Jump to content

Jerzykowski

Users
 • Content Count

  344
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Dobra

About Jerzykowski

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 04/08/1975

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kamienna Góra

Recent Profile Visitors

528 profile views
 1. Znajomy chce zawrzeć nową umowę wraz z jednym dekoderem multiroom. Dekoder główny będzie prawdopodobnie Evobox HD, a do multiroom chyba Evobox Lite. Jako, że to starszy człowiek, więc odpada latanie z kartami. Obydwa dekodery mają Wi-Fi, więc jak to wygląda? Dekodery będą się komunikować poprzez swoje Wi-Fi, czy trzeba jeszcze jakiś dodatkowy router?
 2. Ten Catchup to może i dobre rozwiązanie. Ale powinna być również opcja archiwizowania wybranych nagrań na czas, dopóki ich użytkownik nie skasuje. Ja byłbym skłonny za taką dodatkową przestrzeń dyskową zapłacić nawet dodatkowy niewielki abonament.
 3. Nie wiem jak tu dodać zdjęcie.
 4. Ja zakupiłem od nich pierwszy dekoder w roku 1999, nie jestem pewny ale zapłaciłem wtedy jak na zarobki w tamtych czasach dosyć dużą sume bo chyba 600 zł. Ale nie jestem pewny że to było 600 zł. Był to dekoder Sagem, nie wiem jaki model. Mam jeszcze tekturowe pudełko od niego. Ogłaszali się wtedy jako telewizja bez abonamentu. Niestety po roku czy dwóch przysłali list w którym napisali że na życzenie abonentów wprowadzają płatny abonament. Ogólnie ten list można było tak zrozumieć, że skoro w Wizji czy Cyfrze trzeba płacić abonament to my abonenci polsatu nie chcemy być gorsi i też chcemy płacić . Niestety nie pamiętam ówczesnych stawek.
 5. No mam jeszcze 5 zł czynszu za Exobox PVR.
 6. Ja mam pakiety Familijny Max HD,Sport HD, Cinemax, Film i płace za wszystko 75 zł a za multiroom płace 10 zł.
 7. Ciesz się że w ogóle jest możliwość zmiany kolejności.
 8. Ja u mnie nie widzę różnicy pomiędzy na żywo a nagranym. Nic się nie przycina.
 9. Karta musi być. Widocznie zapomnieli dać karte.
 10. O ile wiem to SAGEMCOM DSIW74 nie obsługuje unicable. Więc pozostaje wymienić konwerter na Twin i pociągnąć od konwertera osobne przewody.
 11. Lub jeżeli obydwa dekodery obsługują Unicable założyć konwerter Unicable. A pani na infolinii polsatu mówiła bzdury.
 12. To ja nie wiem, dlaczego ale u mnie, jak odłączę internet od dekodera to i tak pojawiają się kafelki, ale puste. Reset wtyczkowy też nic nie daje. Ale druga sprawą to jest, że mi te kafelki nie przeszkadzają.
 13. Ale kafelki i tak się pojawią, tylko że puste.
 14. Funkcja "zdalne nagrywanie" nie działa, bo nie jest aktywna.
 15. Zapewne różnice są. Ale są to różnice których w żaden sposób nie odczujesz. Ten droższy jest tylko może bardziej zachwalany żeby go sprzedać.
×
×
 • Create New...