Jump to content

Mr. Brooks

Users
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Mr. Brooks

 1. Też racja. Aczkolwiek pakiet premium nie był mi potrzebny. Jestem zadowolony z tego co mi zaoferowali.
 2. Po negocjacjach dostałem propozycję Rodzinny HD za 5zł i Evobox PVR 5zł. Komuś udało się wynegocjować Evoboxa bez czynszu?
 3. Dziękuję Panowie za odpowiedź. Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Jeśli przedłużę umowę na pakiet Rodzinny HD, to czy mogę dokupić w trakcie trwania umowy pakiet Sport HD poprzez ICOK? Czy taka możliwość istnieje tylko podczas przedłużenia umowy razem z pakietem Rodzinnym HD?
 4. Jeszcze mam pytanie czy w pakiecie Rodzinnym HD są dostępne kanały Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD?
 5. Kończy mi się umowa. Wypowiedzenie złożone. Obecnie posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go + najem Evobox za 64,99zł Da się zejść z cena na 25zł za to samo? Ewentualnie bez Cinemax czy pakietu Film HD? Jeśli nie, będę chciał tylko pakiet Rodzinny HD z Evoboxem za 10zł, dostanę?
 6. Rozumiem, że Rodzinny HD 5zl i najem za Evoboxa również 5zł?
 7. Zadzwoniłem na infolinie NC+ do działu technicznego i poprosiłem o poprawne parowanie karty z dekoderem.
 8. Dlatego, że klasyczny problem opisywany w tym wątku. Pace tnie przy nagrywaniu i oglądaniu jednoczesnym. Dodam, że nasz problem rozwiązany. Złe parowanie karty z dekoderem.
 9. Ojciec wymienił kartę Cameleon na Caymana bez problemu, ale komunikat w Pace PVR, że ,,karta nie sparowana z dekoderem''. Zostały odświeżone uprawnienia i dalej to samo. Czyżby w punkcie nc+ nie sparowali dekodera z karta w systemie? Dodam, ze karta została wymieniona tylko do Pace do Multiroomu. Główny dekoder pozostał z Cameleonem.
 10. Mam pytanie, czy którykolwiek z dekoderów do Multiroomu, po podłączeniu dysku ma możliwość jeden kanał oglądać a drugi nagrywać?
 11. Panowie proszę o pomoc. Umowę mam do końca lipca. Aktualnie posiadam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + ON THE GO + najem Evobox PVR = 64,99. Interesuje mnie wyłącznie pakiet Rodzinny HD w cenie 5zł. Jest możliwe takie zejście abonamentu?
 12. Mam karteczkę załączoną do konwertera z częstotliwościami i opisem, że konwerter jest ustawiony ,,POLSAT Dymanic Mode dCSS LNB - user bands/25 is optional'' Częstotliwości, które podałeś zgadzają się z tymi co mam na kartce.
 13. W ustawieniach Evoboxa mam wybrane w ustawieniach Evobox2. Konwerter ten https://hollex.pl/konwerter-unicable-ii-inverto-32-tunery-5278-evobox-p-969.html Czyli w Evoboxie zostawiam w ustawieniach evobox2 a w 4K ręcznie przypisuję pierwsze 1-8 częstotliwości i wszystko będzie działać? A może lepiej do 4K przypisać częstotliwości 5-12? Rozumiem, ze Evobox korzysta z częstotliwości 13-20 jeśli mam w ustawieniach evobox2?
 14. Tylko, że konwerter był od razu zaprogramowany przez sprzedawcę pod Evoboxa i niby wolne są tylko cztery pierwsze częstotliwości? Drugie pytanie czy jeśli będę miał wolne tylko cztery wolne częstotliwości to muszę podłączyć dwa kabelki pod dekoder 4K czy wystarczy jeden, jak w Evoboxie?
×
×
 • Create New...