Jump to content

miś1

Users
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About miś1

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakiet Polsat Odkodowany 3.09.20-3.11.20 Dla klientów IPTV Orange dodatkowo 13 kanałów w tym 11 w HD: Polsat Film HD Polsat 2 HD Polsat Play HD Polsat Cafe HD Polsat Doku HD Polsat Seriale HD Polsat News 2 Disco Polo Music Polsat Music HD Polsat Sport Extra HD Polsat Sport Fight HD Polsat Sport HD Polsat Sport News HD Źródło: Orange tv - aktualności
 2. TVP HD. To zwykłe dziadostwo jest jakie puszczają na TVP Rozrywka.
 3. To jak taki "wybitny'" kontent nadają to niech zrezygnują z nadawania w naziemnej i sprzedają się jako kanał premium. Swoją drogą to młodzi zobaczą raz jakiś film i nie wracają do niego tak, jak serwują to nam polskie stacje TV. Osobiście nie słyszałem, by jacyś znajomi po raz x oglądali ten sam film ("Sami Swoi", czy seriale typu "Stawka większa niż życie" itd.) Rozumiem, że są emeryci, którzy po raz enty chcą utrwalić sobie znany już film. Ale prawda jest taka, że młodzi ludzie ogólnie odchodzą od oglądania TV, bo w sumie co mają tam oglądać - Kevina corocznie na święta? No nie żartujmy.
 4. Komentuje, nie oceniam - ale nie piszmy też o jakiś fanatycznych koneserach amerykańskich filmów sprzed 100 lat. Za chwilę może powiesz, że stara czarno-biała emisja jest lepsza od kolorowej.
 5. Wybacz, ale myślę że nie znajdziesz w młodych widzach naziemnej TV koneserów amerykańskich filmów sprzed 100 lat. A przecież ci za chwilę będą/lub tworzą siłę roboczą.
 6. Niby sami tworzą programy a do swojego kanału ATM Rozrywka wstawiają śmieciowy szrot - bo jak inaczej nazwać amerykańskie filmy które emitują z 1923, 1914 czy 1921 roku (wystarczy wejść na ramówkę ich kanału)? Teraz mamy 2020(!) rok. A zdarza się że ich filmy mają >100 lat. Powinni im koncesje zabrać. Przecież to nie jest kanał o profilu historycznym, który przedstawia minione czasy. KRRiTV powinna wymagać by nadawcy emitowali programy, które zostały stworzone już w XXI wieku. Tym bardziej, że zajmują miejsce (ATM Rozrywka) w naziemnej TV. Chyba nadawcy wytworzyli już własne i nowsze produkcje, których oczekują widzowie. I które przedstawiają współczesne czasy (problemy).
×
×
 • Create New...