Jump to content

bartek67

Users
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About bartek67

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawdopodobnie tak. Zmiany w MUX'ach wymagałyby korekty w przyznanych koncesjach. Nie wiadomo do końca co z MUX 8. Być może kanały te przejdą do MUX 5 lub 6. Pytanie raczej do Polsatu. Fakt, że w tej formie ta oferta nie ma sensu. Ale kto wie może Polsat nas zaskoczy. DVB-T2 to ok.40Mbps. To oznacza, że TVP może spokojnie zmieścić 8 kanałów FHD i 1 SD (Regionalny). MUX 5 i 6 staruje od stycznia 2022 roku. Tak więc można spodziewać się nowych kanałów w NTC. Pytanie ilu będzie chętnych.
 2. Raczej jesteś w błędzie. Do 3 czerwca tego roku nastąpi zmiana kanałów MUX 3 i MUX 4 .Przykładowo w Chwaszczynie MUX 3 przechodzi z kanału 48 na 22, obecnie tam nadaje Polsat swoje testy. MUX 4 przechodzi z 52 na nowy 25 kanał. Po tych zmianach MUX testowy Polsatu znika na dobre. Co prawda mogą starać się czasowo o kanały 39 (MUX 6)i 44(docelowo MUX 2) i tam testować dalej, tylko nikt nic o tym nie pisze. Może w ramach MUX'u 4 dadzą kanały FTA w h265.
 3. Nie warto kupować. Na 99,0% rezygnują z Conax'a.
 4. Czy jest szansa, aby ten dekoder odbierał nową TV naziemną w H.265?
 5. Od wczoraj jestem klientem CP. Rejestracja konta przebiegła pomyślnie, ale po wpisaniu adresu email i hasła wyświetla się komunikat: "niepoprawny login lub hasło" lub ten adres jest już używany. Wcześniej miałem CP na tym koncie email, ale umowa zakończyła się w lipcu (umowa była na moją mamę). Ten adres mam w nowej umowie. Jak zalogować się do ICOK?
 6. Dzień dobry Mam problem z ustawieniem Astry 19,2. Dekoder pokazuje sygnał z Astry 0/0 Ustawienia to (na sat1 i sat2): DISEQC właczony Port A HB Port B Astra 19,2 Konwerter to typowy monoblok z czterema wyjściami. Sygnał z HB jest na poziomie: Sat 1 - 90/83 Sat 2 - 82/83 Jak uruchomić Astre? Pozdrawiam EDIT: Myślę, że problem dotyczy dekodera Evobox PVR a nie instalacji antenowej. Wczoraj na tej samej instalacji obierałem sygnał z HB i Astry ( jeden kabel podłączony do TV a drugi do dekodera Amico8260+ i wszystko działało). A teraz na Evoboxie PVR brak sygnału z Astry.
 7. 1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP INFO (za propagandę w stylu PRL)3 - Najgorszy kanał filmowy - TVN Fabuła4 - Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Canal+ Dokument (rozczarowanie roku)6 - Najgorszy kanał dziecięcy - ------------7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Canal+ (gdzie te czasy jak dawali 365 premier w roku )9 - Najgorszy serwis VOD - --------------10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WP11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - StudioMed TV12 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja13 - Najgorsze radio polskie w internecie - Radio Maryja14 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Maryja
 8. WP, Metro, Zoom są dostępne w Nowym Start+, a Ty najwidoczniej masz kartę na stary Start+.
 9. Nadpłatę zawsze mogą zwrócić lub zachęcić do przejścia na abonament. Oni sami jeszcze nie wiedzą w którym kierunku chcą iść. Na dzień dzisjeszy jest jeden wielki bałagan.
 10. Od wczoraj na stronie https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte nie można zamówić oferty, pojawia się komunikat "STRONY, KTÓREJ SZUKASZ JUŻ NIE MA". Biorąc pod uwagę, że "Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.10.2020 r." można spodziewać się najgorszego, włącznie z "u[beep]ieniem" wszystkich ofert bez umowy. Może przyszły rok to definitywny koniec CONAX`a w PC+.
 11. Kupujesz pakiet start+. Po aktywacji logujesz się do Strefy Canal+ i tam będą dostępne opcje: 10x Canal+ za 30 zł m-c, HBO 20 zł m-c itd..
 12. Nie. Według tego co piszecie miała najpierw być aktywacja później aktualizacja. Poza tym modem blokował sygnał TV. Próbowałem ponownie wyszukać kanały (przy włożonym module) i nic, zero kanałów, dopiero wyjęcie modułu pomogło i można było wyszukać kanały na satelicie. Rozmowa jest już lekko jałowo, moduł wrócił do PC+.
 13. I co z tego. Rano usługa "teoretycznie " była aktywna. Dwukrotnie dzwoniłem na infolinię i za każdym razem kazano mi zostawić TV na kanale TVP1 HD i ograniczano się do puszczenia uprawnień. Aktywacja nie przechodziła przez moduł/TV. Ani razu konsultant nie zasugerował aby robić najpierw aktualizację.
 14. Nic nie pobierał. Przy zmianie kanału z TVP1 HD na inny wyświetlał komunikat " błąd serwisu". Sharp LC-55UI8762ES
×
×
 • Create New...