Jump to content

ARTIPAPK

Users
 • Content Count

  1584
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Rewelacyjna

1 Follower

About ARTIPAPK

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 05/26/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Długosiodło
 • Hobby
  lobbysta,hobbysta tivi maniak,haker,bezpartyjniak,spec od grzybów.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powinna być niezależna możliwość wyboru w opcji multiroom. Dekoder + moduł albo moduł + moduł, a nie tylko i wyłącznie dwa dekodery. Przecież i tak im ludzie (abonenci) płacą.
 2. Tyle tylko że multiroom w formie dedykowanego dekodera to koszt rzędu 10 zł miesięcznie. Natomiast dwie niezależnie umowy na dwa moduły przykładowo z pakietem np. Familijny, to już nie jest tak opłacalny interes 40 zł + 40 zł,co już daje kwotę 80 zł.
 3. A ja uruchamiałem po X razy i zawsze pojawia się w ICOK, że niby od kolejnego okresu będzie aktywny, a w rzeczywistości już po ok. pół godziny od momentu zamówienia świeci.
 4. No i dobra, ankieta wypełniona i film zamówiony. Przecież nie trzeba tam zaznaczać prawdziwych odpowiedzi.
 5. A rozmowę nagrywałeś? Ja podobnie miałem kilka lat temu.Konsul co innego obiecywał w umowie, a inna wyższa kwota przyszła na fakturze. Na szczęście w telefonie miałem zainstalowany dyktafon z Google Play. Wysłałem im reklamację, oraz nagraną rozmowę w mp3 i po jakiś ok. 10 dni później sprawę naprostowano. Oddzwonili z CP, przeprosili za pomyłkę. Nagrywam wszystkie rozmowy podczas przedłużania umów. Mimo wszystko wyślij reklamację, niech rozpatrują.
 6. Zaktualizowano może radio internetowe?
 7. Dokładnie. To już to lepiej by wyglądało bez tych inscenizacji dźwiękowych i wizualizacji na trybunach. Bo jakoś tak z nie smakiem się to ogląda.
 8. Normalnie parodia z tymi meczami. Teraz w meczu La Liga na trybunach sztucznych kibiców dali. Z bliska to trybuny puste, a z daleka to pełne trybuny. I zkomputyryzowane dźwięki i krzyki wirtualnej publiczności, której w rzeczywistości nie ma. A w naszej tej polskiej syfiastej ekstraklasie to samo mają zastosować. Faktycznie screeny jak z gry FIFA. https://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,65082,26025354,la-liga-ruszyla-z-wirtualnymi-kibicami-totalny-falstart-grafika.amp
 9. Od najbliższego weekendu liga angielska w Eleven Sports.
 10. ARTIPAPK

  Koronawirus

  A w moim powiecie to najwięcej wyjazdów karetki to mają do miejscowości Kałuszyn w Mazowieckim.
 11. No i co, jakieś innowacje w tym sofcie? U mnie nadal widnieje wersja 3.3.1
 12. Najlepiej to przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo przeskanować transpondery z oferty Smart HD. Następnie powybierać te aktywne kanały i dodać je do listy ulubionych. Ja u siebie zawsze tak robię na swoim leciwym Fergusonie.
 13. Oprócz HBO, można przy okazji włączyć jednorazowo pakiet :Ekstraklasa, Rozrywka i Polsat Sport Premium. Ale to tak na marginesie. Należy jednak pamiętać, aby co najmniej kilka godzin przed nowym okresem rozliczeniowym wyłączyć pakiet, aby nie została pobrana kwota za owy pakiet.
 14. Najlepiej po wysłaniu wypowiedzenia umowy i następnie telefon do działu utrzymania klienta.
×
×
 • Create New...