Jump to content

marrak

Users
 • Content Count

  1809
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Świetna

About marrak

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rusz głową a nie powtarzaj teorie od czapy. Gdyby wprowadzono stan wyjątkowy to wybory odbyły by się po 90 dniach od jego zakończenia a nie jesienią. No chyba że uważasz że latem epidemii nie było i można było stan wyjątkowy odwołać
 2. Wprowadzają żeby prawnie opisać to się dzieje - masz ograniczoną wolność przez różne nakazy. U nas tak jak i np. w Rosji czy innych państwach wschodnich większość ludzi jest przyzwyczajona do ograniczania wolności na co dzień a wprowadzenie stanu wyjątkowego kojarzy się z czołgami na ulicy. W praktyce to nic nie zmieni tak jak nic nie zmieniło np. zamknięcie granic - COVID nie zna granic i nie zna stanu wyjątkowego.
 3. A co ten stan wyjątkowy zmieni? Realnie mamy go od marca i jakoś się jeszcze COVID go nie przestraszył
 4. marrak

  TVP Sport

  Tak, w meczu z Finlandią tak było więc się przełączyłem na TVP1 i dziś od razu zrezygnowałem z TVP Sport.
 5. Powinieneś dostać przy aktywacji np. w sms. Zadzwoń: 22 430 77 77, konsultant Ci powie albo wyśle nr konta do wpłat jeśli go nie masz.
 6. Czy ktoś zna odpowiedź na pytanie czy obowiązkowe maseczki od soboty dotyczą wszystkich czy tylko tych którzy wykazują objawy albo mają podejrzenia objawów jak to było przedstawiane jeszcze przed objęciem strefą żółtą całego kraju a po wprowadzeniu zmian dla strefy żółtej (bodajże 2 dni temu)?
 7. A dlaczego maseczki nie zostały wprowadzone jako prawo? Tylko ze strachu przed wyborcami prawicy.
 8. Jak to nie wpadł? Wpisz sobie ozonowanie koronawirus to zobaczysz jaki to biznes od marca Tylko trzeba mieć na to kasę bo za darmo Ci tego nie robią.
 9. Dokładnie. Niektóre media wmówiły milionom Polaków że model szwedzki to "róbta co chceta" a to nie jest prawda. A co gorsze teraz zaczynamy ten model nieświadomie wprowadzać w życie. To się bardziej skończy efektem jak w USA a nie jak w Szwecji.
 10. Bo to był beznadziejny pomysł, nie można zrobić osobnego szpitala dla każdej choroby. Chorzy na COVID mają zazwyczaj inne choroby i co, będą leczyć pacjenta na COVID a na inne choroby nie?
 11. Jeszcze w lesie niech przewrócą maseczki. I mandaty po 1000zł Raz ludzie dali się nabrać, drugi raz nawet na wsi nie uwierzą, że drzewa mogą zakażać.
 12. Taa, chyba za 80 zł za miesiąc Równie dobrze można zapytać, dlaczego nie zrobią pakietu Ekstraklasa w abonamencie - bo im się nie kalkuluje. Wolą naciągać ludzi na pakiety od 100 zł/m-c w górę.
 13. Ciekawe, wczoraj gdzieś czytałem, że w Poznaniu jest zajęte 303 z 325 miejsc. Ale pewnie to działa na tej zasadzie, że jak kończą się łóżka to dokładają kolejny oddział i ilość miejsc się zwiększa.
 14. Tak, to wiem, że tylko w abo. Pytałem o to już nie raz konsulatantów, dlatego teraz jestem zdziwiony, że można dołożyć tylko C+ 3 i C+ 4. No więc tak dzwoniłem przed chwilą i ogólnie z grubsza jest tak jak pisałeś @Darek z Ozimka. Oczywiście najpierw próbują wcisnąć przejście na abo z pakietem C+ za 79.99. A jeśli nie to mogą dołączyć C+S3 i C+S4 i tak kosztuje to 60 zł + ja mam pakiet Domowy HD+ gdzie są 2xEurosport więc najpierw trzeba by z migrować kartę do wg mnie gorszej oferty Start+. No i niestety za każdym razem gdy się chce włączyć/wyłączyć te 2 dodatkowe kanały to trzeba
×
×
 • Create New...