Jump to content

leonk1974

Users
 • Content Count

  998
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobra

About leonk1974

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 10/19/1974

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie oferta filmowa i serialowa jest bardzo dobra,ale jakość obrazu i działanie aplikacji na Samsung Smart TV to porażka.
 2. Bzdury piszesz. Mam Samsung UE55KU6670 i u mnie także występują te problemy opisane przez innych. Wspomnę jeszcze o znikających co jakiś czas pozycjach z Moja lista.
 3. Nic się nie spóźniłem.To jest temat o YouTube więc piszę we właściwym wątku. Proszę o nie kasowanie postów przez moderatora.
 4. YouTube Premium i Youtube Music już dostępne w Polsce https://www.google.pl/amp/s/www.spidersweb.pl/2019/05/youtube-premium-youtube-music-w-polsce-ceny-opinie.html/amp
 5. Mam usługę wykupioną bezpośrednio w HBO i w aplikacji mam te 3 kanaly.
 6. https://www.serialowa.pl/210855/gra-o-tron-bitwa-ciemna-operator/
 7. To teraz każda usługa będzie miała po 2 tematy? Jak było po 1 temacie to się pisało konkretnie tylko o danej usłudze. Teraz trzeba będzie o każdej [beep]ółce pisać w różnych tematach. To teraz jeszcze czekamy na osobne tematy o APV Player.pl i Rakuten TV
 8. Po co tworzyć tyle tematów o jednej usłudze? Już kiedyś to nie przeszło więc nie róbmy bałaganu.
 9. Jeśli chodzi o podwyżki to u mnie cena za Ultra HD znów wynosi 52 zł zamiast 65 zł
 10. Czy ja piszę,że zrywam umowę?Naucz się czytać ze zrozumieniem.Na innych stronach nic nie pisze o żadnej zmianie nazwy tylko dopiero tu.nc+ zawsze kombinowało by nie pozwolić zerwać umowy.
 11. https://www.press.pl/tresc/56626,koniec-wspolnego-kanalu-canal--i-discovery Chyba będziecie mieć okazję do wypowiedzenia umowy. Edit. A jednak już kombinują.
 12. Przestań siać propagandę.Podatek 23% jest od samego początku.
 13. Ja od biedy też obejrzę z napisami,ale mi to nie odpowiada. Jak można poważnie traktować serwis skoro o lektora w ostatnim odcinku The Purge użytkownicy proszą się od paru miesięcy.Niech to będzie u 40 zł tylko niech zaczną Polskę traktować poważnie. Albo wchodzimy do Polski albo nie. Krótka piłka.
 14. Dla mnie to wy możecie sobie płacić.To wasze pieniądze.Ja obecnie nie mam zamiaru.
×
×
 • Create New...