Jump to content

Conan

Users
 • Content Count

  1021
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Rewelacyjna

About Conan

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zamiast na "Boże ciało" poszedłem na "Ślicznotki" i żałuje, bo mogłem spokojnie poczekać na emisję w telewizji. Film niezły, przyjemny dla oka, ale nic poza tym. Do obejrzenia i zapomnienia. Nawet jak na mainstreamowe kino po tylu bardzo dobrych recenzjach spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. W najbliższy weekend mam ambitny plan - "Boże ciało", "Wysoka dziewczyna" i może jeszcze "Ikar..."
 2. Mocny news dla fanów seriali wojennych. https://www.serialowa.pl/229740/masters-of-the-air-apple-tv-plus/ Chyba trzeba się przygotować na abonowanie czwartej platformy VOD
 3. Kolejny znany reżyser będzie tworzył produkcje dla Apple. https://fdb.pl/wiadomosci/39249-alfonso-cuaron-bedzie-pracowal-dla-apple-a
 4. Ja dalej przedłużyłem Prime Video w promocji francuskiego Amazona - 24 euro za cały rok. Wychodzi mniej niż 10 złotych za miesiąc
 5. Oprócz tego kilkanaście innych filmów od Studia Filmowego "Tor". Swego czasu były na Showmaxie. Bez wcześniejszych zapowiedzi pojawił również się polski film "Władcy przygód. Stąd do Oblivio" z 2019 roku od dystrybutora Mówi Serwis. Oficjalny zwiastun filmu "6 Underground". Premiera 13 grudnia. https://www.youtube.com/watch?v=hzFHgLVCfVw
 6. Lista premier października https://www.serialowa.pl/228310/hbo-go-pazdziernik-premiery-seriale-filmy/
 7. Jutro ma pojawić się zwiastun (prawdopodobnie także z datą premiery) najdroższego filmu w historii Netflixa - "6 Undeground". Już myślałem, że przełożyli go na przyszły rok, ale wszystko wskazuje, że jednak zostanie pokazany jeszcze w tym.
 8. Filmowo nieźle zaczynają. "The Banker" ma duży potencjał biorąc pod uwagę scenariusz i obsadę. Trudno powiedzieć jak będzie z wykonaniem, ale na papierze wygląda jak tytuł, który może nawet namieszać w sezonie nagród. "Hala" z kolei była pokazywana w Sundance i choć niczego nie wygrała to ma dobre recenzje. Na 2020 rok jest na pewno planowany "On the Rocks" studia A24 w reżyserii Sofii Cappoli.
 9. To normalne, że im więcej serwisów tym większe rozdrobnienie praw i teoretycznie jest to niekorzystne dla klienta, ale nie do końca. Po pierwsze - konkurencja na rynku wymusza sytuację w której ci starzy gracze muszą się bardziej starać, aby zatrzymać przy sobie abonentów. Gdyby nie Netflix i rozkwit na rynku VOD być może nadal nie byłoby "uwolnionego" HBO GO czy Canal+ w Playerze. Pomijam jakość techniczną tych usług, ale może i na to przyjdzie pora. Po drugie - nikt nie każe abonować wszystkich serwisów VOD przez cały rok, zwłaszcza, że wszystkiego i tak nie da się obejrzeć. Można w danym miesiącu wykupić serwis "A" i "B", a w innym "C" i "D". Nie ma zobowiązania na 12 czy 24 miesiące. Po trzecie - rynek wszystkich nie pomieści. Tacy giganci jak Disney czy Apple jeszcze sobie pewnie poradzą, ale kolejni? Wątpię.
 10. "Irlandczyk" po premierze na festiwalu w Nowym Yorku ma znakomite recenzje. https://www.metacritic.com/movie/the-irishman https://www.rottentomatoes.com/m/the_irishman Dwa filmy platformy ("Marriage Story" i "The Irishman") są w tym momencie najlepiej ocenianymi anglojęzycznymi filmami 2019 roku w serwisie Metacritic. Bardzo dobre recenzje ma też "The Two Popes" (83/100) oraz nagrodzony w Cannes francuskojęzyczny "Atlantique" (81/100). Szansa na Oscara za najlepszy film jest jeszcze większa niż ostatnio, kiedy była nominowana "Roma".
 11. Prawdopodobnie będzie 8 odcinków, a przynajmniej takie były plany.
 12. Jeśli film będzie udany to długość mi nie przeszkadza. Piszę to jako fan "Once Upon a Time in America"
 13. Zwiastuny seriali, które pojawią się prawdopodobnie w grudniu. https://www.serialowa.pl/227610/servant-serial-apple-tv-plus-zwiastun/ https://www.serialowa.pl/227624/truth-be-told-apple-tv-plus-teaser/ Z produkcji, które wystartują 1 listopada wraz ze startem serwisu najlepiej zapowiada się "For All Mankind". Będzie to główny powód dla którego zamierzam wypróbować Apple TV+.
 14. Zwiastun "Irlandczyka" https://www.youtube.com/watch?v=QY3tok2N-Sw&t=81s Czekam z niecierpliwością
×
×
 • Create New...