Jump to content

ezequiel93

Users
 • Content Count

  6665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282 Rewelacyjna

About ezequiel93

 • Rank
  Ekspert

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po ponad roku nadawania kanałów PSP subiektywnie muszę ocenić je pozytywnie. Po przetargu jako abonent NC+ byłem przygotowany na utratę dostępu do LM, a tymczasem rozgrywki zagościły u konkurencji. Cena - jest drogo, ale nie brakuje sposobów, żeby przyoszczędzić, Na dodatek otwarte okna., aplikacje. Co do samych kanałów, to Super HD jakość obrazu - dużo lepsza od mydła jakie się zrobiło na satelicie z C+ Sport, po kombinacjach z 4K. Komentarz - cenię bardzo Borka, Iwanowa. Odkryciem Polsatu okazał się Wichniarek. Irytuje mnie komentarz Kowalskiego, Feddka, Kołtonia... - ale to już co człowiek, to opinia. Studia w Polsacie? Początkowo śmieszyła mnie ta cała kuchnia, sztuczna Paulina Chylewska, ale po zmianie godzin meczów, to studio mogliby nawet całkiem zlikwidować. Chyba tylko bezrobotni, emeryci i inne osoby przywiązane do fotela to oglądają, mając mecze o 18:55 i 21:00. Dodatkowo bardzo przejrzysta jest strona polsatsport.pl, gdzie można obejrzeć skróty, komentarze z piłkarzami. Kanały Polsat Sport Premium pokazały, że nie tylko krótkie imprezy - jak EURO, czy siatkarski mundial, można odsprzedać konkurencji. I tak powinno być, a nie przymus wiązania się długimi umowami z konkretnym operatorem, żeby mieć dostęp do danego kontentu. Ciekawe czy te kanały na siebie zarobią, podobnie jak C+ Sport 3 i 4, ale tak powinna wyglądać współpraca między platformami.
 2. W Tottenhamie coś już się wypaliło, ale mimo wszystko z drugiego miejsca powinni wyjść. Mam nadzieję, że Real odpadnie już w fazie grupowej, teraz czekają ich dwa mecze z niewygodnym Galatasaray.
 3. Czachowski mocno mnie dzisiaj irytuje. Styl komentarza typowo Elevenowy, ekscytuje się każdym zagranie. Trochę śmiesznie to wypada przy wyważonym Iwanowie.
 4. Chyba czas zakupić dostęp do PSP, zapłacę 30zł za jeden miesiąc i będę miał dostęp do kolejek 2-5. Chociaż z tego co widzę, to w NC+ GO do tej pory nie wyłączyli mi dostępu.
 5. Ponadto TVN24 jest dla wielu starszych ludzi dobrym wabikiem, aby wziąć chociaż najniższy pakiet w kablówce/platformie sat.
 6. Jeden dobry mecz się trafił i widzę spore poruszenie. Ja się kompletnie wynudziłem w piątek przy meczu Lech-Jaga. Ta liga jest beznadziejna, więcej niż jednego meczu w kolejce oglądać nie zamierzam. Poczekam sobie do walki o medale w Pucharze Maja. 😀
 7. Nie, jakby to wprowadził Canal+, to też bym się nie zachwycał. A TVP? To w ogóle byłoby marnotrawienie pieniędzy podaników. Samo studio Polsatu oczywiście wygląda świetnie z tymi ekranami, ale ja nie potrzebuję aż takich zabiegów jak teleportacja...
 8. Nikomu niepotrzebne gadżety... No chyba, że sami kiedyś będziemy mogli sobie wejść na Allianz Arena przez ekran swojego domowego telewizora.
 9. Więc jeszcze 3 Euro jakiś Jean Cloude ma dopłacać, żeby mieć Netflixa na dekoderze, a nie tylko na Smart TV?
 10. Ile kosztuje we Francji ten pakiet Standard na miesiąc bez związku z C+?
 11. No nie wiem czy nie wykreują... Jakoś kiedyś program wygrał strażnik miejski. A jedną z kultowych postaci BB jest Manuela, która na modelkę nie wyglądała, ale miała charyzmę i była charakterystyczna.
 12. Już myślałem, że wreszcie jakiś przeciętny zjadacz chleba, dopóki nie podał swojego imienia. Po obejrzeniu wczorajszego wejścia uczestników zrezygnuję z oglądania. Niestety znowu postawili na modeli, blogerki i podrzędnych aktorów, którzy czekają na swoje pięć minut w telewizji.
×
×
 • Create New...