Jump to content

Mr. Brooks

Users
 • Content Count

  314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Mr. Brooks

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam to co napisał @roberttosat . Nie dało się korzystać z Pace PVR na cameleonach, bo strasznie cieło obraz przy jednoczesnym nagrywaniu i oglądaniu. Czasami się cieło nawet gdy się nic nie nagrywało. Pół roku temu wymieniłem camleleona na caymana i od tego czasu ani razu nie wystąpił takowy problem.
 2. Dołączam się do pytania. Ktoś kto ma multiroom i 2x Pace za 0zł, wymienił na dekoder 4K i zostało wszystko za 0zł?
 3. I tutaj jest problem, bo LM gra a jak włączę PSP to pewnie oferty będą kosmiczne, bo za listopad rachunek 130zl a za wrzesień zapłaciłem 99,99 za Superpremium+, multiroom, 2xPace PVR. Pytanie czy gdy złożę wypowiedzenie umowy i wyłączę opcje dodatkowe z końcem listopada to w grudniu dadzą dekoder 4K za 0zł?
 4. Panowie oferują: Superpremium+ 4K za 109,99zł Canal+ 4K - w cenie HBO GO - w cenie Eleven Sports - w cenie Mistrzowska Piłka - w cenie Filmbox - w cenie Kolekcja FOX - w cenie Kolekcja Nat Geo Play - w cenie Multiroom - 0 zł Pace PVR (do multiroomu) - 0zł Wymiana głównego Pace PVR (w obecnej umowie za 0zł) proponują wymianę na dekoder 4K za opłatą miesięczną za 10zł Umowa na 24 miesiące. Razem wychodzi 119,99zł, brać? Dodam, że umowa do końca grudnia i nie składałem wypowiedzenia.
 5. Też racja. Aczkolwiek pakiet premium nie był mi potrzebny. Jestem zadowolony z tego co mi zaoferowali.
 6. Po negocjacjach dostałem propozycję Rodzinny HD za 5zł i Evobox PVR 5zł. Komuś udało się wynegocjować Evoboxa bez czynszu?
 7. Dziękuję Panowie za odpowiedź. Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Jeśli przedłużę umowę na pakiet Rodzinny HD, to czy mogę dokupić w trakcie trwania umowy pakiet Sport HD poprzez ICOK? Czy taka możliwość istnieje tylko podczas przedłużenia umowy razem z pakietem Rodzinnym HD?
 8. Jeszcze mam pytanie czy w pakiecie Rodzinnym HD są dostępne kanały Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD?
 9. Kończy mi się umowa. Wypowiedzenie złożone. Obecnie posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go + najem Evobox za 64,99zł Da się zejść z cena na 25zł za to samo? Ewentualnie bez Cinemax czy pakietu Film HD? Jeśli nie, będę chciał tylko pakiet Rodzinny HD z Evoboxem za 10zł, dostanę?
 10. Rozumiem, że Rodzinny HD 5zl i najem za Evoboxa również 5zł?
 11. Zadzwoniłem na infolinie NC+ do działu technicznego i poprosiłem o poprawne parowanie karty z dekoderem.
 12. Dlatego, że klasyczny problem opisywany w tym wątku. Pace tnie przy nagrywaniu i oglądaniu jednoczesnym. Dodam, że nasz problem rozwiązany. Złe parowanie karty z dekoderem.
 13. Ojciec wymienił kartę Cameleon na Caymana bez problemu, ale komunikat w Pace PVR, że ,,karta nie sparowana z dekoderem''. Zostały odświeżone uprawnienia i dalej to samo. Czyżby w punkcie nc+ nie sparowali dekodera z karta w systemie? Dodam, ze karta została wymieniona tylko do Pace do Multiroomu. Główny dekoder pozostał z Cameleonem.
 14. Mam pytanie, czy którykolwiek z dekoderów do Multiroomu, po podłączeniu dysku ma możliwość jeden kanał oglądać a drugi nagrywać?
 15. Panowie proszę o pomoc. Umowę mam do końca lipca. Aktualnie posiadam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + ON THE GO + najem Evobox PVR = 64,99. Interesuje mnie wyłącznie pakiet Rodzinny HD w cenie 5zł. Jest możliwe takie zejście abonamentu?
×
×
 • Create New...