Jump to content

mirko1801

Users
 • Content Count

  1257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About mirko1801

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 01/18/1957

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. Tak , można odbierać w/w kanał. Musisz wyszukać go ręcznie i wpisać inne parametry , wpisz częstotliwość 12 281 MHz , pol. H, lub 12 284 MHz , pol. H, lub 12 291MHz , pol. H. U mnie na Technisat DigyBoxx HDC+ był taki sam problem i tylko na tych częstotliwościach odbierał mi ten kanał. Teraz już jest na liście C+ i automatycznie jest wyszukiwany. Teraz odbieram ten kanał na 12 286 MHz , pol. H.
 2. Ok. Dzięki, wieczorem spróbuję i dam znać jak mi poszło.
 3. Czy ktoś posiada w/w TV i uporał się z edycją kanałów satelitarnych. Dokładnie to mam problem z usuwaniem niechcianych programów satelitarnych z TV i posegregowaniem kanałów w swojej kolejności , tz. od 1 do 600. Są listy ulubionych , ale kanały można ustawiać według kolejności , a nie według własnej numeracji ( podobnie jak w dekoderach z nc+ ) .
 4. Nie chwal się tak głośno bo nie tylko Ty masz ten tuner, a za dużo Twoich wpisów i zablokują ten tuner i stracą na tym wszyscy pozostali posiadacze tego TechniSata.
 5. U mnie już działa na dwóch telefonach i na komputerze.
 6. Nie wiem czy dokładnie poczytałeś o TV Samsung?. Pisałem , że mam kupiony dodatkowo SEK-3500ZG UHD Evolution Kit 2015 , który dostaje najnowsze aktualizacje (dożywotnio) i żaden najnowszy TV nie ma nic więcej od mojego telewizora. Druga sprawa , mój TV Samsung jest 3D , a znajdź mi dzisiaj TV z taką matrycą. U mnie czerń jest porównywalna z LG , a nie wspomnę już o Samsungach Qled . Jeżeli dzisiaj miał bym możliwość kupić jeszcze dodatkowo Samsunga UE55F9000 UHD to kupił bym ponownie w miejsce Oleda LG. Mój TV Samsung owego czasu kosztował 9999 zł + ( dodatk
 7. Tak, ale LG OLED55C9 stoi w pokoju żony i aby co chwilę przenosić dekoder to nie na moje siły. Jutro jak będę miał czas to podłączę do tv żony i nagram filmik. Tylko jak pisałem , nie ma żadnej różnicy odbioru od TV Samsung a TV LG.
 8. Różnice jakie ja widzę , nie zauważy laik ( nie do Ciebie ta sugestia ) nawet moja żona czy zięciowie nie widzą różnicy, ale ja widzę i dlatego zdjęcie nie wychwyci tych różnic. Ja jestem maniakiem jakości odbioru i nawet napiszę , że oglądając poprzednio nc+ z dekodera TechniSat DiGYBOXX HD C+ miałem lepszy odbiór według mojej oceny.
 9. Ustawienia w TV są takie same dla modułu jak i dla dekodera, ale to i tak nic nie pomaga. Odbiór z modułu jest lepszy. Mój kabel HDMI jest z firmy Unitek ( kod kreskowy zaczynający się od nr.4 wskazuje na produkcję niemiecką )Premium HDMI 2.0 Cable 4K/60p with HDR10&32 Audio Channels. Czytając w internecie zauważyłem , że powyższy kabel spełnia wszystkie wymogi do odbioru kanałów 4K UHD. Mój TV ma 120 odświeżanie ekranu i jest naprawdę z najwyższej półki. Ponad to TV jest podłączony do SEK-3500ZG UHD Evolution Kit 2015 i ma wszystkie najnowsze aktualizacje dotyczące kod
 10. Mam ten dekoder podłączony kablem Unitek Premium HDMI 2.0 do TV Samsung Ue55F9000 ( telewizor UHD ) i mam też podłączony moduł CP i co się okazuje - mam lepszy odbiór z modułu aniżeli z dekodera, lepsza ostrość. Jaka może być tego przyczyna, że z modułu uzyskuję lepszy odbiór niż z dekodera ?. Jeżeli dekoder podłączam zwykłym kablem HDMI (1.4 ) nie widzę żadnej różnicy w odbiorze. Gdy włączę kolor UHD w TV , to odbiór jest bardziej matowy. Kanały UHD FTA z Astry w samym TV odbierają bardzo dobrze. Co jest grane ???.
 11. Ok. dzięki. Przy wyłączonym dekoderze mam jasno świecący przycisk ,,Standby,,.
 12. Jestem laikiem w tych sprawach i stąd moje pytanie- czym się różnią dekodery ADM od Technikolor ???.
×
×
 • Create New...