Jump to content

IDTH

Users
 • Content Count

  529
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Dobra

About IDTH

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A yo nie przypadkiem weekend specjalny? Trzeba poczekać i zobaczyć dalsze dni.
 2. Od 1 września zmiany w ramówkach MTV Hits i VH1. Ten pierwszy skupi się bardziej na przebojach aktualnych i z lat 2010. VH1 wprowadza nowe pasma z muzyką z lat 2000. Od 20 września VH1 Classic będzie grał już tylko przeboje lat 80-tych. https://www.satcentrum.com/tv-program/
 3. Strasznie nieprofesjonalnie podejście Canal+. Reklamują usługę, która nie działa kolejny dzień.
 4. Nasze dane są jednak przechowywane w ich bazie. Pomimo, że je skasujesz to na pewno mają do nich dostęp przez jakiś czas. Baza danych na pewno jest wersjonowana codziennie lub częściej.
 5. No to oby się nie okazało, że jednak ściągnęli pieniądze. Bo trzeba będzie reklamacje pisać. Canal+ coraz bardziej rozczarowuje.
 6. Mi dzisiaj upłynął darmowy miesiąc testowy i widzę dokładnie takie same komunikaty na www, android tv oraz komórce. Nie ogarnęli komunikatu dla użytkownika, że mu się skończyło i co ma zrobić dalej. Kawał aplikacji i treści za ponad 100 zł miesięcznie! Brawo!
 7. Dzisiaj po 20 latach i jednym miesiącu zakończyłem swoją przygodę z Canal+ (od czasów Wizji TV) zdając dekoder i karty. Umowa zawarta była w kwietniu 2000 roku i trwała do końca maja bieżącego roku. Ostatecznej oferty przedłużeniowej nie otrzymałem, bo plan zakończenia współpracy pojawił się dłuższy czas temu. Byłem za to nękany telefonami, sms'mami i mailami gdzie już ocierało się to o prześladowanie. Potrafili dzwonić po 7 razy dziennie! Kawał Kanału!
 8. No nie wiem, bo pasmo o 16 jak i to teraz o 22 to dokładnie ten sam zestaw klipów. Poza zmianą nazwy i grafiki nie widzę wiekszej różnicy pomiędzy MTV Dance a Club MTV.
 9. Przygotowywali się dwa lata.
 10. Licencja jest czeska a produkcja w Londynie.
 11. W UK to jeszcze chyba śpią. Zmiana raczej w późniejszych godzinach. Tutaj to tylko zmiana grafiki bo przecież ramówka prawie identyczna.
 12. Ciekawe czemu oferta HBO jest ograniczona w porównaniu z HBO GO? Nie ma nowości i aktualnych premier. To ma zachęcić ludzi do wydawania pieniędzy? Oferta filmowa powinna być dokładnie taka sama jak na HBO GO.
 13. Wygląda to jakby udostępniono nam wersję do testowania bo nie ma tego tamtego (profile, niedostępne na platformach). Jest tylko zapowiedź, że może będzie. Oferta kanałów dość okrojona, nie ma kanałów grupy Discovery. Dziwne podejście aby tworzyć nową usługę, która jest po prostu kolejnym miejscem do wyciągania od ludzi pieniędzy. Całościowo i przyszłościowo, jak pojawi się ona na innych platformach nie tylko Apple czy Google może odniesie sukces. Jednak nie rozumiem czemu nie można było po prostu rozwinąć usługi Player+ tylko wprowadzać kolejne rozwiązanie, które do tego w dniu startu jest dość okrojone. Za pomysł 5, za wykonanie -3. Skorzystam z darmowego miesiąca i zobaczę co dalej.
 14. Tak mam i już testowałem, ale interfejs ipli jest niemiłosierny na smart tv. Aż takim fanem nie jestem, aby tracić nerwy na selekcji kanału do oglądania. Mnie ciekawi, czy docelowo te kanały nie zostaną przypadkiem wyłączone?
×
×
 • Create New...