Jump to content

marciniozo

Users
 • Content Count

  515
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

1 Follower

About marciniozo

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  kujawsko-pomorskie

Recent Profile Visitors

702 profile views
 1. Z tym, że sytuacja na rynku się zmienia. Ludzie wykupują serwisy VOD, a wiadomości czytają/oglądają w internecie. Jak zacznie ubywać znacząco abonentów to może jednak sytuacja zmusi do działania... Teraz podstawa to internet. Wypiera rynek płyt, może zagrozić (zresztą, już tak się dzieje) tradycyjnej TV. Kolega wcześniej już o tym wspominał.
 2. No właśnie, jest coraz gorzej. UOKiK godzi się na przejmowanie firm i konkurencji brak. A to dla nas abonentów nieciekawie. U mnie też jest dostępna Multimedia (Vectra) i w/w Serv-net (Vectra). Ta druga firma obecnie beznadziejna... Innych brak. Anteny Sat nie ma gdzie zainstalować, zresztą to połowa sukcesu, bo trzeba mieć też dostęp do Internetu i koło się zamyka - jest Multimedia...
 3. A u mnie informacja, że ze względów technicznych harmonogram zmian uległ zmianie (miały być wprowadzone w dniach 9-10 września) co za tym idzie Państwa miejscowość nie miała wykonywanej zmiany w nadawanym sygnale. Na tą chwilę niestety nie jest nam znana data wykonania zmian lecz będą Państwo o tych zmianach informowani.
 4. A to nie ma przypadkiem różnicy pomiędzy zwiększeniem pakietu, a nową umową, bądź przedłużeniem? Ja nigdy nic nie zwiększałem, a nowa umowa - aneks zawsze od nowego miesiąca. @Paulus, u mnie na razie żadnych zmian. Eleven w HD.
 5. Możesz telefonicznie teraz, ale z zaznaczeniem, że składasz wypowiedzenie po zakończeniu okresu trwania aktualnej umowy. Żeby nie zakończyli jej teraz i nie naliczyli kary.
 6. Może to i dobrze, skoro i tak niedostępne. Będzie więcej wolnego miejsca.
 7. Zawsze ciut szybciej, ale szału nie ma. A na 300 Mbps nie da rady? No, chyba że wymienisz 120 na 150 w tej samej cenie.
 8. pat111, złóż wypowiedzenie i negocjuj. Za to co napisałeś to spokojnie w okolicy 100 zł. Jak wypowiedzenie będzie zarejestrowane w systemie sam możesz zadzwonić do DUK nr 244244333
 9. Spokojnie możesz działać. Oczywiście pamiętając, aby w wypowiedzeniu zaznaczyć, że składasz je na koniec czasu trwania obecnej umowy/okresu promocyjnego z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.
 10. thommy18, no to krótko mówiąc kicha. Ubinoob, no to chociaż jakiś plus skoro jest tak jak napisałeś z Internetem.
 11. Pukus jest aż tak źle...kurcze to porażka...
 12. Być może tak jest jak napisałeś - alfabetycznie. Tylko po co rozsyłano pisma z konkretnymi datami, u mnie miało być 8-9 września. Jednak nic się nie zmieniło. Coś tam się działo, były chwilowe zaniki programów, ale nic nowego nie ma. Numeracja kanałów bez zmian.
 13. U mnie też Eurosport już działa. Też przed zmianami, miały być...może to i dobrze, przynajmniej nie muszę układać swojej listy odnowa i mam jakość MM (kto by pomyślał wcześniej, że MM będzie wyznacznikiem jakości😋)
 14. Ja przed zmianami (choć miały być 8-10 września) i też Eurosport 1 brak. Widocznie jakaś awaria. Grzechu27 dobrze prawisz! Szkoda dobrych kanałów i to bez reklam.
×
×
 • Create New...