Jump to content

Jerzykowski

Users
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Dobra

About Jerzykowski

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 04/08/1975

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kamienna Góra

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. Ale to jest tylko oferta ogólna. I raczej wątpie że w Evobox Pvr będzie wspierany Catchup. Ten Catch może i fajny ale 7 dni wstecz to jest za krótko. Powinno być z 30 dni.
 2. Evobox PVR nie ma fizycznie wbudowanego wentylatora.
 3. Może i tak jest. Ja mam w nocy ciekawsze zajęcie niż nasłuchiwać czy pracuje dysk.
 4. Miałem przez pięć lat dekoder cyfry+, z twardym dyskiem nie było problemów, miałem trzy lata ESI-88, też dysk bez problemów. W każdym z nich dyski kręciły się cały czas.
 5. Te waty nie mają żadnego znaczenia w budżecie domowym. Zawsze możesz wyciągać wtyczkę na noc.
 6. A co ci przeszkadza że dekoder pracuje?
 7. Żeby móc w każdej chwili coś nagrywać, i ponoć każdorazowy rozruch dysku powoduje jego szybsze zużycie. W większości dekoderach z twardym dyskiem talerze dysku cały czas się kręcą.Można dekoder wprowadzać w tryb głębokiego uśpienia i wtedy dysk nie pracuje. Ale dekoder wtedy długo się uruchamia.
 8. Tam nie ma żadnego wentylatora. W tym dekoderze twardy dysk cały czas pracuje.
 9. Zapewne przystosowany, bo to tylko kwestia oprogramowania. Ale może lepiej niech nic nie dodają. Jedno dodadzą, a kilka innych funkcji przy okazji zepsują.
 10. No tak ale to tylko 7 dni do tyłu i później wszystko przepada. I po co mi 100 kanałów jak oglądam tylko kilka. No ale spoko. Taka funkcja też przydatna.
 11. Ja tam wolę dekoder z twardym dyskiem. Coś nagranego mogę i oglądać po pół roku. Ciekawe czy w tym Catchup da się przewinąć reklamy?
 12. Ja mam taką strategie, że obejrzany program po oglądnięciu kasuje. Zresztą, trochę to dla mnie dziwne. Oglądasz coś i nie wiesz, czy to wcześniej oglądałeś?
 13. Ciężko mi powiedzieć ile bo nie pamiętam. Ale myślę że z 5-6 lat.
 14. Też mam Evobox PVR. Na początku miałem podłączony konwerter Twin poprzez dwa przewody antenowe a później zmieniłem na Unicable. Ale nie zauważyłem jakieś spektakularnej zmiany szybkości przełączania kanałów.
×
×
 • Create New...