Jump to content

Paweł 68

Users
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Świetna

About Paweł 68

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Ten dekoder nawet EPG nie obsługuje.
 2. Dostaniesz inny model na własność. Ja miałem tak, gdy przechodzili na dekodery HD.
 3. Paweł 68

  Abonament RTV

  Dokładnie tak. Co ciekawe, za 65" monitor podłączony do komputera z kartą TV abonamentu płacić nie trzeba.Płacić należy tylko za odbiorniki zdolne po załączeniu, do bezpośredniego odbioru sygnału TV naziemnej.
 4. Paweł 68

  Abonament RTV

  Nie ma w tym nic śmiesznego, jat tak jak napisałem. My płacimy KRRiT ( organ państwowy ) a oni zajmują się rozdziałem pieniędzy. TVP w ramach umowy emituje programy i za to żąda od skarbu państwa zapłaty.Pieniędzy z abonamentu jest mało, to budżet dopłaca. TVP S.A to spółka akcyjna i nie może bez umowy żądać od obywateli żadnych pieniędzy, dlatego jest pośrednik w postaci państwowego organu, który na podstawie uchwaly ,ma prawo doić społeczeństwo. To że TVP to tendencyjna studnia bez dna , to inna bajka.
 5. Paweł 68

  Abonament RTV

  Panowie, gdzie macie napisane że płacicie jakiekolwiek pieniądze na TVP ? Abonament jest pobierany za posiadanie odbiornika , opłaty pobiera Poczta Polska i przekazuje Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, a nie jak większość myśli że TVP.
 6. Odłącz na chwile z prądu , po załączeniu pozostaw na kanale 11.
 7. Kilka filmów z Flipem i Flapem niedawno emitowała Polonia 1, na pewno będą powtórki.
 8. Moim zdaniem oglądanie filmów z Chaplinem , Busterem Keatonem, braćmi Marks , Abbottem i Costello to uczta dla oczu , ale filmów tylko czarno-białych.
 9. Ja mam taki https://www.komputronik.pl/product/390522/logilink-hdmi-ultra-hd-1-8m.html Zero problemów.
 10. Netflix miałem w porządku, ale 2 stycznia były problemy z oglądaniem HBO GO . 3 stycznia wszystko było O.K.
 11. Skoro pikselują to nie ma dobrego sygnału. Zakłócenia mogą powodować też : antena LTE , router LTE , zwykły router, zasilacze , tanie , chinskie żarówki LED i.t.p. Zaproś instalatora z prawdziwym miernikiem ,niech sprawdzi całą instalacjie. Na wskazania z dekoderów nie patrz.
 12. Ja mam taki kabel i żadnych problemów z obrazem. https://www.komputronik.pl/product/390522/logilink-hdmi-ultra-hd-1-8m.html
×
×
 • Create New...