Jump to content

leonk1974

Users
 • Content Count

  1022
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetna

About leonk1974

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 10/19/1974

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale tylko dla nowych lub przedłużających umowę. Starzy abonenci Play jak zwykle nic nie mają z tego. Na szczęście absolutnie mi nie zależy na APV.
 2. Tak i w ostatnim czasie dość często, szczególnie wieczorami.
 3. @XMAREKK30 u mnie też od jakiegoś czasu wieczorami i w dni wolne spada bitrate na Netflix,a mam światłowód 300 mega od lokalnego dostawcy.
 4. @up Bo to pierwsza promocja i masz gwarantowaną cenę 2.99 € przez 6 miesięcy.
 5. I mimo, że to 3 sezon to wciąż trzyma tak samo wysoki poziom jak dwa poprzednie.
 6. Przestań robić z użytkowników idiotów. Dobrze wiesz, że Twój pupilek może pisać nie na temat i ma na to wasze przyzwolenie. I to nie tylko ja widzę to już od długiego czasu. Załóż mu osobny wątek gdzie będzie mógł się chwalić wszystkim.
 7. Bardzo szybko kasujecie niewygodne dla was posty.
 8. Rozwiązanie jest i to bardzo proste. Włącz blokadę reklam.
 9. Już wiele razy się chwaliłeś,że masz pare kart więc już daruj sobie to przechwalanie się co masz i ile zarabiasz.
 10. Ja o napisach mówiłem już im na infolini w grudniu 2018. Obiecali rozwiązać ten problem. Później jeszcze pisałem o tym na ich profilu FB i inni też im tam pisali. Odpowiedź była taka sama. Trzeba im dzwonić i pisać jak najwięcej to może wtedy ich dział techniczny ruszy wreszcie d.. y.
 11. A o poprawie jakości obrazu i działaniu aplikacji ani słowa.
 12. Właśnie dostałem e-mail z informacją o podwyżce od listopada ZMIANA CENY SUBSKRYPCJIPiszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies.* w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. Aby uzyskać więcej informacji o następnej dacie rozliczenia lub zmienić bieżącą subskrypcję, przejdź do zakładki „Ustawienia”. * Wszystkie kwoty zawierają podatek. Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi. Możesz przeczytać nasze zaktualizowane Warunki korzystania tutaj. Jednocześnie informujemy, że w tej aktualizacji nie wprowadziliśmy żadnych zmian w naszej Polityce prywatności. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer: 800 012 024 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected] Chętnie pomożemy.
 13. Dla mnie oferta filmowa i serialowa jest bardzo dobra,ale jakość obrazu i działanie aplikacji na Samsung Smart TV to porażka.
 14. Bzdury piszesz. Mam Samsung UE55KU6670 i u mnie także występują te problemy opisane przez innych. Wspomnę jeszcze o znikających co jakiś czas pozycjach z Moja lista.
×
×
 • Create New...