Jump to content

ezequiel93

Users
 • Content Count

  6717
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

302 Rewelacyjna

About ezequiel93

 • Rank
  Ekspert

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za kilka miesięcy powinniśmy mieć przetarg na kolejne sezony Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Ciekawe jak finansowo Polsat wyszedł na zakupie praw i czy jest zadowolony z wyników Polsat Sport Premium. Dopiero po tym przetargu zobaczymy jaki będzie dalszy kierunek pakietu PSP. Zapomniałem dodać, że jeszcze trzecie rozgrywki ruszą, a to o tyle atrakcyjne, że jakiś polski zespół pewnie jesienią w europejskich pucharach się pojawi, przy dobrych wiatrach.
 2. Majdan strasznie przynudza - nie idzie go słuchać. Już dużo lepszym ekspertem jest Wichniarek na Polsacie... Fajną nowością L+Extra jest pokazywanie sędziego na podsłuchu... I kolejnym plusem jest rzeczywiście skrócenie programu.
 3. Michał Probierz nawrzucał dzisiaj Marciniakowi na antenie, że pokazują kiksy naszych ligowych piłkarzy... Tak z ciekawości, to dlaczego dzisiaj nie ma Twarowskiego w L+Extra?
 4. ezequiel93

  Eurowizja

  W finale eurowizyjnej Szansy na Sukces wystąpią: Kasia Dereń Alicja Szemplińska Albert Cerny Finał 23 lutego. Ten odcinek Szansy na Sukces ma się odbyć na żywo i z udziałem orkiestry.
 5. Przecież to palec miłości, bez nerwów.
 6. To jest skutek tego co obecnie się dzieje w mediach. Najwyraźniej Ci cali "mejweni" mają więcej kasy od sponsorów na swoich kanałach internetowych niż zarabiają w telewizji - innego powodu nie widzę...
 7. Przecież łamanie przepisów finansowego fair play, to normalka dla takich klubów jak City, czy PSG, a jakoś nigdy tych wielkich nie wykluczyli z pucharów. Pomijając Milan, który sam siebie wykluczył z Europa League. Bardzo mnie zaskoczyła ta informacja, i na początku potraktowałem ją jako fake news.
 8. I windykacja na dwa tysiące za kawałek złomu. 😂
 9. Tylko dlaczego każdy, kto akurat odwiedza Cię w domu musi wiedzieć ile płacisz za telewizję?
 10. ezequiel93

  Skoki narciarskie

  Chyba prędzej, czy później, TVP rozpocznie pokazywać zawody kobiet w skokach.
 11. Święcicki przy Lidze Mistrzów, to byłoby coś.... Tylko bez tego heheszka Kapicy.
 12. Sytuację w Polsacie Sport opisuje dzisiaj jeden z portali: http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25650135,smokowski-odchodzi-borek-na-dlugim-urlopie-kolton-bedzie-rozmawial.html#s=SMT_Img_1
 13. Co ciekawe z konta Mateusza Borka na Twitterze znikło profilowe na tle loga Polsat Sport - to nic oficjalnego, ale krążą pogłoski, że też pożegna się ze stacją. Na razie Borek jest na wakacjach i sytuacji nie skomentował. Dziwna sytuacja z tym Smokowskim. Ogłosili, że otwierają Kanał Sportowy w grudniu, i co nie pytali szefa Polsatu o zdanie? A może Marianowi Kmicie dopiero teraz zaczęło to przeszkadzać?
 14. Będzie w lutym jakiś plus miesiąca? Są przecieki?
×
×
 • Create New...