Jump to content

Piotr-Piła

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Piotr-Piła

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Piła

Equipment

 • Receiver
  2 x Moduł CI
 • Pay TV Operator
  Asta-Net

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Zrobiłem małe porównanie cen pakietów premium w Asta-Net na tle konkurecji. Uważam,że cennik za HBO z HBO GO oraz Canal+ Prestige powinien być jednakowy dla różnych operatorów. Tak jednak nie jest i trudno zrozumieć dlaczego Asta zawyża ceny za pakiety, które powinny być dużo tańsze jak u konkurencji. Ceny chyba jedne z najwyższych w Polsce jeśli nie najwyższe... Ceny za HBO z HBO GO przy umowie na czas określony, zakładając ,że korzysta się z internetu i pakietu podstawowego TV u danego operatora: Vectra: 19,99 zł (Oferta noworoczna) Netia : 25 zł Orange: 25 zł UPC : 25 zł Asta-Net 28.90 zł Ceny za pakiet Canal+ Prestige przy umowie na czas określony, zakładając ,że korzysta się z internetu i pakietu podstawowego TV u danego operatora: Vectra: 39,99 zł (Oferta noworoczna) Netia: 45 zł Orange: 49,99 zł UPC: 49,99 zł Asta-Net: 54,90 zł
 2. W ofercie noworocznej podobna oferta kosztuje 164,97 zł dla nowych klientów. Jest Canal+ Prestige zamiast Select i Multiroom na dekoder HD, który jest za 50% przez pierwsze 4 miesiące, a reszta oferty taka sama, jak twoja. Więc na pewno da się uzyskać coś więcej.
 3. W trakcie og W trakcie oglądania filmów po recznym przesunieciu na pasku z ilością czasu danego filmu do końca filmu /do ostatnich sekund napisów film zniknie z pozycji oglądaj dalej. W przypadku seriali zrób tak samo w ostatnim odcinku serialu. (To zadziała pod warunkiem,że jest dostępny pełny sezon serialu).
 4. Oglądam właśnie mecz ligi włoskiej w siatkówce na Polsacie Sport News HD (Perugia-Cisterna). HD to to nie jest,SD raczej też nie. Wygląda jak późny analog. Rozumiem że przekaz jest od włoskiego dostawcy ale emitowany równolegle w tym samym czasie na Polsacie Sport extra HD inny mecz ligi włoskiej (Milano-Monza) jest już w HD. Trochę to niezrozumiałe.
 5. Test 1 to Radio Wielkopolska. Na szczęście są programy, które pozwalają zmieniać nazwy i numerację kanałów cyfrowych wg.własnych upodobań (jak chansort)
 6. Dziś w ofercie cyfrowej dodano Radio Plus Koszalin (opisane jako test 2). Poza tym z oferty Asta GO usunięto kanały WTK oraz INEA stadion. Kanały te zostały dawno temu usunięte w ofercie tv cyfrowej, były jednak w asta go. Już ich nie ma. Liczba kanałów w asta go zmniejszyła się do 30. Dla porównania w Vectrze jest ich 143. Niedawno liczba kanałów 4K również uległa zmniejszeniu z 1 do 0, po usunięciu FunBox UHD.
 7. Kończy mi się umowa z moim obecnym operatorem i zastanawiam się nad Vectrą. W BOK-u Vectry otrzymałem propozycję oferty świątecznej dla nowych klientów na tv i internet oraz 50% ceny na multiroom w pierwszych czterech miesiącach. Czyli: Platyna+SNO+11 sports+300MB/s + HBO z HBO GO +Multiroom za 117,48 zł w pierwszych 4 miesiącach a później 124,98zł.Sprzęt: 2x moduł CI (główny+multiroom). Aktywacja w salonie Vectry 59,99zł. Ta sama oferta przez internet kosztuje tyle samo, tylko aktywacja wynosi 1 zł.Zależy mi na 2-ch modułach CI,które dają możliwość oglądania kanałów 4K bez konieczności dopłaty za dekoder 4K. W ofercie online nie ma możliwości zamiany dekodera HD na moduł Cam. Można to zrobić później w salonie za jedyne 149 zł za moduł .😂
 8. ATM Rozrywka nie należy do grupy kanałów Polsatu,pomimo że nadaje sporo seriali Polsatu. W nowym wykazie kanałów gwarantowanych i niegwarantowanych pojawił się kanał TVP Kultura HD
 9. Nowe kanały z pakietu filmowego już zakodowane .Może ktoś z Asty czyta to forum.
 10. Cinemaxy są zakodowane.Napisałem że odkodowane są NOWE kanały z pakietu filmowego.Pozdrawiam.
 11. Nie wiem jak u innych co korzystają z Asty, ale ja już 3-ci miesiąc (czyli od wprowadzenia w Październiku) mam bezpłatnie odkodowane nowe kanały z pakietu filmowego.
 12. Vectra przedłuża oferty promocyjne Black Friday dla nowych klientów do 17.01.2019 zmieniając jedynie nazwę promocji z ,,Black Friday,, na ,,Ofertę świąteczną,,.
 13. Nowe promocje od Grudnia. Wybrane 2 pakiety tematyczne do 2-ch miesięcy za darmo z możliwością rezygnacji. Tak samo jak HBO. Aby móc skorzystać z promocji trzeba jednak przejść na nowy telewizyjny pakiet główny (optymalny lub jedyny) co wiąże się z utratą kilku kanałów (AXN HD, Boomerang HD,Disney XD, Paczka kanałów FilmBox). Jesienią Asta miała zmodyfikować ofertę kanałów przez internet, wprowadzając platformę mavi. Jak na razie cisza a w ofercie aplikacji asta GO od bardzo długiego czasu brak nowości i niewielka ilość kanałów.
 14. Asta-Net przedstawiła tylko 2 promocyjne oferty na black Friday: 1) Pakiet Optymalny + 200Mb/s za 89,90 zł 2) Pakiet Jedyny + 400Mb/s za 99,90 zł Do tego HBO do 2-ch miesięcy za darmo z możliwościa rezygnacji (czyli to samo co jest obecnie w promocji HBO Try & Buy). Dział Marketingu się raczej nie postarał. Zaledwie 2 oferty w porównaniu do 14 jakie proponuje Vectra. Jeżeli wybrałbym pakiet Jedyny + 400 Mb/s +HBO to umowa przedłużyłaby się o 2 lata a ja płaciłbym 2,21 zł miesięcznie mniej niż płacę teraz więc raczej nie skorzystam.
×
×
 • Create New...