Jump to content

Paweł 68

Users
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Dobra

About Paweł 68

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Jurasic park w oryginale jest nagrany z HDR czy bez HDR ?
 2. @Bloo411 pomyślałeś może o tym, że mogą być takie osoby które poprostu lubią oglądać stare, kręcone w4/3 seriale ?
 3. 222 zł ta cena jest porażająca, bez multiromu i HBO.
 4. Panowie, to jest korporacja. Ktoś uznał że nie ma błędu w oprogramowaniu i tak wszyscy przedstawiciele będą mówić.
 5. Bo inteligencja z PC+ cały czas nadaje pilota HDR, talewizor dostaje taki sygnał, i włącz tryb HDR. Programy nagrane bez HDR a odtwarzane w HDR mają taki d.... obraz.Ja podłączyłem dekoder do wejścia HDMI nie obsługojącego HDR i mam piękny obraz. Jak wiem że program będzie z HDR przekładam do innego wejścia. Projektanci telewizora nie przewidzieli takiej sytuacji i wyłączenie trybu HDR jest bardziej skomplikowane i trwa dłużej niż przełożenie kabla. Mój zięć też ma Sony i na pilocie jest przycisk do szybkiego wyłączenia trybu HDR.
 6. Bierz jaki bądź, jak przechodziłem do polsatu to wszyscy pisali żeby brać hd 5500s, bo to rozwojowy dekoder. Na jeździłem się po punktach, bo był ciężki do zdobycia. Czekałem prawie trzy lata jego rozwinięcie i się nie doczekałem. Teraz ci sami ludzie piszą że to stary , bez przyszłości dekoder. Zmieniłem platformę i wziąłem takie jakie były w punkcie.
 7. @turek zrób tak : menu - ustawienia - instalacja - antena - konfiguracja ( ustaw tak jak masz ) - OK - dalej Przy konfiguracji pobierze Ci od nowa listę kanałów.
 8. Sądząc po temacie postu i znaczniku edycji posta , wnioskuję że wszystko mająca postać POWRÓCIŁA.
 9. Może w końcu przestali nadawać pilota HDR do programów bez HDR. Dla niektórych będzie to szokiem , ale HDR nie ma nic wspólnego z UHD.
 10. Na przykład taki pilot do wszystkiego https://allegro.pl/oferta/logitech-harmony-ultimate-pilot-uniwersalny-7929722373?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Piloty&gclid=EAIaIQobChMIzKiss8Ps5AIVBYGyCh2cLQjSEAQYAiABEgKFd_D_BwE
 11. Znalezione w sieci https://naekranie.pl/aktualnosci/majac-canal-obejrzysz-tez-produkcje-netflix-negocjacje-w-toku-1567411120
 12. Zamień miejscami dekodery i powinno sie wyjaśnić gdze jest problem, w dekoderze czy w telewizorze.
 13. Życie nauczyło mnie , że zawsze wymienia się cały komplet ( czasami niepozorny zasilacz może sprawdzić wiele kłopotów ) . Szczególnie w takim przypadku jak @artgot , który mieszka bardzo daleko od punktu obsługi klienta.
×
×
 • Create New...