Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Myślę , że to wkrótce o którym piszesz, to będzie  2022. 😂

Przy dobrych wiatrach będzie to jesień 2021 :rofl:

Ograniczają ich pewnie jakieś techniczne błędy systemu/aplikacji. Harmonogram takich zmian pewnie jest określony.

Na ten moment można powiedzieć, że błędy zostały wyeliminowane. Stawiam maksymalnie na II kw. 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tyrla napisał:

Tylko myślę że Canal+4K będzie dla tych co mają podpisaną umowę z PC+. Ale zobaczymy emoji846.png

A niby dlaczego?  Wprowadzanie na rynek C+ przez internet i C+Box4K, ale "treści 4k tylko dla tych co mają umowę" mija się z celem. Ktoś już pisał, że najprawdopodobniej będzie dopłata 10 PLN do pakietu FILM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac w tym temacie drodzy koledzy , majacy usluge niezależna pragne wam przypomnieć,  że w komunikacie bylo napisane : tresci 4K. Nie koniecznie bedzie to Canal+4K. Może to być jakaś kolekcja filmów seriali VOD 4K lub np. NAT Geo 4K (VOD).


  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Piszac w tym temacie drodzy koledzy , majacy usluge niezależna pragne wam przypomnieć,  że w komunikacie bylo napisane : tresci 4K. Nie koniecznie bedzie to Canal+4K. Może to być jakaś kolekcja filmów seriali VOD 4K lub np. NAT Geo 4K (VOD).

 

Swego czasu (13.11.20)pytałem  konkretnie o Canal + 4K i potwierdzono, że taki kanał jak i treści w tym formacie się pojawią. 

Cyt. "Witaj. Pojawią się treści 4K. Na początek będzie to kanał Canal plus 4K UHD." 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Toma441 napisał:

Swego czasu (13.11.20)pytałem  konkretnie o Canal + 4K i potwierdzono, że taki kanał jak i treści w tym formacie się pojawią. 

Cyt. "Witaj. Pojawią się treści 4K. Na początek będzie to kanał Canal plus 4K UHD." 

Trochę czasu minęło od twojego zapytania i jeszcze trochę czasu minie zanim się cokolwiek w 4K w aplikacji pojawi.

Tak jak pisałem,  jesień 2021 najwcześniej,  znając moje kochane PC+ 😁 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Teraz zapewne, po aktualizacji, będą się przyglądać jak działa usługa i czy klienci nadal będą zgłaszać błędy z jakością obrazu. Na początku się ich wypierali, ale jak widać musiało trochę tych zgłoszeń być, skoro dedykowana aplikacja na boxa otrzymała swoją aktualizacje i wszystko wskazuje na to, że błędy zostały poprawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toma441 napisał:

 Ktoś już pisał, że najprawdopodobniej będzie dopłata 10 PLN do pakietu FILM.

Pojawiła się również wypowiedź , że dopłata będzie dotyczyła zakupionych  pakietów sport i film przez użytkownika usługi.Nie do końca jest to jasne,czy nie trzeba będzie wydać na 4K - łącznie : 110 zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, sprawa dostępności treści 4K od września też "oficjalnie" to była kwestia najbliższych tygodni.

* liczę na to , że pakiet Film wraz z 4K to będzie wydatek 60 zł.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...