Jump to content

bartek67

Users
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bartek67

 1. Z tych dwóch to zdecydowanie Cyfra+. Owszem było drogo ale liczba premier była zdecydowanie większa niż dziś, no i poziom filmów był lepszy. Dodatkowo Cyfra+ miała własne tematyczne programy radiowe. To były dobre czasy i komu to przeszkadzało
 2. Nie nie stoi na przeszkodzie aby uruchomić testowo w całym kraju MUX 5 i 6 (w DVB-T2) . Jeden może być w całości dla TVP, gdzie spokojnie da radę upchać wszystkie ich kanały z NTC. Takie MUX'y mogły by funkcjonować do końca 2011 roku.
 3. Prawdopodobnie tak. Zmiany w MUX'ach wymagałyby korekty w przyznanych koncesjach. Nie wiadomo do końca co z MUX 8. Być może kanały te przejdą do MUX 5 lub 6. Pytanie raczej do Polsatu. Fakt, że w tej formie ta oferta nie ma sensu. Ale kto wie może Polsat nas zaskoczy. DVB-T2 to ok.40Mbps. To oznacza, że TVP może spokojnie zmieścić 8 kanałów FHD i 1 SD (Regionalny). MUX 5 i 6 staruje od stycznia 2022 roku. Tak więc można spodziewać się nowych kanałów w NTC. Pytanie ilu będzie chętnych.
 4. Raczej jesteś w błędzie. Do 3 czerwca tego roku nastąpi zmiana kanałów MUX 3 i MUX 4 .Przykładowo w Chwaszczynie MUX 3 przechodzi z kanału 48 na 22, obecnie tam nadaje Polsat swoje testy. MUX 4 przechodzi z 52 na nowy 25 kanał. Po tych zmianach MUX testowy Polsatu znika na dobre. Co prawda mogą starać się czasowo o kanały 39 (MUX 6)i 44(docelowo MUX 2) i tam testować dalej, tylko nikt nic o tym nie pisze. Może w ramach MUX'u 4 dadzą kanały FTA w h265.
 5. Nie warto kupować. Na 99,0% rezygnują z Conax'a.
 6. Czy jest szansa, aby ten dekoder odbierał nową TV naziemną w H.265?
 7. Od wczoraj jestem klientem CP. Rejestracja konta przebiegła pomyślnie, ale po wpisaniu adresu email i hasła wyświetla się komunikat: "niepoprawny login lub hasło" lub ten adres jest już używany. Wcześniej miałem CP na tym koncie email, ale umowa zakończyła się w lipcu (umowa była na moją mamę). Ten adres mam w nowej umowie. Jak zalogować się do ICOK?
 8. Dzień dobry Mam problem z ustawieniem Astry 19,2. Dekoder pokazuje sygnał z Astry 0/0 Ustawienia to (na sat1 i sat2): DISEQC właczony Port A HB Port B Astra 19,2 Konwerter to typowy monoblok z czterema wyjściami. Sygnał z HB jest na poziomie: Sat 1 - 90/83 Sat 2 - 82/83 Jak uruchomić Astre? Pozdrawiam EDIT: Myślę, że problem dotyczy dekodera Evobox PVR a nie instalacji antenowej. Wczoraj na tej samej instalacji obierałem sygnał z HB i Astry ( jeden kabel podłączony do TV a drugi do dekodera Amico8260+ i wszystko działało). A teraz na Evoboxie PVR brak sygnału z Astry.
 9. 1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP INFO (za propagandę w stylu PRL)3 - Najgorszy kanał filmowy - TVN Fabuła4 - Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Canal+ Dokument (rozczarowanie roku)6 - Najgorszy kanał dziecięcy - ------------7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Canal+ (gdzie te czasy jak dawali 365 premier w roku )9 - Najgorszy serwis VOD - --------------10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WP11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - StudioMed TV12 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja13 - Najgorsze radio polskie w internecie - Radio Maryja14 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Maryja
