Jump to content

mrozio11

Users
 • Content Count

  1348
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

187 Rewelacyjna

1 Follower

About mrozio11

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1545 profile views
 1. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie gdzie jest ten hejt. Przeglądnąłem neta na szybkości w poszukiwaniu tych złych słów na niego i nic nie widzę a piszesz jakby w każdym zakątku internetu źle na niego pisano.
 2. mrozio11

  Wiadomości

  Rada Etyki Mediów w odpowiedzi na skargę jednego z widzów wydała oświadczenie, w którym napisała: Zgadzacie się z takim przedstawieniem sytuacji? Zapraszam do kulturalnej dyskusji
 3. mrozio11

  TVP Info

  Z ciekawości porównałem sobie kilka losowych okresów: Grudzień 2014 w TVP Info: wszystkie Partie 54:25:09 PO - 16:10:35 PSL - 5:22:34 PiS - 12:01:59 SLD - 8:12:37 Twój Ruch - 4:31:23 Grudzień 2019 w TVP Info: wszystkie Partie 87:40:27 PiS - 36:17:58 SP - 8:37:08 Porozumienie - 3:43:33 PO - 11:18:07 PSL - 6:52:47 SLD - 6:53:41 Konfederacja - 3:32:34 Tego nawet nie ma co porównywać, prawdziwa przepaść. W 2014 roku można było mówić o pewnym balansie. Dwie największe partie miały dosyć porównywalny czas a były też inne. W grudniu 2019 roku największa partia opozycyjna była pokazywana krócej niż pięć lat wcześniej, mimo że ogólny czas dla wszystkich partii wzrósł o ponad 30 godzin.
 4. mrozio11

  TVP Info

  Różnice między telewizją TVP za poprzedniego i obecnego rządu dobrze pokazują tego typu zestawienia (wybaczcie, nie wychodzi mi wklejenie samego zdjęcia ) https://www.wykop.pl/wpis/44655579/styczen-2014-rzady-po-psl-czas-antenowy-tvp-info-d/ Proszę was, nie próbujcie pisać, że jest tak samo jak kiedyś bo to bzdura, widzi to każdy, kto chce to zobaczyć. Nikt przecież nie twierdzi, że wcześniej było wszystko cacy, TVP była obiektywna i w ogóle świetna. Po prostu skala stronniczości po 2015 roku została przesunięta o wiele za daleko. Aktualnie główne wydanie Wiadomości służą jedynie do szczucia na inne partie polityczne i wychwalanie obecnego rządu a w TVP Info dowiecie się jedynie tyle, że jest świetnie a będzie jeszcze lepiej.
 5. mrozio11

  TVP Info

  To już nie pierwszy raz, gdzie parodiują czyjś głos podczas czytania wypowiedzi tej osoby. Najbardziej pamiętne było chyba czytanie jakiejś wiadomości Kingi Rusin, gdzie też w zamyśle miało być śmiesznie a wyszło żenująco.
 6. Nowi dostają na miesiąc wszystkie kanały odkodowane.
 7. No ale odpowiedz sobie szczerze, czego oczekiwałeś? Musi być drożej niż na satelicie bo nie podpisujesz lojalki, 50 zł C+ i Eleven to przyzwoita cena. Szału nie ma ale gdzie indziej dostaniesz w takiej cenie Premier League, Ekstraklase, Bundeslige, Serie A i La Lige w tej cenie? Akurat oferta sportowa jest w moim odczuciu dosyć sensowna, brakuje tylko LM. Od dawna trzymam telewizję praktycznie tylko dla informacji i sportu, dla mnie to by było świetne gdyby: - jakość była lepsza, bo teraz to jest najwyżej przyzwoicie, człowiek przyzwyczajony do normalnej płynności nie przesiądzie się tak łatwo na to - były tam także dostępne PSP, LM byłaby dopełnieniem tej oferty.
 8. Przestań teoretyzować. Ludzie mają to urządzenie i problemów żadnych nie mają. Od dawna posiadam starszą wersje Mi Boxa, dokładnie tę o której mowa w tytule tego tematu. Sytuacje, w której musiałem go zresetować mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Wszystkie aplikacje, których używam działają tak jak powinny. No chyba, że wytłumaczysz teraz mi i reszcie w tym temacie o czym ty w ogóle piszesz. @PIOOLE oczywiście, że działa. Aplikacja ogólnie nie jest najgorsza chociaż swoje minusy z pewnością ma ale to wynika z samej aplikacji a nie boxa na którym ją masz zainstalowaną. Masz temat na forum, ludzie opisują swoje doznania.
 9. mrozio11

