Jump to content

Jerzykowski

Users
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Jerzykowski

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 04/08/1975

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kamienna Góra

Recent Profile Visitors

186 profile views
 1. Tak. Ale czy Evobox Pvr i Evobox Lite będą się komunikowały poprzez sieć wifi tak żeby nie było konieczności przekładania kart?
 2. Witam. Obecnie mam multiroom. Dekoder główny to Evobox PVR a do multiroom HD 5500s. Jednak denerwuje mnie przekładanie kart. Czy jest możliwość odddania HD5500s i wzięcia innego tak żeby multiroom działał bez przekładania kart i bez konieczności łączenia ich przewodem. W domu mam internet i sieć wifi.
 3. Czyli jednak lepszy dekoder z twardym dyskiem.
 4. I podejrzewam że w chmurze nie będzie można przewinąć reklam w nagranym programie.
 5. Tak piszesz jakby dekodery miały co chwile aktualizacje i trzeba je jak najszybciej zaktualizować. Po prostu operator puścił aktualizację z prędkością z jaką uważał za słuszną i tyle.
 6. Czyli jak dekoder działa to lepiej żeby nie robili żadnych aktualizacji. Jedno naprawią a kilka innych rzeczy zepsują
 7. U mnie już po aktualizacji. Jest wersja 3.1.1 Obyło się bez przywracania do ustawień fabrycznych.
 8. Czy powrót do ustawień fabrycznych kasuje listę ułożonych kolejności kanałów? Bo jak kasuje to ja dziękuje za taką aktualizacje.
 9. A co wy widzicie spektakularnego w tym przewijaniu 8x ? Mi jakoś tego nie brakuje.
 10. Ja tak myślę że do tego dekodera nie będzie już żadnych aktualizacji.
 11. Napisałem wypowiedzenie poprzez ICOK i o dziwo po dwóch godzinach odpisali że wypowiedzenie zostało skutecznie złożone.
 12. Witam. Trochę zbyt dużo czytania. Czy jeżeli napiszę wypowiedzenie wydrukuje je i podpiszę po czym zeskanuje i wyślę na e-maila to zostanie to uznane jako odpowiednio dostarczone?
 13. Eee, przy użyciu multiswitcha nie da się zapewnić czterech niezależnych sygnałów.
 14. W połowie marca zostanie mi 6 miesięcy do końca umowy. Mam Pakiet Familijny Max HD ,Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD. Dekoder Evobox PVR i multiroom HD5500S. Kiedy warto zadziałać żeby coś korzystnego dostać? Obecnie płace 75zł/mieś. Pakiety chciałbym zostawić takie same ewentualnie bez pakietu Cinemax i Sport. Sprzęt też zostawiłbym taki sam.
 15. Ja mam HD5500S w multiroom i chętnie bym wymienił na Lite lecz niestety brak możliwości nagrywania zniechęca mnie do tego.
×
×
 • Create New...