Jump to content

Piotr-Piła

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Piotr-Piła

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Piła

Equipment

 • Receiver
  2 x Moduł CI
 • Pay TV Operator
  Asta-Net

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. Platyna + SNO + 11 + HBO + Internet 300Mb/s za 109,98 zł. Taka była oferta dla nowych klientów z grudnia ubiegłego roku. Teraz już takich ofert nie ma.
 2. Polonia 1 od 3-go maja 2020 nadaje w HD. Informacja jest na stronie internetowej tvk z Trzcianki. (TTUKST)
 3. Na stronie telekabel.pl jest raport o rynku tv kablowej w 2020r. ,,Liderzy rynku kablowego w Polsce- Luty 2020 w pdf. Jest tam ciekawa mapa Polski z potencjalnym zasięgiem Vectry po przejęciu Multimedia Polska (strona 15) http://www.telekabel.pl/dane-branzowe/rynek-operatorow/#ro_s
 4. Po zamianie pakietu Super HD na Jedyny 7 kanałów zostało zakodowanych: AXN HD, Boomerang HD, Disney XD FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Action. Co ciekawe FilmBoxy są dalej dostępne w Asta GO, więc przy chromecaście można by było zobaczyć je w tv, ale sporadycznie je oglądałem, ale brak AXN szkoda. Nowa promocja od 18.02. na paczki z pakietami premium HBO/Canal+ https://asta-net.pl/aktualnosci/727,promocja-wymarzony-zestaw-premium
 5. Wypowiedzenie umowy złożyłem na wszystkie usługi.
 6. Przedłużyłem umowę z Astą: -Pakiet Jedyny -Pakiet extra/prestiż hd -HBO z HBO GO -Multiroom (moduł CAM) -Internet 200 mb/s Łączna cena za wszystko 119,73 zł. Umowa na HBO na rok, reszta na 2 lata. Nowa umowa po złożeniu wypowiedzenia. Wcześniej miałem w łącznej cenie 142,91 zł: -Super HD -HBO z HBO GO -Multiroom (moduł CAM) -Internet 150 mb/s
 7. Zakodowanie kanału AXN HD w nowych pakietach i odkodowanie go tylko dla abonentów starej oferty to przesada.To podstawowy kanał w pakietach kablówek i powinien być szerzej dostępny.
 8. Nowa promoca od 1-go Lutego: Podwojona prędkośc internetu na rok + Paczka TV Filmowa i Dziecięca na 2 miesiące gratis. Warunek: Przejście na nowy pakiet TV i podpisanie umowy na 2 lata https://asta-net.pl/aktualnosci/722,podwajamy-nowa-podwojna-promocja Od momentu wprowadzenia nowej pakietyzacji TV wszystkie nowe promocje wiążą się z warunkiem zmiany starego pakietu na nowy. Bez tego nie można korzystać z żadnych promocji.
 9. Nowe odcinki ,,Milionerów" w TVN od 2-go marca wraz ze startem wiosennej ramówki. Do tego czasu powtórki. Pierwszy odcinek nowej serii oznaczony będzie numerem 339, więc wszystkie aktualnie emitowane odcinki poniżej tego numeru to powtórki.
 10. Zrobiłem małe porównanie cen pakietów premium w Asta-Net na tle konkurecji. Uważam,że cennik za HBO z HBO GO oraz Canal+ Prestige powinien być jednakowy dla różnych operatorów. Tak jednak nie jest i trudno zrozumieć dlaczego Asta zawyża ceny za pakiety, które powinny być dużo tańsze jak u konkurencji. Ceny chyba jedne z najwyższych w Polsce jeśli nie najwyższe... Ceny za HBO z HBO GO przy umowie na czas określony, zakładając ,że korzysta się z internetu i pakietu podstawowego TV u danego operatora: Vectra: 19,99 zł (Oferta noworoczna) Netia : 25 zł Orange: 25 zł UPC : 25 zł Asta-Net 28.90 zł Ceny za pakiet Canal+ Prestige przy umowie na czas określony, zakładając ,że korzysta się z internetu i pakietu podstawowego TV u danego operatora: Vectra: 39,99 zł (Oferta noworoczna) Netia: 45 zł Orange: 49,99 zł UPC: 49,99 zł Asta-Net: 54,90 zł
 11. W ofercie noworocznej podobna oferta kosztuje 164,97 zł dla nowych klientów. Jest Canal+ Prestige zamiast Select i Multiroom na dekoder HD, który jest za 50% przez pierwsze 4 miesiące, a reszta oferty taka sama, jak twoja. Więc na pewno da się uzyskać coś więcej.
 12. W trakcie og W trakcie oglądania filmów po recznym przesunieciu na pasku z ilością czasu danego filmu do końca filmu /do ostatnich sekund napisów film zniknie z pozycji oglądaj dalej. W przypadku seriali zrób tak samo w ostatnim odcinku serialu. (To zadziała pod warunkiem,że jest dostępny pełny sezon serialu).
 13. Oglądam właśnie mecz ligi włoskiej w siatkówce na Polsacie Sport News HD (Perugia-Cisterna). HD to to nie jest,SD raczej też nie. Wygląda jak późny analog. Rozumiem że przekaz jest od włoskiego dostawcy ale emitowany równolegle w tym samym czasie na Polsacie Sport extra HD inny mecz ligi włoskiej (Milano-Monza) jest już w HD. Trochę to niezrozumiałe.
 14. Test 1 to Radio Wielkopolska. Na szczęście są programy, które pozwalają zmieniać nazwy i numerację kanałów cyfrowych wg.własnych upodobań (jak chansort)
×
×
 • Create New...