Skocz do zawartości

Dekoder 4K Multi


mrozio11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Anita Kaźmierska
Ten post został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja została wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

mrozio11 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny'

Orange od dzisiaj wprowadza nowy dekoder do oferty. 3 GB RAM, czterordzeniowy SoC z obsługą kodeka AV1, jednak Android w wersji 12. Być może doczeka się w przyszłości aktualizacji. 
Tutaj więcej danych: https://www.orange.pl/omnibook/dekoder-4k-multi?&_ga=2.114936391.116735435.1700671232-2003119348.1700671232#dla-klienta%23brak%23dekoder-4k-multi-pytania-i-odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nie ma możliwości podłączenia dysku do nagrywania. Dla mnie jest od razu skreślony. Chyba że zrobią w chmurze nagrywanie wszystkich kanałów dostępnych w pakiecie. Plusem jest możliwość instalacji wielu aplikacji. No i nie przepadam za dekoderami bez wyświetlacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś był ciekaw.
Dzisiaj zamówiłem wymianę Dekodera 4K (IWU200), na Dekoder 4K Multi. Opłaty za wymianę nie ma, opłata abonamentowa wynosi 4,99 zł/mc (tyle co mam za IWU200). Przesyłka 19,99 zł + 6 zł za pobranie. Ponarzekałem trochę na czacie na IWU200, nie wiem, czy to miało jakiś wpływ na darmową wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chce wymienić tylko z 4k Stream na 4K Multi. Na infolini powiedzieli mi że w salonie mogę tylko wymienić. 

Pytanie mam czy pozostałe warunki umowy pozostaja bez zmian bo mam fajne zniżkiwynegocjowane i czy się dostaję jakiś aneks do umowy czy tylko samo potwierdzenie wymiany dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kilka miesięcy minęło od premiery tego dekodera. 

Jak ogólnie sprawuje się ten sprzęt?

Można bez problemu instalować apki z Google TV?

Działa w technologii multicast?

 

Mam na razie IWU 200 i nie narzekam, sprawuje się dobrze, ale kto wie może w dłuższej perspektywie czasu warto mieć alternatywę do wyboru na bazie Android TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...