Jump to content

ARTIPAPK

Users
 • Content Count

  1456
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

136 Rewelacyjna

About ARTIPAPK

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 05/26/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Długosiodło
 • Hobby
  lobbysta,hobbysta tivi maniak,haker,bezpartyjniak,spec od grzybów.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli jest zamontowany konwerter typu unicable, to kabel antenowy powinien być podłączony do gniazda złotego w konwerterze. Natomiast drugi koniec przewodu powinien być podłączony w dekoderze do wejścia sat 1.Takie podłączenie pozwala na nagrywanie do 3 kanałów i oglądanie czwartego kanału.
 2. Ciekaw jestem czy ten najtańszy pakiet Netflix za 24 pln będzie działać na Android box?
 3. Dokładnie. SD to dobre tylko na smartfonie. W wysokiej jakości to można się cieszyć na dużym ekranie w zaciszu czterech ścian.
 4. Ja gdy dojeżdżam do pracy pociągiem lub autobusem, to także sobie odpalam serial lub film z Netflix, bo nie zawsze mam czas w domu obejrzeć. Więc to jakiś wybór jest pod tym względem.
 5. A, ok. Życzę powodzonka. Jak już weźmiesz ten z lombardu, to upewnij się że wszystko działa, to znaczy ta Ipla i czy w razie czego możesz dostać zwrot pieniędzy jakby coś było nie halo.
 6. A teraz moje pytanie. W jakiej cenie można nabyć pakiet Polsat Sport Premium? Obecnie mam abonament pakietu Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven (w posiadaniu także 1 multiroom). Za całość obecnie 80 zł.
 7. Panowie, ostatnio wertowałem trochę zawartości w serwisie Netflix i natrafiłem może nie na świeżynkę, ale wygląda jak kryminał. Mowa o serialu OZARK, dwa sezony. Warto się w to wgłębiać?
 8. Główny to możesz wymienić chyba za przysłowiową złotówkę. Zaś co do pozostałych dekoderów do multiroom, to 29 zł za każdy z nich. Opłata jednorazowa. Zrobić możesz to poprzez aneks, ale moim zdaniem to mało opłacalne. Skoro pozostaje tobie 4 miesiące do końca umowy, to już możesz wysłać wypowiedzenie i tym samym dostaniesz po pertraktacji z konsultantem znacznie lepsze warunki umowy,niż miało to być poprzez aneks.
 9. Przecież aplikację Ipla można oglądać na dowolnej przeglądarce w komputerze. Może być na laptopie czy stacjonarnym pc. Wystarczy wykupić dowolny pakiet, który nas interesuje, odpalić komputer i można oglądać.
 10. Familijny Max HD. Dekoder także można wymienić.
 11. Szkoda tylko że filmy z kina Indyjskiego w bazie Amazon nie mają tłumaczenia. Ani w formie audio, ani napisów.
 12. No i jeszcze Chłopaki do wzięcia. Tłuczenie tych samych kotletów do upadłego, co na pozostałych kanałach Polsatu. Ba, i jeszcze reklamy i git .
 13. Nie ma to jak tv satelitarna bez żadnych problemów i płynnie. To już bezproblemowo te same kanały z oferty CP działają poprzez CP Go. Wystarczy 3-5 mbs i wszystko u mnie chodzi płynnie. Na tablecie, smartfonie czy tv poprzez apkę. Strasznie wygórowane potrzeby ma ten dekoder.
 14. To jak już będzie Polsat Media, to trzeba się liczyć z tym że będzie więcej reklam. Już z góry można założyć że na 100 % czasu jakiegokolwiek magazynu w ramówce tego kanału to aż 50 % czyli połowa będzie stanowiły reklamy.
 15. Zgadza się. Kanały profilu muzycznego już prawie nic nie mają z muzyką wspólnego. Ramówka w nich to talk show i reality show. Zaś co się tyczy Comedy Central Family, to był to taki klon Comedy Central i nic poza tym. Teraz w tym z dopiskiem Polsat to będą same śmieciowe seriale jakie emitowane są na wszystkich pozostałych kanałach Polsatu. Ot, powtórki powtórek.
×
×
 • Create New...