Jump to content

dvbx

Users
 • Content Count

  409
 • Joined

Community Reputation

1 Neutralna

About dvbx

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejne nowości: Pakiet HBO (25PLN przy płatności na 5miesięcy) Pakiet ELEVEN SPORTS ((15PLN przy płatności na 5miesięcy) regulaminy: Regulamin Szczegółów Warunków świadczenia Pakietu Start+ z HBO Regulamin Szczegółów Warunków świadczenia Pakietu Start+ z Eleven Sports
 2. Koniec promocji na Epic Drama HD. Całkiem fajny kanał, szkoda, że tak szybko zgasł (dwa sezony Endeavour zaliczone).
 3. Sypnęło nowościami, od dzisiaj w pakiecie Komfort+ świecą: 69 Epic Drama HD 80 BBC Earth HD 94 Cbeebies 182 Polsat Viasat Explore HD 193 AXN White 194 AXN Black Ciekawe, czy to czasowa promocja, czy przygotowanie do zmiany pakietowej (na wzór ostatnich zmian w ofercie abonamentowej)?
 4. https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta
 5. U mnie nie świeci, oprócz tego nie świeci też: BBC Lifestyle HD i Disney Channel HD. Z MTV jest : MTV Polska HD i promocyjne MTV Music 24.
 6. https://sklep.pl.canalplus.com/prepaid-mix
 7. Jeżeli chodzi o szyfrowanie nagrań to nie wiem, jak to wygląda w tunerach, ale w TV Samsunga moduł ECP nie bierze udziału w tym procesie. Mam kilka nagrań z kanałów, do których miałem dostęp, a aktualnie nie mam uprawnień (np. Canal+, w tym 4K) i mogę je bez problemu odtwarzać. Oczywiście oddzielnym tematem jest szyfrowanie nagrań przez telewizor (format plików srf), które można oglądać tylko na tym konkretnym odbiorniku.
 8. Nie wiem skąd masz taką informację, ale ja przetestowałem u siebie (TV Samsung z tunerem 2-głowicowym) i moduł na 100% jest jednostrumieniowy. Być może jest to kwestia oprogramowania modułu i w przyszłości się to zmieni, ale obecnie albo oglądasz kanał kodowany, nagrywasz FTA, albo odwrotnie.
 9. U mnie taka sytuacja ma miejsce przy nagrywaniu z harmonogramu (TV Samsung). Telewizor po przełączeniu na zaprogramowany kanał pokazuje planszę "sygnał zakodowany". Powoduje to błąd nagrywania. Na szczęście zdarza się to bardzo rzadko.
×
×
 • Create New...