Jump to content

marrak

Users
 • Content Count

  1701
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

About marrak

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. marrak

  TVP Sport

  W TVP nie ma dziś transmisji siatkówki?
 2. marrak

  TVP Sport

  A w 3. kolejce Bvb nie gra we wtorek? W tej przecież grali w środę. Może to chodzi o 4, już rewanżową?
 3. Ale sitko dzisiaj na Tottenhamie chociaż jeszcze do 45 minuty byli lepszym zespołem i zmarnowali kilka setek. Jak tak dalej pójdzie to kilku faworytów LM pożegnamy po fazie grupowej, Real uratowany przez sędziów z Brugge, ale 1 pkt po 2 meczach to kompromitacja.
 4. Ja bym najpierw myślał o tym żeby ta stacja była dostępna we wszystkich platformach od najtańszego pakietu, FTA na 13E raczej nie realne.
 5. Obawiam się że ci którzy mają tylko TVP Info nie wiedzą że Polsat News jest dostępny fta bo tam o tym nie poinformują.
 6. Sygnał kradną z polskiego Canal+ ... i opóźnienie 5 min
 7. To jakieś święto chyba będzie trzeba ustanowić Sprawdziłem moje karty i z 12 w systemie jest 5, może jeszcze wprowadzą resztę.
 8. Oba mają podobną strategię - co lepsze transmisje sportowe są kodowane (no może poza 1 meczem ligi angielskiej na tydzień w TRT Spor, ale to też może się zmienić) M4 pokazuje więcej sportu dotyczącego Węgier, a TRT Turcji. Tak naprawdę to odpowiedź na Twoje pytanie zależy od tego jaki sport Cię interesuje.
 9. Ja robiłem przelew w niedzielę (oczywiście wyszedł w poniedziałek) na kartę nie aktywną od 2017 r. i już dziś ok 11 uprawnienia spadły bez żadnych sms, aktywacji itp.
 10. marrak

  TVP Sport

  A dlaczego zamiast turnieju WTA z Nowego Jorku i meczu z udziałem Polki są jakieś powtórki retro?
 11. W DailyMotion bezpłatnie nie było chętnych poza Polakiami z innym ip a tu myślą że ktoś im za to zapłaci €7 miesięcznie Dobry polski żart.
 12. LM jeszcze na dobre się nie zaczęła, mistrza Polski już dawno nie ma a wczoraj Marciniak po raz kolejny się skompromitował dając Club Brugge karnego z kapelusza po akcji ze spalonego i mając VAR który to wszystko jeszcze przyklepał.
 13. Mało prawdopodobne jest wyłączenie Conaxa, jako że nadal można podpisywać umowy w tym systemie na 24m. Raczej załączą parowanie na wszystkich kanałach i dlatego Smart HD+ może przestać istnieć.
 14. Dziś Ekstraklasa w pigułce. Dwa hity na 0:0.
 15. Zgadza się tylko wyłączenie regularnych kanałów, reszta to wróżenie z fusów, na tą chwilę satelita nadal jest wykorzystywany do przekazów.
×
×
 • Create New...