Jump to content

miś1

Users
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About miś1

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jak taki "wybitny'" kontent nadają to niech zrezygnują z nadawania w naziemnej i sprzedają się jako kanał premium. Swoją drogą to młodzi zobaczą raz jakiś film i nie wracają do niego tak, jak serwują to nam polskie stacje TV. Osobiście nie słyszałem, by jacyś znajomi po raz x oglądali ten sam film ("Sami Swoi", czy seriale typu "Stawka większa niż życie" itd.) Rozumiem, że są emeryci, którzy po raz enty chcą utrwalić sobie znany już film. Ale prawda jest taka, że młodzi ludzie ogólnie odchodzą od oglądania TV, bo w sumie co mają tam oglądać - Kevina corocznie na święta? No nie żartujmy.
 2. Komentuje, nie oceniam - ale nie piszmy też o jakiś fanatycznych koneserach amerykańskich filmów sprzed 100 lat. Za chwilę może powiesz, że stara czarno-biała emisja jest lepsza od kolorowej.
 3. Wybacz, ale myślę że nie znajdziesz w młodych widzach naziemnej TV koneserów amerykańskich filmów sprzed 100 lat. A przecież ci za chwilę będą/lub tworzą siłę roboczą.
 4. Niby sami tworzą programy a do swojego kanału ATM Rozrywka wstawiają śmieciowy szrot - bo jak inaczej nazwać amerykańskie filmy które emitują z 1923, 1914 czy 1921 roku (wystarczy wejść na ramówkę ich kanału)? Teraz mamy 2020(!) rok. A zdarza się że ich filmy mają >100 lat. Powinni im koncesje zabrać. Przecież to nie jest kanał o profilu historycznym, który przedstawia minione czasy. KRRiTV powinna wymagać by nadawcy emitowali programy, które zostały stworzone już w XXI wieku. Tym bardziej, że zajmują miejsce (ATM Rozrywka) w naziemnej TV. Chyba nadawcy wytworzyli już własne i nowsze produkcje, których oczekują widzowie. I które przedstawiają współczesne czasy (problemy).
 5. Ciekawe czy wszyscy widzą teraz wyraźnie wynik meczu czy która jest minuta. Teraz jest to nieczytelne a ktoś chyba chcę być mistrzem w pomniejszaniu i doprowadzić by ludzie nie oglądali, bo jak nie widać która jest minuta i jaki jest stan meczu to odechciewa się dalszego oglądania. Ciekawe co na to powiedzą starsi ludzie jak to zobaczą w TVP?
 6. Niestety, ale teraz widać jaki jest poziom polskiej ligi. Jacy "wybitni' zawodnicy grają w niej. I właśnie dlatego trzeba teraz postawić na młodych polskich zawodników, którzy często nie są gorsi od zagranicznych graczy, a którzy zabierają im miejsce do ogrywania się i dalszego rozwoju. Niestety, ale dopóki władze ligi i występujących w niej klubów tego nie zrozumieją nie ma co oczekiwać cudów.
 7. Jakby było kryterium że w zespole ma obowiązkowo łącznie grać 3 wychowanków w pierwszym składzie w danej drużynie to zespoły szkoliły by zawodników z których szansę na grę mieli by najlepsi a kluby nie wystawiały byle kogo. Tylko wyselekcjonowanych młodych zawodników. Można też by było wprowadzić kryterium punktowe na drużynę np. 700 punktów na podstawową 22-e zawodników + grupę młodych 3*21. Szkolenie też trzeba uwspółcześnić a nie stosować metody rodem z PRLu. Nie tylko. Ludzie są dobrzy w różnych dyscyplinach. Nie każdy jest np. piłkarzem, są siatkarze, koszykarze itd. Nikt też nie musi być fanem danej dyscypliny. Na szczęście. 😀 Jako że jest to temat o polskich klubach w europejskich pucharach to rozmawiając o ostatnim spotkaniu Piasta w eliminacjach w lidze mistrzów zastanawiamy się nad zmianami mającymi na celu poprawę gry polskich zespołów w europejskich pucharach w piłce nożnej.
 8. Ekstraklasa powinna wprowadzić obligatoryjny wymóg występu w każdym meczu przynajmniej 3 młodych zawodników po jednym na pozycjach - obrońcy, pomocnika i napastnika mających max do 21 lat, którzy byli by wychowankami klubu. Po ostatnim spotkaniu widać, że potrzeba radykalnych zmian a nie typowego gadania, że dobrze grali, ale jak zwykle odpadli.
 9. No to jak zagrał tak dobrze to dlaczego jest jak zawsze - polska drużyna odpadła? Ostatecznie liczy się wynik, a odpadnięcie na początku drogi eliminacji do LM to kompromitacja, a mówienie że zagrali dobry dwumecz jak odpadli to za przeproszeniem zwykłe [beep]enie. Tylko dlaczego polskie drużyny nie mogą się ślizgać dalej?
 10. Piast skompromitował się i odparł z LM. U siebie przegrał z BATE 1:2.
 11. Prawdziwym skandalem był brak ceremonii dekoracji dla zwycięzców Superpucharu Polski (to nie był byle jaki mecz, ale finał!) na otwartym kanale. Film zaczęli wcześniej niż był w ramówce.
 12. Otwarte okno BBC Earth dla wszystkich abonentów telewizji Orange od 17 czerwca do 2 lipca. Źródło: Orange tv - aktualności
×
×
 • Create New...