Jump to content

marciniozo

Users
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

1 Follower

About marciniozo

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  kujawsko-pomorskie

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. Raver, tak jak kolega wyżej ⬆️bardzo dobra oferta!
 2. Tak jak kolega wyżej napisał, możesz telefonicznie wypowiedzieć umowę. Możesz też wysłać pocztą list z wypowiedzeniem i tak załatwić temat. Potem czekasz na telefon.
 3. Czyli podsumowując, podstawa to wypowiedzenie!
 4. kont, ja za pakiet : MaxBox Pakiet HD HBO HD Max HBO GO Canal Plus Prestige HD Eleven Sports HD Cinemax HD Multiroom/ 2x Moduł CAM Internet 300Mb/s, płacę 100zł. Także składaj wypowiedzenie i negocjuj ofertę.
 5. kont, wypowiedzenie też pomoże uzyskać lepszą ofertę...zdecydowanie.
 6. U mnie OK, nie stwierdziłem ostatnio problemów. Aktualny pomiar na stronie MM to download 310 Mbps, upload 33 Mbps przy łączu 300 Mbps.
 7. ZerojedynkaX i jak kanały włączone?
 8. No to już śmiga! Fiu, fiu...A u mnie "marne" 300Mbps...😂
 9. Wierzyć, czy nie... różnie mówią konsultanci, zależy na którego się trafi. Co by nie napisać dobrą ofertę można uzyskać po wypowiedzeniu w okolicach 90-120zł. Porównując ceny z innymi operatorami (TV plus Internet) jest to bardzo dobra oferta cenowa. Dopytaj może czy jest opcaj szybszego Internetu, nawet jeżeli nie to i tak zaproponowany pakiet usług jest OK.
 10. Dobra oferta. Dopytaj czy może da radę maxbox, ale ta którą masz i tak jest OK.
 11. klient, no i git. Najważniejsze, że jesteś zadowolony.
 12. Nie do końca o to mi chodziło. Raczej o to, że dzisiaj TV to są kanały reklamowe przerywane filmami...po zakończeniu filmu znowu reklamy...Rozumiem, że z czegoś stacje muszą finansować kontent tak jak napisałeś. Jednak oglądanie filmu, gdzie co chwilę jest kilkunastominutowy blok reklam to masakra. Ja spokojnie mogę płacić więcej, tylko, że płacić za reklamy? Dlatego Multimedia ma tutaj przewagę - cenę! Także pod tym kątem nie ma co marudzić. Można mieć w tej kablówce i kanały premium i niezły internet za stosunkowo nieduże pieniądze. I oby tak pozostało. Jak tak dalej będzie to klasyczna telewizja będzie tracić widzów na rzecz serwisów VOD...itp. zresztą to już się pomału dzieje.
 13. Tak wszyscy chcą podwyżek...A może nadawcy dadzą mniej reklam a więcej konkretnych treści (wiem, wiem, se mogę pogadać..)...
 14. No tak, tylko w interesie firmy nie leży to aby ludziom ułatwiać wysyłanie rezygnacji w celu uzyskania lepszej oferty...Liczy się pieniądz, niech ludzie przedłużają umowę na nowych droższych warunkach i już. I bardzo wiele osób tak robi. Idzie do BOK, dzwoni na infolinię a tam info, że nie można, że się nie da itp. I biorą nową droższą umowę... Dlatego bardzo słuszne jest ostatnie zdanie, które napisałeś kolego rafmik - "Pamiętajmy też, że dzięki osobom płacącym "pełną cenę", po złożeniu wypowiedzenia mamy fajne oferty. Ktoś marżę musi zrobić."
 15. kilerów dwóch, dobrze prawisz. Takie czasy, że trzeba wypowiadać i negocjować. Oczywiście wiele osób o tym nie wie. A jak ktoś wie i nie chce, cóż...jego wola.
×
×
 • Create New...