Jump to content

mrozio11

Users
 • Content Count

  1342
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182 Rewelacyjna

1 Follower

About mrozio11

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1442 profile views
 1. No ale odpowiedz sobie szczerze, czego oczekiwałeś? Musi być drożej niż na satelicie bo nie podpisujesz lojalki, 50 zł C+ i Eleven to przyzwoita cena. Szału nie ma ale gdzie indziej dostaniesz w takiej cenie Premier League, Ekstraklase, Bundeslige, Serie A i La Lige w tej cenie? Akurat oferta sportowa jest w moim odczuciu dosyć sensowna, brakuje tylko LM. Od dawna trzymam telewizję praktycznie tylko dla informacji i sportu, dla mnie to by było świetne gdyby: - jakość była lepsza, bo teraz to jest najwyżej przyzwoicie, człowiek przyzwyczajony do normalnej płynności nie przesiądzie się tak łatwo na to - były tam także dostępne PSP, LM byłaby dopełnieniem tej oferty.
 2. Przestań teoretyzować. Ludzie mają to urządzenie i problemów żadnych nie mają. Od dawna posiadam starszą wersje Mi Boxa, dokładnie tę o której mowa w tytule tego tematu. Sytuacje, w której musiałem go zresetować mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Wszystkie aplikacje, których używam działają tak jak powinny. No chyba, że wytłumaczysz teraz mi i reszcie w tym temacie o czym ty w ogóle piszesz. @PIOOLE oczywiście, że działa. Aplikacja ogólnie nie jest najgorsza chociaż swoje minusy z pewnością ma ale to wynika z samej aplikacji a nie boxa na którym ją masz zainstalowaną. Masz temat na forum, ludzie opisują swoje doznania.
 3. mrozio11

  TVP 1

  Jak nie kumasz to polecam lekturę komentarzy pod postem Wojewódzkiego na facebooku. Wylało się na niego wiadro pomyj, wielu ludzi nazywa go "pedofilem" czy "zboczeńcem". No naprawdę, dlaczego on tak reaguje? Polecam też sprawdzić korespondencje smsową pomiędzy Borysem Szycem a Latkowskim. No cóż, Pan reżyser nie sprawia tam najlepszego wrażenia, delikatnie mówiąc. Film jest w zasadzie o dwóch szemranych typach, którzy powinni za swoje czyny otrzymać surowe kary oraz żałosnym wymiarze sprawiedliwości, który przez lata niewiele potrafił zrobić w tej sprawie. Celebryci są doklejeni na siłę, no bo kliknięcia się potem będą zgadzać. Napuszczanie zwykłych Polaków na celebrytów nic dobrego nie da. A ten film zupełnym przypadkiem leci akurat kilka dni po premierze filmu Sekielskiego w internecie i przed premierą w konkurencyjnej telewizji.
 4. Odpalam pierwszy lepszy serial, wyskaluje błąd w połowie po francusku, w polowie po polsku, ja dodając swoją kartę zapisałem się na testy aplikacji? Erreur Błąd szyfrowania La duree de la licence DRM est incorrecte Dzieje sie to na Miboxie ale tym starszym. Ktoś to już miał? Kanaly live działają wszystkie.
 5. Ale miałeś na satelicie odkodowane Polsaty Sport? Było (chyba dalej jest) okienko z odkodowanym pakietem Extra+ i tam jest kilka kanałów z Polsatu m.in. Polsat 2, Polsat Play czy Polsat Film.
 6. mrozio11

  TVP Info

  Słyszeliście o "liście legend Solidarności" skierowany do posłów Porozumienia? Każdy, kto stanie na drodze przeprowadzenia wyborów prezydenckich, zapisze się na kartach historii obok tych, którzy w imię własnych korzyści gotowi byli poświęcać dobro wspólne. To jeden z jego fragmentów. Problem w tym, że Andrzej Gwiazda wczoraj na antenie TVP Info wygadał się, czyj ten list jest w rzeczywistości. Chwała Bogu napisaliście ten tekst za nas. To jest bardzo sympatyczne, że są ludzie, którzy potrafią napisać tekst, który uznajemy za swój. W źródle jest nagranie tego fragmentu, polecam przyjrzeć się minie Rachonia 😂 Źródło: https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7681345,wybory-koronawirus-opozycja-antykomunistyczna-apel-gowin.html
 7. mrozio11

  Koronawirus

  Mógłbyś rozwinąć temat? Przeglądam teraz tę ustawę i szczerze mówiąc nie widzę żadnego artykułu, który by o tym mówił a wszelkie media, które przeglądałem, czy te bliżej opozycji czy dalej twierdzą, że te dane zostały przekazane na mocy ustawy z 16 kwietnia o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
 8. mrozio11

