Jump to content

turek

Users
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About turek

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  śląsk

Equipment

 • Receiver
  4k Ultrabox
 • Pay TV Operator
  Nc+

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. @Paweł 68 dzięki zrobiłem tak jak radziłeś i kanał się pojawił 😊 szkoda tylko, że po tym zabiegu trzeba na nowo swoją listę ulubionych ustawiać 😟
 2. Powie mi ktoś na jakim kanale jest Playboy TV, bo podobno na 209 a u mnie nie ma w liście w ogóle tego nr. kanału, mimo że zamówiłem. Na liście kanałów mam nr. 208 a potem zaraz 210 a nr. 209 nie mam, mimo aktualizacji deka.
 3. W klasyfikacji europejskich pucharów jesteśmy na 27m. za takimi potęgami jak Białoruś, Azerbejdżan, Kazachstan, a po tym sezonie może być jeszcze gorzej. Oto cała polska liga.
 4. Już widzę jak ludki włączają meczyk z powtórki!!! może myślą że włączymy i będziemy jarać i podniecać się tym ich 4k. Totalna głupia ich polityka, tak jakby filmu nie szło puścić po meczu. 😆
 5. Może doszli do wniosku, że nie ma co zabrudzać anteny tak słabym meczem 😆
 6. Ty to jesteś tyran jak zakazujesz oglądania tego programu 😵 a swoją drogą jak nie oglądasz czegoś to po co co 2-gi komentarz się wypowiadasz na temat czegoś co nie oglądasz.
 7. Wychodzi na to że w 4k najlepiej jest pokazywana liga polska i niemiecka, bo na angielskiej i hiszpańskiej to albo głos albo obraz skopany.
 8. U mnie na meczu Real-Celta 4k głos ze stadionu za głośny i nie wyraźny, a na zwykłym canal+sport normalny wszystko wyraźnie słychać za to obraz słabszy.
 9. Tu nie chodzi akurat o ten kanał, ale gorzej jak zniknie taki co oglądamy a wtedy lista ulubionych aut 😕
 10. A da się zapisać gdzieś nie wiem na pendraiva listę ulubionych? wgrać program a potem listę?
 11. No właśnie, jak ktoś zrobi to niech da znać czy kasuje się lista ulubionych, bo inaczej odpuszczę sobie ten program 😐
 12. Dzięki @zuzik1111 właśnie skorzystałem ☺️
 13. U mnie to samo na tym meczu, głos raz ciszej a za chwilę głośno 😏
×
×
 • Create New...