  TVP 1

  Jak nie kumasz to polecam lekturę komentarzy pod postem Wojewódzkiego na facebooku. Wylało się na niego wiadro pomyj, wielu ludzi nazywa go "pedofilem" czy "zboczeńcem". No naprawdę, dlaczego on tak reaguje? Polecam też sprawdzić korespondencje smsową pomiędzy Borysem Szycem a Latkowskim. No cóż, Pan reżyser nie sprawia tam najlepszego wrażenia, delikatnie mówiąc. Film jest w zasadzie o dwóch szemranych typach, którzy powinni za swoje czyny otrzymać surowe kary oraz żałosnym wymiarze sprawiedliwości, który przez lata niewiele potrafił zrobić w tej sprawie. Celebryci są doklejeni na siłę, no bo kliknięcia się potem będą zgadzać. Napuszczanie zwykłych Polaków na celebrytów nic dobrego nie da. A ten film zupełnym przypadkiem leci akurat kilka dni po premierze filmu Sekielskiego w internecie i przed premierą w konkurencyjnej telewizji.
 10. Odpalam pierwszy lepszy serial, wyskaluje błąd w połowie po francusku, w polowie po polsku, ja dodając swoją kartę zapisałem się na testy aplikacji? Erreur Błąd szyfrowania La duree de la licence DRM est incorrecte Dzieje sie to na Miboxie ale tym starszym. Ktoś to już miał? Kanaly live działają wszystkie.
 11. Ale miałeś na satelicie odkodowane Polsaty Sport? Było (chyba dalej jest) okienko z odkodowanym pakietem Extra+ i tam jest kilka kanałów z Polsatu m.in. Polsat 2, Polsat Play czy Polsat Film.
 12. mrozio11

  TVP Info

  Słyszeliście o "liście legend Solidarności" skierowany do posłów Porozumienia? Każdy, kto stanie na drodze przeprowadzenia wyborów prezydenckich, zapisze się na kartach historii obok tych, którzy w imię własnych korzyści gotowi byli poświęcać dobro wspólne. To jeden z jego fragmentów. Problem w tym, że Andrzej Gwiazda wczoraj na antenie TVP Info wygadał się, czyj ten list jest w rzeczywistości. Chwała Bogu napisaliście ten tekst za nas. To jest bardzo sympatyczne, że są ludzie, którzy potrafią napisać tekst, który uznajemy za swój. W źródle jest nagranie tego fragmentu, polecam przyjrzeć się minie Rachonia 😂 Źródło: https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7681345,wybory-koronawirus-opozycja-antykomunistyczna-apel-gowin.html
 13. mrozio11

  Koronawirus

  Mógłbyś rozwinąć temat? Przeglądam teraz tę ustawę i szczerze mówiąc nie widzę żadnego artykułu, który by o tym mówił a wszelkie media, które przeglądałem, czy te bliżej opozycji czy dalej twierdzą, że te dane zostały przekazane na mocy ustawy z 16 kwietnia o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
 14. mrozio11

  TVP Info

  Czas wystąpień przedstawicieli partii politycznych w marcu na antenie TVP Info PiS - 60:52:55 Porozumienie - 6:35:03 Solidarna Polska - 4:29:00 PO - 7:55:51 SLD - 4:09:35 PSL: 4:31:51 Konfederacja - 1:07:52 Kukiz 15 - 1:43:05 Inicjatywa Polska - 1:25:23 Czy nie uważacie, że telewizja publiczna powinna w tym aspekcie być bardziej zróżnicowana? Obóz rządzący ponad 70 godzin bez Prezydenta, który był pokazywany przez 20 godzin, reszta nie zbliży się nawet do tych 20 godzin.
 15. mrozio11

  TVP Info

  Poważnie wolisz słuchać nieprawdziwych informacji tylko dlatego, że brzmią ładnie? Kłamstwo to kłamstwo, co za różnica w jakim świetle przedstawia nasz kraj skoro to wciąż nieprawda? A potem zdziwienie, dlaczego stacje informacyjne kreują swoją wizję posługując się kłamstwem i manipulacjami, skoro widzowie sami piszą, że chcą tego byle tylko posłuchać czegoś pozytywnego 😂 Wczoraj na TVP Info kolejny paszkwil o TVN, tym razem przyczepili się o greenscreen za prokurator Wrzosek podczas jakiegoś wywiadu. Naprawdę, TVN można za tyle rzeczy krytykować a oni wyciągają coś takiego?
×
×
 • Create New...