉.
 15. Te śmieszne znaczki to jest kpina. Dodatkowo niewiele one mówią dlaczego dany film jest np. +16 z jakich powodów. W takim Netflix jak startuje film czy serial to jest info o kategorii wiekowej przez kilka sekund i informacja że zawiera np. sceny sexu, przemocy albo wulgarny język. I to jest optymalne rozwiązanie. Oczywiście w przypadku stacji nadających reklamy w trakcie audycji taka informacja pojawiałaby się także po każdej przerwie reklamowej. I zupełnie by to wystarczyło.
×
×
 • Create New...