Jump to content

leonk1974

Users
 • Content Count

  1015
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobra

About leonk1974

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 10/19/1974

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie ma się marzenia i co ma się w domu pisane w temacie o jakieś usłudze to pisanie na temat? Jak ktoś usuwa swoje konto i za 3 tygodnie zakłada nowe tylko dlatego,że w realu nie miał się komu chwalić to dla Ciebie normalne? Zróbcie osobny temat,żeby on i inni mogli się tam lansowacać i niech tam towarzystwo wzajemnej adoracji się onanizuje.
 2. Przestań robić z użytkowników idiotów. Dobrze wiesz, że Twój pupilek może pisać nie na temat i ma na to wasze przyzwolenie. I to nie tylko ja widzę to już od długiego czasu. Załóż mu osobny wątek gdzie będzie mógł się chwalić wszystkim.
 3. Bardzo szybko kasujecie niewygodne dla was posty.
 4. Moderatorzy mają tu paru swoich pupilków którym pozwalają na wszystko.
 5. Rozwiązanie jest i to bardzo proste. Włącz blokadę reklam.
 6. leonk1974

  YouTube Premium

  A on oprócz ciągłych przechwałek pisze coś wartościowego? Szkoda, że moderator nie reaguje na jego posty tak szybko jak na posty tych,którzy go krytykują.
 7. leonk1974

  YouTube Premium

  Nie musisz się kolejny raz tym chwalić
 8. leonk1974

  Disney+

  @up Co to ma wspólnego z tematem?
 9. leonk1974

  Disney+

  @up O swoich marzeniach to w pamiętniku sobie pisz bo na forum to nikogo nie interesuje.
 10. leonk1974

  Disney+

  Nie powtarzaj się kolejny już raz
 11. leonk1974

  Disney+

  Powtarzasz się kolejny już raz.
 12. Już wiele razy się chwaliłeś,że masz pare kart więc już daruj sobie to przechwalanie się co masz i ile zarabiasz.
 13. Ja o napisach mówiłem już im na infolini w grudniu 2018. Obiecali rozwiązać ten problem. Później jeszcze pisałem o tym na ich profilu FB i inni też im tam pisali. Odpowiedź była taka sama. Trzeba im dzwonić i pisać jak najwięcej to może wtedy ich dział techniczny ruszy wreszcie d.. y.
 14. A o poprawie jakości obrazu i działaniu aplikacji ani słowa.
 15. Właśnie dostałem e-mail z informacją o podwyżce od listopada ZMIANA CENY SUBSKRYPCJIPiszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies.* w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. Aby uzyskać więcej informacji o następnej dacie rozliczenia lub zmienić bieżącą subskrypcję, przejdź do zakładki „Ustawienia”. * Wszystkie kwoty zawierają podatek. Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi. Możesz przeczytać nasze zaktualizowane Warunki korzystania tutaj. Jednocześnie informujemy, że w tej aktualizacji nie wprowadziliśmy żadnych zmian w naszej Polityce prywatności. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer: 800 012 024 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected] Chętnie pomożemy.
×
×
 • Create New...