Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Interaktywna telewizja iTV zwiększyła zasięg o nowych abonentów telewizji kablowej Multimedia Polska.

 

Dzięki temu oferta stacji dostępna jest już dla mieszkańców Gdyni i 42 innych miast będących w zasięgu sieci kablowej tego operatora. Obecnie iTV dociera do ponad 3,5 milionów abonentów sieci kablowych (m.in. Aster, Toya, Vectra) oraz platform cyfrowych.

 

-Cieszymy się, że do grona naszych widzów dołączyli nowi abonenci Multimedia Polska. Dzięki temu mogą nas już oglądać mieszkańcy Gdyni, ale też Mrągowa, Chełma, Kętrzyna i Darłowa - mówi Aneta Mateusiak, prezes zarządu iTV.

 

Dzięki zastosowaniu rozwiązań komunikacyjnych wszystkie programy nadawane przez iTV mają charakter interaktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zarząd spółki Mutlimedia Polska poinformował między innymi o planach wprowadzenia cyfrowej telewizji kablowej. Firma przygotowuje się do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych.

 

Zarząd Spółki poinformował o planach rozpoczęcia sprzedaży cyfrowej telewizji kablowej. Usługa oparta będzie na standardzie DVB-C. Pakiet cyfrowy będzie dostępny początkowo w największych miastach. Według zapewnień zarządu usługa cyfrowa ma być od początku uzupełniona o wideo na żądanie, a także telewizję wysokiej rozdzielczości. Powiedziano nam także, że do oferowania usług interaktywnych (pogoda, portal informacyjny, itp.) wdrożona zostanie technologia MHP . Na polskim rynku w technologii tej dostępne są przede wszystkim aplikacje interaktywne ADB (np. Tele.Dom), producenta cyfrowych przystawek odbiorczych m.in. dla Telewizji Kablowej Poznań (marka Inea) oraz "N" satelitarnej platformy cyfrowej ITI. Wszystko wskazuje na to, że wybrane zostanie rozwiązanie zbliżone technicznie do tego, co oferuje N, czyli przystawka odbiorcza z twardym dyskiem i cyfrowymi wyjściami audio-wideo. Tempo uruchomienia usług HDTV zależy zdaniem zarządu Multimediów od liczby dostępnej na polskim rynku kanałów telewizyjnych z zawartością w wysokiej rozdzielczości. Na razie tylko TVN i Discovery nadawać będą w HD. Inni nadawcy, w tym TVP, dopiero przygotowują się do HDTV.

 

Multimedia szacują, że koszt przystosowania stacji czołowych do nadawania cyfrowego nie powinien przekroczyć 30 mln, większym wydatkiem dla spółki jest kupno przystawek odbiorczych- dekoderów (set-top-box). Inwestycja szacowana jest na 70-80 mln zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale licząc na ich pośpiech można liczyc że ES2 włonczą nam gdzieś pod koniec grudnia.Pamiętam ostatnio Ci majsterkowicze się bawili.

 

Było to 20 Października i u mnie w Malborku zamiast Polsatu Sport było 4fan.tv.Tak było z rana po 8:00 gdzieś z 20 minut ale obraz był snieżny.

 

Wcześniej bawili się i bawili.Najpierw włoczyli nam TV5Monde a potem TVN GRA i z tego ostatniego kanału jestem bardzo zadowolny ponieważ oglądam go 3-4h dzień w dzień, a najlepsze jest między 00:00-06:00.

 

Taka SerwsMania czyli:Chcesz poznać przyjaciół??Wyślij SMS pod numer xxxx i tak dalej i tak dalej

 

Kolejne perymetie z Multimedią.

 

Kiedy rano chce obejrzeć mecz w siatke Polska-Korea co się okazuje???Polsat Sport chyba się zaciął tzn.nie ruszył.Polsat Sport Extra, Polsat2,Polsat chodzą OK tylko ten PS mnie ściska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nienawidze tej kablowki.Maja plany na telewizje cyfrowa a w moim miasteczku nawet nie chca dodac MINIMINI niemowiac juz o HBO a internet czy telefon to juz wypas.Dzwoniac do nich nic niewiedza straszny [beep].Niech najpierw dadza ludzia cos do poogladania a pozniej niech robia cyfrowke.Moze ktos z was zna jakiegos meilado nich bo te na ktore pisze nie ma odzewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio w Kwidzynie zastąpili kanał National Geographic, kanałem Planete, a TV Reality, TVN Gra. Dla mnie to trochę dziwna polityka, bo przecież te 2 kanały miały dużą oglądalność. Ja 100 razy wole National od Planete, ale nie ukrywam, że oba kanały są bardzo interesujące. Nie mogli po prostu poszerzyć oferty o te 2 kanały? Albo chociaż mogli zastąpić inne kanały, a nie tak popularne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku w telewizji kablowej Multimedia o prawie 10 proc. drożeją dwa pakiety telewizyjne. Do oferty dołączone zostaną też dwa nowe programy - Comedy Central i ESPN Classic.

