Jump to content

ARTIPAPK

Users
 • Content Count

  1634
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

164 Rewelacyjna

About ARTIPAPK

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 05/26/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Długosiodło
 • Hobby
  lobbysta,hobbysta tivi maniak,haker,bezpartyjniak,spec od grzybów.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja znalazłem ciekawy artykuł dotyczący pandemii z przed ponad roku : https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,gdzie-sie-schronic-w-przypadku-pandemii-,artykul,1734315.html
 2. A mi dzisiaj na szczęście udało się dostać zwolnienie lekarskie poprzez telefon z lekarzem. Kaszel i kichanie i lekarz sam mi zaproponował, abym najbliższe 1,5 tygodnia lepiej w domu spędził.
 3. Niedługo i my będziemy mieli taki dzienny bilans zgonów.
 4. Zmienili już ten stary logotyp MTV Rock na MTV 90s? Chodzi mi o dekodery CP.
 5. Zgadza się, Ipla ma duże wymagania. U mnie na Android box, po zainstalowaniu apki za pierwszym razem działa, za innym razem już wywala błąd. Więc szkoda moich nerwów, więc odinstalowałem. To samo w kwestii laptopów i rodzaju przeglądarek na nich. Na jednym lapku działa na Operze, a nie działa na Mozilli, zaś na drugim lapku działa na Mozilli, a nie działa na Operze. Jak gra w ruletkę.
 6. Nie wiem jak to ma się u innych operatorów w dekoderach, ale w Cyfrowym Polsacie po rembrandingu z MTV Rock na MTV 90s nadal widnieje na liście logotyp MTV Rock.
 7. Nie trzeba mieć koronawirusa, aby umrzeć. Ode mnie jakieś 5 kilometrów dalej w małej miejscowości w ubiegłą niedzielę zmarł w drodze do szpitala 27 latek. Czuł ucisk w klatce piersiowej i miał duszności. Rodzina jego wezwała pogotowie, ale niestety za późno.
 8. I dobrze że kwota nie wzrasta. Dlatego warto wysyłać wypowiedzenie. W tym przypadku na korzyść ma abonent, gdyż dostaje np. gratisowe miesiące, jak i operator, który ma nadal klienta przy sobie.
 9. W marcu - kwietniu była mała ilość zakażeń dobowych gdy musowo trzeba było się poruszać choćby po mieście. Teraz liczba zakażeń dziennych sięga od tysiąca do ok 1,5 tyś osób. I 3/4 osób w miejscach publicznych porusza się bez masek na świeżym powietrzu. Nawet trafiają się dosyć często takie przypadki, że będąc w sklepie kupuję sobie z rana pieczywo, a tu się wpycha do sklepu nie jeden klient bez maski "bo mu się śpieszy" i nie miał czasu poszukać i założyć maseczki. Tak więc co się dziwić, że w grudniu w okresie przedświątecznym wzrost zachorowań to będzie sięgał ponad 2 tysiące osób dziennie.
 10. ARTIPAPK

  Abonament RTV

  Dlatego ja wielokrotnie powtarzam znajomym: jak kupujesz nowy telewizor to go nie rejestruj, jak nie chcesz płacić. A jeśli masz za dużo pieniędzy i nie wiesz co z nimi zrobić to zarejestruj TV, zaciśnij zęby i za niego płać, a nie płacz.
 11. Ostatnio ramówka się nieco zmieniła. Widzę, że filmy premierowe emitują dobrej tematyki, np. kino akcji. Jeszcze jakby mogli dać możliwość włączenia napisów i dźwięku oryginalnego. Dziś "Ocean Ognia". Na plus jest to, że można przewijać reklamy. Zarówno mając np. dekodery Cyfrowego Polsatu, jak i naziemny DVB-T z PVR Ready z podłączonym HDD.
 12. A jeszcze jedno pytanie. Chciałbym to odtwarzać poprzez Android Box. I czy lepiej jest poprzez przeglądarkę Firefox, czy poprzez aplikację z Google Play?
 13. Jaka obecnie przeglądarka najlepiej i bez żadnych problemów obsługuje CP GO ?
 14. Jak nic w cenniku nie uległo zmianie, to cena 10 zł miesięcznie za multiroom do pakietów które kosztują poniżej 60 zł. Do pakietów powyżej 60 zł tj. Familijny Max HD to już tylko 5 zł miesięcznie. Aktywacja dekodera 29 zł. Proszę poprawić jeśli się mylę.
×
×
 • Create New...