Jump to content

Pepek94

Users
 • Content Count

  1554
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobra

About Pepek94

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 05/30/1994

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  TOS/powiat ostrowiecki
 • Hobby
  sport, tv, girls, gry

Equipment

 • Receiver
  CPT HD5000
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Package
  Pakiet Familijny Max HD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W wieku 49 lat zmarł nagle Grant Imahara - amerykański wynalazca, inżynier i prezenter telewizyjny, znany widzom z "Pogromców mitów", a ostatnio na Netflixie w programie "White Rabbit Project".
 2. O wyborach prezydenckich w Polsce mówią w zagranicznych telewizjach. Między innymi austriacki ORF, szwajcarski SRF oraz fińskie MTV3. W przypadku SRF wykorzystano kadry z TVP w ramach wymian poprzez sieć Eurowizji, ORF część z własnych źródeł, a część z TVP, zaś MTV3 wykorzystał przeważnie materiały z Polsatu lub TVN. Była też wzmianka w ARD (zwłaszcza w Tagesschau24). Jak @Frontowiec opisze o wyborach prezydenckich w duńskich stacjach DR1, DR2 i TV2, a także w szwedzkich SVT i TV4. Przekonamy się za godziny.
 3. W wieku 88 lat zmarł Lesław Skinder, komentator sportowy specjalizujący się głównie w lekkoatletyce, związany z Polskim Radiem. Zasłynął z wpadki w trakcie Igrzysk w Atenach podczas transmisji chodu na 50 km na antenie TVP.
 4. KRRiT już zaczęła przeprowadzić konsultację społeczną ws. MUX-R1. Są trzy opcje. Opcja A, czyli 3+5+4 (ogólnopolskie+ponadregionalne+wolne) jest wariantem najbardziej optymalnym i realnym po to, by załatać dziury zasięgowe w analogowej radiofonii UKF. Opcja B, czyli 3+9 (ogólnopolskie+wolne) jest pesymistyczna. Opcja C, czyli wszystkie 12 wolnych miejsc jest już wariantem najbardziej pesymistycznym, którego chcą cztery grupy największych komercyjnych rozgłośni radiowych ze względu na pogardę, co doprowadza do osłabienia pluralizmu, no chyba, że pod presją pewnych grup jeśli zaczną wspierać.
 5. No cóż, TVN Discovery Polska podobnie jak KRRiT stosuje politykę tzw. podwójnych standardów, o czym wielokrotnie wspominałem. Przykładem tych podwójnych standardów jest to, że niemal wszystkie programy na kanałach TVN Discovery Polska nadające z polską koncesją są oznaczone jako +12 w godzinach 6-20, zaś w godzinach 20-6 mogą być podniesione jeśli mogą zawierać brutalne treści. Tak jak wspominałem wcześniej oznaczenia wiekowe wyświetlane przez cały czas trwania to rozwiązanie ultraarchaiczne. Dlatego najwyższy czas zacząć lobbować na rzecz zmiany systemu oznaczeń wiekowych.
 6. KRRiT wobec żądań od widzów o zmianę systemu oznaczeń po prostu te prośby niestety ignoruje, zachowuje się arogancko i pogardliwie, jest bierna wobec zawyżaniu przez TVN do oznaczenia +12 przy animowanych filmach bądź programach z udziałem dzieci, co oznacza, że zezwala na stosowanie tzw. polityki "podwójnych standardów". MKiDN prawdopodobnie jest bierne wobec prośby o zmianę w systemie oznaczeń wiekowych. Co na to powiedzieliby RPD oraz RPO. Zatem obecny system oznaczeń wiekowych w TV powinien być już uznany za całkowicie archaiczny.
 7. Pepek94

  TVP 3

  Ma to związek z uwolnieniem pasma 700 MHz na rzecz 5G.
 8. Wczoraj nad ranem zmarła Mira Marecka, wieloletnia dziennikarka Polskiego Radia, współtwórczyni wielu rozgłośni radiowych m. in. Radia Rekord oraz Radia Planeta Kielce (obecnie Meloradio 103,9). https://echodnia.eu/swietokrzyskie/zmarla-mira-marecka-wieloletnia-dziennikarka-polskiego-radia-wspoltworczyni-radia-rekord/ar/c1-15001675
 9. Różni nadawcy, różni dystrybutorzy, różni dostawcy, różne oznaczenia wiekowe, równa się tzw. "podwójne standardy" panujące w KRRiT oraz w świetle prawa dotyczącego ochrony małoletnich.
 10. Program TV częściowo powrócił, wciąż brak omówień oraz hitów dnia.
 11. Jak się okazuje na stronie 300 są już przeprosiny. Możliwe, że zespół odpowiedzialny za program TV jest na kwarantannie.
 12. Wczoraj w wieku 98 lat zmarł Antoni Cholewa-Huczyński zwany "Dziarskim Dziadkiem", polski youtuber, powstaniec warszawski, kombatant wojenny, weterynarz. https://www.rdc.pl/informacje/nie-zyje-antoni-cholewa-huczynski-byl-znany-jako-dziarski-dziadek-posluchaj/
 13. Dzisiaj, w wieku 92 lat zmarł Jerry Stiller, amerykański komik i aktor znany z ról w serialach takich jak "Kroniki Seinfelda" czy "Diabli nadali", prywatnie ojciec Bena Stillera, również aktora.
 14. Pepek94

  Rocznice

  Dzisiaj 50-lecie świętują telewizyjne Dwójki z Czech (CT2) i Słowacji (Dvojka).
 15. Pepek94

  Rocznice

  Dzisiaj w Albanii 60. rocznica inauguracji telewizji.
×
×
 • Create New...