 10. WP, Metro, Zoom są dostępne w Nowym Start+, a Ty najwidoczniej masz kartę na stary Start+.
 11. Nadpłatę zawsze mogą zwrócić lub zachęcić do przejścia na abonament. Oni sami jeszcze nie wiedzą w którym kierunku chcą iść. Na dzień dzisjeszy jest jeden wielki bałagan.
 12. Od wczoraj na stronie https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte nie można zamówić oferty, pojawia się komunikat "STRONY, KTÓREJ SZUKASZ JUŻ NIE MA". Biorąc pod uwagę, że "Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.10.2020 r." można spodziewać się najgorszego, włącznie z "u[beep]ieniem" wszystkich ofert bez umowy. Może przyszły rok to definitywny koniec CONAX`a w PC+.
 13. Kupujesz pakiet start+. Po aktywacji logujesz się do Strefy Canal+ i tam będą dostępne opcje: 10x Canal+ za 30 zł m-c, HBO 20 zł m-c itd..
 14. Nie. Według tego co piszecie miała najpierw być aktywacja później aktualizacja. Poza tym modem blokował sygnał TV. Próbowałem ponownie wyszukać kanały (przy włożonym module) i nic, zero kanałów, dopiero wyjęcie modułu pomogło i można było wyszukać kanały na satelicie. Rozmowa jest już lekko jałowo, moduł wrócił do PC+.
 15. I co z tego. Rano usługa "teoretycznie " była aktywna. Dwukrotnie dzwoniłem na infolinię i za każdym razem kazano mi zostawić TV na kanale TVP1 HD i ograniczano się do puszczenia uprawnień. Aktywacja nie przechodziła przez moduł/TV. Ani razu konsultant nie zasugerował aby robić najpierw aktualizację.
 16. Nic nie pobierał. Przy zmianie kanału z TVP1 HD na inny wyświetlał komunikat " błąd serwisu". Sharp LC-55UI8762ES
 17. To był abonament z pakietem Start+. Był ale już nie jest.Oddałem Moduł, gryzł się z moim TV. Ciągle czarny ekran, blokował nawet kanały FTA ( na kanałach FTA wyświetlał komunikat "błąd serwisu"). Trzeba będzie się zastanowić nad dekoderem.
 18. Ok, po 16 godzinach uruchomili usługę, w CP trwa to max godzinę. W zakładce "Moja obecna oferta" jest na samym dole kanał Nowa Tonacja. Co to za kanał i z jakie tp nadaje?
 19. Właśnie dotarł do mnie moduł CAM. Próbuje aktywować kartę i odbijam się od ściany. Zgodnie z instrukcja dzwonie na 22 310 47 47 wpisuję pesel i komunikat o złym peselu, numer 801 044 944 milczy. Jak aktywować usługę? Dodam, iź w ICA też nie mogę założyć konta , wyskakuje błąd rejestracji konta.
 20. Właśnie zamówiłem Start+ z modułem i do tego chcę później dobrać HBO. Mam pytanie: Czy karta jest automatycznie aktywowana, czy też trzeba dzwonić na infolinię? Na jakim kanale zostawić włączony TV? (TVP1 czy TVN?) Pozdrawiam
 21. Obecnie mam Smart HD+. Od listopada lub grudnia chcę przejść na abonament. Interesuje mnie moduł, start+ i HBO jako opcja ew. C+. Czy warto czekać na świąteczne promocje, jak tak to w jakim okresie się one pojawiają?
 22. Dzięki za pomoc. Dziś rano Planete+ znowu świeci, bez żadnych kombinacji z mojej strony. Nie wiem co mogło być przyczyną kilkugodzinnego braku uprawnień do tego jednego kanału.
 23. U mnie nadal zakodowane, inne kanały z tego tp działają bez problemów.
×
×
 • Create New...