Jump to content

Paweł 68

Users
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

About Paweł 68

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. W tym atrykule https://nt.interia.pl/news-canal-startuje-w-polsce-z-wlasnym-serwisem-streamingowym,nId,4504847 napisano że musisz mieć wykupione pakiety Sport i Film.
 2. W takim razie bierz moduł, tylko sprawdź czy obecnie wydawane moduły działają z twoim telewizorem, bo znając PC+, dadzą taki modem z którym mogą być kłopoty.
 3. Wszytko zależy od tego jak oglądzsz TV , jeśli tylko programy " na żywo " to moduł. Dekoder 4K operatora daje dostęp do ogromej biblioteki filmowej VOD , bezproblemowego nagrywania do 4 programów. Minusem jest dodatkowe pudełko pod telewizorem i okropna lista kanałów, narzucona przez operatora ( jest wprawdzie możliwość tworzenia własnej listy , ale to tragedia ) Ja wolę dekoder , ponieważ na żywo praktycznie nic nie oglądam. Jakość obrazu to bardzo subiektywna ocena.
 4. @ronnie84 " Znaki 2 " masz w NC+ GO zakladka AXN NOW.
 5. HBO GO zmniejsza prędkość https://naekranie.pl/aktualnosci/hbo-go-bedzie-czasowo-obnizac-przepustowosc-swoich-lacz-1586335752 myślałem że się nie da
 6. Ten dekoder nawet EPG nie obsługuje.
 7. Dostaniesz inny model na własność. Ja miałem tak, gdy przechodzili na dekodery HD.
 8. Paweł 68

  Abonament RTV

  Dokładnie tak. Co ciekawe, za 65" monitor podłączony do komputera z kartą TV abonamentu płacić nie trzeba.Płacić należy tylko za odbiorniki zdolne po załączeniu, do bezpośredniego odbioru sygnału TV naziemnej.
 9. Paweł 68

  Abonament RTV

  Nie ma w tym nic śmiesznego, jat tak jak napisałem. My płacimy KRRiT ( organ państwowy ) a oni zajmują się rozdziałem pieniędzy. TVP w ramach umowy emituje programy i za to żąda od skarbu państwa zapłaty.Pieniędzy z abonamentu jest mało, to budżet dopłaca. TVP S.A to spółka akcyjna i nie może bez umowy żądać od obywateli żadnych pieniędzy, dlatego jest pośrednik w postaci państwowego organu, który na podstawie uchwaly ,ma prawo doić społeczeństwo. To że TVP to tendencyjna studnia bez dna , to inna bajka.
 10. Paweł 68

  Abonament RTV

  Panowie, gdzie macie napisane że płacicie jakiekolwiek pieniądze na TVP ? Abonament jest pobierany za posiadanie odbiornika , opłaty pobiera Poczta Polska i przekazuje Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, a nie jak większość myśli że TVP.
 11. Odłącz na chwile z prądu , po załączeniu pozostaw na kanale 11.
×
×
 • Create New...