Jump to content

PIOOLE

Users
 • Content Count

  1591
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobra

About PIOOLE

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Location
  Jarosław (podkarpackie)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na początek pewnie będą chcieli sprzedać swój dekoder który już pewnie jest blisko (wakacje) a potem jak się zmniejszy popyt to dadzą na smart Tv i inne.
 2. Wziąłem bezpłatny sezon i wszystko jest ok ale czytelność serwisu jak dla mnie ciężkie.
 3. Ten gosc w wywiadzie mowil o 4k ze moze 29 maja ale o dekiderze do uslugi mówił ze jeszcze trochę. Więc to nie bedzie jutro. Może jutro ificjalny start uslugi i tyle.
 4. Zrozumcie ze prędzej czy później kanały C+ znikną z playera, po zmianach własnościowych i tworzeniu wspólnej platformy z Iplą to dla nich konkurencja, w wywiadzie dyrektor nie mówił wprost ale powiedział ze będą mieszać ja k w kotle a to może to oznaczać. Nie dziś czy jutro ale pod koniec roku.
 5. Wysłuchałem wywiadu z dyrektorem C+ ds. budowania zaufania klientów czy czegoś tam w linku który jest parę postów wyżej i oto co usłyszałem: -usługa dopiero startuję cyt. dopiero się rozgrzewamy, -do 2-3 w nocy czytają posty i uwagi i cały czas coś poprawiają, -chwalił jaki to mają kontent filmowy i sportowy bez podawania planów na przyszłość, -jeszcze trochę i pojawi się C+ set box a androidem który będzie miał różne funkcjonalności ale to niespodzianka, -potem pojawi się dostęp na Tizeny, playstation i xbox oraz inne marki telewizorów - rozmawiają z Eleven Sports o kanale 4K, kanał C+ 4K HDR może 29 maja? może, - te pakiety które są to są paczki, pakiety są w ofercie satelitarnej, może pojawią się jakieś nowe paczki wkrótce, - nc+ go - pracują cały czas aby tą usługę C+ przez internet mieli też odbiorcy satelitarni, ale na to trzeba czasu, -co do obecności kanałów C+ na playerze to powiedział, ze będą tam cały czas mieszać jak w kotle, na razie będą obserwować jak sprzedaje się nowa usługa jak już będzie w 100% uruchomiona to będą myśleć ale zmiany będą na pewno, co może sugerować ze będą kanały C+ do jakiegoś czasu np. końca roku, - będą starali się wzmacniać ofertę programową sport/film ale już teraz mają olbrzymi kontent praw, -w przyszłości może wprowadzą paczki do kupna np. z jedną konkretną ligą, - co do ceny to 50 zł to jest bardzo tanio np. za sport gdzie jet tyle praw, -na koniec zachęcał jeszcze raz do testowania i pisania uwag. Z ważniejszych rzeczy to chyba tyle.
 6. W innym wątku dotyczącym uslugi CANAL+ OTT lucius, człowiek C+, na pytanie dotyczace praw do Monolithu odpowiedział ze teraz nikt sie tam tym nie zajmuje, a wszyscy sa skupieni na praeach sportowych.
 7. Pisalem do nich wczoraj ze jeszcze go nie dostali jak beda mieli to wezmą udzial. Na razie nie wiedzą kiedy go dostaną.
 8. Obecna oferta do 25 maja. Ciekawe, jakie będą nowe promocje?
 9. Oni zawsze mają czas. Miała być nowa pakietyzacja (mógłby wrócić dawny multipakiet) i co. Myślę ze my razem za wiele mniejsze pieniądze lepiej pokierowalibyśmy platformą niż ONI!
 10. Usługa jeszcze oficjalnie nie wystartowała!!! Piszą o niej tylko serwisy internetowe!!! Na stronie platformy nic nie ma. Usługa wystartuje najprawdopodobniej w wakacje jak ruszy sprzedaż z dekoderem!.
 11. No jak by wzmocnili ofertę sportową np. LM i filmową Monolithem to na pewno wzrosla by sprzedaz nowej uslugi w sieci. Dobrze ze na wakacje bedzie dekoder to na razie czekam nic nie kupuje i ogladam wszystko w playerze.
×
×
 • Create New...