  TVP Info

  Czas wystąpień przedstawicieli partii politycznych w marcu na antenie TVP Info PiS - 60:52:55 Porozumienie - 6:35:03 Solidarna Polska - 4:29:00 PO - 7:55:51 SLD - 4:09:35 PSL: 4:31:51 Konfederacja - 1:07:52 Kukiz 15 - 1:43:05 Inicjatywa Polska - 1:25:23 Czy nie uważacie, że telewizja publiczna powinna w tym aspekcie być bardziej zróżnicowana? Obóz rządzący ponad 70 godzin bez Prezydenta, który był pokazywany przez 20 godzin, reszta nie zbliży się nawet do tych 20 godzin.
 9. mrozio11

  TVP Info

  Poważnie wolisz słuchać nieprawdziwych informacji tylko dlatego, że brzmią ładnie? Kłamstwo to kłamstwo, co za różnica w jakim świetle przedstawia nasz kraj skoro to wciąż nieprawda? A potem zdziwienie, dlaczego stacje informacyjne kreują swoją wizję posługując się kłamstwem i manipulacjami, skoro widzowie sami piszą, że chcą tego byle tylko posłuchać czegoś pozytywnego 😂 Wczoraj na TVP Info kolejny paszkwil o TVN, tym razem przyczepili się o greenscreen za prokurator Wrzosek podczas jakiegoś wywiadu. Naprawdę, TVN można za tyle rzeczy krytykować a oni wyciągają coś takiego?
 10. Pakiet Polsat można dokupić do telewizji Orange w technologii kablowej (IPTV) niezależnie od tego, czy internet jest po światłowodzie czy po miedzi.
 11. Tak, działa to do dziś. Kanały, które są świadczone od nc+ na nc+go dostępne są również dla abonentów Orange TV.
 12. Jeśli posiadalo się któryś z pakietów od nc+ czyli na przyklad Multi+, Canal+ czy Extra+ to istotnie, w Orange można sie logować do nc+go danymi z Orange. Artek tutaj ma racje.
 13. Też z początku miałem obawy ale już ponad rok mam od nich TV po IPTV i jestem zadowolony. Żadnego zrywania, ścin, pikselozy. Jeśli net 80 mb "zapina" się u ciebie pod górną granicę to spokojnie wystarczy. U mnie działają bez żadnych problemów dwa dekodery jednocześnie i korzystam w tym czasie z komputera. Wszystko działa tak jak powinno. Przede wszystkim zależało mi, żeby mieć Polsaty Sport i C+ na jednym dekoderze, a w związku że wieś i kablówka odpada to była jedyna możliwość. Przez ten czas miałem jedną awarie trwającą z 10 godzin ale w środku tygodnia więc i tak ominęła mnie. Dostałem rekompensate w postaci dodatkowych kanałów na miesiąc, więc na plus. Co do jakości, w większości przypadków nie widzę różnicy względem tv po satelicie ale czytając fora to ludzie mają różne opinie. Ja od siebie polecam to rozwiązanie.
 14. mrozio11

  TVP Info

  @wislok W takim razie trzymaj link, od 17 minuty jest ten paszkwil https://wiadomosci.tvp.pl/47298438/16042020-1930 Polecam jednak obejrzeć też początek, słowa Pani prowadzącej "Polacy zaciskają pasa, marszałek Senatu daje swoim współpracownikom nagrody" po czym wjeżdża Pereira ze słowami "Mówimy o sumie 1,5 mln zł za niecałe 5 miesięcy." O jakich pięciu miesiącach mówi ten człowiek? Czyżby pokusił się o kłamstwo żeby uwiarygodnić przekaz o nagrodach podczas pandemii? To nie jest manipulacja, to jest zwykłe kłamstwo i w pełni świadome, przecież w tym paszkwilu sami mówią, że "anonimowy obywatel" kontaktował się z Senatem już w lutym w tej sprawie. Ci, którzy pracowali tylko 1,5 miesiąca dostali dodatek tylko za ten okres, tak twierdzi Centrum Informacyjne Senatu "CIS informuje, że dodatek senacki w łącznej kwocie 1 535 866,00 dla 323 pracowników Kancelarii Senatu został wypłacony jedynie w grudniu 2019 r. Pracownicy, zatrudnieni od początku X kadencji Senatu, otrzymali dodatek w kwocie niższej - proporcjonalnej do okresu zatrudnienia."
 15. "(...)Minister Zdrowia i prowadzący wywiad pożartowali sobie z jego ostrzeżeń i opinii o maseczkach(...)" Po tych slowach przedstawili żarty dwóch panów ze słów marszałka Grodzkiego. Gdzie ty tu widzisz atak na redaktora Mazurka?
×
×
 • Create New...