Jump to content

IDTH

Users
 • Content Count

  560
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Dobra

About IDTH

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmmm, nie mogę tego potwierdzić. Belka z tytułem jest prawie przez cały teledysk, znika ale dopiero przed końcem klipu.
 2. Od pojawia się belka z nazwą programu obok logo. Jak przewinąłem kanał w OTT to wskoczyło to punk o 5:00, gdzie przez chwilę był czarny ekran i sam napis programu - bez logo. A po chwili była cała grafika i teledysk w tle.
 3. To niestety było łatwe do przewidzenia. Podobnie przygotowywane są playlisty innych kanałów muzycznych ViacomCBS.
 4. Ale fakt normalnie VH1 Global powstało.
 5. Szkoda, że nie postarali się o coś nowego. Tylko użyli grafiki, którą VH1 Italia wprowadziło w lutym 2018. Później była używana chwilę przez VH1 UK od października 2018. Dla przypomnienia ostatni raz VH1 Europe zmieniło grafikę ekranową 28 maja 2014 roku gdy przechodzili na format 16/9.
 6. Dzisiaj VH1 Europe wprowadziło nową grafikę. Jest to ta sama grafika co chociażby na VH1 Italia, z tym że logo znajduje się po lewej a pasek z nazwą programu nie znika. Od dzisiaj VH1 Europe nadaje również w miejscu VH1 Latin America.
 7. Do dopełnienia zawartości tego kanału brakuje mi trochę bloków z wideografią danego artysty. I rozumiem zamieszanie wokół Michaela Jacksona, jednak ta korporacja zarobiła wiele pieniędzy dzięki jego osobie. Dzisiaj niestety nie spotkamy muzyki Michaela na żadnym kanale, ale jednak jego twórczość odznaczyła się bardzo mocno w tamtych czasach. Brakuje mi muzyki Michaela na tym kanale, pomimo że w opinie programu 80s Legends! widnieje jego imię, jednak muzyki nie uświadczysz. Kolejne strapy:
 8. Areosmith? WTF? Dobrze, że nie Oreosmith.
 9. Ups Mary J. Blige "No More Drama" to nie lata 90-te.
 10. Mnie MTV 90s lekko rozczarowuje. Po kilku godzinach miałem wrażenie że oglądam Smells Like The 90s na VH1 Classic. Muzyka mało zróżnicowana, większość to utarte oklepańce grane w kółko na VH1 Classic przez ostatnie lata. Grafika nawiązująca to starych strapów ale bardzo kiepsko odwzorcowana. Dziwne, że nie ma belki z nazwą programu ale mamy czołówki programów! Wow! Razi mnie bardzo format 14/9. Ten kanał też powinien nadawać w 4/3 jak MTV 80s. Ciekawi mnie jak kanał się rozkręci dalej. Szkoda MTV Rocks bo to był kanał z historią. D
 11. Ja mam dobre wrażenia po zmianie VH1 Classic na MTV 80s. Playlista wydaje się na razie bardziej bogata i mniej oklepana od pasm znanych na VH1 Classic. Ciekawe tylko, czy będzie to stały trend. Grafika stacji również ciekawie dobrana. Prosta ale jednak robi fajne wrażenie jakby oglądało się kanał w latach 80tych. Zobaczymy dalej jaki będzie poziom.
 12. W zeszłym roku jakoś w podobnym terminie na Starz TV włączyli tryb świąteczny. Dzisiaj kanał jest już zlikwidowany, ale właściciel obu stacji ten sam, dlatego wymyślili aby pasmo Xmas wprowadzić na Trace Urban. 2 miesiące grania zapętlonych 50 piosenek o poprzednich świętach. Zaklinanie korona wirusa, bo im szybciej się rok skończy tym chyba lepiej. Trace Xmas zachęca do Xmas Party już dziś!
 13. W Wielkiej Brytanii w miejscu Trace Urban dostępny jest już Trace Xmas! Święta coraz bliżej.
 14. Katy Perry ft. Kanye West - E.T. (2011)
 15. Jak MTV Music 24 akurat pojawiło się punkt o czasie, 6:00:
×
×
 • Create New...