Jump to content

PIOOLE

Users
 • Content Count

  1683
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobra

About PIOOLE

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Location
  Jarosław (podkarpackie)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja przez sobotę i dziś testowałem Play TV Box 2 i różnica w obsłudze aplikacji CANAL+ między nim, a Magenta T-Mobile ogromna na korzyść Play Boxa.
 2. A czy kanały TVP można nagrywać?
 3. To ja wiem ale potem jest jakaś zakładka? Bo na magenta tego nie ma.
 4. Czyli play nov box 2 jest lepszy od magmenta T Mobile? No i gdzie to szukac na tym play now box 2?
 5. A jest ta usługa na androidzie w dekoderze T-mobile? Jak tak to gdzie ją szukać?
 6. Szkoda, że jest taki informacyjny bałagan. Nikt nie wie, co i kiedy, tylko przypuszczenia, może na święta, może w styczniu itp. Nie zależy im na klientach. CP już ma dawno swój dekoder, o którym większość wie. A tu tajemnica. Jak kupią u konkurencji to nie kupią Canal+. Dziwne. Prezes chyba nie ma pojęcia, jak się prowadzi biznes.
 7. Do HBO go dostępu nie ma. Jest w Player.
 8. Ciekawe, jaki będzie ten box, bo teraz przez miesiąc bawiłem się dekoderem Evobox do OTT i d... nie urywa. Nie jest tragicznie, ale są zwiechy i dla kogoś, kto nie miał satki, będzie OK. Ciekawe, czy na dekoderze będą te same funkcje, co na kompie?
 9. Ciekawe, czy zostanie pakiet Canal+ w Player? W Player pakiet Canal+ jest za 45 zł, a w Canal+ OTT za 100 zł. Duża różnica.
 10. Pewnie masz rację albo wiesz, bo redakcje Sat Kurier i TV SAT nie dostały go jeszcze do testowania. Jakby już to miały to czas jest bliski. Ciekawe, czy będzie można kupić 2 dekodery i będzie oferta z umową?
 11. W październiku w C+ m.in.: -Serce do walki (4X) , "Kara za dobry uczynek" (2 października), "Kod Dedala" (3 października), "nadzwyczajni" (6 października), "Nie tak miało być" (7 października), "Domino" (9 października), "Pavarotti" (10 października), Seberg" (11 października), "Luce" (13 października) czy Krew na betonie (16 października).
×
×
 • Create New...