Jump to content

Maximus2

Users
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About Maximus2

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Maximus2

  Kanały Eleven Sports

  Świetna wiadomość, nie ma chyba lepszego miejsca dla F1 w Polsce niż w Eleven
 2. Maximus2

  Big Brother (TVN 7)

  Dzisiaj były nominację w domu jutro dopiero będzie z tego odcinek w tv
 3. Maximus2

  Big Brother (TVN 7)

  Jakoś dla mnie strasznie cicho niektóre rozmowy uczestników były. A może po prostu jestem już głuchy...
 4. Maximus2

  Kanały Eleven Sports

  Czy Eleven posiada prawa do finału Pucharu Króla?
 5. Maximus2

  Comedy Central

  Dlaczego CC nie pokazuje już takich seriali jak np. Jak Poznałem Wasza Matkę?
 6. Polsaty Sport osłabiły się głównie na rzecz TVP SPORT. Przeciętny kibic, czy jak go tam zwał, niedzielny kibic ma całkiem niezła ofertę sportu w dvb-t. Mecze reprezentacji w piłkę nożną, koszykówkę, piłkę ręczna, hokeja i za chwilę siatkówkę. Do tego lekkoatletyka i skoki.Polsaty wg. mnie mają z roku na rok ciut słabszą ofertę.
 7. Maximus2

  Kanały Polsat Sport Premium

  Liga Mistrzów 2019. Abonenci nc+ już nie mogą oglądać meczów bez dodatkowych opłat https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/806079/liga-mistrzow-2019-abonenci-nc-juz-nie-moga-ogladac-meczow-bez-dodatkowych-oplat
 8. Maximus2

  Kanały Polsat Sport Premium

  Przedmeczowego studia nie da się oglądać. Niestety Polsat nie wyciągnął wniosków z pierwszej rundy i nadal powiela błędy .
 9. Maximus2

  Przetarg na transmisje Ekstraklasy

  Już tak kolorowo to nie wygląda jak wcześniej, jak mieli niby pokazywać hit kolejki. https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/oficjalnie-lotto-ekstraklasa-w-tvp-i-nc-najwyzszy-kontrakt-w-historii/yt48h35
 10. http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24266742,ekstraklasa-w-tvp-i-nc-prawa-telewizyjne-sprzedane.html#s=BoxOpCzol6 Pierwsza ligę ma Polsat Sport. Czy w tym przetargu była też pierwsza liga zawarta?
 11. Maximus2

  Kanały Eleven Sports

  W tamtym sezonie lig włoska miała średnią widownię najmniejszą z trzech lig (włoska, hiszpańska, niemiecka)
 12. Maximus2

  Kanały Eleven Sports

  Canal+, mimo wielu zawirowań na rynku praw, posiada obecnie bardzo bogatą ofertę piłkarską. Eleven miało bardzo mocne wejście na nasz rynek, ale z miesiąca na miesiąc wg. mnie wygląda to gorzej. Oddali (pół LaLigi i Bundesligi), bądź potracili (min. liga francuska, belgijska) sporo praw piłkarskich. Może Ćwiąkała więcej wie lub przeczuwa, jak skończy się ten projekt pod nazwą Eleven?
 13. Maximus2

  Polsat

  Formuła 1 znów może trafić do Polsatu? Właściciel praw do F1 może zablokować transakcję Robert Kubica wraca do Formuły 1, a prawa do pokazywania wyścigów ma kodowana stacja Eleven Sports. Według naszych nieoficjalnych informacji F1 mógłby jednak przejąć Polsat, który jest większościowym właścicielem stacji. http://www.sport.pl/F1/7,96296,24253114,formula-1-znow-moze-trafic-do-polsatu-wlasciciel-praw-do-f1.html#s=BoxOpImg3
 14. Maximus2

  Kanały Eleven Sports

  To chyba logiczne, że już w ogóle nic dla Eleven nie skomentuje, jeżeli od jutra oficjalnie zawita do nc+.
 15. Maximus2

  Kanały Eleven Sports

  Z roku na rok co razsłabiej wygląda Eleven. Ćwiąkała był dla mnie kopalnią wiedzy podczas meczu ligi hiszpańskiej. Meczu mojej Barcelony i w ten weekend nie uświadczę na Eleven. Niech jeszcze udzielą sublicencji jakiemuś otwartemu kanałowi na F1 i mogę spokojnie rezygnować z tych kanałów.
×