Skocz do zawartości

marrak

Użytkownicy
 • Zawartość

  1619
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Dobra

O marrak

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. marrak

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Nawet gdy te kluby były blisko strefy spadkowej to i tak były top wyborem C+. Fakt teraz nie będzie już wyłączności Eurosportu więc może to się zmieni, ale wątpię bo za dużo można stracić na małej oglądalności w piątek/poniedziałek.
 2. marrak

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Od razu możesz zmniejszyć tą liczbę do 13 - Legia i Lech nigdy nie grały w poniedziałek ani piątek 18 i nigdy nie będą
 3. marrak

  Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)

  Rzadko oglądam PL ale dziś z braku interesujących meczów w innych ligach włączyłem na Sky Sports i od razu widzę że tu ciągle po staremu bramki z kilku metrowych spalonych uznają. Po co dalej oglądać jak po 20 min sędziowie już ustawili wynik?
 4. marrak

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  Obawiam się że nikt taki się nie pojawi, oby nie doszło do tego że forum przestanie istnieć bez @Mr. Orbita, a strona przestanie istnieć wraz z nieopłaceniem najbliższej f-ry za hosting i domenę
 5. marrak

  Ulubiony główny program informacyjny

  Ja codziennie oglądam tylko "NBC Nightly News". Szkoda czasu na polskie serwisy, bo i tak nic ciekawego nie prezentują.
 6. marrak

  Eurosport 1 i Eurosport 2

  Brak transmisji skoków w nocy to dla mnie porażka Eurosportu. Tenis można w nocy pokazywać, a skoków nie?
 7. marrak

  Serie A

  Na razie to jest wielki kit, może po przerwie coś się ruszy
 8. marrak

  Wiadomości

  Cywilizowane telewizje mają swoich korespondentów na stałe na jakiś region/kraj i nie muszą ich specjalnie wysyłać. Chyba że dzieje się coś tak ważnego i cały program będzie z tamtąd realizowany.
 9. marrak

  Humor – satelitarny i nie tylko

  Dlaczego niektórzy powinni mieć w TV tylko opcję włącz/wyłącz: https://www.rp.pl/Opinie/301209942-Cztery-godziny.html Ciekawe, co napisze, jak znajdzie menu "Ustawienia zaawansowane"?
 10. Ja osobiście nie mam takich śmieci , ale czytałem na innym forum, że jakiś dodatek do pogody nie działa od kilku dni. Pewnie problem ze źródłem danych. Może przez shutdown w USA, bo część modeli jest okrojonych przez zmniejszenie ilości pracujących.
 11. Byś się zdziwił, ile takich osób korzysta z tej oferty.
 12. marrak

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Jeśli konsultant Ci coś obiecał to dla Ciebie to jest święte, to jest ich problem jeśli się pomylił a nie Twój. Podstawową kwestią jest czy masz nagranie rozmowy (dowód) gdzie konsultant potwierdza że klient będzie mógł przez cały okres umowy korzystać z oferty na swoim sprzęcie. Jeśli tak to to jeszcze Ty w sądzie dostałbyś odszkodowanie od operatora Zatem na pewno informując ich o tym, będą skłonni do ugody. A jak nie to wysyłasz im wypowiedzenie umowy z informacją że złamali warunki (możesz jeszcze żądać rekompensaty za rozwiązanie z ich winy) i to niech oni oddają sprawę do sądu. Jeśli nie masz nagrania to oni są na wygranej pozycji bo obowiązuje regulamin który dostałeś a tam o własnym sprzęcie zapewne nic nie ma.
 13. marrak

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wracając do Wisły, to oglądałem właśnie Stan Futbolu i wcześniej nie zwróciłem uwagi na to że oni mówią o zł a nie o €. A przecież długu licencyjny jeszcze w grudniu miał być 12 mln zł to skąd wezmą resztę? Na co im spłaceni piłkarze jak nie dostaną licencji. No i ciekawe czy ta pożyczka dojdzie w tym tygodniu czy też zaginie po drodze, albo ktoś zachoruje
 14. marrak

  TVP Sport

  Cały plan na mecz im się rozsypał, najpierw brak Beresia w składzie, potem szybka kontuzja Karola i słaby występ Kownasia i jeszcze rozczarowanie że to nie 'polski' klub dla którego kupili te mecze awansuje dalej.
 15. marrak

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Jak Nieciecza rozrośnie się do 10k to gwarantuję Ci że i tam chuligani się znajdą. Jak to mówią w grupie siła, nie ma grupy nie ma siły
×