Jump to content

miś1

Users
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About miś1

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. miś1

  Protest nauczycieli

  Nie wiem, ale jest karta nauczyciela i różne dodatki też są w niej zapisane. Trzeba by się jednak dokładnie zapoznać. Jednak nauczyciele są grupą uprzywilejowaną w Polsce bo przysługuje im status funkcjonariusza publicznego.
 2. miś1

  Protest nauczycieli

  Ja też. Swoją drogą każdy pracownik chciałby dostać podwyżkę za pracę i to najlepiej o xx %. Takie są realia.
 3. miś1

  Protest nauczycieli

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/niech-państwo-stanie-strajk-znp-to-dokładna-realizacja-instrukcji-kramka-ws-obalenia-rządu/ar-BBVKGOp
 4. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wisła Kraków wygrywa 4:0 z Legią Warszawa. 😂
 5. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  do usunięcia.
 6. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  4:0 82. Kolar
 7. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  3:0 73 Pietrzak strzela. Legia odpływa do Warszawy. 😀
 8. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wisła Kraków prowadzi 2:0 po pierwszej połowie.
 9. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wisła Kraków prowadzi 2:0 po pierwszej połowie.
 10. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wisła 2:0 Legia 40-k Błaszczykowski
 11. miś1

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  I już jest Wisła 1:0 Legia 5 Peszko
 12. miś1

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  1. Czy takie urządzenie by tu pozwoliło odbierać telewizję przez złącze HDMI na aktualnie posiadanym telewizorze? 2. Jeśli nie, to może istnieje (?), jakaś metoda na odbiór przez złącze HDMI dla tego telewizora? 3. Czy dekoder Orange można by podłączyć do telewizora przez odbiornik satelitarny np. Ferguson 252 combo i przez niego jakoś zmienić rozdzielczość tak by dało korzystać się z dekodera Orange w niższej rozdzielczości przez wyjście HDMI? Pytam bo nie znam się na tym a szukam jakiś możliwości do podłączenia dekodera Orange do swojego telewizora przez złącze HDMI.
 13. miś1

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  W ustawieniach pisze że jeśli dekoder podłączony do telewizora przez: -SCART to możesz wybrać format obrazu 4:3 lub 16:9 -HDMI format zostanie automatycznie dostosowany do nadawanego obrazu. To w tym Orange nie mają dekoderów które obsługują format HD ready dla starszych telewizorów? Jeszcze niedawno były to popularne telewizory. Można więc sądzić że ludzie je mają. Przecież się słyszy że niektórzy mają jeszcze starsze kineskopowe. Nikt rozsądny nie będzie kupował nowego telewizora co kilka lat.
 14. miś1

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  Bo podłączyłem do tv przez złącze HDMI w tv i nie chciało odtwarzać. Tak samo nie chciało przez tego "starego" switcha. A tylko przez "stare" gniazdo euro. A dotychczaso kable HDMI mogą być czy też je trzeba zmienić? 2. .. w dekoderze na pewno masz wybrane wyjście sygnału na HDMI ? A gdzie to można sprawdzić? Pytam bo nie wiem gdzie to sprawdzić. Czy chodzi tu o urządzenie Orange czy o telewizor? O switch tu chodzi czy o same kable które mają być podłączone ? Bo nie wiem.
 15. miś1

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  Problem polega na tym że nie można połączyć dekodera do tv przez wejście HDMI, bo ekran jest czarny. (tylko początkowe logo a dalej nic nie można zrobić). Można oglądać w "gorszej" jakości tylko przez gniazdo euro. Zapytam się przy okazji 1. Czy do proponowanego switcha trzeba też jakieś super kable full HD bo obecnie mam zwykłego chyba 10-15 letniego switcha signal HD 3w1 - https://www.dipol.com.pl/switch_signal_hdmi_3x1_H3131.htm który działa po podłączeniu do telewizora, a kable HDMI od/do są prawdopodobnie w wersji 1.0 i czy je też trzeba na jakąś inną wersję zmienić? Jeśli tak to na jaką wersję? Jaką ich wersję obsługuje dekoder do TV Kablowej Orange WHD 80?
×