Skocz do zawartości

The Traitors. Zdrajcy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam od pierwszego odcinka. Niestety czy stety nie znam osobiście żadnego z uczestników, lecz to jest dobre, ponieważ każdy z nich dla mnie jest neutralny i nie mam swojego faworyta. Czy format jest za długi? Trwa tyle ile "Top Model", który zresztą też był kiedyś o tych samych godzinach. Z czym mi się ten program kojarzy? Bardzo mocno nawiązuje do serialu animowanego opartego na reality-show "Total Drama". Są wyzwania, jest konkurencja, osoby dzielą się na grupy i kogoś eliminują a także nagroda główna to pieniądze dla zwycięzcy. Jedyne co mi się nie podoba...Po pierwsze nie spodziewałem się, że zdrajcy będą siebie znali, a po drugie...To TVN, telewizja i reklamy. W ostatnim tygodniu pojawiła się ostatnia przerwa na reklamy, więc wyłączyłem telewizor na dole, poszedłem do siebie, zrobiłem łóżko, włączyłem TV u góry, patrzę - reklamy dalej lecą. Poszedłem umyć zęby i co? Napisy końcowe :/ 10 minut reklam, żeby pokazać ostatnią minutę programu. Poza tym ta ostatnia minuta i tak jest bez sensu, bo zdrajcy spotykają się na wieży i wybierają osobę, którą wyeliminują i wkładają kartkę do koperty. Kto odpadł? Tego dowiadujemy się na początku kolejnego odcinka.

Edytowane przez Michu_97
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Ja oglądam na playerze :) Moim zdaniem te rozmowy obgadujące innych uczestników mogłyby być trochę krótsze.

2 godziny temu, Michu_97 napisał(a):

Poza tym ta ostatnia minuta i tak jest bez sensu, bo zdrajcy spotykają się na wieży i wybierają osobę, którą wyeliminują i wkładają kartkę do koperty. Kto odpadł? Tego dowiadujemy się na początku kolejnego odcinka.

Dlatego jak widzę na playerze, że zostało 5 minut do końca i jest "po przerwie" i nic ciekawego się nie dowiadujemy oprócz rozmowy zdrajców to już widzę frustrację osób, które oglądają na TVN.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakby jakiś pracownik TVN-u czytał to forum i moją wypowiedź powyżej. Dlaczego? Dzisiaj po raz pierwszy zrezygnowano ze zwiastunów tzw. "Po przerwie". Od razu pokazali logo programu. Zredukowano także bloki reklamowe z trzech do dwóch. Pierwszy blok reklamowy poleciał po 22.00, a ostatni po 22.45. Z tej racji po ostatniej przerwie zobaczyliśmy dalsze posiedzenie Okrągłego Stołu i zobaczyliśmy kto odszedł z programu. Przypadek? Nie sądzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...