Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryj CANAL+ nową telewizję przez internet.

Tu znajdziesz najlepsze kanały na żywo, emocjonujący sport oraz filmy, seriale i dokumenty na życzenie. Aby korzystać z naszej telewizji online, wystarczy Ci dostęp do internetu. Bez umowy, bez anteny.

 

Edytowane przez Sentence
Zaktualizowano tytuł wątku i przeniesiono do innego działu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób nie związanych z PC+. Klient niezależny.

Dla tych co im TVP Sport działa.  Kolega @tyrla może tu pisać i reszta co jedzie na darmowym oglądaniu a w przyszłości wykupi usługę ;) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, _Artek_ napisał:

Sam od 3 dni oglądam sport przez OTT kometa jest tak męcząca że 50zł bym za to nie dał....choć brak umowy ro spory plus

Nie mów , że tak ogłaszasz sport przez aplikację w telewizorze, nie szkoda Ci męczyć wzroku??

Pakiety sport odpada w takiej jakości, ale już 50 zł za Film na tak , ale brak dostępu do Cinemaxów to minus i większą " wolność" daje jednsj HBO GO.

Czyli + jakieś ok 20- 25 zł w zależności od promocji.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ircios napisał:

To korzystaj, póki jest.

Canal plusy znikają z Playera? Myślałem że oferta jest rozwijana ;) - dochodzi discovery plus i prawdopodobnie Eurospory.

W ogóle to teraz TVN i Canal+ mają wspólnego właściciela czy nie? bo już się pogubiłem w ich zawiłościach. Wiem tylko że należą do Discovery pośrednio, poprzez Scrippsa, ale przecież n-ka się połączyła z cyfrą parę lat temu, no i ten Canal+ w playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

CANAL+ w playerze będzie, nie po to robią teraz promocje w różnych wariantach i podkreślają, że po okresie promocyjnym zostanie przywrócona kwota przed daną promocją.

Jeżeli CANAL+ zniknie z playera to pewnie zniknie wielu innym dostawcom, którzy go oferują wraz z CANAL+ VOD i innymi dodatkami skoro ma zniknąć u jednego to i u któregoś z kolei. I pozostanie tylko na CANAL+ OTT i w platformie na wyłączność.

No jak mi wiadomo TVN Discovery nie oddał, nie sprzedał swoich udziałów w CANAL+, nie weszli wraz z UPC na giełdę. Więc mają takie same prawa jak miały do tej pory. Każdy z właścicieli CANAL+ robi swoje, i wspiera jako tako platformę.

Edytowane przez ogladajacymichas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
3 godziny temu, swordfish napisał:

W Playerze są śmieci na ekranie w C÷ VOD w Playerze (wielgachne oznaczenie wiekowe), a w OTT C+ brak.

Oznaczenie wiekowe jest tylko dlatego, że Player jest Polski, i działa na mocy polskiego prawa. A C+ TPI działa na zasadach francuskich.

Uwierz gdyby C+ TPI działał na zasadach polskich, też on by miał wielgaśne oznaczenia wiekowe, jak w większości serwisów VOD w Polsce.

 

4 godziny temu, PIOOLE napisał:

No ale nie wszystkie filmy emitowane w Canal+ są potem w Canal VOD w player.

CANAL+ VOD w playerze oraz u innych operatorów jest czymś innym niż CANAL+ TPI (OTT). Nie porównujmy C+ VOD i C+ TPI jako jednej usługi.

CANAL+ VOD jest takim HBO OD, który też nie oferuje wszystkiego co ma HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie Premiery Canal+ pojawiła się nowość z 2020.

 

"Ojciec Chrzestny Mario Puzo, Epilog: Śmierć Michaela Corleone", reż. Francis Ford Coppola

 

https://premiery.pl.canalplus.com/filmy_online,7/ojciec-chrzestny-mario-puzo-epilog-smierc-michaela-corleone,1113

 

Tak naprawdę jest to "Ojciec Chrzestny III" od nowa zmontowany przez Coppolę. Cena wypożyczenia 9,90 zł

 


 

7 minut temu, ogladajacymichas napisał:

Oznaczenie wiekowe jest tylko dlatego, że Player jest Polski, i działa na mocy polskiego prawa.

 

Czy w takim razie IPLA robi to źle? Bo IPLA jest także Polska i tam oznaczenie wiekowe nie jest na stałe dodane do materiału filmowego. Pojawia się tylko na początku na chwilę i znika. Pojawia się z powrotem jak poruszysz myszką lub zatrzymasz odtwarzany tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
2 godziny temu, swordfish napisał:

W serwisie Premiery Canal+ pojawiła się nowość z 2020.

 

"Ojciec Chrzestny Mario Puzo, Epilog: Śmierć Michaela Corleone", reż. Francis Ford Coppola

 

https://premiery.pl.canalplus.com/filmy_online,7/ojciec-chrzestny-mario-puzo-epilog-smierc-michaela-corleone,1113

 

Tak naprawdę jest to "Ojciec Chrzestny III" od nowa zmontowany przez Coppolę. Cena wypożyczenia 9,90 zł

A czy to jest temat aplikacji i oferty "CANAL+ Premiery", raczej nie, nie sądzę ;) proszę kierować takie wpisy do odpowiedniego działu/tematu.

Tu piszemy tylko o CANAL+ TPI :)

 

Co do ipli, może nie ma oznaczenia przez cały czas, ale w większości filmów posiada logo ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was na telewizorze z android tv aplikacja Canal+ przy filmach czasami szarpie, klatkuje? U mnie obraz nie jest plynny. 

Przy sporcie to juz w ogole tnie, ale przy filmach plynnie tez nie jest.

 

Czy u Was jest tak samo z tv z androidem?

Czy tylko na Tizen apka chodzi plynnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, blend napisał:

Czy u Was na telewizorze z android tv aplikacja Canal+ przy filmach czasami szarpie, klatkuje? U mnie obraz nie jest plynny. 

Przy sporcie to juz w ogole tnie, ale przy filmach plynnie tez nie jest.

 

Czy u Was jest tak samo z tv z androidem?

Czy tylko na Tizen apka chodzi plynnie?

Nic z tych rzeczy, które opisałeś nie ma miejsca.

Obecnie " leci" z odtworzenia " Jak poślubić milionera" i jakość jest b.dobra.

Gdyby nie znaczki na ekranie , myślę że trudno byłoby odróżnić film oglądany na Netflixie od emisji  na C+ Online.

Sportu przez aplikację nie oglądam. Tragedii nie ma jeśli chodzi o np ligę angielską.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukimann napisał:

Nic z tych rzeczy, które opisałeś nie ma miejsca.

Obecnie " leci" z odtworzenia " Jak poślubić milionera" i jakość jest b.dobra.

Gdyby nie znaczki na ekranie , myślę że trudno byłoby odróżnić film oglądany na Netflixie od emisji  na C+ Online.

Sportu przez aplikację nie oglądam. Tragedii nie ma jeśli chodzi o np ligę angielską.

 

Jaki masz tv z androidem, ze nie masz takich problemow?

Filmy plynnie u mnie nie chodza, a spot pilka nozna to klatkuje i nie wiem czy przyczyna lezy w apce Canal+ na android tv, czy tez wina lezy po stronie tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...