 

Jak informuje płocka "Gazeta Wyborcza", od stycznia w sieci Multimedia Polska wzrośnie cena dwóch największych pakietów - rodzinnego z ponad 30 kanałami (do 41,99 zł, wzrost o 4,5 zł) oraz komfort z ponad 60 kanałami (do 51,99 zł, wzrost o 5 zł). Bez zmian pozostanie najtańszy pakiet. To pierwsza podwyżka jedynej płockiej kablówki od półtora roku, zauważa dziennik.

 

Do oferty dołącza dwa nowe kanały telewizyjne - komediowy Comedy Central oraz sportowy ESPN Classic Sport, które emitują swój program w polskiej wersji językowej. Nowe kanały zastąpią dotychczasowe - Sat 1 oraz RTL.

zródło media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jest już jasne. Od stycznia będą nowe kanały, o których pisaliście wcześniej. http://www.multimedia.pl/cc48de1cf5aa740987efbbc24d1becd0/oid/82f7d982a0fc16c1c5f40a3cbbfac280

 

EDIT

Mam taki mały problem, otóż wszedłem na stronę multiemedii i za [beep]ę nie mogę znaleźć żadnego kontaku mailowego z nimi, znalazłem tylko kontakt mailowy z rzecznikiem prasowym, ale to mnie za bardzo nie interesuje. Po prostu chciałbym się popytać o oferte telewizyjną. Jeśli ktoś znalazł coś i może mi pomóc to będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ehhh, rzeczywiście. Wszedłem teraz na stronkę Multimedii i edytowali treść poprzedniego newsa. Będzie tylko Comedy Central i Deutsche Welle:/ A tak liczyłem na ESPN....Szczerze mówiąc to już trochę mnie ta oferta sportowa drażni. PS,PS Extra, Eurosport.. trochę mało. Warto by pomyśleć nad dodaniem Eurosportu 2. Ten ESPN też by trochę urozmaicił ramówkę. Jak ktoś wie, czemu nie będzie ESPN to niech napiszę, bo bardzo mnie to ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najgorsza firma z jaką miałem kontakt. Przez dwa lata korzystałem z dostępu radioweg do neta i ile nerwów przy tym zjadłem to tylko bozia wie :wink: (ciągłe rozłączanie i brak sygnału). Do tego mieli taki bałagan, że nagle ni stąd ni z owąd za internet o szybkości 128 zażyczyli sobie bagatela 86 zł mimo iż w umowie było co innego zapisane. Dlatego już od roku nie korzystam z ich usług i uważam za najgorsza firmę a nawet nie chce myśleć co by było gdybym korzystał za ich pośrednictwem z telewizji co mi oferowali przy rozwiązywaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba pierwsza taka opinia z jaką się spotkałem. Ja miałem neta u nich przez 2 lata i byłem bardzo zadowolony. Może przez te dwa lata to z 3 razy nie miał internetu przez maksymalnie 5 minut. Obsługa też zawsze miła. Tylko, że ja nie miałem radiowego neta, tylko zwykłego;) Z telewizji ogólnie jestem zadowolony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 stycznia 2007 roku kanał komediowy Comedy Central będzie dostępny dla abonentów sieci Multimedia Polska. Kanał zadebiutował w Polsce 19 października br. Jest to czwarty z kolei lokalny oddział stacji, która rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych w 1991 roku. Na rynkach europejskich (Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy) od lat obecna jest pod nazwą Paramount Comedy.

 

W Polsce kanał komediowy reprezentuje znaną wyłącznie w USA markę Comedy Central. Jest to jej absolutny debiut. Produkcją pierwszego na polskim rynku kanału komediowego jest MTV Networks International (MTV, VIVA, TMF, Nickelodeon, Flux, Game One i IFILM). Oferta programowa stacji to wielokrotnie nagradzane (Golden Globe Awards, Emmy Awards) sitcomy, seriale, programy satyryczne i filmy fabularne takie jak "Seks w wielkim mieście", "Diabli nadali" czy "Bill Cosby Show" oraz kilka, dotychczas w Polsce nieznanych, a cieszących się popularnością w Europie ("On, ona i dzieciaki", "Moja rodzinka" oraz kultowy program komediowy "Saturday Night Live").

 

Od 24 grudnia w ofercie stacji znajdzie się "South Park". Serial powstał w 1997 roku. Pojawiając się w amerykańskiej stacji Comedy Central z miejsca zdobył szerokie rzesze fanów, tym samym stając się flagową pozycją kanału. Obecnie stacja jest w trakcie tworzenia nowej ramówki. Od przyszłego roku w ofercie programowej stacji znajdą się również polskie programy.

 

Oferta poszerzy się także o nowe seriale, wśród nich światowy hit, serial "Scrubs", który od czasu swojego debiutu (2 października 2001 roku) wciąż utrzymuje się w czołówce topowych komedii. Comedy Central dostępny jest w telewizji nowej generacji N oraz w wybranych sieciach operatorów kablowych. Od 1 stycznia 2007 roku również w sieci Multimedia Polska.

 

żródło;medianews.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...