Jump to content

lucky

Users
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About lucky

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam do Was pytanie. Pod koniec listopada zamawiałem ofertę Canal z dekoderem premiumbox. Teraz chciałbym go wymienić na dekoder 4k. Pytanie czy jest taka opcja, jak to wygląda w przypadku posiadania multiroom ?
 2. Nie wiem czy w dobrym temacie zadaję pytanie. Czy orientuje się ktoś jaki jest proces zwrotu nadpłaty przez CP ? Czy CP sam zwraca nadpłatę, czy może trzeba jakieś pismo do nich wysłać w tej sprawie ?
 3. Ja szczęśliwie złożyłem wypowiedzenie przez icok i przyszło mi właśnie potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia. Aneks miałem datowany na 04.2019
 4. Być może Stopklatka, a dokładnie jej nadawca ma deal z Netflixem na ten serial i przy okazji emisji serialu będzie promował Netflix.
 5. W przypadku HoC to była kwestia praw i wejścia Netflix na rynek polski. Gdzieś już w tamtym czasie, gdy Netflix wchodził na nasz rynek o tym czytałem 😉
 6. Być może się to zmieni wkrótce, jeśli chodzi o sat.
 7. Już od 23.11.2019 o g.22.00 Stopklatka TV pokaże premierowo w telewizji wszystkie 4 sezony serialu Narcos.
 8. Widać, że wprowadzają jakieś nowości. Zakupili kilka produkcji rosyjskich, teraz ten kabaret i inne. Niestety nadawca nie jest bogaty, ale jakoś starają się te kanały utrzymywać i mają z tego jakąś oglądalność.
 9. Obserwuję rynek medialny w Polsce do 2006 roku i na naszym rynku jeszcze takiej próby podszycia się pod inny kanał to sobie nie przypominam. Na rynkach wschodnich to norma, bo tam bywa różnie z prawami autorskimi, ale u nas to już chyba krok za daleko. Tonący się brzytwy chwyta.
 10. Migracje programów nie mają z sytuacją w firmie niż wspólnego... To jest biznes. Te trzy wpisy nie obrazują sytuacji. Sorry, ale nie można wierzyć we wszystko, co się przeczyta w internecie, tym bardziej, że autorzy wpisów są anonimowi.
 11. Od 23.09.2019 kanał CBS REALITY przejdzie na standard nadawania HD i zmieni swoją pozycję w nc+ (canal+) z 188 na 170
 12. Oceniam tylko jako widz. A komu należą się za to "brawa" to już mnie nie interesuje...
 13. A dziś zauważyłem, że Nuta HD w sieci Vectra nadaje w tragicznej jakości SD... Brawo 👏
×
×
 • Create New...