Jump to content

Mr. Brooks

Users
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Mr. Brooks

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też się zastanawiam. Prędkość nie zachwyca a i modem kiepski, bo czasem mam z nim problemy. W dodatku nie dostałem żadnej informacji o podwyżce. Przeglądam wątek i widzę, że ktoś dostał 300mega za 25zl, byłoby to możliwe u mnie? Nawet 150 mega za taką cenę wydaje się OK.
 2. Mam umowę na internet w Vectrze od początku na czas nieokreślony 50 mega za 39,90zł. Od czerwca podwyżka o 5 zł i coś z tym trzeba zrobić. Orientuje się ktoś, jaką korzystną ofertę można dostać?
 3. Mam dostęp do Canal+ nieprzerwanie od 1995r. Pamiętam, że od pierwszego rachunku płaciło się 39zł miesięcznie za jeden kanał (więcej nie było, dopiero gdy wystartowała Cyfra+ w 1998r. powstały Canal+ Niebieski i Żółty. Kluczyk był jak karta dekodująca w dzisiejszych dekoderach. Dla mnie, w połowie lat 90-tych i trochę później był kanałem pełną gębą premium. Jako pierwszy w Polsce transmitował rozgrywki Premiership, ligę polską, poszczególne mecze polskich drużyn w europejskich pucharach, walki bokserskie Gołoty, Tysona, Lewisa, Holyfielda czy Michalczewskiego, żużel, Formuła 1 czy magazyn Sport+ z ligami zagranicznymi i oczywiście niezłe filmy w miarę szybko po premierze kinowej. Na początku Canal+ nie miał konkurencji i zmienił rynek telewizyjny w Polsce jak nikt. Co do jeszcze konkurencji był FilmNet, który miał bogatą ofertę filmowo/sportową (liga niemiecka, hiszpańska czy włoska). Niestety kanał był bardzo mało dostępny. Nadawał w oryginale po angielsku, ale był dostępny feed z polską ścieżką dźwiękową. Projekt FilmNetu obejmował wiele innych państw w europie. Ostatecznie został wykupiony przez Canał+ ma początku 1997r. wraz z prawami, które posiadała ta stacja.
 4. Ja również poprosiłem o wyłączenie, chociaż konsultant namawiał bym tego nie robił, ale nie zaproponował oferty za 7,95. Zrobię sobie w takim razie sam takową ofertę
 5. I chyba tak zrobię, bo była niby konsultacja z przełożonym i nic nie dała. Oferta tylko za 11.90.
 6. Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium+. Dzwoniłem na infolinię i twierdzą, że już nie ma tej oferty za taką cenę.
 7. Potwierdzam to co napisał @roberttosat . Nie dało się korzystać z Pace PVR na cameleonach, bo strasznie cieło obraz przy jednoczesnym nagrywaniu i oglądaniu. Czasami się cieło nawet gdy się nic nie nagrywało. Pół roku temu wymieniłem camleleona na caymana i od tego czasu ani razu nie wystąpił takowy problem.
 8. Dołączam się do pytania. Ktoś kto ma multiroom i 2x Pace za 0zł, wymienił na dekoder 4K i zostało wszystko za 0zł?
 9. I tutaj jest problem, bo LM gra a jak włączę PSP to pewnie oferty będą kosmiczne, bo za listopad rachunek 130zl a za wrzesień zapłaciłem 99,99 za Superpremium+, multiroom, 2xPace PVR. Pytanie czy gdy złożę wypowiedzenie umowy i wyłączę opcje dodatkowe z końcem listopada to w grudniu dadzą dekoder 4K za 0zł?
 10. Panowie oferują: Superpremium+ 4K za 109,99zł Canal+ 4K - w cenie HBO GO - w cenie Eleven Sports - w cenie Mistrzowska Piłka - w cenie Filmbox - w cenie Kolekcja FOX - w cenie Kolekcja Nat Geo Play - w cenie Multiroom - 0 zł Pace PVR (do multiroomu) - 0zł Wymiana głównego Pace PVR (w obecnej umowie za 0zł) proponują wymianę na dekoder 4K za opłatą miesięczną za 10zł Umowa na 24 miesiące. Razem wychodzi 119,99zł, brać? Dodam, że umowa do końca grudnia i nie składałem wypowiedzenia.
×
×
 • Create New...