Jump to content

miś1

Users
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About miś1

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe czy wszyscy widzą teraz wyraźnie wynik meczu czy która jest minuta. Teraz jest to nieczytelne a ktoś chyba chcę być mistrzem w pomniejszaniu i doprowadzić by ludzie nie oglądali, bo jak nie widać która jest minuta i jaki jest stan meczu to odechciewa się dalszego oglądania. Ciekawe co na to powiedzą starsi ludzie jak to zobaczą w TVP?
 2. Niestety, ale teraz widać jaki jest poziom polskiej ligi. Jacy "wybitni' zawodnicy grają w niej. I właśnie dlatego trzeba teraz postawić na młodych polskich zawodników, którzy często nie są gorsi od zagranicznych graczy, a którzy zabierają im miejsce do ogrywania się i dalszego rozwoju. Niestety, ale dopóki władze ligi i występujących w niej klubów tego nie zrozumieją nie ma co oczekiwać cudów.
 3. Jakby było kryterium że w zespole ma obowiązkowo łącznie grać 3 wychowanków w pierwszym składzie w danej drużynie to zespoły szkoliły by zawodników z których szansę na grę mieli by najlepsi a kluby nie wystawiały byle kogo. Tylko wyselekcjonowanych młodych zawodników. Można też by było wprowadzić kryterium punktowe na drużynę np. 700 punktów na podstawową 22-e zawodników + grupę młodych 3*21. Szkolenie też trzeba uwspółcześnić a nie stosować metody rodem z PRLu. Nie tylko. Ludzie są dobrzy w różnych dyscyplinach. Nie każdy jest np. piłkarzem, są siatkarze, koszykarze itd. Nikt też nie musi być fanem danej dyscypliny. Na szczęście. 😀 Jako że jest to temat o polskich klubach w europejskich pucharach to rozmawiając o ostatnim spotkaniu Piasta w eliminacjach w lidze mistrzów zastanawiamy się nad zmianami mającymi na celu poprawę gry polskich zespołów w europejskich pucharach w piłce nożnej.
 4. Ekstraklasa powinna wprowadzić obligatoryjny wymóg występu w każdym meczu przynajmniej 3 młodych zawodników po jednym na pozycjach - obrońcy, pomocnika i napastnika mających max do 21 lat, którzy byli by wychowankami klubu. Po ostatnim spotkaniu widać, że potrzeba radykalnych zmian a nie typowego gadania, że dobrze grali, ale jak zwykle odpadli.
 5. No to jak zagrał tak dobrze to dlaczego jest jak zawsze - polska drużyna odpadła? Ostatecznie liczy się wynik, a odpadnięcie na początku drogi eliminacji do LM to kompromitacja, a mówienie że zagrali dobry dwumecz jak odpadli to za przeproszeniem zwykłe [beep]enie. Tylko dlaczego polskie drużyny nie mogą się ślizgać dalej?
 6. Piast skompromitował się i odparł z LM. U siebie przegrał z BATE 1:2.
 7. Prawdziwym skandalem był brak ceremonii dekoracji dla zwycięzców Superpucharu Polski (to nie był byle jaki mecz, ale finał!) na otwartym kanale. Film zaczęli wcześniej niż był w ramówce.
 8. Otwarte okno BBC Earth dla wszystkich abonentów telewizji Orange od 17 czerwca do 2 lipca. Źródło: Orange tv - aktualności
 9. Ja myślę, że nowy teleturniej może być tym kolejnym wyjątkiem. Może mieć na to wpływ osoba prowadzącego program, który posiada pewnie swoich fanów czy też osoby kojarzące go z prowadzenia popularnego teleturnieju w telewizji publicznej. Ale jak będzie to trzeba poczekać. By samemu zobaczyć i ocenić.
 10. Zobaczymy jak będzie. Teraz to wróżenie. Jeszcze nie pokazali a grono "ekspertów" zdążyło już wypowiedzieć się krytycznie. Nie zgodzę się z opinią, że TV Puls ogólnie nie radzi sobie z własnymi produkcjami, gdyż np. serial Lombard, życie pod zastaw notuje coraz większą oglądalność.
 11. Wisła Kraków wygrywa 4:0 z Legią Warszawa. 😂
 12. 3:0 73 Pietrzak strzela. Legia odpływa do Warszawy. 😀
 13. Wisła Kraków prowadzi 2:0 po pierwszej połowie.
×
×
 • Create New...