Jump to content

ARTIPAPK

Users
 • Content Count

  1395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Rewelacyjna

About ARTIPAPK

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 05/26/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Długosiodło
 • Hobby
  lobbysta,hobbysta tivi maniak,haker,bezpartyjniak,spec od grzybów.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będziesz miał możliwość korzystania z HBO go na Smart TV i telefonie.
 2. Kanał indyjski,arabski,no i teraz turecki na polskim rynku medialnym.Jeszcze tylko kanał azjatycki by się przydał ,coś typu anime.
 3. Skoro złożyłeś wypowiedzenie w ub. piątek 6 grudnia,to był to poprzedni okres rozliczeniowy jak widzisz.Natomiast dzisiaj jest już 10 grudnia,czyli twój kolejny okres rozliczeniowy.Pieniądze powinny być tobie zwrócone.No chyba że planujesz przedłużenie swojej umowy na nowych warunkach.
 4. Na innych dekoderach wygląda to tak,że brak jest epg na BBC First na dekoderze HD 2000 multiroom. Bynajmniej u mnie tak jest.
 5. Dokładnie, potwierdzam . U mnie to samo. Przy przedłużeniu umowy uprawniającej pozostałe usługi pozostają bez zmian z obecnymi rabatami.
 6. Co do braku epg i logotypu na BBC First, to nic się nie zmieniło bynajmniej u mnie. PS. przyuważyłem że jeśli ustawię coś do nagrania z timera poprzez epg na kanale History, to nie nagrywa się ostatnie ok. 5 minut programu. Też ktoś z was tak samo ma?
 7. Dużo ciekawego materiału jest w pakiecie '' Rozrywka ", w tym i sportu. Pakiet dostępny w opcji włącz /wyłącz. Cena 25 pln.
 8. Dokładnie. Multiroom działa poprzez WiFi. Ale gdy net się rozłączy podczas oglądania , to nie przeszkadza, ponieważ wystarczy że dekoder w ciągu ok 14 dni raz załapie uprawnienia poprzez sieć internetową i to mu wystarczy,aby dekoder multiroom działał prawidłowo.
 9. Przyznam, że jeśli podepnę modem usb Huawei e3372 bezpośrednio do laptopa, to mam wrażenie że internet chodzi szybciej niż poprzez ten router b315.
 10. Do serwisu dzisiaj trafił Dumbo i cała saga Harry Potter.
 11. Pobieranie ok. 12-15 mbs, natomiast wysyłanie 22-25 mbs. Odległość od nadajnika ok. 1200 m. PS. sieć to Plus. Karta sim bezpośrednio włożona do czytnika.
 12. Witam. Właśnie zakupiłem router Huawei CPE b315 lte. Obecnie posiadałem Edimax lt 6408, czyli jeden z najtańszych. Czy ktoś korzysta z tego Huawei b 315 i może się coś więcej wypowiedzieć na jego temat tj. użytkowanie, prędkość połączeń, sposób podłączenia kablowy/wifi itp?
 13. Irlandczyk : obecnie obejrzałem ok. pół filmu, ale przyznam że jest wart obejrzenia. Polecam.
 14. Tak dla ścisłości. Pakiet HBO można uruchomić jednorazowo przy każdej ze swoich umów. Przykład:miałem umowę na 24 miesiące i włączyłem sobie w trakcie trwania umowy pakiet HBO. Następnie umowę aneksowałem i w kolejnej ponownie uruchomiłem sobie w/w pakiet na okres 30 dni. To dla tych co by nie wiedzieli.
×
×
 • Create New...