Jump to content

Jerzykowski

Users
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jerzykowski

 1. Numeru seryjnego zasilacza nie będą sprawdzać.
 2. A dlaczego jest wyłączana?
 3. Znajomy chce zawrzeć nową umowę wraz z jednym dekoderem multiroom. Dekoder główny będzie prawdopodobnie Evobox HD, a do multiroom chyba Evobox Lite. Jako, że to starszy człowiek, więc odpada latanie z kartami. Obydwa dekodery mają Wi-Fi, więc jak to wygląda? Dekodery będą się komunikować poprzez swoje Wi-Fi, czy trzeba jeszcze jakiś dodatkowy router?
 4. Ten Catchup to może i dobre rozwiązanie. Ale powinna być również opcja archiwizowania wybranych nagrań na czas, dopóki ich użytkownik nie skasuje. Ja byłbym skłonny za taką dodatkową przestrzeń dyskową zapłacić nawet dodatkowy niewielki abonament.
 5. Nie wiem jak tu dodać zdjęcie.
 6. Ja zakupiłem od nich pierwszy dekoder w roku 1999, nie jestem pewny ale zapłaciłem wtedy jak na zarobki w tamtych czasach dosyć dużą sume bo chyba 600 zł. Ale nie jestem pewny że to było 600 zł. Był to dekoder Sagem, nie wiem jaki model. Mam jeszcze tekturowe pudełko od niego. Ogłaszali się wtedy jako telewizja bez abonamentu. Niestety po roku czy dwóch przysłali list w którym napisali że na życzenie abonentów wprowadzają płatny abonament. Ogólnie ten list można było tak zrozumieć, że skoro w Wizji czy Cyfrze trzeba płacić abonament to my abonenci polsatu nie chcemy być gorsi i też chcemy płac
 7. No mam jeszcze 5 zł czynszu za Exobox PVR.
 8. Ja mam pakiety Familijny Max HD,Sport HD, Cinemax, Film i płace za wszystko 75 zł a za multiroom płace 10 zł.
 9. Ciesz się że w ogóle jest możliwość zmiany kolejności.
 10. Ja u mnie nie widzę różnicy pomiędzy na żywo a nagranym. Nic się nie przycina.
 11. Karta musi być. Widocznie zapomnieli dać karte.
 12. O ile wiem to SAGEMCOM DSIW74 nie obsługuje unicable. Więc pozostaje wymienić konwerter na Twin i pociągnąć od konwertera osobne przewody.
 13. Lub jeżeli obydwa dekodery obsługują Unicable założyć konwerter Unicable. A pani na infolinii polsatu mówiła bzdury.
 14. To ja nie wiem, dlaczego ale u mnie, jak odłączę internet od dekodera to i tak pojawiają się kafelki, ale puste. Reset wtyczkowy też nic nie daje. Ale druga sprawą to jest, że mi te kafelki nie przeszkadzają.
 15. Ale kafelki i tak się pojawią, tylko że puste.
 16. Funkcja "zdalne nagrywanie" nie działa, bo nie jest aktywna.
 17. Zapewne różnice są. Ale są to różnice których w żaden sposób nie odczujesz. Ten droższy jest tylko może bardziej zachwalany żeby go sprzedać.
 18. Można również jednocześnie nagrywać trzy programy a czwarty oglądać. No ale jak ci wystarcza obecna sytuacja to kup ten tańszy.
 19. Z konwerterem unicable jest w evoboxie szybsze przełączanie kanałów.
 20. Może nie wyłączyli tylko mieli jakąś awarie?
 21. Nie załamuj się . Życie jest piękne
 22. Tak czytam i czytam i tak sobie myślę jak wy sobie radzicie w życiu skoro nie możecie przeboleć że pojawia się jakieś okienko startowe w dekoderze 😌
 23. Może ktoś powie jak zmienić kolejność kanałów na liście ulubionych? Chciałem wyszukać tu na wyszukiwarce ale ta wyszukiwarka się do niczego nie nadaje.
 24. Czy dekoder działa i reaguje na przyciski na na dekoderze?
 25. Ja nie mam na myśli podwyżek tylko to że przy braku sygnału technik wyśle sygnał do dekodera żeby sie ponownie uruchomił.
×
×
 • Create New...