Jump to content

mirko1801

Users
 • Content Count

  1241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About mirko1801

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 01/18/1959

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Szczecin
 1. Ja mam umowę do końca stycznia i wypowiedzenie złożyłem ( na koncie NC+ piszą abym wycofał wypowiedzenie ) i ofertę mam włączoną. Prawda , że jest to oferta okrojona gdyż większość kanałów z tej promocji już posiadałem. Moim zdaniem nie ma zależności od złożenia wypowiedzenia , a aktywacją pakietu + miesiąca .
 2. GrubyBubu Jak ktoś użytkuje sprzęt w domu zgodnie z przeznaczeniem to ma gdzieś wymianę karty na inną, ważne aby działało tak jak powinno, płaczą jak zawsze Ci u których 2 dekodek jest u cioci w Londku i nie stać na godzinę pracy żeby opłacić abo, bądź [beep]zkę mają fabryki, ale i tak nic się w 0100 już nie poogląda, więc skończ te sqoje dyrdymały Nie masz pojęcia o czym piszesz. ja mam dwie karty Cameleon i używam obie w jednym gospodarstwie domowym, ale używam je na własnym sprzęcie, a nie od operatora i nigdy nie chcę ich sprzętu. Jeżeli ktoś cały czas ogląda TV na swoim sprzęcie to nie przejdzie na tunery dedykowane.
 3. Także nie działają. Jest ten sam komunikat.
 4. Dwa dni Youtube działało i znowu zdechło. Podłączenie przez kabel , prędkość 120 Mb , pisze tak jak poprzednio --- brak podłączenia z siecią. Czy u Was jest to samo?. Dzwoniłem do firmy Ferguson i oni twierdzą , że wszystko jest ok . i musi działać, ale nie działa. ?
 5. Chodzi o w/w dekoder, mój znajomy chciałby oglądać na tym tunerze bezpośrednio YouTube , czy jest taka możliwość ?
 6. Zrobiłem aktualizację i bez wgranych kanałów You Tube działało, po wgraniu starej listy kanałów , You Tube przestał działać. Brak połączenia z internetem. Po ponownym zainstalowaniu nowego softu , przywróceniu ustawień fabrycznych i zaprogramowaniu od nowa wszystkich kanałów , tuner działa i nawet poprawiła się łączność tunera z pilotem, już nie muszę celować pilotem w tuner.
 7. Czy dalej nie działa Wam YouTube na tym tunerze?.
 8. Ja mam podobnie, ale ten tuner używam sporadycznie. Mam pytanie z innej beczki - czy jest jakaś rada aby EPG działało poprawnie w tym tunerze ?.
 9. Na starym oprogramowaniu stream działał, ale tu chodzi o wnuczka , nie zawsze jestem w domu i nie zawsze mogę puszczać wnukowi bajki. Chodzi mi o to , aby tuner działał tak jak kiedyś ; wnuczek włącza You Tube i bajki grają. Bez użycia telefonu. Czyli jak dobrze rozumiem to muszę jeszcze raz wgrać to samo oprogramowanie?.
 10. Czy możesz napisać jaśniej, o co chodzi z tym "Bug w sofcie"?
 11. OK. Dźwięk Dolby Digital jest, a co jest z aplikacją YouTube, że nie działa? Po włączeniu YouTube tuner wyłącza się, a na przykład aplikacja "Pogoda" działa normalnie.
 12. Czy tuner Ariva 203 odbiera dźwięk Dolby Digital? Odbieram na tym tunerze nc+ i nie mogę znaleźć ustawień dźwięku, aby był w Dolby Digital. Wiem, że kanały Canal+ , Ale Kino, Cinemax i HBO nadają dźwięk Dolby Digital, a ja mam tylko dźwięk stereo. Co ustawiam nie tak? Po wgraniu najnowszego softu nie działa mi YouTube, nawet jak tuner jest połączony bezpośrednio kablem z routerem. Prędkość internetu mam 120 mb/s.
×
×
 • Create New...