Jump to content

dvbx

Users
 • Content Count

  405
 • Joined

Community Reputation

1 Neutralna

About dvbx

 • Rank
  Rozpisany
 1. U mnie nie świeci, oprócz tego nie świeci też: BBC Lifestyle HD i Disney Channel HD. Z MTV jest : MTV Polska HD i promocyjne MTV Music 24.
 2. https://sklep.pl.canalplus.com/prepaid-mix
 3. Jeżeli chodzi o szyfrowanie nagrań to nie wiem, jak to wygląda w tunerach, ale w TV Samsunga moduł ECP nie bierze udziału w tym procesie. Mam kilka nagrań z kanałów, do których miałem dostęp, a aktualnie nie mam uprawnień (np. Canal+, w tym 4K) i mogę je bez problemu odtwarzać. Oczywiście oddzielnym tematem jest szyfrowanie nagrań przez telewizor (format plików srf), które można oglądać tylko na tym konkretnym odbiorniku.
 4. Nie wiem skąd masz taką informację, ale ja przetestowałem u siebie (TV Samsung z tunerem 2-głowicowym) i moduł na 100% jest jednostrumieniowy. Być może jest to kwestia oprogramowania modułu i w przyszłości się to zmieni, ale obecnie albo oglądasz kanał kodowany, nagrywasz FTA, albo odwrotnie.
 5. U mnie taka sytuacja ma miejsce przy nagrywaniu z harmonogramu (TV Samsung). Telewizor po przełączeniu na zaprogramowany kanał pokazuje planszę "sygnał zakodowany". Powoduje to błąd nagrywania. Na szczęście zdarza się to bardzo rzadko.
×
×
 • Create New...