Skocz do zawartości

miś1

Użytkownicy
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

O miś1

 • Tytuł
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. miś1

  TV Trwam

  do usunięcia
 2. miś1

  Echo Serca (serial TVP)

  Oglądał ktoś ten nowy serial "Echo serca"? Ciekawe, jaka była jego oglądalność?
 3. Koncert na 100-lecie odzyskania niepodległości (jednoczesna powtórka) na Polsacie i TVN-ie przy emisji na żywo w TVP1 to jakieś nieporozumienie. Do formy i jakości koncertu też można by mieć wątpliwości.
 4. 5 głównych newsów powinno być maksymalnie do przewijania na stronie głównej. Tak jak jeszcze niedawno było. Teraz jest za dużo. W telefonie jest to szczególnie uciążliwe.
 5. miś1

  Polskie kluby w europejskich pucharach

  Ciekawe czy wszyscy zawodnicy Legii chcieli naprawdę awansować. Bo po nieodpowiedzialnym zachowaniu 2 zawodników którzy osłabili zespół można mieć wątpliwości. Tym zawodnikom powinni podziękować. Legia wygrała ale tylko 1 bramką i odpadła z LM.
 6. miś1

  Radio Maryja

  Dziś XXVII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Nawet obecny był m.in. Premier RP Mateusz Morawiecki. Źródło: Usłyszane w PR24.
 7. Polska - Kolumbia 0:3. Koniec złudzeń. Ciekawe jak polecą teraz w rankingu.
 8. @Emil.1603 Może nieodpowiednie buty założyli?
 9. I jest 0:2. To można się pakować. Bo z taką grą to na nic więcej liczyć nie można.
 10. miś1

  Stan polskiego DVB-T po zabraniu pasma 700 MHz

  Dziwię się, skoro mux 4 jest teoretycznie muxem dla TV mobilnej, czyli komórkowej, powinien być tylko w paśmie, które będzie dla internetu, a mux 8 powinien wskoczyć w to miejsce.
 11. miś1

  Eurowizja

  Ciekawe ilu "Polaków" głosowało na Ukrainę. Pewnie ci co przyjechali tu z niej w ostatnim czasie, No, ale trudno. Pewnie i tak byśmy nie zwojowali Eurowizji w tym roku.
 12. miś1

  DAB+, a radio internetowe - czy cyfryzacja radia ma sens?

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podtrzymuje swoje zainteresowanie cyfryzacją radia. Obecnie pracuje nad strategią, która pozwoli poszerzyć ofertę i uruchomić dodatkowe stacje radiowe, w szczególności rozgłośnie komercyjne o lokalnym charakterze. Ogłaszanie wolnych częstotliwości na lokalne, miejskie multipleksy w 34 miastach ma nastąpić w drugiej połowie tego roku. (...) wiosną 2017 roku – słuchalność cyfrowa radia (DAB+ i internet) osiągnęła 57 proc., jednocześnie korzystanie z odbiorników UKF zmniejszyło się o 43 proc. (...) Informacje dla tych co wolą słuchać w fm: "Cyfryzacja radiofonii w Polsce to jeden z celów strategicznych KRRiT do 2022 roku. Proces zakończy się wyłączeniem sygnału analogowego, podobnie jak to miało miejsce w przypadku telewizji." Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-poszerzy-cyfrowa-oferte-radia-o-rozglosnie-lokalne-przetargi-na-czestotliwosci-w-drugiej-polowie-2018-roku
 13. miś1

  Zmiana czasu

  Czy znowu potrzeba byśmy byli na świeczniku Europy? Skoro do tej pory mogliśmy zmieniać czas w zgodzie z resztą cywilizowanej Europy to dlaczego teraz nie? Oczywiście jestem za utrzymaniem obecnego stanu. PS.Ludowcom teraz to przeszkadza a jak w koalicji rządzili to ok było? Niepotrzebne bicie piany.
 14. miś1

  Serwisy Informacyjne Ośrodków TVP

  Dla Krakowa powinna być oddzielna Kronika, a dla reszty wojewodztwa Kronika Małopolska.
×