Jump to content

marciniozo

Users
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

1 Follower

About marciniozo

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  kujawsko-pomorskie

Recent Profile Visitors

574 profile views
 1. kondzik23, bardzo dobra oferta, tym bardziej, że bez wypowiedzenia.
 2. Składaj jak najszybciej wypowiedzenie ( tak jak było już to napisane, najlepiej telefonicznie) i negocjuj. Co możesz ugrać to zależy, to zawsze jest indywidualna rozmowa. Powinieneś spokojnie uzyskać lepszą cenę niż teraz za to co chcesz.
 3. leo-83, bez podpisu to raczej kiepski pomysł. Jeżeli dysponujesz drukarką ze skanerem, to lepiej wydrukować podpisać i zeskanować. Wtedy masz dokument z podpisem. Jednakże tak jak napisał kolega apezR, zadzwonić i złożyć wypowiedzenie telefonicznie będzie najprościej.
 4. No niestety tak nie jest z ofertą dla obecnych abonentów...Masz jeszcze parę dni, poczekaj na lepszą ofertę. W ostateczności sam zadzwoń.
 5. Droga ta oferta. Jak możesz to poczekaj jeszcze. Do kiedy masz aktualną umowę? Kiedy wysłałeś wypowiedzenie?
 6. Nie jest zła, nic lepiej się nie da? Szybszy Internet, pakiet HD?
 7. Z tymi usługami to widać problemy są także w innych lokalizacjach. W Inowrocławiu wczoraj cały dzień problemy z Internetem. Podczas rozmowy telefonicznej info, że wszystko jest OK, że to u abonenta coś nie działa. A to nie tak, dzwoniłem do kilku znajomych, którzy mieszkają w różnych częściach miasta i u nich to samo. Cały dzień problemy z Internetem. Wieczorem zaczęło działać normalnie. Ja rozumiem, że wszystko się może zdarzyć, że jest bardzo duże obciążenie sieci. Chodzi tylko o rzetelną informację.
 8. Tak u mnie też coś wczoraj nie działało za dobrze. przerwy w Internecie były.
 9. Czyli dalej można uzyskać dobrą ofertę, tak jak koledzy wyżej napisali.
 10. Znaczek HD był i już go nie ma..., ale i tak program cały czas był i jest nadawany w SD.
 11. Kolega wyżej napisał o ile pamiętam, że superbox, pakiet HD i net 120 Mbps - oferta za 50zł.
 12. To czy się przyjmuje pierwszą ofertę z DUK zależy właśnie od negocjacji. Bywa ròżnie z tym. Raczej nie ma reguły. Przy moich ostatnich negocjacjach (po złożeniu wypowiedzenia) zadzwonił konsultant z konkretną ofertą na ktòrą się zgodziłem. Była dobra to dlaczego nie... Życzę oczywiście Wszystkim uzyskania jak najlepszych ofert!
 13. Wypowiedzenie daje lepsze możliwości negocjacji...
×
×
 • Create New...