Jump to content

ARTIPAPK

Users
 • Content Count

  1350
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

119 Rewelacyjna

About ARTIPAPK

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 05/26/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Długosiodło
 • Hobby
  lobbysta,hobbysta tivi maniak,haker,bezpartyjniak,spec od grzybów.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma co narzekać. Jakie epg jest, takie jest. Jeśli naprawią, to naprawią. Miejmy nadzieję, że się postarają i że nie będzie żadnych zwiech.
 2. No to w końcu ten Da Vinci był w końcu gwarantowany, czy nie?
 3. Myślałem, że to jest forum dyskusyjne na temat Amazon Prime. Ale chyba pomyliłem dział. Może ktoś ogarnąć tutaj ten bałagan?
 4. U mnie na telefonie Huawei HBO GO od CP działa i mogę się zalogować i wylogować.
 5. Czyli teoretycznie 1080p,a wizualnie jak okiem zerknąć 720p.
 6. Dla mnie najbardziej sensowny kanał po zmianie z SD na HD, to będzie Fokus tv.Najciekawszy ze wszystkich trzech.Pozostałe kanały to tylko do słuchania,więc i tak się tego nie ogląda.
 7. Pojawiła się promocja dla abonentów Plusa odnośnie pakietu HBO GO: https://www.pepper.pl/promocje/hbogo-3msc-za-darmo-dla-abonentow-plusplush-189510
 8. Co do tego Opticum x8 to się nie wypowiem na jego temat,gdyż nie miałem z nim styczności.Natomiast co się tyczy ITI 2850,to miałem ten dekoder w użytku zarówno w abonamencie jak i w opcji na doładowanie.W obu przypadkach użytkowałem w opcji satka plus naziemna.I muszę go pochwalić.Sprawował się bardzo dobrze.Przejrzyste menu,możliwość ustawienia listy ulubionej,co prawda numeracja kanałów pozostawała ta sama co w liście głównej.Natomiast kolejność kanałów na liście ulubionych była taka jaką chciał użytkownik.Zero zawieszek.Możliwość nagrywania na dysk zewnętrzny poprzez usb.
 9. Nie dość że skraca, to planowana jest podwyżka cen za ten serwis.
 10. No to ładnie. Są nawet transmisje meczy NFL. A jak to znaleźć? W wyszukiwarce w serwisie też nigdzie nie widzę zapowiedzi.
 11. To teraz sygnał dotrze do większej ilości odbiorców. Konkurencja dla TVP info.
 12. Poprzednią umowę miałem na 24 miesięcy, ale była aneksowana bez wypowiedzenia. Po prostu był obniżony abonament chyba przez 9 lub 10 miesięcy, a następnie normalna kwota.
 13. A ja wczoraj przedłużyłem umowę bez żadnego wypowiedzenia. Po prostu w ICOK w zakładce z kontaktem do CP z przedłużeniem umowy zaznaczyłem, aby się ze mną skontaktowano. Po kilku godzinach oddzwonił konsultant z DUK i zaproponował mi 15/3,24/6 i chyba 29/6.Wybrałem umowę 15/3. Ostatnie 6 miesięcy do końca umowy zostało anulowane. Za multiroom została zmniejszona kwota z 10 zł na 5 zł. Także mam 3 darmowe miesiące,w tym VOD. 1 miesiąc HBO za 0 zł. Potem to co obecnie tj. Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven, On the Go, jeden multiroom. Kwota 80 zł.
×
×
 • Create New...