Jump to content

bartek67

Users
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About bartek67

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To dopiero początek testów. Możliwe, że chcą mieć miejsce na TVP 4K/UHD . Przed nami igrzyska zimowe i lenie (Tokio). Teraz w naziemnej TVP ma 9 kanałów + TVP Seriale, TVP Dokument , TVP Kobieta daje nam 12 kanałów które spokojnie zmieszczą się w DVB T2 i to w jakości HD.
 2. Nadajnik Gdańsk Chwaszyno polaryzacja pionowa i na dodatek trudny teren. Sygnał od 0 do 30 %, testowane na kilku antenach.
 3. bartek67

  Dekoder

  Na 100% kablem HDMI tego nie podłączysz. I nie ważne w jakiej konfiguracji - dekoder+nagrywarka+TV czy też nagrywarka+ dekoder+TV. Z tych urządzeń tylko TV ma wejście HDMI reszta ma wyjście. Starsze dekodery miały wyjście EURO, ale to sygnał w jakości SD.
 4. To, że masz tuner nie oznacza od razu możliwości odbioru sygnału 4K. Wiele tunerów DVB-T2 to Full HD, a nie 4K. Warunek pierwszy to tuner 4K. Warunek drugi: sygnał w jakości 4K, a z tym jeszcze cienko.
 5. Z tych dwóch to zdecydowanie Cyfra+. Owszem było drogo ale liczba premier była zdecydowanie większa niż dziś, no i poziom filmów był lepszy. Dodatkowo Cyfra+ miała własne tematyczne programy radiowe. To były dobre czasy i komu to przeszkadzało
 6. Nie nie stoi na przeszkodzie aby uruchomić testowo w całym kraju MUX 5 i 6 (w DVB-T2) . Jeden może być w całości dla TVP, gdzie spokojnie da radę upchać wszystkie ich kanały z NTC. Takie MUX'y mogły by funkcjonować do końca 2011 roku.
 7. Prawdopodobnie tak. Zmiany w MUX'ach wymagałyby korekty w przyznanych koncesjach. Nie wiadomo do końca co z MUX 8. Być może kanały te przejdą do MUX 5 lub 6. Pytanie raczej do Polsatu. Fakt, że w tej formie ta oferta nie ma sensu. Ale kto wie może Polsat nas zaskoczy. DVB-T2 to ok.40Mbps. To oznacza, że TVP może spokojnie zmieścić 8 kanałów FHD i 1 SD (Regionalny). MUX 5 i 6 staruje od stycznia 2022 roku. Tak więc można spodziewać się nowych kanałów w NTC. Pytanie ilu będzie chętnych.
 8. Raczej jesteś w błędzie. Do 3 czerwca tego roku nastąpi zmiana kanałów MUX 3 i MUX 4 .Przykładowo w Chwaszczynie MUX 3 przechodzi z kanału 48 na 22, obecnie tam nadaje Polsat swoje testy. MUX 4 przechodzi z 52 na nowy 25 kanał. Po tych zmianach MUX testowy Polsatu znika na dobre. Co prawda mogą starać się czasowo o kanały 39 (MUX 6)i 44(docelowo MUX 2) i tam testować dalej, tylko nikt nic o tym nie pisze. Może w ramach MUX'u 4 dadzą kanały FTA w h265.
 9. Nie warto kupować. Na 99,0% rezygnują z Conax'a.
 10. Czy jest szansa, aby ten dekoder odbierał nową TV naziemną w H.265?
 11. Od wczoraj jestem klientem CP. Rejestracja konta przebiegła pomyślnie, ale po wpisaniu adresu email i hasła wyświetla się komunikat: "niepoprawny login lub hasło" lub ten adres jest już używany. Wcześniej miałem CP na tym koncie email, ale umowa zakończyła się w lipcu (umowa była na moją mamę). Ten adres mam w nowej umowie. Jak zalogować się do ICOK?
 12. Dzień dobry Mam problem z ustawieniem Astry 19,2. Dekoder pokazuje sygnał z Astry 0/0 Ustawienia to (na sat1 i sat2): DISEQC właczony Port A HB Port B Astra 19,2 Konwerter to typowy monoblok z czterema wyjściami. Sygnał z HB jest na poziomie: Sat 1 - 90/83 Sat 2 - 82/83 Jak uruchomić Astre? Pozdrawiam EDIT: Myślę, że problem dotyczy dekodera Evobox PVR a nie instalacji antenowej. Wczoraj na tej samej instalacji obierałem sygnał z HB i Astry ( jeden kabel podłączony do TV a drugi do dekodera Amico8260+ i wszystko d
 13. 1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP INFO (za propagandę w stylu PRL)3 - Najgorszy kanał filmowy - TVN Fabuła4 - Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Canal+ Dokument (rozczarowanie roku)6 - Najgorszy kanał dziecięcy - ------------7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Canal+ (gdzie te czasy jak dawali 365 premier w roku )9 - Najgorszy serwis VOD - --------------10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WP11 - Kanał, który powi
×
×
 • Create New...