Jump to content

marrak

Users
 • Content Count

  1723
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Świetna

About marrak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na plus chyba można zaliczyć dodanie do ekipy Domagały. Wg. mnie jego komentarz bije na głowę wszystkich dotychczasowych ze starej C+. Jednak ogólnie Canal+ od dłuższego czasu zalicza zjazd w dół, brak aspiracji do bycia tv premium jak to było kilka lat temu.
 2. marrak

  Eurowizja

  Tak z ciekawości, bo nie interesuję się tą metodą wyboru od początku, skoro finał jest 23 lutego to zwycięzca ma mniej niż 3 miesiące na stworzenie utworu z którym będzie występował na eurowizji w maju (a może nawet mniej bo pewnie jest jakiś deadline do którego trzeba zgłosić utwór). Ktoś wcześniej się już porywał na takie szaleństwo?
 3. Ja bym się w ogóle nie zdziwił jak będzie odwołanie i skończy się na zakazie transferów na 2/3 lata. Jak wywalą ManC to zaraz się okaże że będą musieli kilka kolejnych klubów tak samo potraktować (właściwie to czemu pierwsze nie jest PSG?). A wtedy UEFA może się przejechać i zamiast LM będzie Superliga bez fair play.
 4. marrak

  TVP Sport

  Tak na szybko chyba się nie pomyliłem tak to wygląda jeśli chodzi o ilość transmisji w tvp między 1-27 kolejką: śląsk 4 wisła k 6 lech 9 wisła p 2 piast 2 jagielonia 3 lechia 8 legia 10 rakow 1 łks 1 pogoń 1 gornik 3 cracovia 3 korona 1 lubin 0 arka 0 Wyjątkowo lubią Lechię a Arkę przeciwnie - ciekawe dlaczego?
 5. marrak

  TVP Sport

  @kunkore no pewnie że wiem, przecież gdyby nie mieli ograniczonego to w kółko by pokazywali tylko 2 kluby
 6. marrak

  TVP Sport

  Nie oszukujmy się, jakość nie ma nic do rzeczy, też oglądałem na youtube i jakość była lepsza niż nie jedna transmisja tvp np niższych lig w tvp3. Sport w tvp kupuje się teraz wg preferencji prezesa i dyrektora i (nikogo nie obrażając) "niedzielnych kibiców", a że hokejem się nie interesują to nie mieli ochoty za to nic płacić. Ekstraklasy też nie było by nigdy gdyby nie występujące tam ulubione drużyny, wystarczy spojrzeć na ilość meczów poszczególnych drużyn.
 7. Wątpię, czy większość posiadających oferty pre paid podzieli Twoje zdanie. Czy którąś z tych ofert można opłacać np. raz na 3 miesiące? Bez zawierania umowy i opłat co miesiąc? Mógłbym wymienić tu jeszcze kilkanaście powodów, dla których pasuje mi prepaid, a nie TV przez internet.
 8. marrak

  Abonament RTV

  Prywatne radia nie mają tylu prezesów, dyrektorów, etc., zarabiających setki tysięcy złotych i dostających milionowe odprawy, więc nie muszą mieć takich przychodów.
 9. marrak

  Wszystko o TVP

  Odlicz dzieci i niepłacących podatków to zobaczysz ile tak naprawdę to kosztuje podatnika.
 10. marrak

  TVP Sport

  @ezequiel93 tu raczej nie chodzi o obrażanie Zmarzlika, ja do niego nic nie mam. Sądzę że Kowalczyk też nie. Chodzi właśnie o sam wybór. Nie wiem, nie śledzę tego kto głosuje etc. nie oglądam tych gal etc. Jednak poza Lewandowskim na szybko widzę kilku sportowców którzy powinni być wyżej, patrz skoki narciarskie gdzie są milionowe oglądalności i też mamy mistrza świata :P Coś chyba nie halo z wynikami wg mnie.
 11. marrak

  TVP Sport

  No i bardzo dobrze że są ludzie w Polsce którzy nie boją się prawdy mówić głośno. Jak w 38 mln kraju, gdzie wszyscy są kibicami piłki a żużel to margines i w Polsce i na świecie najlepszym sportowcem może zostać żużlowiec?
 12. Czy tylko u mnie przestał działać widok kompaktowy w nieprzeczytanej zawartości?
 13. Myślę że 8 kanałów to min żeby dobrze wszystko pokazać. Musieli by otworzyć 6 kanałów serwisowych, wątpię w to. Pewnie skończy się tak jak ostatnio na 3 dodatkowych kanałach.
 14. Eurosport nigdy nie pokazuje kwalifikacji jeśli są w ten sam dzień co konkurs. Wątpię żeby to się zmieniło bo mają inne zimowe dyscypliny które są w tym czasie zaplanowane.
 15. U mnie w Domowym HD+ działa więc pewnie w Start+ też
×
×
 • Create New...